Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

niki2
27. kvě 2011

@majatob 6,5cm to je neuveritelne, neni to ale jeste ze jsi kratce po porodu? Kazdopadne to potesi.
@dreana v Lidlu ted zrovna meli takovou hrabarnu a meric tepove frekvence za Kc 100 🙂 Cvicit by se melo tak 3-4x tydne, kazdy den to je zbytecne a po 20ti minutach teprve zacinas spalovat, takze tu pulhodinu minimalne, spis 50-60 minut. Tepova frekvence zalezi na nekolika vecech, pokud najdu vzorec, tak ho napisu, ja mam na spalovani 113-131 tepu za minutu.
Ten smakoun vim, ze maji v Globusu, ale vetsinou posledni dobou nakupuju v Kaflandu, tak jsem myslela, ze by mo mohli mit taky.

myskad
27. kvě 2011

Ahoj holky,tak čtu jak si tady pěkně hubnete a chtěla jsem se Vás zeptat,co si myslíte o té mléčné dietě při kojení,chtěla jsem do ní jít radči až přestanu kojit(ale to může trvat ješté hooodně dlouho)a na jiných webovkách psala nějaká holčina(zhubla a kojí pořád),že tuhle dietu jí přímo poradila nějaká dietoložka,tak já nevím,se bojím,nechci přijít o mlíko 😒 😒 ,ale už se nesnesu,a přesně něco takového bych potřebovala.Díky moc za názory. 😉

niki2
27. kvě 2011

@myskad muj nazor je ten, ze pri kojeni by jsi mela mit pestrou a vyvazenou stravu a zadnou dietu.

marcelkap
28. kvě 2011

@myskad Já si taky myslim, že přikojení by to asi nemuselo být dobrý. Radši trochu upravit jídelníček, jíst pravidelně a zdravě a mléčnou dát až přestaneš kojit.

dreana
autor
28. kvě 2011

@marcelkap díky, ja akorat papam jablečný ocet a ten ničemu a nikomu neškodí 🙂)
@niki2 Jéé škoda že jsem to propásla :(

Jinak ja si včera dala 50 minut na orbitreku ... A holky ja jsem z toho jídelníčku fakt nacpana, myslela jsem si že bude problem, že budu mit hlad a spíš je problem dojíst 🙂))

@myskad Rozhodně bych nic nepodnikala než dokojíš... Stačí uprava jídelníčku a sport jak tu holky píšou 🙂

korchy
28. kvě 2011

Ahoj holky,prosím jak se jmenujou ty hodinky jak měří tu tep.frekvenci?Přemýšlím že si je koupim.
Abych vedela kdy hubnu a zbytečně se nezatěžovala.

misicka455
28. kvě 2011

@korchy http://www.insportline.cz/2504/sporttester-insp...

taky si je chci pořídit , přítel mi je koupí k narozkám 😉

misicka455
28. kvě 2011

@marcelkap jak často chodíš cvičit na ten vibration

misicka455
28. kvě 2011

Tak možná trochu přemluvím i chlapa aby semnou šel na toho Havlíčka viděl ten díl stím šíleným magorem a pak prohlásil kdyby mi to někdo chystal tak bych to i jedl tak jsem řekla není problém tak uvidíme jak dlouho mu to vydrží začneme za týden v pondělí 😉

korchy
28. kvě 2011

@misicka455 No paráda,tak pak informuj jak se mu to líbí 😉

evena
28. kvě 2011

ahoj
nad tím, jestli pak nepřiberu sem taky přemýšlela, ale myslím si že ne, pokud se nerozežeru jako čuňátko 🙂 teď mám sice možná nižší příjem kj než bych měla mít, ale beru to tak, že sem ve fázi hubnutí, až budu chtít váhu udržet, tak počítám s tím, že příjem navýším a váha mi bude stát 🙂 sám Havlíček někdy v pořadu říkal, že tohle je běh na dlouhou trať a je to otázka i několika let ... a takto to beru i já, nepočítám s tím, že se za rok., dva budu ládovat třeba na obědy omáčkama atd. jak dřív, teda vrátit bych se k tomu nechtěla 😀
jo, taky jím teď podstatně víc jídla než v období kdy sem přibírala 🙂
@majatob pěkně hubneš 😉
@misicka455 je fajn když ste na to doma dva, tak snad si to tvůj nerozmyslí 😉
můj je spokojenej, vyhovuje mu to prý maximálně a hlavně je rád že mu to jídlo někdo nachystá 😀 takže u nás obou to rozhodně nevypadá na brzký konec s jídelníčkem 🙂

misicka455
29. kvě 2011

Ahojky, tak dneska se váhy 😉 Já se jdu i měřit 😉

romana29
29. kvě 2011

Ahoj holky, já jedu to své a příteli jsem jasně oznámila, že přes týden mu vařit nebudu (chodí na obědy do práce, ale večer chce něco teplýho), že mu buď udělám to, co budu mít já a nebo vajíčka a hotovo 😠 . Taky by mu pár cm kolem pasu a břicha mohlo ubýt, myslím, že by mu to taky nevadilo.
Jo a taky jsem řekla, že nebudu kupovat nic sladkýho - já mu totiž ráda podstrojuju ke svačině třeba Kofilu nebo tak 😝 , jenže to končívalo tak, že mu jsem koupila jednu Kofilu a sobě dvoje Kaštany 🤐

dreana
autor
29. kvě 2011

Ahojky holky, tak ja co jedu podle STOBu tak jsem desně nacpana 🙂 A pořád mám pocit plneho bříška. Zatím se pomalu učím s potravinama abych měla zruba zeleny semaforek u tuku i cukru (což se mi nedaří) a bílkovin mám málo :( Takže zatím je to takovy pokus jak se vše naučit a zajet si nějaky ten systém. Alespon jsem najela systém 50 min denně na orbitreku, piju už jen vodu a čaje (A to jsem pila tunu těch sladkych limonad...) a cvičím s činkama. Tak snad to pujde dolu, važení mam v patek. Měření nemam protože nemam doma metr :D:D

