My, holky z beremese červenec 2008

evulebobule
18. lis 2009

Tak se stěhujeme z beremese na koníka, všechny vás tu hezky vítám, ať se vám tu líbí. 😉

evulebobule
autor
31. pro 2009

Twistra znám, to hrály děti ve škole, když byla nějaká akce. Ty aktivity vypadají dobře, to bych si s chutí zahrála. Davídkovo bratranci dostali k vánocům nějaký piráty nebo co to je, taky docela zajímavá hra.

Tak maso s broskví taky miluji,to je něco podobného co budeme vařit dneska, akorát místo ananasu je broskev, Vašíkovi to chutná,tak jsem ráda. Můžeme si dopřávat spolu 😀

terjar
1. led 2010

Bratránci dostali takové opičky. Máš palstovou palmu a tou prostrkáš taková brčka, jako mikádo. Pak vrchem naházíš opičky a ony se zachytnou na těch brčkách. Hází se kostkou, ty brčka mají barvy jako na kostce. Podle toho, kterou barvu hodíš, vytáhneš brčka. Vyhrává ten, kdo má nejmíň opiček. Ony postupně vypadávají, začíná se odshora, aby měly kam padat. Kluky to strašně bavilo a i malej Jája (2 roky) to bez problémů pochopil.

Tak to je dobře, že vám chutnají stejná jídla. My si taky notujeme. 😀

evulebobule
autor
1. led 2010

teri: jojo to my si notujeme dost dobře 😀

ta hra zní dobře...a jak jste si včera zahráli?

terjar
3. led 2010

Zahráli jsme si pěkně. Ale pak se kluci tak trošku opili a asi po druhé hodině jsme šli dom. 😀

tak já si včera koupila luxusní kožený batůžek ve slevě za 700. Přesně takový jsem si přála. Ke kočárku, s kabelkou by se mi asi špatně jezdilo. Ale už ho budu nosit 😀 . Koupila jsem si ho ještě k Vánocům. A dražím na aukru autosedajdu Jané, takovou krásnou zelenou.

evulebobule
autor
3. led 2010

teri: tak ať se podaří vyhrát aukci.My už budeme pomalu za chvíli kupovat novou sedajdu.Sice jí máme do 13 kg a to ještě zdaleka nemáme, ale na dýlku už nám začíná být menší. 😀

terjar
4. led 2010

No doufám, že vyhraju. Je za 1300 a koukala jsem, že nová stojí kolem 3500 Kč.
Dětičky rychle rostou, co?

evulebobule
autor
4. led 2010

teri: tak to jde, to by se ušetřilo co? My máme v merku Maxi cosi Tobi, uvidíme jakou nakonec vybereme, ale tahle je moc hezká. 🙂

terjar
4. led 2010

My pak asi dostaneme po bratránkovi. On už bude zas otřebovat větší, takže nám tu jeho asi dají. Já jsem původně chtěla Maxi Cosi cabriofix, ale ta Jané je taky dobrá.
Ušetřilo by se. Ještě že dnes budu hlásit mzdy. Můj účet po Vánocích dost pláče. Už mě to věčné placení všeho tak štve 😀 . To je pořád něco, kupon na MHD, povinné ručení, garáž, plyn, voda, el., fond oprav, teď daň z nemovitosti... a uzavírá to to nejlepší, hypo 😀 Ale to určo znáš.
Tak já tu dnes pěkně mrznu. Mám největší kancl, asi 30 m2 a stropy cca 3,5 m. A jen jedno topení tak stěží 1 metr na dýlku. Měla jsem tu celé ty 2 týdny vyplé topení. Tak snad to neodskáču.

evulebobule
autor
4. led 2010

teri: no to ti nezávidím tu zimu. my tu máme s Davídkem teploučko, ale chystáme se ven,tak si zimy taky užijeme.
To jo, účty pláčou, taky nás to všechno čeká 😖

maicky
4. led 2010

Ahojky holky 🙂 Ani jsem Vás nedočítala 😅 Jdu jen pozdravit a koukala jsem k Terince do albíčka a gratuluju k chlapečkovi 🙂 To má tatínek určitě hrozně velkou radost viď 🙂

terjar
4. led 2010

ahoj Maicky, děkujeme. taťka je nadšený 😀 . Ostatní byli už méně, ale teď už se taky na Tadeáška těší.

A co vy, jaké jste měli svátky?

maicky
4. led 2010

Teri: Svátky proběhly v pohodě, jen den před silvestrem nám onemocněla Dáda. Měla 40,5 horečky, tak sme museli na pohotovost, ale teď už je ok 🙂 Tak to je paráda, že se už i ostatní těší 🙂 Je fuk, jestli je to klluk nebo holka, hlavně, aby to bylo zdravý 🙂 Třeba druhej svištík bude holčička 🙂

evulebobule
autor
4. led 2010

přesně tak, hlavně, že to bude zdravé. Je to úúúúplně jedno, co to bude. Zdraví je opravdu na prvním místě.
maicky: to je dobře, že je lépe. ty jo 40 horečky, to jsem v dětství mívala taky a i v dospělosti a stojí to tedy za to. Hroznej stav 😝 Jednou jsem skoro měla 42 😕

terjar
6. led 2010

ahoj holky,
to máte naprostou pravdu. Já už se na prcka těším a je mi to úplně jedno. Hlavně, aby byl zdravý.
Nám onemocněla neteř na štědrý den, taky 40 horečky, zvracení, průjem. Tak byli na pohotovosti a za 2 dny znova. Měla to asi 4 dny a chudák dieta a ona je takový žroutík 😀 .

Tak mi psala kamarádka, že mi daruje kolotoč nad postýlku, ale je bez toho strojku. Ale co, darovanému koni... že? Dnes dražím tu autosedajdu a nějaká ženská mi na ní přihodila. Mrcha jedna. Tak snad to vyhraju.

Za 14 dní jdeme i s taťkou na uzv, tak se už strašně těším 🙂

evulebobule
autor
6. led 2010

teri: my máme taky bez strojku a je hezký, máme dřevěný. Ono to Davču stejně moc nezajímá 😀 Tak ať tu sedačku vyhraješ.
Já se na utz taky tak těšila, stejně ty návštěvy doktora a monitory, to byla moje náplň života, hrozně na to ráda vzpomínám a docela bych to i vrátila. No ale snad si to ještě jednou prožiju, i když s jedním dítětem už to nikdy nebude takové jako když se čeká první.Tak si to užívej.

terjar
6. led 2010

Evul: no právě, já si říkala, aby ho to vůbec zajímalo. A penízky se hodí na něco jiného. 🙂

Mně ho dělá při každé návštěvě, tak se nemůžu dočkat. Doufám, že ukáže toho pindíka i tatínkovi, aby si nemyslel, že ho lanařím 😀

evulebobule
autor
6. led 2010

my ten kolotoč máme taky půjčený, jsem ráda, že jsem ho nekupovala, škoda peněz.
mně ho taky dělal pokaždé, já se vždycky těšila jako malé dítě. 🙂

simicak
6. led 2010

Ahoj holky
tak my mame snih,asi po kotniky,tak mame zavrene skoly a skolky a nic tu nefunguje. Za to Veru je nadsena a uz mame pet snehulu pred domem,je tady takova zima po 30 letech 😉
A taky skoro po dvou letech letimv breznu domu,tak se mooooooooooooooooooooooooooooooc tesim.

Tery,viki dostala takovve zluteho ptaka,co cimcaara a ruzne blika svetylka a ona to uplne zere. Jak ji polozis do postylky,tak hned do neho busi at se ji zabne,staci tukknout do zobaku a jede,muze hrat i melodie,vypnout se ty svetla.....ona miluje ty svetla a ty ptaci zvuky,no acumi do toho jak blba a porad se na neho culi 😵 Stal asi 300kc.

Maicky,tak dobre,ze je male uz dobre,my byi nemocni cely prosinec a ja porad jeste tuberuju a chrapatim,tak jdu zitra k mudr.

terjar
6. led 2010

Sim, a to jsi kupovala přes net? Se po něčem takovým podívám. Tady ty kolotoče stojí kolem 1200 Kč, což je dost peněz.
Holky, dnes držte palce. V osm dražím tu autosedajdu. Paní mi ještě poslala fotky a psala mi, že měli původně autosedajdu půjčenou, ale pak se té kamarádce narodilo mimčo a museli jí vrátit. Tak na 2 měsíce kupovali tuto. Takže je skoro nová. Snad předražím tu holku. Jinak jsem si už vyhlídla na aukru jinou 😀

tak já musím zaťukat, ale vydržela jsem vše. Přitom v práci, Jára doma, naši byli nemocní a já odolala. Ale teda už mě ta zima neba. Doma nám opět stávkuje topení. Vždycky když jsou tyhle mrazy, tak to netopí. O Vánocích jsem taky doma mrzla. Měli jsme snad 18 C v obýváku, v ložnici mi to neva.

simicak
6. led 2010

Tery nebrec,my tady mame 13 stupnu v celem byte ☹ Hnusna anglie v zime

terjar
7. led 2010

Tak to jsme na tom ještě dobře. Ono chvíli jde, chvíli ne. Dělá si co chce. Příští týden přijde topenář, tak mu to hned řeknu. Jsem zvědavá, kolik budeme platit za teplo.
Vám doma netopí?

Tak jsem tu autosedajdu vyhrála 😀 . Teda spíš ségra. Nám jako na potvoru včera doma nešel net. Jára s tím během po celém bytě, ale nic. Tak jsem volala ségře, ať jí za mě vydraží. Tak nakonec za 1375 Kč.

evulebobule
autor
7. led 2010

ahoj holky. Tak my byli u doktorky. Píchali nám 2. hexu + prevenar. Od ledna je levnější,tak místo 1700 jsme zaplatili 1200. Jinak nám Davídek za 6 týdnů přibral půl kila a měří 71.5 cm. Plakal při injekci jen malinko, u maminky se uklidnil. 😀

teri: super, že jsi jí vyhrála, tak to je super cena ne?

evulebobule
autor
7. led 2010

tedy to jsou teploty holky. My máme přes den v obýváku 21 - 22 stupňů a v ložnici tedy míň tam asi 19.

terjar
7. led 2010

Včera o tom mluvila doktorka na Nově. O tom prevenaru. Že je snad od ledna zadarmo pro miminka, který se narodí v roce 2010 a pak pro ty, kterým je nejvíc 5 měsíců, takže narozené v srpnu. To ti to uteklo o kousek. A že je to dobrovolné. Ale já ho taky nechám naočkovat.

Ten už vyrostl. Ty miminka tak rychle rostou. Si to člověk doopravdy musí pořádně užívat.

Já asi dám do obýváku nějaký teploměr. Když to topí, tak je tam taky asi kolem 22, ale když ne, tak je to horší. Už aby ta zima polevila a probouzelo se jaro.

Jo jo, cena super. Zítra si pro ní jedu.

evulebobule
autor
7. led 2010

teri: jojo prošvihli jsme to o kousek, ale já to ráda zaplatím. Nevadí mi to.Člověk to kolikrát dá za takový kraviny.
Ale vy to už budete mít zadara, tak aspoň něco ušetříte.

roste jako z vody, fakt si to užívej a i pak, když se narodí a bude prťavoučkej, to tak strašně rychle uteče až to člověka mrzí.

terjar
7. led 2010

Člověk je rád za každou ušetřenou korunu, ale na zdraví se šetřit nemá. Já jak dosala k Vánocům ten poukaz na thajskou masáž, tak mi jí šel strýček předělat na tu pro těhulky, ale ta je o 500 Kč dražší a oni jí doplatit nechtěli. Prý to mám jako dárek 🙂

No právě. Já původně plánovala, že kdyby bylo pěkný léto, že bychom mohli být na chaloupce, ale nechci, aby Jára o ty první měsíce přišel a ani zbytek rodiny. A s tou prací max. úklid v baráku jednou týdně (pokud ho dostanu) a další úklidy až od toho půl roku, co jsem plánovala. To mi za to ty peníze nestojí. Chci si Tádíka maximálně užívat a nikomu ho nepůjčovat 😀 😀 😀

evulebobule
autor
7. led 2010

tak jsem si tak zavzpomínala. Jukněte

dole v roletě jsme čtvrtý

http://pisecky.denik.cz/miminka/pi_20090815_det...

teri. souhlasím, užívej si ho, dokud je malinkej, přivydělávat si můžeme potom kdykoliv až trochu odrostou,to už si třeba vyhrajou sami, ale takhle malinký dětičky si je třeba užívat co nejvíce.

tak vidíš to je hezký bonus, že ti to pětikilo odpustili 😉

terjar
8. led 2010

dnes si ještě jedeme koupit cestovní postýlku. Mají v Jysku akci za 850 Kč, to bych nekoupila ani snad jetou. Na tom aukru je o ně strašnej zájem. A navíc je ve sparťanských barvách, tak jí taťka musí mít 😀

Já se modlím, že ještě tu mateřskou vrátí a budu moct mít aspoň ten půl rok v klidu a uklízet třeba jen v baráku.

terjar
8. led 2010

Je Evi, to je moc hezký. Toho se v Praze asi nedočkáme 😀

evulebobule
autor
8. led 2010

u vás to není? To je škoda, je to taková hezká památka, ale u vás by musely být na to spešl noviny co? 😅

Podobné diskuze

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru