Jakou hudbu mate radi?

aponchie
6. bře 2008

co poslouchate ,co mate radi co vam zrovna hraje ve sluchatkach? 😀
u me je to ted Dave Gahan:Hourglass album a vsechny ty pisnicky jsou super...jo a taky porad jeste Depeche Mode... 😀 U2,Moby,Cafe Del Mar,Eat Static,Underworld,Kosheen,Morcheeba.......

aponchie
autor
10. dub 2008

a jeste Fountain of Youth..

kajule
11. dub 2008

Teenage dirtbag, jj ta je skvela, chtela jsem ji sem dat, ale nemohla jsem si za boha vzpomenout, jak se jmenuje. 😠

kajule
11. dub 2008

Jinac vcera jste tady resili toho Michala Davida, jsem si na vas vzpomnela. Jsem se byla podivat v Tescu a samozrejme Patoj neco koupila. 🙂 Ale k veci, po celym Hradci litaly zensky jak zblazneny, nastrojeny, navoneni...jsem si rikala, co se to deje, abych jako o neco neprisla. 😀 A on tam mel koncert Michal David. 😀 Zvlast jedna skupinka, co sla prede mnou, bavili se a jedna z nich mela takovej smich, ze si ho clovek zapamatuje a smala se, ze ji snad muselo byt slyset i v Pardubicich a ty druhy ji tam celou dobu nadavli at se uklidni. 😅

aponchie
autor
11. dub 2008

hehe Misko je Misko 😀 dobre ranko mamko kajo

kajule
11. dub 2008

Aponchie, koukam, ze dneska jses v dobry nalade. 😉 To jsem rada. 😉

aponchie
autor
11. dub 2008

kaji prave,ze moc ne ,ale dobre to kryju 😀

kajule
11. dub 2008

Tak to jses jako ja. 🙂 Ja kdyz mam opravdu spatnou naladu a je mi na nic, tak se chovam jako ten nejvetsi blazen. 😎

nobody
11. dub 2008
kajule
11. dub 2008

Teda, kde jsi byl, kde ses flakal celej den??? 😠 😎 😲 😕 😀 😉

nobody
11. dub 2008

já jsem poctivě pracoval na počítači za 3 lidi 😀 😖 😒

noo..je fakt, že jsem měl vyjížďku ... samo že "služební"

kajule
11. dub 2008

Tak to ja teda zase mela dneska vychazku s Patou a teda ti 4km nazpatek, co jsem skoro celou cestu bezela s kocarkem a nakupem v ruce, pac jsem se bala, abychom nezmokli...to byla zabiracka. 😀
Ty lidi, co jezdili kolem kolem v autech me museli mit za blazna. 😀
Kdo vi, co si mysleli, kdyz me tam videli, jak utikam s kocarkem pred sebou ovencena taskou a plinama. 😀

kajule
11. dub 2008

Nenasel bys tam neco peknyho od Bjork??? 🙂

nobody
11. dub 2008

Bjork má skoro všechno supr .. mmt

kajule
11. dub 2008

Ale to ja vim, ale neco specielniho. 🙂 Ja od ni mam spoustu pisnicek, ale podle nazvu je moc neznam.

nobody
11. dub 2008

..třeba Hyperballad

https://www.youtube.com/watch?v=nPbrWtjTIno


a tato je fakt sranda ... taková povzbuzující

https://www.youtube.com/watch?v=g8Z1MpcyqQU

anebo Paying Dead .. ostatní jsou strašně známý

https://www.youtube.com/watch?v=fBaF7HRCQoc
nobody
11. dub 2008

Play dead ... no to bych ten význam úplně změnil 😀

kajule
11. dub 2008

😀
Tak ta povzbuzujici je akorat pro me. 🙂 Akorat ja debilka si neuvedomila, ze stale nemam tady bednicky, kze jsem si musela dojit pro sluchatka. 🙂

kajule
11. dub 2008

Navic, nerada bych vzbudila Patu. 😵

nobody
11. dub 2008

a jak si to člověk uvědomí? 😀 😀 😀
nebo spíš po kolika sekundách .. 😀

kajule
11. dub 2008

Njn, stane se. 😀 😎 😅

nobody
11. dub 2008

to i mně se stává ... no je asi normálně nenormální

aponchie
autor
11. dub 2008

🙂

kajule
11. dub 2008

Aponchie, tak sem taky neco prihod. 😉

aponchie
autor
11. dub 2008

kaji ja jsem totalne mrtva mozna pozdeji..den blbec 😝 ale neco me napadne🙂)ted ukazovali v tv jak budou letos nejake festivaly..ja na zadnem nebyla asi 7let 😀

kajule
11. dub 2008

Ja naposledy byla v Trauci pred dvouma rokama a to uz jsem byla tehu asi dva tydny akorat jsem o tom jeste nevedela, kze jsem si to tam uzila se vsim vsudy. 😀 Letos se chystam zase po dlouhy dobe a jeste mozna na nejakej, uvidime, ale na Trutnov urcite. 🙂

kajule
11. dub 2008

Jeste do Vizovic bych chtela nebo na Sazavu, no jak rikam uvidime. 🙂 Dobra byla vzdycky Keltska noc nebo i na Maly skale to neni spatny. 🙂

aponchie
autor
11. dub 2008

Vizovice uz nejsou co to bejvavalo ,Trnkobrani nebo Masters of Rock myslis?strejda ma barak hned u toho tak sedime na zahrade popijime a poslouchame ..posledne tam byla Vondrackova 😝 bleee

kajule
11. dub 2008

Ja tam byla to uz je par let a libilo se mi tam, pak jsme vzdycky jeli na Vranov 🙂

kajule
11. dub 2008

Na Masters of Rock jsem byla jednou.