Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

ojo
3. říj 2009

Leni, to je pravda, hlavně že je pozemek, i kdyby měl pár let ležet jen tak 🙂 🙂 to jsou vždycky dobře investované peníze 🙂

s tou mateřskou je to blbý...no ale někde jsem četla, jak ji letos docela o dost zvedli, tak teď po tom snížení bude na stejné úrovni jako v roce 2008...takže mi to připadá docela schůdný, páč kdyby ji nezvýšili, tak by to snížení bylo just citelný...

adellaide03
3. říj 2009

Zuz\ jo je to tak aspoň, že ten rodičák a porodné nevzali.Porodné by se mě sice netýkalo, ale ten rodičák jo takže aspoň to. A já chápu, že se musí šetřit jenže víš jak. Líbil se mi příměr jednoho ekonoma který spal v jedné knížce a přirovnával to k bibili kdy Bůh řekl teď už nevím komu teď budeš mít sedm let všeho dostatek, ale pozor nesněz vše a šetři si to na pozdější dobu. On to tak dělal a pak přišlo sedm horíšch let, ale protože si šetřil tak měl i v těch horších letech dost, jenže naši politici rozhazují a nešetří nic takže když přijde sedm horších let jsou v háji.

ojo
3. říj 2009

Adel, no fakt za ten rodičák jsem ráda 🙂 ...to bereš několik měsíců i let, ale mateřskou bereš jen 28 (37) týdnů a ještě na ni někteří nemají nárok, tak si myslím, že je to menší zlo, než ten rodičák...
já si myslím, že taky politici rozhazovali, ale i tím způsobem, že máme toho spoustu od státu zaplaceno a teď když třeba zavedli poplatky u lékaře a v nemocnici, tak nadáváme...

Tomáš teď nemůže zabrat, tak řve 😒

nensy
3. říj 2009

tak jsme doma venku je už zima

adellaide03
3. říj 2009

Já na poplatky nenadávám já si myslím, že je to správně. My jsme prostě byli zvyklí, že jsme všechno dostali a to je ten probllém teď na to nadáváme. Samozřejmě jsem zase pro aby když už se platí se zplepsila péče (což bohužel mnohde není), ale poplatky mě teda nevadi.

johanka007
3. říj 2009

Ahoj 🙂

Jéééé,tak už???

For Tomášek: VÍTÁM TĚ NA SVĚTĚ CHLAPEČKU 😵 😵 😵 😵 😵 přeji zdravíčko,zdravíčko a zdravíčko 🙂 .....ostatní dostaneš od rodičů 😵
Verunko gratuluji a přeji rychlé hojení 😉

johanka007
3. říj 2009

To je bomba.Verča musí být momentálně hrouně štastná 😵 😵 Jééé

johanka007
3. říj 2009

ups......... 😅 chtěla jsem napsat hrozně 😅

ojo
3. říj 2009

hrouně je taky dobrý slovo 😉 😀 😀 😀 😀 už se těším na fotečky...taky od Lucinky 😵 😵 😵

Adel, já taky s poplatkama souhlasím 😉

tak pááá a dobrou všem 🙂

mirka755
3. říj 2009

ahojky
dlouho jsem tu nebyla, ale občas k Vám juknu ale když už se chystám odepsat tak mi to menší šídlo pláče. Dneska jsme bez Aní, byli jsme u našich a když jsme chtěli jet domů tak že nechce s námi ale se sestřenicí Týnou. Tak jí tam mají na noc, jsem zvědavá jak to u nich zvládne - ještě tam nikdy nebyla. Ale holky jí zabaví (Týna 12 a Lucka 8 let), navíc mají morčata - tak to bude Anetka ve svém živlu. V úterý jdeme s Ondrou na 3 měsíční kontrolu, za měsíc začne papat masozeleninové příkrmy, tak jsem na něj zvědavá. Extra jsem si pořídila mixér, abych mu mohla brambůrek s mrkví mixovat tak se už těším 😉

JINAK VÁS OSTATNÍ MOC A MOC ZDRAVÍM, dávejte na sebe pozor - počasí je čím dál tím horší a chřipkama se to začne jen hemží ☹

LENI určitě si u tebe objednám zimní čepičku pro Anetku, uvidím jak jí pak budou ty z loňska - zatím jí jsou ale šiška se jí může zvětšit. Pořád na tebe myslím kočko, když bys měla náladu a čas tak se můžeme někde v Praze sejít - taťka děti pohlídá a můžeme zajít na kávu ...

