Jakou hudbu mate radi?

aponchie
6. bře 2008

co poslouchate ,co mate radi co vam zrovna hraje ve sluchatkach? 😀
u me je to ted Dave Gahan:Hourglass album a vsechny ty pisnicky jsou super...jo a taky porad jeste Depeche Mode... 😀 U2,Moby,Cafe Del Mar,Eat Static,Underworld,Kosheen,Morcheeba.......

linette
8. led 2010

este nieco co teraz leti v hungary a co sa mi paci:

https://www.youtube.com/watch?v=fLi6dIC9FbA
dali4
8. led 2010

lin... dobrééééé 😉 Ale ja po madarsky bohužial neviem ani ťuk.

linette
8. led 2010

dali a ja, ze v sale vedia madarsky 😝 ale neva, hlavne, ze sa ti to paci a lubis na take tancit 😅 😵

linette
8. led 2010
dali4
8. led 2010

lin, vedia, no nie všeci. A ja som ešte k tomu z Moravy 😀

monkula
8. led 2010

ahojte...
Ja momentálne milujem soundtrack z Avataru 😵

linette
8. led 2010

dali, my sme mali na skole jedneho, ktory pochadzal z kralovej nad vahom a ten plynulo vedel, tak som si myslela, ze vacsina vie.. 😝 jeeej morava 😵

linette
8. led 2010

monkula ja idem na to do kina 😉 priatel to uz videl a ze je to brutalne, tak si to chce pozriet aj vo velkom 😅 😀

dali4
8. led 2010

lin asi sa chcel naučit. Ja nejako nemám dovod lebo mám okolo seba ludí ktorý po madarsky sice vedia ale nerozprávajú, len ked sú donútený. Ved nakoniec sme na slovensku 😵 . A pre mna je to reč nenaučitelná... 😀 Moj muž je Šalan a tiež po madarsky nevie.

linette
8. led 2010

ja som na tom tak, ze ja po hungary az moc dobre a priatel ani makke f.. 😀 tak ho postupne ucim, nech aspon rozumie.. ani v zamkoch neni vela madarov, len sa to zda...
ved nie jazyk je dolezity ale clovek 😵

monkula
8. led 2010

dali, ty si ako moja mama.. Aj ona je z Moravy, a môj otec teda po maďarsky vie, aj ja, ale moja mama sa nenaučila.... naopak, kvôli nej sa naučili po slovensky moji strýkovia, rozumieť niečo rozumie, ale nie všetko...

linette
8. led 2010

uputavka z avataru:

https://www.youtube.com/watch?v=cRdxXPV9GNQ

dali su tam aj elfovia 😵

monkula
8. led 2010

linette a kde sú elfovia? ja som si ich ani raz nevšimla.... 😅

linette
8. led 2010

monkula ti so spicatymi usami by mali byt oni 😅

linette
8. led 2010

vo filme neviem aky nazov im dali..

monkula
8. led 2010

linette, to sú obyvatelia Pandory - navayovia... 😀 😀

linette
8. led 2010

takze navayovia 😀 😀 ale sa podobaju na elfov tymi usami.. a tusim som tam zazrela aj vilu? taku malinku s kridlami 😅 😅

linette
8. led 2010

vidno, ze som ten film este nevidela to prvy dojem 😀

monkula
8. led 2010

To je semiačko zo stromu duší 😀 😀 😀 😀

linette
8. led 2010

uz sa neviem dockat filmu 😀 😀

monkula
8. led 2010

linette, pozor, je vysoko návykový 😀

dali4
9. led 2010

monkula 😵 my sa od pradávna stahujeme z Čiech na Slovensko, zo Slovenska do Čiech, na Moravu a furt dookola 😅 ... Na poslady moja mama... je povodom z Piešťan, zobrala si brňáka a presťahovala sa tam a ja za se brňáčka som si zobrala šaleného šalana a som tu 😅 ... Určite aspoň jedno z mojich detí pojde zase tam 🙂

monkula
9. led 2010

Aj moja mama je z Brna 😀 😀 😀 😀 😀 milujem to mesto... 😵

dali4
9. led 2010

Tak to je sranda toto 😀

dali4
11. led 2010

Jééé to je smutné ☹ miska

dali4
11. led 2010

miska máš dobré motto v pase 😀

miska002
12. led 2010