Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

majatob
autor
1. říj 2009

jej, me jede za 25 minut autobus a my teprve obedvame, sakris, lehce nestiham 😀

kaleilah
1. říj 2009

maji vypni koně a makej! 😀 Ahoj marti, co malej, žádnej následek toho pádu? Manža šel do práce, dnes se dozví jak vše bude, chtěl si o tom včera promluvit se šéfema oni odjížděli naporadu, takže jsem měla MM doma už ve 4 a že t teda dnes proberou, no jsem zvědvá, teda to je slabý slovo, mám žaludek na vodě, chce se mi zvracet a jsem hrozně nervozní, koukali jsme na nabídky práce na netu i na ÚP akdenic, tu nic 😠 takže jeho jediná šance 😉teda naše 🙂

martinka79
1. říj 2009

haha to je legrace tak šup hejbni břichem a prdelkou... 🙂

martinka79
1. říj 2009

kal držím také pěsti.. následky jedině ty, že dnes o to víc zlobí... 😉 nechce spát..

majatob
autor
1. říj 2009

vsak makam makam, jestli mi ujede vlůak su v pr..li

martinka79
1. říj 2009

nene nejsi pojedeš dalš a zavoláš že přijedeš později.... si něco vymyslíš. tak čauky.

martinka79
1. říj 2009

tak chlebík upečen jen nevím jak chutná,a le vypadá super. vyřešila jsme pár praocvních věcí a pohoda klid.

kaleilah
1. říj 2009

Ahojte pekařky, až dostaneme prašule tak teda muim zkusim chlebík taky, už jso ho ochutnala marti? Já jsem bez energie,hodinu jsem spala a před chvílí jsme vstali a jsem spíšmimo než aby mi to pomohlo. Musim se nějak probrat, to by chtělo pořádnou protahovačku typu vysát celý byt nebo umýt okna 😀 😀

kaleilah
1. říj 2009

Jo ženušky, když už jsme u těch receptíků, nemáte nějaký recepty na váNoce na takový to cukroví, jak se dává do toho strojku? minulý týden mi ho dala babička, jsou tam různý ty nástavce na vytlačování, takový ty vlnovky a ostatní blbinky, myslim že to je třený těsto? Prodávají takový tu úžasný rohlíčky polomáčenÝ, já je miluju a chci je udělat doma jen tak ke kafču. 😵 😵 😵

martinka79
1. říj 2009

jé já nemám ten strojek a nemám ani ten recept.. ale kamarádka jo... tak jí řeknu.
já spala s prdelínem 🙂
no jsem taktéž bez energie...
chleba výtečný. 🙂

kaleilah
1. říj 2009

Marti a ty máš pekárnu?mě napadlo ho dělat v kameninový formě na bábovku 😅 to je asi blbost, co? a má se ta nádoba v čem se peče nějak vymazat?

martinka79
1. říj 2009

já mám pekárnu a nevymazávám to.. ale asi bych hrnec potřema láslem... proč to v tom neudělat... 😉

martinka79
1. říj 2009

míša zlobí jak pes... jak sjou doma ty krabice a binec tak je jak čert a to nevím zda to Mm odveze dnes... holky pomoc superžena se ztratila... je ze mě troska... ☹ 😒

kaleilah
1. říj 2009

Sakra, takmi psalmanža že se šéf ještě necrátil ani z porady-jeli do prahy nebo co ještě s nějakýma kolegama. to znamená že neví vůbec jak to s ním bude, peníze taky nedostane, neví kdy má jít do práce-protože mu to šéf říká ze dne na den a hlavně se do tý práce nemá jakdostat, protože nebudemít ani na autobus 😠 já už nemůžu... no nic, jdu prohrabat mrazák a snad najdu něcona zítra na oběd 😒

martinka79
1. říj 2009

Kal ach jo nemáš to jednoduché... já se lekla, že hledáš v mrazáku něco čím bacíš TM nebo toho šéfa. 😀 drž se...

