II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
13. říj 2009

petul - manuál jo, ty jsi dobrá 😀 😀 😀

dandulka1
13. říj 2009

jé niko mám ho od včera v oblíbených že ho koupím, protože zjištuju že dvě postýlky jsou málo 🙂 když je vzhůru a potřebuju něco dělat tak jí nemám kam dát.

nika
autor
13. říj 2009

dandul ach jo chudinka, neboj brzo to sleze, naštětí není vedro aby se to tím zhoršovalo.

kukinek
13. říj 2009

dan...ona zase zkrásní,neboj 😉 to bude asi tím džusem, citrusy by se neměly..a koukám,že jste měli to c opetul, tak to asi pak nebude tak výjimečné..ale je to mazec,fakt

dandulka1
13. říj 2009

kukinek - já neměla džus, jen obyč.vodu s 1cm štávou, proto by mě nenapadlo že se osype. Nejím ani ovoce ani zeleninu. Piju ledové čaje naředěné vodou a Gravimilk, to mi hrozně chutná. Je to plné vitamínů pro mimi.

kukinek
13. říj 2009

aha, já myslela, že jsi měla šťávu. Tak to je pak kdo ví z čeho 😕

kukinek
13. říj 2009

teda džus, píšu jak ichtyl 😔 😀

nika
autor
13. říj 2009

dandul tobě gravimilk chutná mi teda ne. bohůžel 😝

dandulka1
13. říj 2009

nika - strašně, obě příchutě. Jak kakao tak vanilka.Jen je to drahé ☹

petule83
13. říj 2009

Já už mám gravimilk koupený,ale ještě jsem nezkusila.Dan to přejde a malá je určo krásná i když je osypaná 🙂 Je fajná,takový bobíšek malý 😵 Holky to lehátko je fakt dobré asi co?A Nikuš to tvoje oranžové je naprosto skvělé,já jsem poslední dobou nějaká naddržená na oranžovou 😀 No my to lehátko nemáme,prý ho dostanem od švagrové,tak snad jo.

nika
autor
13. říj 2009

já oranžovou a zeleno ty dvě barvy mám moc ráda, ikdyž vlastně všechyn takové přírodní, hnědá, krémová, kávová, oranžová, i vínová a odstíny zelené - ty jsou fajn.

kukinek
13. říj 2009

Já mám doma ten čokoládový a je moc dobrý, chutná jako kakao. Pak si ještě dokoupím. Dostala jsem i nějaký Hami čaj pro kojící matky a dneska sjem si koupila u mudry nějaké vitamíny na podporu laktace, prý nejsou ještě ani na trhu,tak jsem zvědavá, zabalila jsem si je do porodky

Holky, my máme jenom jednu postýlk ua pak to lehátko, je toho potřeba více? 😕

petule83
13. říj 2009

Já mám vanilkový,já myslela že je jen jeden druh.
Kuki a co víc bys chtěla? 😅 Postýlka a lehátko stačí 😀

blecha001
13. říj 2009

kuki: jj
prosím tě co to jsou za vitaminy? To mě zajímá. Já myslím, že s tím vystačíš ;)

dand: myslíš, že to bude i na to počasí to pití? Aha tak už to píšeš s tou změnou počasí..
jejda.. no to je fakt blbé s těma zákonama... by mě zajímalo kdo tam sedí a tyto hluposti vymýšlí 😠
týý jo.. no některé děti to nemusí 😒 já to pro jistotu nepiju a žádné takové ovoce a prý by se neměla ani okurka. To mě taky překvapilo... ani broskve, pomeranče,nektarinky nic... včera jsem zkoušela kiwi, tak zatím dobré. Aha tak ted čtu, co jsi měla.. tak to by mě překvapilo.. a nemohla to mít z něčeho jiného? Nemůže to mít alergii třeba na prací prášek? Dneska jsem si uvařila gravimilk a moc mi teda nešmakoval.. ale to mi nešmakuje ani kojící čaj.. zvedá se mi z něho žaludek.. ale co bych pro malou neudělala, že? 😅

petul: no to by mohl.. nemůžu to reklamovat? 😅 si už z toho dělám legraci.

niki: jj tak takové mám taky ale černé, ale malé se tam nelíbilo, ale ted co jsem tam dala 2 deky tak si vyloženě hoví.. zkusím dát fotku do alba, vydržte.

