Mysimba na hubnutí - máte zkušenosti?

tehulka1167
26. bře 2017

Ahoj holky, máte některa zkušenosti s mysimbou na hubnutí? Kolik jste zhubly q měly jste nějaké vedlejší účinky?

pavlina212
20. dub 2017

Začínám brát pátý týden a jsem fakt spokojená. Z nežádoucích účinků možná trochu sucho v ústech, ale žádná tragédie, jinak nic. Úplně mi zmizely doposud neovladatelné chutě a nutkání k přejídání. Nepokouším se o nějaké rychlé zhubnutí. Zapisuju na kalorických tabulkách a učím se skládat rozumný jídelníček. Za čtyři týdny mám 3,5 kg dole.

livia116
21. dub 2017

Ja začínam od pondelka, dnes si si ich bola kúpiť...dúfam že to dopadne dobre....
@pavlina212 aké si mala vedlajsie ucinky? 🙂

pavlina212
21. dub 2017

@livia116 Jen to sucho v ústech. Jinak s bupropionem mám dobré zkušenosti už z dřívějška, takže jsem se nijak zvlášť nežádoucích účinků nebála. Tak ti přeju, ať dobře slouží 🙂

tehulka1167
autor
21. dub 2017

Holky a navyšuje te davku nebo berete jen jednu tabletu, ?

pavlina212
21. dub 2017

@tehulka1167 Podle návodu jsem po týdnech navyšovala. Už jsem 2-0-2.

livia116
22. dub 2017

@tehulka1167 prvý týždeň 1-0-0, 2týždeň 1-0-1, 3týždeň 2-0-1 no a od 4tého týždňa 2-0-2....
@pavlina212 je pravda že sa ich môže brať iba 7mesiacov?
No ja dúfam že to pomôže...Vy si kupujete dalšie balenie či už končíte?

tehulka1167
autor
22. dub 2017

@livia116 Já ještě nezačala. AZ přestanu kojit tak to začnu brát.

pavlina212
23. dub 2017

@livia116 O těch 7 měsících nic nevím. Jen někde jsem četla, že pokud nedojde po 16ti týdnech ke ztrátě alespoň 5% hmotnosti, je doporučeno ukončit užívání. Zatím mám doma balení na tři měsíce, pak jsem objednaná k lékaři a domluvíme se, co a jak dál. Jinak holky, ohlídejte si to v lékárně - jsou velké rozdíly v doplatkách. Za první po mě v Plzni chtěli 3.300,-, další jsem pak měla u Dr.Maxe za 2.800,-.

tamilein12
23. dub 2017

U mňa vôbec žiadny efekt, ani po zvýšení dávky na 2tbl. denne. Minula som jeden blister, ďalej už pokračovať v liečbe nebudem. Ľutujem, že som ich vydrankala od lekára - vyhodené peniaze.

livia116
24. dub 2017

ja som dnes začala tak uvidíme 🙂 mna na SK vyšli 119€ čo je 3.200 kč 🙂...je to veľmi veľa ale tak tieto doberiem a keď nezaberie tak ďalšie kupovať nebudem
@tamilein12 určite sa nevzdavajte.... menili ste aj stravu a tak? lebon mne sam doktor povedal že treba trocha upraviť stravu...

tamilein12
27. dub 2017

@livia116
Ďakujem za povzbudenie🙂 , ale vrátim sa radšej k nízko sacharidovej diete a nebudem už pokúšať. Ak by mal niekto záujem, pokojne ich predám. Zostalo mi 84 tabliet.

livia116
27. dub 2017

no tak ja ich beriem už 4deň a najhoršie je to večer vtedy ma dosť boli hlava a búši mi srdce

monikak3
2. kvě 2017

@tamilein12
Ahoj za kolko by si ich predala kupim aspon vyskusam ciby to stalo zato predpisat dakujem. Monika

monikak3
2. kvě 2017

@livia116
Ci to ty predavas livia 116 😊😊 ???

tamilein12
2. kvě 2017

@monikak3
Už to nie je aktuálne.

sestrickajanka
10. kvě 2017

Ahoj žienky, máte niektorá ešte tú mysimbu?

viktoriasz
10. kvě 2017

@sestrickajanka
@monikak3
Ahojte ja mám. Ak by ste chceli, dajte vedieť.

monikak3
11. kvě 2017

@viktoriasz
Ja som si uz dala predpisat recept a kolko este ti ostalo ? Za koľko by si predala 🙂

viktoriasz
11. kvě 2017

Mám viac balení, predávam to za 120€ za balenie.

pavlina212
11. kvě 2017

@viktoriasz Nevyhovuje ti? Z jakého důvodu? Nežádoucí účinky, nebo neúčinkuje?

