Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
8. říj 2009

Suki, mě ylo o prázdninách 21. Hele, jsi taky mladice 😀 já se teda cejtim na víc, jsem už zdrchaná stará žena 😀

suki
8. říj 2009

taky musím něco dělat, a taky jít s malou ven, aby jsme nebyly celé dopo doma 😅
Ale zase se stavím 🙂

suki
8. říj 2009

ty jo holky vy jste dobré, že máte dětičky tak mladé, já měla Nikču ve 25 a lidi na mě koukali jestli jsem normální, že mám dítě tak brzy. Klobouk dolů před vámi 🙂 😵

kaleilah
8. říj 2009

to víš že jo, stav se. Luci na nás nemá čas a marťa je ez netu,ale zato v domečku 😀 a my jsme opuštěný 😀

suki
8. říj 2009

a hned dvě děti, ale zase aspoň budete mít pak ještě všechno před sebou, vlastně i já 😀 jsem mladá duchem 😀 😎

kaleilah
8. říj 2009

a co chceš dělat? Mě se nechce dělat nic. A ven teda dopo zásadně nechodim, maximálně vyběhnu před barák s hafou neo skočim pro pečivo, ale to je MM doma a hlídá děti. Kolem desátý mi chodí Danýs ještě chrnět 😵 doufám že mu to vydrží ještě aspoň dva roky 😀 😀 😀

suki
8. říj 2009

holky a kolik chcete dětí? 🙂

suki
8. říj 2009

No Nikolka spinká až po obědě, takže vydržet s ní celý dopo doma je fakt záhul 😝 Ona je dost akční, takže radši jdeme vždycky ven 😀 Ale dneska musím zas poklidit, a pak teda do obchodu a na prochajdu, na písek, dokud se to dá a pak odpoledne podnikneme něco s tatínkem 🙂

kaleilah
8. říj 2009

My na písek nemůžeme, není tu krytý pískoviště a je hodně mokrej ☹ takže odpoledne nevim co budu dělat. já bych chtěla, 3-4, ale ty další až tak za 10 let

suki
8. říj 2009

Ty jo super 😵 😵 myslím ty 3-4 🙂
Ale máš to už pěkně rozběhnutý 😉
Holky já jdu, ale zas se teda objevím. Mějte se zatím pááá

majatob
autor
8. říj 2009

my taky chodime ven az odpoledne, akorat vcera byla vyjimka, protoze byl s nama aj mm 😀 ale Tobik je nastesti klidas, takze se dopo zabavi, pak se vyspi a pak jdeme ven nebo si hrajeme (treba na uklid) 😀
dneska bych rada udelala poradek v nadobi popr. prebrala vyrazeny obleceni po Tobikovi a zacnu to davat pomalinku do poradku pro mimouska 🙂 Martin mimcu vcera koupil kombinezku, co se mi hrozne libila 😵 😵 😵

majatob
autor
8. říj 2009

jo a deti bych chtela tak 4, 5...ale na to asi nebudeme mit, takze skoncime u 2-3 😀

majatob
autor
8. říj 2009
kaleilah
8. říj 2009

Jé, a růžovou aspoň? 😵 😵 😵 já mám tak 99,9% oblečení na malou v růžový 😀 , a ten mini pidi zbyteček je buď fialovej, nebo bílej 😀 jsem si tu slaďpučkou holčičku fakt vysnila a teď bude jak cukrová vata 😀

majatob
autor
8. říj 2009

on to bude stejne dalsi kluk... 😅

kaleilah
8. říj 2009

al nebude, to bude holčička, to poznám, ne? 😀

majatob
autor
8. říj 2009

ehm, a ted se bavime vlastne o kom? 😀

suki
8. říj 2009

😀 holky hlavně,aby byli dětičky zdravé, ale já jsem taky chtěla holčičku 😀 😀

suki
8. říj 2009

kombinézka je krásná 🙂

kaleilah
8. říj 2009

suki, no jo, ty jsi jí chtěla a už jí i máš 😀 😀 já teda skoro 😀 no narodit se mi těď kluk, tak se picnu, by chodil v růžovým 😀 😀 😀 jak bylo na prochajdě?

suki
8. říj 2009

😀 😀
nakonec jsme to nezvládly...ale jen výjmečně, Nikolka dnes měla krušnou noc, furt se budila, tak šla spinkat dřív 🙂

majatob
autor
8. říj 2009

fiha, prave jsem poprvy v zivote nakoupila na aukru 😅 doufam, ze mi to prijde 😀

lucisia
8. říj 2009

Ahóóój, Luci se hlásí. Teď jsem přijela do doktora, byla jsem s naším kocourem. Předevčírem jsem mu tahala klíště a utrhla jsem mu zadek a Bertíčkovi to nateklo. Doktor mu to spravil a ještě ho nechám naočkovat, stojí to pár korun a budu mít jistotu, že nedonese blechy a jinou havět. Jinak jsem nějaká marodná, přesně jak Kale před pár dny, pčíkám a smrkám a strašně mně to obtěžuje. 😠

majatob
autor
8. říj 2009

ahoj Luci 🙂 tak preju brzke vyleceni se..je to hrozna otrava 🙄 🙄 🙄

majatob
autor
8. říj 2009

no nic, superzeny moje, ukazu se asi zase az v pondeli, tak zadny porody a extra vykecavani, at to nemusim docitat 😀 mam v patek a sobotu skolu a v nedeli jedeme na baracek, zkusim tu nasi ruinu vyfotit at vas muzu vydesit v cem chceme zit 😀 tak krasny vikend vsem, za hodku musime vyrazit na vlak, tak bezim balit a trochu uklidit 🙂 pa paaaaa

kaleilah
8. říj 2009

ahojky 🙂

kaleilah
8. říj 2009

Ahojky luci, kam jsi se zase stratila? A budeš doma nebo s budeš chodit nachcípaná do práce? Já jsem se zachovala jak supermatka. ve tři jsem dala Danýse do postýlky, zuzka spala na gauči a já šla spát na druhej. Daný si tampovídal až usnul tak, když jsem se vzbudila-před 5 min. tak zuzka seděla na nočníku a papala jogurt co měla nedojezenej od rána 😵 fakt samostatná šikula 😀 Maji hezkej víkend, v pondělí na tebe čekámeeeee 😀

majatob
autor
8. říj 2009

kal a to je vse? 😠

majatob
autor
8. říj 2009

ja chci srdceryvnou scenu, at vas neopoustim na takovou dobu nebo neco podobnyho!!! 😀

majatob
autor
8. říj 2009

to jako nic, jo???no pockejte zensky... 😀 😀 😀