ADÉLKO už se ti to krátí :o), přeji rychlý průběh porodu. Kamarádka má TP 15.10. a včera jí pravděpodobně odešla hlen. zátka, tak jsem zvědavá kdy to na ní přijde. Sice je to její třetí (má doma 12,10 holky) ale připadá si jako prvorodička - už si to vůbec nepamatuje, když byli holky malé

VERUNKO MAMINKO mocinky Ti gratuluji k Tomáškovi, je kus chlapíka ♥. Přeji mu do vínku hodně štěstíčka a oběma spousty zdravíčka 😵

adellaide03
3. říj 2009

Miruš no jo teď zbývám já z těch těhulí a pak čekáme zase na další mimiška v bříšku od Leničky a Paje. Je to fakt síla ja to letí Ondrášek už má tři měsíce, to už je pořádný chlapík co?

nensy
4. říj 2009

nazdárek dobré ránko všem 🙂
denska snad bude trošku hezky jako včera

pajulinkka
4. říj 2009

Verunko gratuluji ;)
Holky normalne jsem se asi zblaznila ale koupila jsem si zakrsleho kralicka 🙂 Ten je tak nadhernej 🙂
Mno Adelko, uz zbivame jen ja a Lenicka ale urcite se nam to povede vid Leni 😉

nensy
4. říj 2009

ahoj apji tak si to užijte s králíčkem .jinak určitě se vám to brzo povede

nensy
4. říj 2009

tak jsem dopekla koblihy a jdu se válet k tv dneska je venku zima

pajulinkka
4. říj 2009

Mno tak Nensy posli nejakej koblizek taky bych si dala 😀 .... ja krotim Lexu (psa) aby mi nesezrala kralika 😀

adellaide03
4. říj 2009

AHojky
Paji věřím taky, že se vám to oběma brzy povede. 🙂

nensy
4. říj 2009

jo klidně paji pošlu 🙂

nensy
5. říj 2009

nazdárek dobré ránko tak lukáš jede za chvíli na hory a nela jde do školky

adellaide03
5. říj 2009

Ahojky holky,
tak to budeš mít Ivi dneska klídek že?
U nás je zataženo.

pajulinkka
5. říj 2009

Nensy to už by nebylo ono...pamatuju jak je moje mamča dělávala a nejlepší byli jestě takový vlažný 😝 mňam...
Nensynko Lukášek jede na hory jo?Jejda to bych nejela 😉 uz tak mi tu je zima 😀 a ještě jet na hory.....
A co nového holky?

adellaide03
5. říj 2009

Tak u nás se budou dělat koblížky až se narodí mimi (teda mamka je bude dělat) je to dost pyplačka takže je vždy děláme když se narodí nějaké mimi. Tak jsem říkala, že doufám, že mi taky něco zůstane. 🙂

nensy
5. říj 2009

nazdárek tak jsem doma nela je ve školce a lukáš už odjel a přijedou v pátek

pajulinkka
5. říj 2009

Adélko u nás je tak na půl jako ani zatazeno ale ani nesviti sluníčko a je tam šílená zima...ty jo co ja budu delat v zime 😨 asi se opalovat 😀 ne to bych nedala 😉
Jo jinak máme doma další zvířecí přírůstek 😀 máme odedneška 3 čuníky 😀 Mi jsme jak chovná stanice 😀

pajulinkka
5. říj 2009

Jinak holky mám v albíku kralíka Píďu 🙂

adellaide03
5. říj 2009

Paji a co všechno máte za zvířátka?

nensy
5. říj 2009

paji králík je hezounkej

pajulinkka
5. říj 2009

dekuji...ted demoluje krabici 😀 ale pujdem ven aji Lexina a aji Píďa.....Ty jo ja to mám jak děti 😀

pajulinkka
5. říj 2009

Adélko máme 2 psy..jednoho kokra a jednoho krizence (pitt s retrivrem)ten je nas...pak mame kralika a 3 prasatka....A jeste priteluv bracha ma 3 kocky, 3 psy a 2 kone ketri dneska v noci utekli 🙂

nensy
5. říj 2009

jo tak tomu věřím 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru