Kinderbazar, máte zkušenost?

monavika
5. bře 2014

Dobry den,prosim vas,mate nekdo zkusenosti s obchodem kinderbazar?Ja si tam pred 8dny objednala balik na dobirku a ne a ne se ho dockat.Zajimalo by me,jestli jste si pres kinderbazar take neco objednali a jak dlouho jste cekali?Kdyz jsem jim psala,tak me odkazali na obchodni podminly a napsali mi,ze expedici maji mezi 2-14dny ....dekuji za vase odpovedi

andoneda
18. pro 2018

Hledám to klamání, ale nenacházím ho. Balík jste jim nevrátila, tak co jste čekala? Když něco nechci tak to vrátím a pokud mi nevrátí peníze i přes odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů, pak se může jednat o klamání nebo podvod, ale ne když poprosíte o kontrolu a tu vám nechválí :D

cenc
19. pro 2018

Kinderbazar do balíků dává záměrně těžké zboží jako jsou džíny atd, aby balík obsahoval co nejméně kousků ale splňoval gramáž. Objednaný balík s názvem overaly, neobsahoval toto zboží ani z poloviny. Oblečení pak po přepočtu nevyjde tak levně. Vlastně kdybych šla do obchodu a koupila si požadované zboží nové, tak mě to vyjde skoro stejně cenově, ale s tím rozdílem, že to budu mít nové. Podobné zboží jsem objednávala i jinde a rozhodně jsem byla spokojenější jak z obsahem tak s kvalitou, oproti Kiderbazaru. Ten už opravdu nikdy víc! Jsou to zloději. ČOI mi sdělila, že si mam trvat na svém a požadovat nápravu, ale kdo má čas a peníze na to si věčně posílat balíky sem a tam, že.

andoneda
19. pro 2018

Já těmto výkřikům nerozumím. Tak si koupím to co mají nafocené a vím co kupuji ne? Rifle například nové pod 700 nekoupíte, takže jestli vás vyšli na stovku? odhadem? nic dražšího tam snad nemají, tak je to pořád ještě slušné. Když už teda chcete něco co není nafocené, koupím to co je na kusy a na kila a nestěžuji si, že tam je něco těžkého, jen aby to mělo požadovanou váhu. Kusových balíků tam mají docela dost od 3 kusů po 500 kusů neříkejte mi, že není z čeho vybírat. ČOI má na vyřízení 90 dnů, pokud tedy nemáte nákup starší 3 měsíců, pochybuji, že Vám cokoli sdělila. Ani ČOI není Superman aby vše vyřešila ze den 🙂 A když už jsme u toho, pokud jste zboží reklamovala a oni vám reklamaci zamítli, pak ČOI nepomůže. Na to má každý obchodník právo a to vám řekne i ČOI, za oněch 90 dní.

cenc
19. pro 2018

No kdyby si člověk objednal rifle, tak by asi spokojen byl. Ale vzhledem k tomu, že si člověk objedná overaly a přijdou mu převážně džíny, tak asi logicky spokojen není 😀 A to ještě k tomu, se mělo jednat o chlapeckou verzi a některé kusy k tomu všemu byli jednoznačně dívčí :-/ No rozhodně to není obchod na profesionální úrovni!

andoneda
20. pro 2018

Jéééé vy jste se nikdy nespletla? Třeba jen udělali chybu ne? To se stává a myslím že každý den alespoň jednou někomu a v tohle blázinci kdy lidi nakupují jako šílení? Normálka. Tak prostě zboží vrátím a dá to neřeším. Když ho nevrátíte a pak nadáváte, to se na mě nezlobte, ale to už opravdu vypadá jako záměr někoho pomlouvat.

cenc
20. pro 2018

Zboží jsem jednou vrátila a požadovala vrácení peněz. To se bohužel nestalo, přišel další pytel a opět se zbožím, které jsem si neobjednala. Kontaktovala jsem Kinderbazar tedy přes chat, kde mi sdělili, že zásilka prošla několika kontrolami a pytel tedy obsahuje to co má. Těch několik kontrol asi není moc důsledných 😀 Nejspíše ten pytel ani neotevřou a spoléhají se na to, že ho otevře ta druhá kontrola 😀 Jinak si totiž nedokážu vysvětlit, že pošlou víc jak z poloviny uplně jiné zboží. Pak jsem se ještě dočkala pár arogantních poznámek, a nedobrovolnému ukončení chatové komunikace. Nejspíše slečnu, která u chatu seděla, moje otázky a nespokojenost nezajímala, tak mě prostě bez jakéhokoliv upozornění nebo alespoň slušného rozloučení, vypla. Takže takové je jednání Kinderbazaru, když je zákazník nespokojen. Prostě vás vypnou a nebaví se s vámi. Takže má snad smysl trávit čas a utrácet peníze za vracení zboží, které mi stejně pošlou zpět? Nemá Protože jsou to zloději a jediné co nám zákazníkům zbývá, je se poučit a už od nich nikdy neobjednávat! Toto je tedy realita ohledně jednání tohoto neprofesionálního obchodu.

andoneda
21. pro 2018

Teď nevím co si mám myslet. V prvním příspěvku popisujete situaci jinak - že jste balík reklamovala, pak píšete, že vám poslali něco jiného - předpokládám že reklamce nebyla zamítnutá, ale co nechápu je, že nejdříve jste balík reklamovala a teď píšete že jste zboží vracela. Tak buď jste udělala jedno a nebo druhé. Obě věci najednou udělat nemůžete, živíte stále více mou myšlenku, že si jen vymýšlíte. A s tím chatem? Když vás "zavře" jeden člověk, napíšete druhému a je to. To je jen asi další výmysl. A když tedy by všichni jen kvůli vám beze slova odešli, jak vám zakážou napsat email? Z celého vašeho vyprávění mám pocit, že vám prostě zboží vyměnili, chybu uznali ale prostě budete kopat kolem sebe že jste vy byla houpá a zboží nevrátila, za což oni pochopitelně nemohou. Nyní jen hledáte další a další chyby obchodu, i když ve skutečnosti vlastně ani nejsou. Neříkám že nemůžou mít nespokojený zákazníky, to myslím nemá nikdo, ale dělat takový humbuk protože jsem zboží nevrátila? Já ho nevrátila ale budu obviňovat všechny okolo, to je jednání školkového dítěte a ne matky od dětí.

cenc
21. pro 2018

Ano, máte pravdu. Chování a přístup Kinderbazaru ke svým zákazníkům, je tak hrozný a neprofesionální, že zní neuvěřitelně. Také jsem z toho byla opravdu překvapená, jak se můžou takto chovat. Po tom co mají peníze na účtě, už nemají k zákazníkovi úctu. To je bohužel realita. Ještě jsem se s takovým chováním nesetkala, až mě to donutilo na to upozornit a varovat ostatní maminky.

andoneda
22. pro 2018

:D :D :D :D

mommyluss
22. srp 2019

Prosím maminky, které naletěli paní Fárové z kinderbazar.cz nevrátila jim peníze za vrácení atd aby se mi ozvali moc prosím, chci na paní podat trestní oznámení! Ozvěte se mi klidně na facebook Lucie Vavřinová

andoneda
22. srp 2019

Těch moc nebude, myslím, že nikdo, obchod této velikosti nemá zapotřebí nevracet peníze :D Ale přeji hodně štěstí :D

ruzich
22. srp 2019

@mommyluss ahoj třeba já můžeme si písnout

mommyluss
22. srp 2019

@andoneda obchod této velikosti? :D podvod této velikosti tak maximálně, na prodej jen hadry a odpad. A pak výmluvy a lži. To je teda super vizitka

ruzich
22. srp 2019

@mommyluss ano tak tak svatá pravda ,podvodnice jako sviň

mommyluss
22. srp 2019

@ruzich podle komentářu typuju andoneda na známého p.Fárové z kinderbazarem nebo přímo ji samotnou

ruzich
22. srp 2019

@mommyluss mám stejný názor

mommyluss
23. srp 2019

@cenc napište mi prosím, mě se také stalo to stejné a chci to řešit soudně, každá částka se počítá. Je nas totiž víc.

mommyluss
23. srp 2019

pokud vám nezaplatili jen třeba pár korun, tak i tak nám dejte vědět.. potřebujeme aby dlužná částka byla co největší. Nenechte se!! Takové praktiky kinderbazaru procházet nemůžou!!

knova1
30. srp 2019

@andoneda Z Vašich odpovědí čiší až naivní důvěra v Kinderbazar. Buďto schálně prudíte, anebo jste nějak s podvodníky z Kinderbazar spojená.

Tato firma PODVÁDÍ. Ví se to. Jsou toho plná fóra. Podvedených není málo (jak píšete), ale MNOHO. Jsou jich (odhadem) stovky, tisíce. Bohužel ne každý se chlubí tím, že byl podveden.

Píšete, že se holt jednou spletli. Není to tak. Vysvětlím Vám, jak Kinderbazar funguje:
Oni ZÁMĚRNĚ posílají jiné zboží. Příjemce je pochopitelně okamžitě nespokojen a posílá dotaz, jak má postupovat. Nutno připomenout, že Kinderbazar NEMÁ telefonní kontakt. Proč? Jednoduše proto, aby se nikdo nemohl nikam dovolat a vyřešit svůj problém. Mail je k ničemu, stejně jako chat.

Takže maminka podá dotaz a Kinderbazar obratem pošle formulář, který má vyplnit a odeslat i se zbožím. Tady musím dodat, že Kinderbazar opět ÚMYSLNĚ klame zákazníka tím, že mu schválně pošle jiný formulář - tedy ne odstoupení od smlouvy, ale reklamační formulář.

Což má pak pochopitelně za následek pokaždé stejný sled událostí:
Kinderbazar schválně počká těch 14 dní (aby náhodou maminka neodstoupila od smlouvy) a pak odešle odpověď, že reklamace byla zamítnuta. Tím to končí, protože maminka už nemá možnost zboží vrátit a v tu chvílí nemá ani peníze a ani zboží (a tak to často zůstane).

Mám naprosto stejnou zkušenost.

Nepomůže konktatovat ČOI a podobné organizace, protože zlodějka Fárová se jim vysměje.

Jedinou (legální) možností je podání žaloby.

mommyluss
30. srp 2019

@knova1 psala jsem vám mail ;)

heyhulka
24. čer 2020

@mommyluss Dobrý den, mohu vědět, jak celá věc dopadla? Zrovna řeším něco podobného...

laznida
17. črc 2020

Dobrý den, také by mě to zajímalo. Peníze jsem poslala předem, objednávku jsem provedla 31.5. 2020, na žádný z e-mailů, který jsem jim posílala nereagují...

mommyluss
17. črc 2020

@heyhulka zdravím, dávali jsme stížnost na čoi. Bohužel další okradené nebyli schopné doložit komunikaci atd a vykašlali se na to i když částka byla mnohem vyšší než 10tisíc a nabídli jsme že to budeme vse resit my. Paní z Kinderbazaru je podvodnice s velkým P.

mommyluss
17. črc 2020

@laznida bohužel Kinderbazar je jeden velký podvod. Buďto vám dorazí hadry z popelnice jako nám nebo vůbec nic bohužel.

laznida
17. črc 2020

Prosím všechny, co byly podvedeny Kinderbazarem, aby se přidali skupinky na Facebooku- Kinderbazar podvedené maminky. Až se nás tam sejde víc podáme hromadné trestní oznámení.

mkmkmkmk
19. bře 2021

Dobrý den.Kdo byl podveden tímto shopem a dalším shopem anglickeobleceni.eu,tak se prosím ozvete na: zalobaao.eu@seznam.cz.Mám už poměrně dost informací na paní Farovou a Sedláčkovou.Děkuji a vše napíši v mailu

mkmkmkmk
19. bře 2021

Dobrý den.Prosím všechny podvedené at napíší na:zalobaao.eu@seznam.cz
Jedná se i o lidi podvedené z e-shopu anglickeobleceni.eu
díky