Jinak manžovi jsem včera udělala rybu v parním hrnci a předtím kuře a pry je to bez chuti, takže vařím an dvakrat.. Ale pro mě je parní hrnec boží vynález, je užasny, rychly, zdravy a neděla bordel. Děkujeme bože za něj :D

dreana
autor
29. kvě 2011

@romana29 hele to znam, nejhorší jsem na nakupu a tohle a jeste tohle. a koupim toho milion navíc. Takže od tedka sladke jen musli a na nakup jen se seznamem 🙂))

evena
29. kvě 2011

pěknou neděli 😉

@romana29 ty seš teda na manžela krutá 😀

@dreana parní hrnec sem dostala na vánoce, ale nějak sem se s ním nezžila, vařila sem v něm tak 5x, jídlo mi taky přišlo takový bez chutí, prostě jiný, přitom já ani nesolím (vůbec nic, ani brambory), koření používám minimálně, pak mě spálila ta pára (sem hrozný kopyto 😀 ) a od té doby se mě na něj jen práší 😝 možná mu časem ještě někdy šanci dám 😀
s bílkovinama sem taky měla na STOBu problém, mívala sem jich málo 😝

my doma vlastně ani zhřešit nemůžeme, žádné sladkosti nekupujeme a ostatní mají zákaz i malé něco takového kupovat, u nás se vyskytují jen sladkosti typu bebečka, lodičky a brumíky pro malou, a toho sem se nějak přejedla, tak mě to ani neláká

evena
29. kvě 2011

romano nejlepší je taky jít do obchodu najezená, tak to dělám já 😀 a ten seznam jak píše dreana a striktně se toho držet 🙂

misicka455
29. kvě 2011

já měla zase na stobu problém se sacharidama vždy jsem je měla moc vysoké 😒

dreana
autor
29. kvě 2011

@evena Hele ja mu přišla na chut hodně a ted n a něj nedam dopustit!!!

A nemas vyzkoušený co má málo bílkovin?? Jo a co je lodička? :D

Jo holky a jaka je idealni příloha? Nějak to nechapu.

@misicka455 Mám uplně stejný problém!! A zjistial jsi co má třeba málo sacharidu a zasytí??

misicka455
29. kvě 2011

@dreana nezjistila nejlepší je zelenina 😀 Právě se mi nezdálo, že bych jedla něčeho moc ´musím to ještě prozkoumat.

dreana
autor
29. kvě 2011

@misicka455 Zkoumej a pak dej vědět 🙂)) Mě třeba trápí ty sacharidy víc než ty tuky, tam je celkem jednoduche to krotit, víš kde jsou a ne, ale ty sacharidy jsou zradne!!

misicka455
29. kvě 2011

jj sacharidy jsou zakeřný 😀 😀 😀

dreana
autor
29. kvě 2011

Holky a jak to děláte v restauracích? ja chodím z práce na oběd ven a jak to mam zapsat? počítat? Jak to děláte vy? a co obvykle jíte?

misicka455
29. kvě 2011

v restauraci si obvykle davám nějaký plátek na prudko a k tomu zeleninovej salát nebo jen zeleninovej salát s masem, ale občas si dám prostě na co mám chuť ale bez příloh jako jsou hranolky atd..... a v ten den to jídlo nezapočitavá m na stobu a nebo prostě jen přibližně 😉

dreana
autor
29. kvě 2011

@misicka455 Díky, problem je že ja chodím 5x týdně (Z práce.) tak to budu muset nějak odhadovat...

misicka455
29. kvě 2011

@dreana aha, já tak to jo já jdu tam jednou měsíčně tak pak je to zanedbatelné 😉

korchy
29. kvě 2011

@dreana Ahojky,presně jak píše mišička455,je nejlepší si dát nějakou bilkovinu,masíčko, a hlavně zeleninu,tím vůbec nic neskazíš.A nebo těstoviny snějakou smetanovou či sýrovou omáčkou,ale to už bych si během dne dávala pozor,abych měla příjem sacharydů minimální 😀

romana29
29. kvě 2011

@evena nemám strach, on to přežije, je zvyklej 😀 To je asi nejlepší, vůbec fakt nic sladkýho doma nemít. Taky budeme mít jenom pro malýho a hotovo...jenže mě třeba někdy (teď ne) osolí i blbej Lakrumáček v ledničce 😔

@dreana s restaurací zatím zkušenost nemám. Dala bych si maso bez přílohy se zeleninovým salátem, ale chápu 5x týdně, no to asi bude všem divný, že? Kor jestli třeba nechceš o hubnutí mluvit a chodí vás na oběd víc...Co si já pamatuju, tak většinou se to snaží ostatní zbagatelizovat a ještě víc člověka nutí porušit dietu 🙄 , snad máš lepší kolegyně.

majatob
30. kvě 2011

nazdar holky, hlasim se po vikendu tezke nediety 😀 😀 😀 za chvili vyrazim do zdrave vyzivy, tak su zvedava jestli sezenu smakouna 😵

vilca
30. kvě 2011

Ahoj holky, vyzkoušela jste některá ALLI? Už 3 týdny se snažím jíst malý porce každý 3 hodiny, piju hodně neperlivé neslazené vody (3 l denně), jím hodně zeleniny...chodím dvakrát týdně na aerobik s posilováním + kolo...a na váze vůbec žádná změna 😢 Jediná změna je, že se cítím líp... Netušíte, kde je zakopán pes? ☹