Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

tatianka_smolova
24. led 2013

Indická princezná

liz_lemon
24. led 2013

@alexandramaria fuj, to je iny humus, sucitim s tebou 🙂

alexandramaria
25. led 2013

@liz_lemon no čo Ti poviem :D:D:D

berynka
31. led 2013

Já teď měla čtecí pauzu 😅 . Ale odjíždíme na hory, tak si s sebou budu brát: Domov na konci světa, Královna Camilla, Den zkázy v Britském muzeu a Adopce. Tak jsem zvědavá 😉 .
A konečně se odměnim a koupím si Žítkovské bohyně, po Vánocích bylo vyprodáno 😎 .

danussskah
31. led 2013

Knihy su uplne UZASNE.Vzdy sa pri nich odreagujem,pracuje fantazia a ponaucenie...Vobec to nepovazujem za stratu penazi,dobru knizku mozes citat aj 100x.A kniha je vzdy lepsia ako film podla nej.
Ja som sa dala minuly rok na duchovnu a motivacnu literaturu a tento rok pokracujem! 🙂 Momentalne sa chystam na Zdenku Jordanovu :Diablik v nas. Vychutnavam si to cakanie,obcas na nu pozriem a tesim sa na vecer,ked sa do nej pustim.Knihy si objednavam cez internet a cakanie na balicek,otvaranie ho,to ma tiez svoje caro!

barcelona94901
31. led 2013

@danussskah presne,ja teraz čakám kedy mi už pípne sms ,že možem ísť pre knihy 😀

barcelona94901
31. led 2013

@silvik1 Crossfire je lepší 😉

danussskah
31. led 2013

@barcelona94901 Ja uz ani neutracam na handry a kraviny,ale radsej si kupim knizku. 🙂

barcelona94901
31. led 2013

@linduska_ zdochnuté srdce je perfiš 😉

barcelona94901
31. led 2013

@danussskah 😀 ja utrácam za handry a kadečo tiež len to nutné "drobné" ,istí mi to ebay
,ale knihy,to sa aj uskromním,knihu kupiť jednoducho musím ,dá mi to viac ,než nejaký svetrík a teraz som práve v tom procese čakania ,nažhavená ,kedy už .. 😀

danussskah
31. led 2013

@barcelona94901 A co si si objednala pekneho?Ja objednavam hlavne na eugenika.sk..tam su pre mna knizky.Obcas v Martinuse,tam zajdem aj osobne.Ale uvazujem,ze sa asi prihlasim do kniznice,vyjde to lacnejsie,lebo ja som knihomol veliky. 😀

silvik1
31. led 2013

@barcelona94901 a čo je "crossfire" ?? sa tak možno blbo pýtam, len neviem 😀

iris
2. únor 2013

Klíč k minulosti - super, ale smutné

lalus
2. únor 2013

Kdokoli může dělat cokoli - Betty MacDonaldová. na vianoce som si vypýtala všetky štyri knižky zo série 😅
prvé dva diely už mám za sebou...výborné čítanie 😉
a predtým
Tisíc žiarivých sĺnk - Hosseini Khaled 😎

medulienka71
6. únor 2013

Jeanne Kalogridis - Krvavá královna - začiatok nebol veľmi záživný, ale potom SUPER čítanie o Kataríne Medicejskej . Ak máte radi historické životopisy , tak Vám môžem vrelo odporúčať knihu : Karl Shaw - Kráľovský babylon , je to perfektne napísané fakt sa nasmejete . Ide tam o životy kráľov, panovníkov a o ich sobáše, kríženie medzi sebou, milostné aféry, psychycké problémy ... už som si ju požičala s knižnice tretí krát 🙂

1laura22
6. únor 2013

Teraz čítam Index strachu od R. Harrisa. Je to o hedžovom fonde a obchodovaní na burze pomocu super algoritmu.... Tak trochu pokus o triler, keď bankára prepadne nezmámy muž priamo v jeho dome a začína nočná mora plná paranoje.
Úprime.... nič moc. Zdĺhavé opisy a tažko zrozumiteľné obchodnovanie s opciami a cennými papiermi dosť otravujú. 😝

ellise
7. únor 2013

Jo Nesbo - Spasitel

monline
9. únor 2013

@ellise tiež ju čítam 😉

lenkarehankova
10. únor 2013

Padesát odstínu šedi a další díl..na třetí čekám,měl vy vyjít asi v červenci....nemohu se dočkat...samá erotika
Mám spíše ráda historické romány a takový jsem četla prvně,poslala mi ty knihy kamoška z práce a jsem nadšená..kdyby někdo chtěl poslat mejlem,není problém..

iris
10. únor 2013

Tak 50 odstínů mě vůbec neláká.:o)

berynka
14. únor 2013

Tak jako Žítkovské bohyně jsou pecka! 😉 Po dlouhé době knížka českého autora, co stojí za to 😎 .

livia551
18. únor 2013

Zdochnuté srdce od ELI ELLIAS 🙂

barcelona94901
18. únor 2013

@lenkarehankova a ja myslím,že erotiky je v iných knihách ooooomnoho viacej,len nemaju taký ten "americky marketing" 😀
má dobru reklamu ,mna zaujíma ,či vo filme bude fakt hrať Matt Damon? 😕

@silvik1 Crossfire ,je to podobné,len podľa mna teda Crossfire má lepší príbeh ,tiež je to nenáročné,oddychové čítanie
http://www.martinus.sk/knihy/autor/Sylvia-Dayova/

danussskah
18. únor 2013

Brian L.Weiss :Jen laska je skutecna..nadherna kniha,o reinkarnacii,skutocny pribeh

lenkarehankova
19. únor 2013

@barcelona94901 ano jednu jsem četla. neznámý manžel..byla moc pěkná a plná erotiky

barcelona94901
19. únor 2013

@danussskah ja som čítala krásny príbeh ,reinkarnácia,cca 15rokov dozadu,tu knižku som si kupila v čechách,nepamatám si ani autora,názov ,nevidela som ju v knihkupectve ,ani na stránkach ,čo ma aj mrzí,rada by som si ju znova prečítala ,to bol príbeh čo ma chytil do slova za srdce

barcelona94901
19. únor 2013

@lenkarehankova http://www.martinus.sk/?uItem=44663 😉
ja som to tu niekde písala,kupila som ju povodne svokruške,som myslela,že fíha ,historický príbeh ,to ona može 😀
knižka prekvapila aj mna 😀

danussskah
19. únor 2013

@barcelona94901 Skoda,ze nevies ten nazov 😔

andrea.m
19. únor 2013

danielle steellova zostaň sama sebou, v nočných ak je čas tak iva kučerova loviť alebo nebyť a ešte elias vella ježiš môj uzdravovateľ. vždy mám rozčítaných viacero kníh. 😉

alenkalienka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz