II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

petule83
8. říj 2009

No ale už mi z toho hrabe 😀 😝 Jdu koukat zase do postele na telku,v které nic není 😖 Tak pa,odpoledne jsem tu jako na koni hyyyjééé 😀

kelly1983
8. říj 2009

Dobré ráno

No teda tady se to rozjelo

berryl to je super, že malý tak pěkně spinká a je hodný 🙂

salikova nooo to vypadá, že jsi další na řadě...gratuluji

kukinek no mě to říká jak kdo, někdo tipuje dřív a někdo později, tak uvidím....musíme čekat

salikova
8. říj 2009

Tak uz sem na cekatelaku.Zatim je to pohoda.Kontrakce temer nulovy..Vcera mi vytekla pracka,tak sem drsne vytirala,pak zehlila,vysavala a tak a tohle je zrejme vysledek.Moc se na porod zatim necitim.Mam strasnej strach.Bych sla nejradej dom!

adellaide03
8. říj 2009

Ahoj holky,
Sli tak snad se to brzy rozjede a budeš mít malého u sebe držím pěstičky.
Mě dneska nějak bolí hlava ach jo.

kelly1983
8. říj 2009

salikova takže jsi v nemocnici a už tam teď zůstaneš a bude se čekat co bude??

salikova
8. říj 2009

Diky,holky!Se to tu s tema porodama nejak rozjelo,co?🙂

kelly1983
8. říj 2009

No to jo 😀 a co ti řekli??

salikova
8. říj 2009

Ze je jeste cas..Ani se jeste nevi,jestli budu rodit tim cisarem.Tak tu zatim jen tak lezim,nudim se a obcas me nekde neco zapicha..

kelly1983
8. říj 2009

Aha a proč jsi tam vlastně jela??

kelly1983
8. říj 2009

Jo už vím plodovka a to ti jako odtekla a rodit nebudeš??

nika
autor
8. říj 2009

sali teda, držím pěsti ať máš malého brzo u sebe a je to vše bez problémků.

prár vzkazů co mi přeposlala berrryl od ní a dan.

dan: holky to maj asi stejné i berr i dan narazily na pokoji na plačící miminka spolubydlících. dan už je sama, Malá Eliška je moc hodná, vůbec nepláče jen nepřibývá, Prý je malá tak to potrvá déle než přibere, ale to nevadí už jsme vydržely tolik že to nějaký ten den ještě vydrží. .... bolí ji jizva moc toho nenaspí.

tak se dan drž a ať malá brzo přibere a jdete dom.

Berryl : Ríšánek má 2900 měli tam kontrolu paní Dr. je vše ok, Berr má dost všeho pro malého, prsa se spravují, jde jim to.jo malý nesnáší přebalování a oblékání - horor, se nedivím 🙂 to asi všechny miminka.

kukinek
8. říj 2009

sali...tak to tfuj, tfuj, ať se to rozjede a máš to rychle za sebou 😉
nika..to jsou dobré zprávy od obou holek. My měli mít taky Elišku, ale nakonec jsme to jméno zrušili 😀
a kdo ví, kde se zasekla endie, snad si ji tam nenechali

kukinek
8. říj 2009

Jo a jak tak koukám na ty termíny, tak rodí úplně jiní, než ti, co by měli,neeeeeeee? 😀

berryl
8. říj 2009

ahoj holky sal myslím na Tebe a vůbec neměj strach! Poslala jsem Vám fotku Riši 🙂 je to malý zázrak. Jinak dubova kůra super, dole skoro zahojene chce to pořád lézt do sprchy a bude to ok bez kruhu bych to nedala. Jinak Poruba super sestricky,mudr v pohodě, je to o přístupu k nim jak vy k nim oni k vám

kukinek
8. říj 2009

berr..tak to jsou dobré zprávy 🙂 A víš, kdy vás pustí?To je asi ještě brzo,co

berryl
8. říj 2009

no vidím to na sobotu pokud nedostane malý žloutenku nebo nebude nějaký problém! Snad ne,zatím ťukám vše ok

kukinek
8. říj 2009

a myslíš, že se ten nadstandard neuvolní?ať si aspon odpočineš

endie
8. říj 2009

jsem zde, měla sjem podezření na uník plodovky ale samozřejmě že prd, od včera ze mně jdou sem tam nějaké snople bíle což mi je k ničemu kdyby byly s krví, kontrakce nula, otevřená stále na 1cm, dneska tam byl mladej dr,mě tak promačkal že je mi pěkně zle 😝 😒 další KO v pondělí, se na to v,,,, fakt, už to nedávám chce se mi tak brečet,

endie
8. říj 2009

týnko dík za zprávy od Dan

nika
autor
8. říj 2009

endie neztrácej naději, ono se může do neděle pondělka stát hodně věcí můžeš mít klidně Adélku u sebe.
kolik mých kamarádek šlo z kontroly že nic a další den rodily.

endie
8. říj 2009

ach jo nik jsemnějak psych. nadně fakt, celou noc jsem nespala atd od tří hodin jsem skákala na baloně abych se nenudila

berryl
8. říj 2009

endie já měla jeden den snopel a další jsem rodila,protože se rozjela i plodovka 🙂 nezoufej brzo tady bude. Kuki to už vydržím,zase mi to rychleji utíká,povídáme si a tak

nika
autor
8. říj 2009

endie tobě chybí unava co, teda alespoň ta fyzická, zkus dneska večer ukacat někoho na procházku a třeba se to rozjede.myslím že jak píše berr, když už něco tak se musí něco dít. neboj. já tu zůstanu poslední z vás s petul minimálně 🙂

holky hlavu vzhůru finišujeme, sice pro některé je to delší cílová rovinka, pro jiné kratší ale miminka tam navždy v bříšku nebudou nebojte.

endie 😀

endie
8. říj 2009

jo chybí ta fyzická, akdyž chci něco dělat tak nemůžu, a na procházku pujdu sama dneska a bude nikomu se nechce lemry 😠

kukinek
8. říj 2009

ber..to je fakt, proto bych pak chtěla asi normální pokoj, ukousala bych se nudou, kdybych byla sama, musela bych si mluvit pro sebe 😀

en..to je jenom výkyv, fakt a jak píšou holky, může to být kdykoliv. Dej si krátkou svižnou procházku nebo doma něco pokliď, něco v tom smyslu, co psala salikova, vyteklá pračka a tak 😀 A na ten tlak teda už nebudeš chodit,jo?

kukinek
8. říj 2009

Jo máte některá furt hlad? Nebo to nemá s těhu nic společného a já mám žravku? 😅 Jsem si teďka udělala hemenex, mažel není doma,se mi nechtělo nic dělat, dala jsem si k tomu rohlí ka kupu zeleniny a mám zase hlad, to není možné...Asi upeču buchtu, ale azse když ji upeču a on není doma, tak ji celou sežeruuuuuuuu 🙄 chjo, nevím, co ze sebou...

berryl
8. říj 2009

kuki já ten den vyzrala ledničku a špajzu,jako bych si dělala zásoby a hodně jsem pila. Vís hlavně si navzájem pohlídame miminka kdyz jde jedna do sprchy,radime si a podobně.

kukinek
8. říj 2009

berr..kéž bys měla pravdu a bylo to u mě taky tak 🙂 Právě, že to mi příjde dobré, třeba v těch vítkách se chodí na jídlo do jídelny, což jaok jde, jedině, když ti to mimčo někdo pohlídá,že, takže proto. A návštěvy máš odpoledne,že?Radim tam s váma být nemůže?

salikova
8. říj 2009

Endie,staci vytrit!Podivej se na me!🙂Jinak ja zatim nic..Berryl,dan:Krasny miminka!Dekuju moc za sms!

nika
autor
8. říj 2009

tak doufám, že to moje dnešní uklízení nebude mít následky 🙂 no když tak to bude ok. ne.