Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

majatob
autor
20. říj 2009

haha, to maji kluci docela podobnej slovnik 😀

sisstin
20. říj 2009

maja: ale asi mám doma hubedníka..jak slyší nějakou melodii, tak už jede..i když ji slyší poprvý v životě 😝 ted jede techno 😅 😅 😅 😅

kaleilah
20. říj 2009

Umírááám, kousla jsem se do jazyka, dneska ze mě nebude superžena, všem je snad jasný že s tak vážným zraněním musim jen ležet s nohama nahoře 😀 😀 😀 Jinak v klidu, děti mám taky protivný, po o půjdou do hajan a já s nima. nějak mě to raní vstávání zmohlo 😀 😝

Jo a večer budu péct bábovku, mám na ní šílenou chuť 😵
Teda tak toDanýs je teda v mluvení docela zdatnej, řekne asi 10slov docela srozumitelných-tada pro nás s MM 😅
Hele majitaky mluví tobi úplně jinak do telefonu? My když si s daným jakoby voláme, tak žvatlá úplně jiným způsobem než normálně, používá i jiný hlásky a má zvláštní intonaci

suki
20. říj 2009

kali já jsem pracovala na transplantačním oddělení...pooperační 😉 ledviny, srdce, játra 🙂
Teď se od listopadu vracím na půl úvazku 😵
Celkem se těším 🙂

suki
20. říj 2009

tak to Nikča mluví....ona prostě mluví, jinak se to popsat nedá...souvětí a tak ...jako čtyřletá...přísahám 😝

majatob
autor
20. říj 2009

holky, me se dnes nejak nechce psat na pocitacu 😅 jdu vyrobit ovecky a pak sednu na uceni...tak pa odpoledne 😀

suki
20. říj 2009

maji pa 🙂

majatob
autor
20. říj 2009

ha, jsem tu 😀 😀 😀

suki
20. říj 2009

Ha 😀

suki
20. říj 2009

Ty jsi tu a já odcházím 😀
Musím jít uvařit květák na mozeček 😀

majatob
autor
20. říj 2009

ha, tak ja zas jdu 😀 😀 😀

kaleilah
20. říj 2009

Ahojteee 🙂

majatob
autor
20. říj 2009

ahoj kal 🙂

kaleilah
20. říj 2009

mě je dneska hrozně divně, mám břicho tvrdý jak kámen..že by už? 😕

majatob
autor
20. říj 2009

ze by??? tak prubezne podavej hlaseni jak to vypada 😉 😉 😉

kaleilah
20. říj 2009

Jsem takoá nějak mimo 😉 zase mámposlíky, ale do vany se jít naložit nemůžu-dávají mi ordinaci v růžový zahradě 😀
Teď ležim u telky a je mi líp, tak to bude asi jako vždycky, pár hodiny bolestí akolempůlnoci v pohodě.jen jsem potřebovala dneska uklidit ☹

suki
20. říj 2009

Kali 🙂 hlavně teď hodně odpočívej 😉

kaleilah
20. říj 2009

to fakt s dvěma miminama a praštěným hafanem, nepořádným manželem a divokým kocourem jde 😀 😀 😀 úplný leháro cigáro 😀

majatob
autor
20. říj 2009

holky, potrebuju radu... 😖

suki
20. říj 2009

maji jakou?

majatob
autor
20. říj 2009

jo ja uz na to zapomnela 😀 Tobik posledni tyden strasne spatne usina, prevaluje se treba aj hodinu, dve nez zabere, ale blbosti u toho nedela, proste nemuze usnout. Unavenej je, je okoupanej, v dobre vyvetrane mistnosti...predtim jako vzdy promitnuta pohadka...nechapu proc je to najednou takovej boj, driv se pritulil a nejpozdej za pul hodiny nebylo co resit ☹

jo a zamilovala jsem se do vamberecke krajky 😵 😵 😵

suki
20. říj 2009

a usíná sám, nebo jsi tam s ním?

majatob
autor
20. říj 2009

s nim, sam usnul asi dvakrat za zivot 😅

suki
21. říj 2009

tak to bude možná ten problém maji...
já jsem taky dlouho usínala s malou a pak začala tahle dělat třeba 2 hodiny ne a ne usnout. Tak jsme se rozhodli...asi 4 dny jsme vydrželi křik, použili jsme metodu, že jsme za ní chodili po minutě a intervaly jsme prodlužovali a malá se za 4 dny naučila usínat naprosto sama v postýlce a všichno jsou spokojení 😵 😉

majatob
autor
21. říj 2009

na to nemam ho nechat vyrvat ☹ navic uz ma velkou postel, takze by z ni stejne slizal a nespal 😅

kaleilah
21. říj 2009

Dobré ranko, Maji a nemůže z tebe prostě cejtit že jsi těhule a vícsi to uvědomovat? nebo prostě má moc zážitků za den a večer mu to nedá usnout. Danýs spal s náma v posteli do 8 mi měsíců, prostě než si začal stoupat a blbnout, ale usínal bez uspávání. Pustil se mu hrací míša, svíčka, dostal flášu a do pár minut chrně sám. A pak ze dne na den se dal do dětskýho pokojíku, do postýlky a hned první noc usnul bez problému hned. má tak jednou za měsíc blbej den tak ho máme i do 11 v obýváku, uspáváme na klíně a pak ok... 😉

majatob
autor
21. říj 2009

no Tobik spal se mnou v posteli do 15 mesicu, ani postylku nemel, protoze jsme ho do ni stejnak nedavali. Pak jsme mu koupili velkou postel (velkou=detskou, ale ne postylku) a tam spinka od prvniho dne docela v pohode, ikdyz se treba nad ranem k nam obcas nastehuje. S usinanim mu to trochu trvalo od malicka, ale do te pulhodinky jsme se vlezli, to mi prijde jeste ok, jenze ted nam uspavani trva treba aj hodinu a pul a to uz je fakt hodne a hlavne uz vecer nic neudelam, potrebuju zacit delat neco do skoly nebo si odpocinout v klidu a to se jaksi nekona, protoze zalezem v 8 do loznice a ja se odtamad dostanu o pul desate uplne mrtva, nepomaha ani kdyz si ho vezmu k sobe do postele, proste nic ☹ ale treba je to jen blby obdobi a zase s to upravi samo 😒
napadlo me, ze ho jeden vecer necham blbnout jak dlouho bude chtet, dokud proste neprijde sam, ze chce jit spat 😅

majatob
autor
21. říj 2009

jo a chce spinkat jen s maminkou jinak je rev 😠 😠 😠

kaleilah
21. říj 2009

maji a nebude naopakprotivnej a necyspalej? to danýs by si neřekl ani nehádodou že chce do hajan, a pak by byl akorát přetaženej a neusnul ani náhodou 😉 i když u zuzky se mipárkrát stalo že usnula na podlaze v chodbě nebo v pokojíku na zemi 😀

majatob
autor
21. říj 2009

no on zas kdyz je utahanej, tak prijde se pritulit a zaviraji se mu ocicka, tak je to jasny, ze uz je cas... 😀
tak jsem ho pomluvila bobecka a ted usnul asi za necelych 5 minut a drzel se me jen za ruku 😵 😵 😵