Máte zkušenost s Bohemia Energy?

misana
10. bře 2012

Zdravím,prosím vás máte někdo zkušenosti s Bohemia Energy? Včera jsme zjistili,že náš děda se neporadil a podepsal smlouvu. ☹

michelando
7. lis 2019

@jane_1 Zdravím, ta cena se vtahuje k tarifu Start++, já jsem to našel na nějakých jejich vedlejších stránkách pro tenhle tarif. Je tam i elektřina, ale ta mě zatím moc netankovala kvůli smlouvě co ještě mám. U plynu je ta cena pro mě hodně zajímavá i když jí porovnám se zbytkem trhu.

zelenaesmolda
7. lis 2019

@konys123
to je ale tvoje chyba,zes podepsala papir na kterem bylo jine jmeno,nasilim te k tomu nikdo snad nenutil ne?

chlebika
12. pro 2019

@jane_1 My u nich teďka máme taky ten jakoby startovací balíček Start++, kde je i paušální poplatek zadarmo a po roce odběru přechází na tarif Energie A++, kde se ceny pak odvíjí od takzvaného spotového trhu a dodavatel jako takový na ní nemá vliv. Takže se dá říct, že je tento tarif i v mnoha ohledech nejférovější, protože zaplatíte jen zato, co spotřebujete.

jane_1
17. led 2020

Tak díky za vaše tipy, co máme čerstvé informace, tak to pro nás s tímto tarifem vychází na letošek dost fajn, takže to k nim zvažujem.

jtkoli
6. bře 2020

Nám od nich volali, bral to manžel, a bavil se s nima celkem dlouho. Většinou to hnedka pokládá, protože takhle nerad něco, řeší, ale tohle ho evidentně zaujalo, protože se s nimi domluvil. Když to pak položil, tak mi říkal, ženám u nich domluvil levnější energie. Já teda nevím co to je za tarif, ale máme to u nich domluvený. Já se nestarám, je to na jeho hrb 😀

jolisha
9. dub 2020

@jtkoli Zařídit si to telefonicky je daleko snazší než se někam tahat. Mobilního operátora už třeba jinak neřeším a to mám od operátora i appku. Tady teď využívám pro vyřizování těch jednodušších záležitostí jejich online portál. Člověk si na tyhle pomocníky rychle zvykne 🙂