II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
9. říj 2009

xxveru zkus nějakou diskuzi na kojencích, tady tolik zkušeností nemáme, bohůžel zatím.

nika
autor
9. říj 2009

tak manžu budu mít tak za hodinu doma. 😉

petule83
9. říj 2009

Nikuš tak sexujte!!!!!!!!!!!!! 😀 My už máme nplánovaný úterní sex! 😅

Kuki ahojky ty kyselino 😀 Já taky šíleně žeru páté přes deváté 😝

Holky a Endie to měla jak?Praskla jí voda nebo měla kontra?

nika
autor
9. říj 2009

petul no neboj je to v plánu, to víš konečně je chlap doma 🙂

ptul dle sms co mi psala tak bolesti, vodu ji prdla Dr. v těch devět mi psala že má epi ele bez léků, jen zaveden tak kdoví jestli ho využila.

kukinek
9. říj 2009

nik..no vidíš, tak to je paráda 😵 Aspon si uděláte hezký večer. A nesexujte, až po zítřejším výletu, když se na něj tak těšíš, tak by byla škoda ho neuskutečnit 😝

petul..no jo, ale jak to takhle s náma všema půjde dál, tak naše bábetka budou mít tak 10 kil oa z porodky pomažou rovnou do školky 😀

A o endie vůbec nic nevím, já mám číslo akorát na tynku. A dokonce ani nevím, jak se která jmenujete 😅 😀
Jo a nejdete zítra někdo na tu mimiburzu co je v OVě v kulturáku?My tam s manžou skákneme, chybí nám sterilizátor, chůvičky, ohřívačkaa beztak ještě něco, tak to tam třeba bude..

petule83
9. říj 2009

No já se děsím toho příštího týdne,jak zavřou fakultku 😒 Teď už je jasné,že chci rodit ve Vítkovicích,ale jestli budou mít volno že? 😒 Už i uvažujeme,že si to předplatíme,abysme to měli jisté tam,i když je to pálka 😠

nika
autor
9. říj 2009

kuki na burzu do kulturáku nejdu, chtěla jsem tam už kdysi ael nikdy se nezadařilo a je fakt že mi chybí věci které bych tam nekupovala..

jinak já sterilizátor ani ohřívačku nekupuji dopředu, až když bych nekojila.
chůvičky chci taky časem, zatím nebudou potřeba.

ale endie tam chodila a vždy nakoupila dobře a byla spokojená.

kuki uvidíme, zítra výlet pochodime, dáme nějakou delší tůru a bude.

petule83
9. říj 2009

Kuki 😀 Tak u mě je moje jméno jasné co? 😅 Endie je Pavla,Nikča je Veronika a ty? 🙂

nika
autor
9. říj 2009

petul jak předplatit?
dneska jsem to řešila při monitoru se sestřičkou že třeba to co dělaj nemocnice v Praze že se musíš registrovat je protizákonné, samo to maj postavené tak aby na ně nikdo nemohl ale jsou povinni tě ze zákona prohlídnout a pak maxi odeslat jinam. ale je tos prominutím bordel co.

snad volno mít budou, si myslím že s tím počítaj a třeba přidaj lůžka, aby zvládali ten nápor. snad to bud eok.

nika
autor
9. říj 2009

přesně tak. 🙂 jdu s pesanem dlube tu do mne za chvíli jsem zpět.

petule83
9. říj 2009

Já tam taky nejdu,ležím 😝

kukinek
9. říj 2009

petul 😲 fakt?no mě to příjde strašně moc jenom za to,že tě vezmou -a jako nic víc...prý i když je plný nadstandard, tak tě tam nedají hned, ale počká se, až ta maminka, co tam je,tak až odejde. I ta PA říkala, že je to zbytečné. A když si vezmu, že za to máme třetinu kočárku 😀

nik..no mě jde nejvíce asi o ten sterilizátor, páč se v tom dělají i dudlíky,ne?No,moc se v tom nevyznám, jakože vůbec v tom vyvařování a tak. J oa berete některá do porodky dudlík?

kukinek
9. říj 2009

petul...díky 😀 Já jsem lucka. Teďka mě to až rozesmálo, si tu s váma píšu o sexu, soplíkách a tak a nevím, jak se jmenujete. Už teda jo,no🙂 A lež, ty raději fakt nikam nechoď 😒

petule83
9. říj 2009

No jo holky,je to hnus,samo že jo,ale já prostě nechci ani fifky a nedejbože Havířov nebo Karviná.A když budou fifky i vítkovice plné,tak prostě budem muset jet jinam.

