Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

erika153
31. srp 2007

ja uz som dlho nenazrela do ziadnej knihy 😅 ale pred tym som vela citala a najviac ma chytila za srdce jedna - Christiane F. My deti zo stanice zoo. fakt zaujimave citanie o tom ako si clovek siahne az na dno a dokaze sa odrazit!

veronika13
31. srp 2007

erííííííík čaaaaaaaau 🙂
inak k téme, ja čítam brožúru o výžive pre deti 😀

erika153
31. srp 2007

😀 ahoj moja 😉 aj ja teraz vacsinou citam o detickach vsetko 😅

hasleerka
31. srp 2007

ja veľmi rada čítam, niekedy aj do dvoch v noci a potom ledva ráno vstávam ...momentálne ma bavia knižky o slovenských žienkach, píše to Vasilková a teraz mám požičanú niaku od Džerengovej 🙂 🙂 🙂

penelope2066
31. srp 2007

hasleerka ty si moj clovek 🙂 Aj ja som velka citatelka Vasilkovej,prave predvcerom som docitala jej najnovsiu knihu Duhovy most.A od Dzerengovej som uz tiez jednu citala. 🙂 🙂 🙂

madeleine
31. srp 2007

zdravie ☹

miriamka
31. srp 2007

Ja prave citam "Dve ciarky nadeje" 🙂

hasleerka
31. srp 2007

penelope, ja som ho tiež prečítala a už som ju aj požičala kámoške a tá mi na oplátku od tej Dzerengovej "za to zaplatíš", včera som to začala, super ... ešte je aj niaka dalsia slovenská, ale meno si teraz nespomeniem ...

penelope2066
31. srp 2007

Aj ja som citala za to zaplatíš,a bolo to super

penelope2066
31. srp 2007

miriamka aj "Dve ciarky nadeje" so citala.Pozicala mi ju kolegyna.je dobra

hasleerka
31. srp 2007

kto napísal tie "dve čiarky nádeje"?

penelope2066
31. srp 2007

Hasleerka naozaj neviem kto to napisal,uplne mi vypadlo meno autorky

miriamka
1. zář 2007

Dve ciarky nadeje napisala Denisa Fulmekova 🙂

andy.a
1. zář 2007

ja som si včera kúpila najńovšiu knihu od T.keleovej-Vasilkovej..už ste ju tu spomínali...a Xenesis-to by mal byť thriller z lek.prostredia.. 😉

andy.a
1. zář 2007

aj tie novšie slovenské autorky sú dobré..aj katarína Gillerová a ďalšie sa dobre čítajú.. 😉

andy.a
1. zář 2007

a od barbary Bickmoorovej sú super knihy..neviem či ona alebo Barbara Woodová napísali knihu "domina"-...je to o lekárke v USA v 19.storočí,vynikajúca kniha..

andy.a
1. zář 2007

aj Lekári od E.Segala...jedna z najlepších kníh z lekársk.prostredia.. 😉

miriamka
1. zář 2007

No mna tu caka dalsia kniha od Colinsovej - Milenci a frajeri do ktorej sa coskoro pustim 🙂

lenkabu
1. zář 2007

Ja doporucuju cokoliv od Barbary Wood. Teď ctu Vecerni zpravy od Arthura Haileyho...dost drsny.

baileysa
1. zář 2007

ja prave citam od polly wiliamsovej: mama kocka. jeji vzestup a pad. je to celkom vtipne citanie o roznych druhoch mam na materskej... niekedy sa nachadzam 😀 a este je super vtipna kniha: Glenkville. ovce vysetruju. je to o tom, ako ovce vysetruju smrt svojho pastiera a niekedy sa je to velmi usmevne, citat si o tom, ako sa im javi nas ludsky svet...

pacna
1. zář 2007

ahojte ja som nedavno "zhltla" dve knihy Janu Eyrovu a Cachticku pani. Citala som to viac krat a vzdy sa nemozem odtrhnut.hovoria my ze rychlo citam. a este sa chystam na Grofa monte christa. 🙂

andy.a
1. zář 2007

Janu Eyrovú som tiež veľakrát čítala..aj Odviate vetrom,Večnú Ambru..niekedy mám náladu na takéto ľahučké sladké knihy..aj Angeliku.. 😀

ale času nieto.. 😠

hasleerka
1. zář 2007

ja už som tú knihu od Dzengerovej dnes v noci dočítala a som nešťastná, lebo kámoška neni doma a nebudem mať čo čítať ,,, neviete či sa dajú tieto knihy od sloven.spisovateliek požičať aj v požičovni?

mravcica
14. zář 2007

lenkabu, z akeho prostredia su tie vecerne zpravy od Arthura Haileyho? Ja som od neho uz precitala par knih - kolesa (automobilovy priemysel), peniaze (bankovnictvo), liek (farmaceuticky priemysel), konecna diagnoza (patologia),atd, momentalne citam "na vysokych miestach" (politika). Ja mam jeho knihy velmi rada, ked ich zacnem citat, mam problemy skoncit a presne ako haslerka (inak ahoj), potom mam problemy rano vstavat k malemu. Dokaze tak opisat prostredie, o ktorom pise, ze aj totalny laik ziska ako taky prehlad, o co, v ktorom tom odvetvi ide a popritom samozrejme opisuje zaujimavo pribehy ludi z tohto prostredia.

petraluk
14. zář 2007

Ahojky, já vás tedy obdivuji, já sem momentálně ve stavu, kdy bych u jakékoliv knížky usnula. 😒 Poslední co sem ještě v těhotenství četla, byly všechny knížky od Robina Cooka, mam jich doma 12. Ale nejlepší knížka je tady Harry Potter. 😀

adriatica28
14. zář 2007

ja sa pridávan Harry potter je naj. dokonca som si 7 stiahla z netu taká som bola zvedavá 😅

andy.a
14. zář 2007

ja som si kúpila "ˇuterní erotický klub",vraj je to dobrý román.,.,

andy.a
14. zář 2007

a idem si kupovať novinky z Ikaru ako napr.od Tess Herritssenovej a Patricie Cornwellovej z prostredia súdnej patológie,super trillery z lekársk.prostredia.. 🙂 už sme to tu spomínali.. 🙂

andy.a
14. zář 2007

ešte dobré knihy-novinky z Ikaru vyzerajú byť:G.Musso:Budeš tam?,Z-Hellerová:Zápisky o škandále..S.Kueglerová-Dieťa džungle... 🙂

aj rebecca znova vyšla..super kniha..mám aj pokračovanie-Pani de Winterová,ale to nie je ono..

andrysek2
14. zář 2007

ahoj mamci ja se pridam jestli muzu driv jsem cetla strasne moc ale ted mam tri deticky takze casu je malo 😀 obcas si koupim jen nejaky casopiss 😀