Jakou hudbu mate radi?

aponchie
6. bře 2008

co poslouchate ,co mate radi co vam zrovna hraje ve sluchatkach? 😀
u me je to ted Dave Gahan:Hourglass album a vsechny ty pisnicky jsou super...jo a taky porad jeste Depeche Mode... 😀 U2,Moby,Cafe Del Mar,Eat Static,Underworld,Kosheen,Morcheeba.......

kristi
1. dub 2008

rozkaz 😉 jsou dobry vsechny, proste klidecek a pohodicka...

aponchie
autor
1. dub 2008

no nektere se mi pravda moc nelibi ty rychle jakoby technacke uz nemusim ja jsem takovej cita ,ze u toho vzdycky bulim jak blazen .. 😵

kristi
1. dub 2008

nerikej? fakt? tak to takovy pocity ve mne teda nevzbuzuje...mne spolehlive rozbreci treba toto:

https://www.youtube.com/watch?v=y0s7ycdUcHk
aponchie
autor
1. dub 2008

no ja mam posledni dobou smutek v dusi beznadej a takove ty veci a jeste si poustim tyhle veci v kterych se nachazim a spolehlive skoncim vecer u sklenky (jedne!)vina a sedim a bulim a sedim a bulim ..ale to je na jine tema uz...

aponchie
autor
1. dub 2008

ta je nadherna tak to si pustit vecer dneska tak to nedavam,smesny pro nekoho co?kdyz tak drsne obcas pisi sve nazory..

neeve
1. dub 2008

Aponchie ahoj 🙂 Depky pryč 😉 Užívej si každý den jak to jen jde, je to moc důležité 😵 A záleží to jen na Tobě 🙂

aponchie
autor
1. dub 2008

ahoj neeve to uz neni depka ale neco jineho a zazdit to jaksi nejde jen tak..ale dik 😉

kajule
1. dub 2008

Aponchie, zadna depka, zadny sebetryzneni, tak jak rika neeve...uzivat si kazdyho dne, jak nejvic to jde a to zalezi vazne jenom na tobe. 😉
V posledni dobe jsem mela taky takovy stavy a nevedela jsem, co s tim a porad jsem si poustela pisnicky, ktery zrovna nepovzbudi, ale skvele se u nich dalo bulit. Jenze k cemu tohle vede??? Pak me dostala jedna veta, kterou jsem uz driv nekde slysela a ktera me vazne nakopla k tomu s tim vsim neco udelat. 🙂
Pokud se o nic nepokusíme, nic se v našem životě nezmění...a ja si myslim, ze to je svata pravda. 🙂 A i kdyz se toho zase tolik nezmenilo, tak se o to aspon trosku snazim. 🙂
Kze at uz te trapi cokoliv, tak at te to brzo prejde. 😉

aponchie
autor
1. dub 2008

kajule naprosta pravda,nekdy clovek potrebuje par lidi aby mu otevrely oci a ja nastesti uz nemam 15let abych je nosila ruzove do nekonecna a postupne si uvedomuju co mi holky psali ,ze maji pravdu 😉 dekuju vam jste moc hodne vsecky...sice nekdy si pripadam s tem asvejma napadama na 15,ale jen nekdy 😀

kristi
1. dub 2008

bud v pohode, kazdej nekdy ulitne a premejsli nad blbostma

aponchie
autor
1. dub 2008

🙂 ja vim

kajule
1. dub 2008

Aponchie, ja mam obcas takovy napady a nekdy se chovam jak kdyby mi bylo snad jeste min nez 15...proste jsem prastena. 😀 Rodina, pratele, to je to co mi pomaha...clovek nemusi mit mraky pratel, staci jich par, ale za to takovych, kterym muzes opravdu a verit a na ktery je spoleh...to je jak ja rikam nad zlato. 🙂

aponchie
autor
1. dub 2008

ja je mam ale 100km daleko:(nechala sem je ve svem rodnem miste ,ale tady mam tri kamosky ktere mam hrozne rada a jsem za ne vdecna

kajule
1. dub 2008

Ja je mam ted taky vsechny kamarady daleko na horach, ale i tady si myslim, ze mam cloveka na kteryho je spoleh a je to dobrej kamarad a navic ted se do Hradce pristehovala moje driv nejlepsi kamaradka s kterou jsem se uz tak tri roky nevidela. 😵
Musim jit jeste neco ukuchtit a upect, pac ted krmim tri chlapy a to da zabrat. 😀

aponchie
autor
1. dub 2008

ja jdu uklidit svincik a relaxovat dik moc jste bajecne ,dneska nebud ezadna depka vecer pac neni preci duvod..radsi pujdu do te jogy 😉

kajule
1. dub 2008

Jj, presne tak radsi jdi do jogy, pac ta vazne uklidnuje. 😉

aponchie
autor
1. dub 2008

proc se pokazde v nejake pisnicke nachazim 😅

nobody knows me 😀

https://www.youtube.com/watch?v=1tPRrmj4d-Q
aponchie
autor
1. dub 2008
nobody
1. dub 2008

nobody co? 😀 🙂

aponchie
autor
1. dub 2008

knows me 😀

kristi
1. dub 2008

nobody´s perfect 😉

aponchie
autor
1. dub 2008

this world is not so kind..people trap ur mind
its so hard to find someone to admire...

nobody
1. dub 2008

From ancient grudge break to new mutiny,
Where civil blood makes civil hands unclean.
From forth the fatal loins of these two foes
A pair of star-crossed lovers take their life,
Whose misadventured piteous overtrows
Doth with their death bury their parents´ strife.

....

🙂

aponchie
autor
1. dub 2008

see u in ur next life...when we'll fly away for good
stars in our own car..we can drive away from here
far away..

neeve
1. dub 2008

aponchie... 😵

aponchie
autor
1. dub 2008

..I sleep much better at night
I feel closer to the light.................................. 😔

neeve
1. dub 2008

😕