Myš v domě. Jak ji dostat z domu? Jak se jí zbavit?

georgine
6. zář 2010

Dobrý den ,prosím o názory zkušenosti, jak vypudit nepříjemného návštěvníka. Je to tak 4cm černá myška. Dneska jsem si jí všimla za krbem a je pod gaučem, no to mě potěš, je to nejspíš otevřenou garáží a pak přes noc se přesunula až k nám do domu... Mám nastraženou pastičku, ale jinak nevím co sní... Myší se bojím jak čert kříže 😀 Takže je to pro mě utrpení, jen samotné pomyšlení na ni... 😠 Napište ověřené rady, tipy, jak na ně.. 😉
Díky...Jiřka

pajka00
6. zář 2010

🙂Jiřko, taky se nám vloni začal s postupujícím podzimem stěhovat fr.oknem do obýváku....jediná rada-pastička a je dobré na ni dát ořech...normální ořech napíchnout, protože když tam dáš něco měkkého, myš to může stáhnout a nechytí se...za ořech musí zatáhnout a šup-je v pasti. Já jsem jich tak chytila asi 4...než se ochladilo a začali jsme zavírat okno. Taky byla schovaná u krbu za dřevem....tak se neboj a chytej🙂

suik
7. zář 2010

Nám se osvědčila topinka, tu milovaly, pravda, někdy si jí sebraly jen tak a to byla tvrdá. Ořech je zajímavej nápad, můžeš zkusit obojí. Jestli je jen jedna je to dobrý. My mívali barák zamořenej myšma celkem slušně a pasti už nepomáhaly, musel nastoupit jed. Značku bohužel nevím. Byla to růžová pasta, ta se schovala do "husího krku" co se používá na rozvod elektriky a to se dobře schovalo do míst kde myš choidla, ale tak aby na to nemohlo domácí zvířeči dítě. Pro myš nic moc, ale když všechno selhalo a bylo jich mraky nic jinýho tolik nepomohlo.

zevina
8. zář 2010

místo klasické dřevěné pastičky, radši plastovou, je daleko citlivější, určitě se vám nestane, že myš jenom šlohne návnadu a bez újmy zmizí 😉 v návodu jsou od výrobce další zajímavé tipy: http://www.reproplast.cz/kup-past-na-mysi-sada-...

miminkopodruhe
8. zář 2010

Doporučuji toto. Dovnitř dát nějakou chutnou návnadu a myška tam sama vleze (i více), ale díky ostnům nahoře již nevyleze. Chce to pravidelně kontrolovat, pak myš odnést a spodek se otevře...a myš může zas dál. Nám to hodně vyhovovalo,protože se chytne i více myšek, ale hlavně je to humánější...a myši to nezabije...a ani nehrozí, že by se žrádlem utekla zase pryč 😉 Jo a je to účinné třeba i když Vám uteče křečík, pískomil...a nemůžete jej chytnout...(a samozřejmě ho chcete chytit živého 🙂 )
http://tuzemsko.zahrada-naradi.cz/past-na-mysi-...

ffiinnkkaa
28. zář 2010

Pujčím ti naše kočičky..do hodiny je pryč 🙂