Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
19. říj 2009

teda paji tak třeba to je těhu to nevíš

pajulinkka
19. říj 2009

Mno možná jo ale moc tomu neveřim ☹

ojo
19. říj 2009

Paji, tak uvidíš...ale ta nejistota, proč to je je hrozná, viď? 🙄 no já takhle mimo MS špinila často, takže mě to nijak nerozházelo...

copak asi Andrejka...dlouho tu nebyla 😕

nensy
20. říj 2009

nazdárek za chvíli jedem k dr tak sjem zvědavá jak dopadnem

pajulinkka
20. říj 2009

Mno ale ja takle spinim poprve...jako ne uplne poprvne ale za snazeni tak spinim poprve...Mno je to zajimmave
Nensy drzim pesticky at dopadnete dobreee

nensy
20. říj 2009

no uvidíš paji jak to dopadne třeba to fakt bude těhu

pajulinkka
20. říj 2009

Nensy jak si dopadla s malou u dr?
A mozna to bude tehu uvidime 😉

nensy
20. říj 2009

no paji docela dobře moč jsme dali podle paírku tam nic není ale heště to poslala do laboratoře a odpoledne kolem 17 hod si mám zavolat.jinak má pusu plnou aftu tak dostala kapičky

nensy
20. říj 2009

a co ještě špiníš

pajulinkka
20. říj 2009

Ne už nešpinim 😉 nevím co semnou je 😉 je to nějaký divný všechno 🙂

nensy
20. říj 2009

tak zkus koupit testík paji a uvidíš

pajulinkka
20. říj 2009

Mno skusim ale stejne tomu neverim 😉

nensy
20. říj 2009

j8 bzch tomu v25ila a kdz bude3 testit

nensy
20. říj 2009

teda je mi nák divně doufám že nebudu taky nemocná

ojo
20. říj 2009

paji, to ani nemá cenu testovat, jestli si měla MS míň jak před 7 dny 😅 no ale jsem zvedavá, jestli to opravdu těhu nebude 😉 😀

nensy, snad si to nechytila od Nelči 😒 ....teď je všude plno nemocných 😖 😖 😖

my byli na prochajdě a teď se jdu pustit do pletení...zkusím uplést šálu pro Tomáška a pak svetřík 🙂 🙂 a zítra jedeme k dr. na převážení, tak jsem zvědavá, kolik přibral 🙂 pak nakoupit, ale to vemem fofrem, aby na nás někdo nehodil chcípa 😖 😅

nensy
20. říj 2009

ahoj zuzko snad ne 😝 tak moč máme v pořádku

pajulinkka
20. říj 2009

Mno testovat budu nevim dky podle mě je to ještě brzo 😉 ale skusit to můžu skočím zítra do lékárny a koupim si ho a uvidim stejně jak ho budu mít doma tak testnu 😀

A co ej dneska s Adélkou? Že se tu ani neukázala? Nebo se mi to zdá?

Jo jinak holky tak takový usínání co budu mít dneska já nikdo zvás nemá...už teď jsem naštvaná jak sviňa 😠 Dneska dovezli za náš barák krávy a bučí jak kdyby je chtěli zítra všechn ypobít kua 😖 to je něco šíleného 😖 Snad brzo usnua zítra popíšu orchestr 😀
Dobrou noc Bůůůůů

nensy
21. říj 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 dneska nemužu spát tak tady brzo straším 😀

paji tak držím pěsti at tam aspon slabounká je

no a s adel teda fakt nevím jestli náhodou už není v porodnici 🙂

nensy
21. říj 2009

to je dobrý paji mi jsme na konci a dělaj tady řepu tak to je bordel už tedkon tady zase jezdí 😝

pajulinkka
21. říj 2009

Mno nensy ja si taky rikam ze by byla treba v porodnici....ale to by napsala nebo aspon po nekom neco vzkazala...já ji pak skusim napsat 😉

jinak usínání bylo teda opravdu super ☹ same bů bů bů bů bů a obcas taky Ba ba ba ty jo to bylo hrozne...ale nahrat to a poslat to nekam tak jsem urco neco vyhrala bo to bylo strasne....

nensy
21. říj 2009

jo paji tak jsi to měla natočit aspon by jsme se zasmáli

no adel nevím snad dá po někom vědět kdyby náhodou

pajulinkka
21. říj 2009

Mno ona chtěla po mě tel.číslo že Tyntyn a jeste jedna sem moc nechodi a ja jsem tu prej kazdej den...ted jsem ji psala ale zatim odpoved nedosla...tak nevim cekám a cekám....

Mno mi sme to stim natáčením rikali aji s pritelem od rikal ze to natoci vypali a pojede k tomu majiteli pred barak a celou noc mu to tam bude poustet 😀 At si taky uzije 😀

A jeste mi pritel rikal ze tam mam jit a rict jim at se uklidni...bo jsem Jaluvkova a prezdivka moje byla Jalovice 😎

pajulinkka
21. říj 2009

Tak Adelku mame v porodnici....v noc ji chytli bolesti...tak ceka co a jak dal tak musime na ni mooooc myslet

nensy
21. říj 2009

je tak jsem to říkala tak adel hodně trpělivosti a snad mimísek bide brzo na světě 🙂

pajulinkka
21. říj 2009

Ted uz jen cekat kdy se prcek narodi 😉 Mno snad co nejdriv 😉 Ted uz budu hypnotizovat jen telefon 😀

nensy
21. říj 2009

teda paji tak hlavně brzo napiš 😀

pajulinkka
21. říj 2009

Mno ono to nezalezi jen na me 😉 ted jen na Adelce a jak mimi bude chtit brzo na svet 😀

nensy
21. říj 2009

to je pravda a co testík už jsi koupila

pajulinkka
21. říj 2009

Ne jeste ne protoze cekam az privezou okna na sklad a pak pojedeme do Rymarova je zase odvezt a pak jedem do Olomouce takze jak pojedem nazpet tak se stavime v lekarne a koupim ho 😉

nensy
21. říj 2009

tak to sjem zvědavá 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru