Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
21. črc 2009

teda andrej tak to se máte taky bych jela na chatu a přítel jede taky nebo bude doma

andrea2210
21. črc 2009

nensynko jedete do safari jo?? no teeeda 😀
jedem ja pritel ma mamka bracha a jeho pritelkyne ta chata je jeji prave uz se tesim... 😵
aspon spocnu🙂 😵

nensy
21. črc 2009

to jo andrej tak si to hlavně užijte to bude super co

johanka007
21. črc 2009

Ahojte.
Holky....podělím se s váma o náš zážitek.Minulej týden jsem byla s Honzulou u doktorky s laryngitidou.Doktorka ho vyšetřila a do tří min.nás vezla záchranka do Fak.nemocnice(FN)na inhalaci adrenalinu.
http://www.babyonline.cz/nemoci-deti/zanet-hrta...
Všechno bylo dobrý,dostala jsem pro Honzíka ve FN léky,KTERÉ MU MÁM PRÝ NADRTIT A PODÁVAT S MLÉKEM.Tak jsem taky dělala.........až jednou.......v sobotu to bylo.....jsem mu po koupání večer zase podávala lék,ale prcek to vdechnul.....a přestal dýchat 😔 😔 😢 😢 😢 Zůstal mi viset na rameni.Snažila jsem se mu okamžitě dát napít....,ohnula jsem ho přes kolena hlavičkou dolů a mezi lopatky jsem ho několikrát plácla,ale nic...jen lapavě dýchal. 😔 A protože měl zrovna aftíky,tak měl pusenu natřenou na fialovo a jak slintal,tak tu fialovou barvu měl rozmazanou ůplně všude....nemohla jsem specifikovat barvu jeho obličeje.... 😔
Věděla jsem,že je nejhůř.Zavolala jsem 155.Manžel zrovna hrál,tchýně(co bydlí na patře) byla zrovna v Chorvatsku.Dispečerka přivolala sanitku,která přijela až za 12 min.Do té doby jsem dělala všechno podle dispečerky.(Mája všechno viděl a moc brečel) 😢 Musela jsem na balkon(pršelo)a foukala mu do pusinky................nic..........pořád se snažil lapat po dechu a šlo ¨mu to napikaču ☹ 😢 .......vzala jsem prcka do deky a utíkala jsem před panelák na silnici sanitce naproti.Marečka jsem strčila sousedce.Do nemocnice jsem přijela jen s mobilem....ani kartičku pojištovny jsem neměla...............v sanitce dostal čípek na roztáhnutí všeho v krčku....,aby cizí těleso zklouzlo.A monitorovanej odfrčel s houkáním do FN.V sanitce jsem myslela,že umřu strachy.Všem jsem okamžitě tykala...mudrovi i sanitáku(na toho jsem řvala...atˇjede rychleji..kuva!No maminka jak má být.Ono totiž...ty ůůůůůůůůůůžasnýýýý léky na laryngitidu vůbec neměl takto malej prcek jíst....jsou to tvrdé tobolky.
V nemocnici jsem s Honzulkou zůstala do včerejška na pozorování...už jsme doma.NAŠTĚSTÍ VŠECHNO DOBŘE DOPADLO. 😉 😵 😵

johanka007
21. črc 2009

ŽÁÁÁÁÁÁÁÁDNÉÉÉÉ.........žáááááááádné z vás bych tohle nikdy nepřála!!!!!!!!

nensy
21. črc 2009

teda johanko až mi jde mráz po zádech 😝 já vím jaký to je mi taky trpíme na laringitidu od mala myslím lukáš.no hlavně že je všechno v pořádku to je nejduležitější. no a co ta dr bude stoho něco mít co mu napsala ty tobolky 😕

maicky
21. črc 2009

Johanko: Pane bože, to je děsný!!!!!! Se ti nedivim, že si v sanitce na ně takhle řvala. Já bych se asi zbláznila a minut to je sakra dlouho!!! Hlavně, že je Honzík v pořádku 😵 😵 😵 Nemam k tomu fakt co říct, mam husinu ještě teď. Sis prošla peklem a Mareček taky ☹

maicky
21. črc 2009

Andrejko: Mam se dobře, už mam poslíčky, ale jinak ok 🙂 Včera jsem byla na kontrole, vyfasovala jsem další dávky magnéska a ještě zaváděcí vaginální globule a stále mam nakázanej naprostý klidový režim... Tomášek roste jako z vody a srdíčko mu tluče o sto šest 🙂
Ty jo, tak vy popádíte na chatu 🙂 To je paráda 🙂 Pořádně se aspoň odreaguješ a odpočneš si 😉

mirka755
21. črc 2009

ahoj
Verčo už jsme zaběhnutý takže je to v pohodě, ale první 3 dny teda byly šílený-furt jsem byla jen u malého, bála jsem se aby Anetka z toho nebyla špatná ale dobře to dopadlo a furt běhá k Ondrovi a mazlí se s ním. Když kojím tak sedí vedle mě, tak jí hladím aby si nemyslela že je odstrčená. Když Ondra brečí tak mi vyhrnuje triko abych mu dala napapat 😀
Jani jéééžíši 😢 😢 😢 , úplně tu brečím. To není možné, já bych se zbláznila. 12 minut je sakra dlouhá doba ☹
hlavně že to dobře dopadlo, ať už Vás nikdy tohle nepotká a Honzík bude zdravoučký miminko ♥ ♥ ♥

mirka755
21. črc 2009

jinak holky máme 4210g 🙂, náš jedlík mě za chvíli vysaje 😀

maicky
21. črc 2009

Miruš: Tak to je skvělý, že ho Anetka tak krásně přijala 🙂 Já doufam, že tomu tak bude i u nás 🙂

mirka755
21. črc 2009

trochu jsem se bála, protože mě každý strašil jak bude žárlit-ale zvládla to šikulka a furt ho obletuje 🙂. Bála jsem se i noci kdy bude plakat hladem, ale Aní spí jak dřevo a vůbec o něm neví, takže nemusíme znovu velké zvíře uspávat 😵

nensy
21. črc 2009

teda tak to má pěkně hlavně že mu chutná 😀

ojo
21. črc 2009

ahoj holky 🙂

teda Johanko 😨 😢 takový hnusný zážitek 😢 😢 😢 já bych se taky asi zbláznila, že sanitka už nejede...že je to dlouho 😕 a chudáj Mája ☹ no hlavně, že opravdu všechno dobře dopadlo a už jste v pořádku 😵 😵 a si opravdu statečná, jak si zachovala chladnou hlavu 😉

Miruš, tak to je fain, jak Aní přijala malého... 🙂 a máte kusana, to já jdu zítra s Tomášem na vážení a myslím že bude mít tak okolo 5kg...nic moc od Ondráška, na to že mu už jsou přes 2 měsíce 😀 😀 😀

Andrejko, užij si srazík s holkama 🙂 a tu chatu ti ani nezávidím 😉 jak bydlíme na Šumavě, tak jsme pořád jako na chatě 😀 😀 😀

jdu se nadlábnout a pak dám Tomíkovi 🙂 ...dneska čumákuje už od 6h rána a ne a ne zabrat 😖 ...už je někdy trošku i protivný a má červený očka, že by zaklapnul... 😔 tak půjdem odpol ven, tak ho udyndam v kočáru 🙂 🙂

zatím páá zdravím ostatní 🙂

mirka755
21. črc 2009

Anetka měla Zuzi v 6 ti nedělí 4,920kg; Ondráš měl dobrý začátek tak teď bude přibívat rychleji. Už je to také znát když ho delší dobu držím, že mě bolí ruka

andrea2210
21. črc 2009

Johanko ahojky boze☹ nevim co bych delala☹ dokazu si predstavit jak ti bylo☹
taky nevim co na to rict☹ Hlavne ze jste v poradku...

Od meho brachy kocce vykradly chatu,, nemeli jsme jet ale nakonec jedem sice tak pozde ale jedem,,,
uz to vyresili... tak se mejte moooc krasne holky, az prijedem tak se ukazu...
ale mozna se vratime zitra vecer no uvidime 🙂 papa

nensy
21. črc 2009

nazdárek tak jsme doma 🙂 byly jsme v praze v troje v zoo nele se to tam moc líbilo zítra hodím fotky.

andrea2210
22. črc 2009

nensynko ahojky ty jo v kolik jste dojely??

my jsme z chaty od 5 rana doma☹ Adam tam nespal☹ jsem k.o jdu si lehnout
jo a rusime net tak se tu dlooouho neukazu, zatim se mejte papa 😉

nensy
22. črc 2009

ahoj andrej asi v pul jedenáctý 😝 teda tak to se ti nedivím takže si asi moc neodpočineš co 😝 jakto andrej že rušíte net 😕

andrea2210
22. črc 2009

nensynko protoze pritel chce jiny ☹ moc se v tom nevyznam,,,
jenze jedem do tech cech tak tu dyl nebudu pristi tyden by ho meli vypojit nejak 🙄

liviky
22. črc 2009

hoj holky,dobrý ranko,jak se vede? 😉

nensy
22. črc 2009

tak to jo andrej 😝 tak snad to nebude dlouho trvat

liviky
22. črc 2009

..já tu pořád kutím jak tu dát tak nák nábytek na kupu,aby sme mohli vymalovat,ale zároveň aby to na cácorky nespadlo,když tu budou pobíhat 😖

nensy
22. črc 2009

tak jsem napustila nele bazen až se vzbudí tak se nají a muže se cachtat

adellaide03
22. črc 2009

Ahoj holky,
tak my včera byli celý den pryč a dneska dopoledne ještě na borůvky a nasbíraly jsme s mamkou opět skoro pět litrů a za docela krátkou dobu.

nensy
22. črc 2009

tak jsme se porvé vyčurali do nočnáku a krásně nám to zahrálo 😀

liviky
22. črc 2009

hooj
Nelinka je šikulka,už aby i Lili chodila na nočnák,zatím jen hlásí kaku,ale když už je po všem 😅

...jinak tu je hic,no děs,odpo asi dáme děckámna dvorek bazén.....a nebo zajdem ku večeru na koupák.....ted tu máme na teploměru,ktreý je v polostínu 38st.! 😝
...a volala sem Viki na chatu,neměla čas.....je u sousedů v bazéně asi už 2 h.......no šílená ženská,doufám že mi na té chatě nezvlčí!!!

nensy
22. črc 2009

livi dík to je už jsme se vyčurali 3x a za chvíli jedem na chatu už mám všechno zbaleno škoda že nemužu do bazenu mám to 😝 tady je taky vedro blééé 😝 mi tady máme 32 a u matky bude tak přes 40 tam celej den praží jako bpázen ani sedět se tam nedá

liviky
22. črc 2009

ale tak hlavně že nebudete doma,ikdyž Vy máte fajn balkon a tam se dá dobře vegetit!

nensy
22. črc 2009

jo to je hlavní vašek jede makat tak bych mohla sedět doma nela má napuštěnej bazen ale co lukáš máma tam má velkej tak at se taky vykoupe a nele jsem vzala ještě jeden menší máme doma dva tak ho tam rovnou nechám

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru