Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

lenkakubickova
autor
19. kvě 2009

Adélko: neboooj,zkoušku zmákneš! 😉 🙂 ...jeeee, no to je paráda,že bříško roste, hoď fotečku 🙂
Hele,jinej přístup by mě položil,takže to jinak brát nemůžu 😉 🙂

nensy
19. kvě 2009

ahoj adel no jasně vyfot at se juknem 🙂

adellaide03
19. kvě 2009

Leni já vím, ale fakt je bezva, že to takhle bereš. Já jsem te´d zjistila, že nemám ještě napsanou praxi a ještě jednu úvahu a chci to odevzdat zítra no nevím jak budu stíhat jdu na to
Jo holky vyfotím a hodím jak budu mít víc času.

nensy
19. kvě 2009

jasně adel hod už se těším 🙂

lenkakubickova
autor
19. kvě 2009

Adélko: tak držím palce,ať to stihneš 😉 🙂 Už se těším na bříško 🙂

adellaide03
19. kvě 2009

No nic nevadi nestihnu to, dopíšu to asi zítra ž přijedu a pak ještě stejně musím jednou do Ovy tak jí to odevzdám protože ještě se učit a napsat to nemám šanci Nedá se nic dělat. Už jsem z toho fakt na palici.

nensy
19. kvě 2009

tak já jsem dovařila děti jsou po jídle a manža jede domu

pajulinkka
19. kvě 2009

ahojky holky u nas je tak hnusne ☹ rano me aji ten slejvak normalne probudil jsem zas myslela ze mam aji vodu v loznici 😀 ale nemela stihla jsem v cas zavrit okno....dneska jedu do mesta musime neco s pritelem zaridit a ja si koupim tehu testy bo jsem zjistila ze zadnej doma nemam a to jsem vedela ze mam mno ale to je jedno....

nensy
19. kvě 2009

no tak paji a budeš testovat dneska 😕

adellaide03
19. kvě 2009

Paji tak nám pak napiš jak dopadl testík. Doufájm, že mi spravíš pak náladu tím, že sem napíšeš že si objevila na těhu testíku //. Držím pěstičky.
Ivi a doma už jste zdraví?

nensy
19. kvě 2009

no adel lukáš už je dobrej ještě příští týden je doma a pak jde do školy mě se ten kašel furt drží

andrea2210
19. kvě 2009

adelko tesim se na brisenko 😵 😵 😵

pajul jsem zvedava drzim palecky at jsou // 😵 😵

holky co jste varily? vubec nevim co varit 😝

nensy
19. kvě 2009

no andrej já jenom tu gulášovku taky nevím co budu vařit

andrea2210
19. kvě 2009

aha☹ uvazuju ze udelam rizky....

za chvili dojde pritel tak skocim rychle do obchodu a na solarko, uspavam maleho... tak se mejte🙂

adellaide03
19. kvě 2009

Andrej my jsme měli bramborové placky.

adellaide03
19. kvě 2009

Ivi mojí mamky se taky nemoc drží dlouho. Nejdřív měla zánět za krkem, že jím nemohla vůbec hýbat a te´d má kašel a rýmu

nensy
19. kvě 2009

no je to hruza teda letos to stojí za to 😝

adellaide03
19. kvě 2009

Tak snad to v létě už bude lepší.
Tak jsem zjstila, že počítání nemocenské je daleko lepší než počítání důchodů tak na mě myslete zítra ať si vytáhnu příklad na výpočet nemocenské a k tomu nějakou dobrou otázku 🙂

adellaide03
19. kvě 2009

Holky a co je s Miruškou už jsem jí tady dlouho neviděla.

adellaide03
19. kvě 2009

Leni teda ty Tvoje uháčkované výtvory jsou nádherné. Jestli bude mimi v pořátku tak si od Tebe asi nechám něco udělat 🙂

nensy
19. kvě 2009

tak co ta paji jak jí vyšel testík 😕

adellaide03
19. kvě 2009

Taky by mě to zajímalo.

nensy
19. kvě 2009

tak snad se ozve

lenkakubickova
autor
19. kvě 2009

Adélko: tak to mě těší,to mám radost, když se ti narodí holčička, něco ti ráda udělám 🙂

to je fakt...kde je Mirka??? 😕

adellaide03
19. kvě 2009

Dobře Leni 🙂
No taky jsem koukala, že vždycky aspoň jednou za den sem nakoukla a napsala a teď nic.

lenkakubickova
autor
19. kvě 2009

tak snad je v pořádku, snad nerodí 😕 😅 ...já mam na Miruš mobil,ale je blbý je otravovat....co myslíš?

nensy
19. kvě 2009

no to teda vubec nevím kde je miruš jestli třeba nemá moc čas.tak jí napiš třeba se ozve

lenkakubickova
autor
19. kvě 2009

zkusím jí napsat a ubidíme 🙂

lenkakubickova
autor
19. kvě 2009

Miruška je na chatě, ona nám to psala,ale jaksi jsme na to asi všichni zapomněli 😀 😀 😀 😀

nensy
19. kvě 2009

aha tak to jo tak hlavně že je v pořádku 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru