Kosmetika pro miminka Beauty baby, máte zkušenost?

hajadibi
4. srp 2016

Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat, zda některá z vás má zkušenosti s kosmetikou beauty baby pro miminka. Narazila jsem na ni v Rakousku a přisla mi celkem fajn 🙂 . Děkuju 🙂

kocour1
4. srp 2016

Ahoj zkušenost nemám...já už jsem vyzkoušela spoustu značek a nakonec jsem zůstala jen u Bepanthenu - tím máznu zadeček a stejně tak i obličejík a je to jediné po čem se mi děti neosypou🙂

tery_s
4. srp 2016

Ahoj, značku taky neznám, ale z Německa z drogerie jsem taky něco měla a problém nebyl, tak to bude možná podobné. Jinak jsem ale kosmetiku zúžila a koupu s Weledou - měsíčkový set, promazávám kokosovým olejem, místy Bepanthen nebo rybilku a teď na léto máme krémy před UV zářením od Biodermy.

hanulka_es
4. srp 2016

Ahoj, není to značka nějakého řetězce? jako tady v ČR má DM drogerie babylove? u mnoha věcí jsem si potvrdila, že za hranicemi je kvalita lepší než u nás...a to nejen u potravin, takže pokud jste nekoupila 10 kusů a máte jen na vyzkoušení, nebála bych se. Já jsem ve fázi příprav, takže mám také hlavu v "pejru" kolik toho vlastně je a co je na co...jediné čeho bych se nebála je Bepanthen, jejich sensiderm mám doma celé těhu a spokojená. "Ochutnala" jsem ho u ségry, co jím maže atopiky a mě pomohl od záhadných pupínků na krku v začátku těhu. Jak člověk v tom období moc mastí nesmí, tak toto je parádní věc 😉

hajadibi
autor
5. srp 2016

@hanulka_es Dobry den, ano je to znacka retezce drogerie Müller 🙂 vetsinu drogerie kupujeme v Rakousku. Jejich drogerie se s nasi ceskou neda srovnat 🙂 jsem take prave ve fazi priprav, takze na vyzkouseni vezmu a uvidim 🙂 jinak dekuju za radu.