majatob
autor
1. říj 2009

ahojte zenusky, tak kontrola ok 🙂

kaleilah
1. říj 2009

hojky hoj 🙂 🙂 marti, neboj jsi superžena pořád, jen se vybily baterky 😉 Už jsi se zbavila krabic? A kdy se teda budete stěhovat? Maji to je fajn že jse všechno ok, dělali ti utz? a vy se chcete nechat překvapit, jo? 😨 to bych nevydržela, obdivuju 😀
Jinak u nás lepší, sice šéf nedorazil, ale přišla do práce jeho maminka, dělá jim účetní tak manža dostal peníze. Dostal 5500..nevim jestli je to hodně nebo málo, ale chodil celý září, vždy tak 3-4 dny v týdnu, ale nedělal vždycky 8hod, někdy šel po 4hodinách domů, to bylo asi ty první tři dny, a pak párkrát šel na tak 6 hod jak nedělá na smlouvu, tak mu prostě šéf řekl kdymá přijít a když bylo málo lidí, tak ho pustili domů. ...jinak pořád nevíme jak to bude, prý ještě tak 14 dnů ☹ 😝 ale ještě dostane podporu z pracáku, sice užjen 3600, ale lepší než drátem do oka, páč do ted jsme od června brali jen tu podporu, ta byla nejdřív 4500, ted už to snížili-manža totiž než ho propustili dva a půl měsíce marodil, takže měl minimální prachy, z kterých počítali podporu 😠

majatob
autor
1. říj 2009

kal a vy jste vyzili jen z tvojeho rodicaku a manzovych 4500? 😅

kaleilah
1. říj 2009

maji, ještě hůř-celý rodičák zůstává v bance na poplatky, manžovi navíc z těch 4 a půl zbývalo jen 2tis-2tis dával na alimenty a zbytek poplatky za účet a za net. takže od manžy 2 tis + já co mám 7 tisíc za hlídání zuzky. to nád dávají na dvakrát vždy 3,5tis, 1. a 15. takhle mi to vyhovuje že máme vždy na jídlo. Jenže zhruba od června není zaplacená žádná složenka kromě hypotéky...nájem, elektrika, splátka karty, telefony,prostě nic 😖

martinka79
1. říj 2009

kal ty jo.. tak to je maso.. ale to zvládneš. 🙂

majatob
autor
1. říj 2009

kal, no tak to je mazec ☹ a ja si zoufaka, ze mame nizky prijmy 😅

kaleilah
1. říj 2009

marti, no musíme, se "těšim" na porodný jak blázen, aspoň se něco poplatí, hlavně byla jsem zvyklá že mi manža domů nosil tak 5xvíc než má teď z pracáku a najednou tohle. takyže když na nákup, tak si napsat přesně seznam kolik čeho, a držet se jen věcí ze seznamu, no děs ☹ ale bude líp, snad..jediný štěstí je že mám zásobu mlík pro malýho, pije totiž HERO Baby Lactum, jenže je přestali vyrábět,páč byli hodně drahý a nešly na odbyt-tak jsme je kupovali dokud byly a ještě jsme je sháněli na netových lékárnách, takžemám doma zásou mlíka za 5 tis 😀 ještě mám asi 25 krabic, takže vydržíme do těch dvou let 😵

majatob
autor
1. říj 2009

kal, aspon ze tak 😀 ja uz davam plnotucny kravsky.. 😅

kaleilah
1. říj 2009

tady je dneska nějak mrtvo 😉

martinka79
2. říj 2009

holky nikdy není zel, že by mnemoh.o být hůř..
krásné ráno šupky z pelíšků.

martinka79
2. říj 2009

rohlíčky jsou vložené do receptů.

majatob
autor
2. říj 2009

marti, mas velkou pochvalu 😀 klidne tam tech receptu povkladej vic at je o vanocich z ceho poradne vybirat 😉
jo a dobre ranko, my jsme teprve vylezli z pelechu, Tobik se vzbudil pred sestou a vlezl si ke mne a vstali jsme az 8.45 😅
jo marti a to je bohuzel pravda, ze muze byt vzdycky jeste hur... 😠

lucisia
2. říj 2009

Dooobreee ránko. Tak jsem opět na chvíli tu. 😉

majatob
autor
2. říj 2009

dobre luci 🙂

kaleilah
2. říj 2009

dobré ranko 🙂