nika
autor
13. říj 2009

bleško nebo peřový polštář, včera jsem o tom četla článek, jak všici dávaj kokosové matrace atd, a přitom miminkům pro pocit stačí polovysypaný polštář a je to ok, kdysi bývaly takové zavinovačky, z peří a bylo to super. asi poprosím mamku jestli nepodaruje trochu vyčistěného peří a neušiju ještě 🙂

my třeba máme dvě postýlky, jedu v ložnici a druhou v obýváku, ael ta jen přes den, větší byt a do ložnice daleko.

blecha001
13. říj 2009

holky, no kdybyste mě tu dnes viděly...
tak chtěla jsem jít s malou ven.. takže.. vzala jsem ji na přenosném tom lehátku k nam do ložnice a začala se oblíkat, aby nebrečela, tak ji u toho zpívám.. no děs 😀 pak jsem si uvědomila, že bych ji mohla ještě nakrmit, když dnes tak pocucává.. aby mi vydržela..
takže jsem dokojila a že ji začnu oblíkat.. takže jsem musela prvně vytáhnout pytel z autosedačky, včera jsem si ho tam nachystala.. mam takový ten klasicky starší beran.. a jsou v něm na autosedačku díry. Takže vyvlíknout, nachystat do kočárku a mluvit přitom na malou a přiskakovat s dudlikem.. no a už jsem chtěla malou vzít že ji obleču a v tom venku luchec. Tak jsem zauvažovala co s ní a mezi tím mi tu usla.. tak my se krásně vypravujem 😀

nika
autor
13. říj 2009

já dnes okukovala v obchodě granulovný čaj pro mimi - ale pro mne, fenyklový že si jej koupím. kojící čaj mi nevadí už jsem ho zkušela, mi bylinyk nevadí.

mám v plánu zítra koupit homeopatika na podporu laktace. tak uvidíme jestli do té lékárny dojdu 🙂

nika
autor
13. říj 2009

bleško 😉 ☹ 😒

petule83
13. říj 2009

Bleško na tohle já už se taky moc těším 😵

Nikuš co to máš za polštářek na ty prdíky?A kde ho seženu?

nika
autor
13. říj 2009

polštářek? petul? na nahřívání? s pecek? ten v DM

adellaide03
13. říj 2009

Tak k nám už přišla zima, místo deště nám tady sněží.

petule83
13. říj 2009

Jo ten myslím 😀 Děkuji 😉 Nikuš ty máš po náladě,poznám to!!!!!!!! ☹ Já se ti ale vůbec nedivím,taky bych měla,kdyby mi doktor řekl že se spletl a že posouvá termín porodu a ještě k tomu ani nemáš muže doma ☹ To je na palici co? 😖 Ach jo 😖

Adélko ahojky 🙂 Co nožka?Jůůůů já chci taky sníh,já se na něj nějak letos těším 😀

blecha001
13. říj 2009

tak už jsem dala fotečky do albíčka, jukněte 😉

adel: nekecej.. to snad není možné .. to je děs 😠 a co nožka.. jak se ptá i Petul?

tak svítí sluníčko, tak mám další pokus vyrazit..

petule83
13. říj 2009

Bleško nádhera!Petruška je krásná a je ti hodně podobná!!!! 🙂

nika
autor
13. říj 2009

petul no co nadělám, už jsem se smířila. kdo ví. kašlu na Dr 😀 steně si myslím svoje 😀 😀 😀 😀 😀

bude toj jen a jen lepší

nika
autor
13. říj 2009

petul ten polštářek je super nejen na bířško mimi ale i na nahřátí prsou před kojením, na bolesti zad při porodu ,... hlavně je rychle nahřátý a dlouho vydrží teplý

nika
autor
13. říj 2009

tak máme složenou i druhou postýlku v obýváku 🙂

šmakla jsem si na svíčkové a pálí mne žáha, ach jo. 😉

kelly1983
13. říj 2009

Ahoj

nika tobě se změnil termín, jak to? 😨

kuki co blázníš s tím rozením, ne že bych teda rodit nechtěla taky ale ještě máme čas, ne? 😀

peti na zítra dřžím pěstičky k dr.

nika
autor
13. říj 2009

kelly viz pár stánek dál, necce se mi to rozebírat, 😒 🙂

si mylsím ke kuki blázní 🙂

kelly1983
13. říj 2009

nika aha já teda trošku listovala ale nenašla jsem proto se ptám, ale mrknu

asi blázní ale já už taky blázním....jako chtěla bych už, ale nehrotím to a sexovat atd...to začnu tak týden před porodem.