livia116
12. kvě 2017

Holky nekombinujte to z alkoholom!!! Ja som sa pozabudla dala som si pohár vína a vracala som 3dni, nemohla som ani chodiť, 3 dni som ležala v posteli.

pavlina212
12. kvě 2017

@livia116 Nebyla to spíš nějaká střevní chřipka? Já jsem nic takovýho nepozorovala. Ani po třech skleničkách.

viktoriasz
13. kvě 2017

@pavlina212 mam viac balení lebo mám známeho v lekárni tak sa k tomu viem dostať. Ja to osobne neužívam a skúsenosti s tým nemám.

livia116
14. kvě 2017

@pavlina212 nie určite nie 🙂

muty
21. kvě 2017

Po dvoch mesiacoch som s mysimbou skončila, nezaberala mi, chuť do jedla sa mi ani trochu neznížila. Nakoľko stále žijem len na hydine, rybách a zelenine, miesto cukru stévia, žiadne mastné, olivový olej. atď., tak som nemala v čom meniť stravu. Pri tomto lieku treba kombinovať pohyb a diétu. Pohyb nemám, lebo mám problémy s kolenami. Ale ten alkohol ozaj neodporúčam, lebo liek má vplyv na pečienku. Pred rokmi som brala Reduktyl, a to bolo skutočne niečo, pri čom som nemusela vôbec jesť, V POHODE SOM SCHUDLA ZA 3 MEIACE 20 KG. Ale potom to na Slovensku zrušili, nakoľko to vraj negatívne pôsobí na srdce. Zostalo mi 80 tabliet

anelamates
21. kvě 2017

Takové peníze? To bych měla bušení srdce a sucho v puse taky! za takové peníze, stejně je k tomu potřeba udělat úpravy v jídelníčku, takže já bych si ty peníze schovala a po zhubnutí bych si za ně koupila raději něco za odměnu, ne? kabelku, botky, prostě něco pro radost.

muty
21. kvě 2017

@anelamates Ah, tak to asi nevieš, aké je to byť obézny.. Človek sa snaží urobiť všetko, aby sa mu podarilo schudnúť, zvlášť pri poruche metabolizmu.

monikak3
21. kvě 2017

@muty
Skus eliptikal ten je setrny pre kolena a spalovac Hellfire ale jedine z USA mne zabera absolutna strata chuti do jedla ale ....obsahuje efedrinovy exktrakt ktory je u nas zakazany a nemusi kazdemu sadnut srdciari atd p
Treba si o tom precitat

anelamates
22. kvě 2017

@muty Jenže zas tolik lidí poruchu metabolismu nemá, a navíc - toto má snižovat chut k jídlu, ne? takže logicky - at chce někdo zhubnout z toho či onoho důvodu, nehraje to roli. Brala bych, kdyby to tu poruchu léčilo, což neléčí. Takže za mne je to jenom tahák na peníze, stejný jako byl nějaký ten chromcosi, co se prodával tak před 15-20lety. Chápu, že obezita vadí, ale skutečně jediná možnost, jak to vyřešit, je změna návyk , strava, pohyb, v případě jakékoliv hormonální poruchy či poruchy metabolismu spolupráce s lékaři. Na zázraky se prostě nedá věřit. To už bych mohla vyhazovat peníze i za nějaké ty čaje, náplasti a jiné podivné zlodějny. nakonec i tohle pomáhá pouze ve spojení s úpravou stravování a pohybem. Takže je to spíš jen berlička pro mozek.

pavlina212
23. kvě 2017

Tak jdu poreferovat po druhém měsíci užívání Mysimby. Narozdíl od prvního měsíce se mi v druhém nedařilo dodržovat racionální jídelníček a zapisovat. Byla jsem z toho fakt otrávená, vyčítala jsem si to a opravdu se mi nechtělo lézt na váhu. O to větším překvapením byl půlkilogramový úbytek (myslela jsem, že budu spíš tak plus 2kg nebo při nejlepším beze změny). V druhém měsíci už nepociťuju tak velký úbytek chutí jako v prvním. Nežádoucí účinky nepozoruju žádné, dokonce zmizelo i sucho v ústech. Naopak při nechtěném dvoudenním vysazení jsem měla po kávě s mlékem pocity nadýmání a na zvracení docela dost. Zatím nesportuju, jen chodím na dlouhé rychlé procházky s kočárkem cca 2-3x týdně. Antidepresivní složka léku působí dobře. Náladu mám stabilnější a posunutou spíš do pozitivna. Dokonce jsem asi přišla na to, čím bych se chtěla po rodičovské živit a pracuju na rekvalifikaci. Za mě tedy dobrý, pokračuju třetím měsícem 🙂