Kuki já nadstandart nechci,budu ráda,když nebudu sama na pokoji,ale místo chci mít fakt jisté.

kukinek
9. říj 2009

petul..a třeba frýdek?Na ten jsem slyšela taky dobré ohlasy. A nebo Krnov a mimčo poletí do vody 😀
Já vím, jak to myslíš. Ono to fakt záleží, jak moc ti o to jde. Já jsem nad tím pak doma přemýšlela po té prohlídce, že je to mazec, protože vlastně ani člověk neví, kolik těch karet prodávají. Protože jsem si říkala, že co by dělali, kdyby tam dojelo najednou 10 ženských a kartama. Když sály mají 4. Jako já vím, že nerodí každá ve stejný čas, jenom i to prostě příjde jako hnusný byznys, jak psala nika

petule83
9. říj 2009

Kuki tak ahoj Luci 🙂 A kde že to bydlíš?Ať pak můžem kočárkovat,když máme ty stejné kočárky 😀 No já fakt poctivě ležím,jenom záchod a wc a maximálně umyju nádobí.Do pondělka prostě musím vydržet!!!!!! 😔 Ale čím míň dní nám zbývá,tím je to víc na palici 😝

kukinek
9. říj 2009

Já jsem z Třebovic, bydlíme tu chvíli a moc to tu neznám. Porubu skoro vůbec, jenom hlavní třídu, Spar a Mekáč 😀 A ty jsi z poruby,že?myslím,že už jsi to psala, jestli jsem to nezmotala..Však s kočárkama budeme hvězdy, no neeeee 😀 Já ti strašně fandím, fakt. Už jenom kvůli tomu podělanému systému, co tu v ČR máme.

petule83
9. říj 2009

V Třebovicích jsem pracovala v Tescu v Takku 🙂 Já bydlím taky v Porubě,kousek od nového Globusu,naproti studentským kolejím.Aspoň pak můžem dělat hezké prochajdy 😉 Jééé tak to děkuju že jsi moje fanynka 😀 Chceš i autogram? 😀 Né vážně,je to fakt mazec,vdala jsem se za absolutně nezodpovědného člověka,který mi dost ublížil a když pak najdu člověka,s ketrým mi je super a s kterým bych tu rodinu chtěla a zadaří se nám hned napoprvé,tak nějaký pitomý zákon nám to má takhle pokazit! 😠 Fakt hnus 🙄

nika
autor
9. říj 2009

havířov si ale hodně lidí pochvaluje ? ne?

nika
autor
9. říj 2009

petul není sama i já Vám třem fandím, takže lež a odpočívej a uvidíš do příštího týdne to vydříte, říkám ti malej ví o čem je řeč a drží se tam aby Vám dvěma udělal radost.

nika
autor
9. říj 2009

kuki na dudlíky a hračky stačí hrnec s bodou, nepotřebuješ sterilizátor, dle mého je potřeba když fakt dáváš UM, nebo odstříkáváš vlastní a dáváš z lahve, jinak dle mého zbytečnost. to´d můj názor.

nikdo ze známých ho nemá, jo jen kolegyně a ta má dvojčata. a dávala UM.

nika
autor
9. říj 2009

sakra píšu jak maďar, samo hrnec s vodou, nebo varná konvice bez spirály.

nika
autor
9. říj 2009

no nic vy jste mi zase utekly. papa pěkný víkend pa

petule83
9. říj 2009

Jé Nikuš děkuju 🙂 Holky jste hodné,já se fakt modlím...

Já ten sterilizátor taky nemám,taky vyvařím v hrnci.

nika
autor
9. říj 2009

pa

petule83
9. říj 2009

Nikuš já už taky fičím.Tak papa a kdyby něco,tak dej vědět!!!!!!!!! 😉

adellaide03
9. říj 2009

Niky já jsem se zase ze začátku cítila na kluka a teď nemám žádné pocity a přesně říkám co Ty. Ať už mám mimi u sebe a hlavně ať je zdravé.
Petul no jo něco s nimi musíme udělat.
Tak jsem tady asi sama tak se mějte krásně. 🙂

kukinek
9. říj 2009

No vidíš, máš tu fanklub 😀 Ale je to šílené, kdž to takhle píšeš, fakt. Nevím, ve prospěch koho tenhle zákon je..
To jsem nik nevěděla, že se to dá vyvářet i v té konvici, já ji mám bez té spirály. Tak já to nebudu taky kupovat, jste mě přesvědčily. A asi tam teda zítra nepůjdeme, ještě bych nakoupila blbiny, se znám..
Já tu furt sem, akorát jsem si skákla umýt hlavu a koukám na superstar, chjooo, fakt super večerní program 🙄 Ale dám si k tomu Lupeto 😀
Jo holky a nemáte některá chuť na alkohol? 😅 Jako já vím, blbý dotaz, já normálně nepiju vůůůbec, dám si sklenku vína 3x za rok ale teďka poslední týden byvchsi normálně sama otevřela i víno nebo si dala půlku třeba berentzenu nebo něčeho takového..Já už fakt mimo 😔

adellaide03
9. říj 2009

Kuki já měla včera chuť na šampáňo 🙂

kukinek
9. říj 2009

adel..to budeme matky,co 😀 😀 😀