Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
12. srp 2008

Mili, kam chodíš, do aysunu? Ty jsi už ale asi pokročilá, co? Jak žárlí na tatu, že spí s váma, on předtím spával místo tatínka matýsek?a tatka v postýlce? 😀 😀

linn
12. srp 2008

Zdarec 🙂

prool
12. srp 2008

ahoj Mili,
ve ctvrtek dopo muzu. Maros ma dovolenou, takze muzu prifrcet nekam sama. Vasa chodi po 10 spat, tak se nemusim honit. Staci nasmerovat kam. Odpo uz mam domluvenou navstevu.

bazalka
12. srp 2008

No nejsou ti nasi chlapi zlaticka ... jeden zehli, druhej dela sopak, dalsi hladi po zadech 😀
Mili, ct by sel 😉
Olco, to je blby s tim hlidanim ... to je asi nevyhoda vzdalenych babicek, ale ma to i sve vyhody 😉

linn
12. srp 2008

Jeste fakt nerodim, vzdyt jsem tady byla vcera, dam vedet hned jak pojedu do porodnice, ju? 😀
Dopo jsem byla na gynde, Marta byl jeste dneska doma, tak mi pomahal se Samem, jeste jsem byla hrozne slaba.

zlatka
12. srp 2008

holky,co zítra vaříte, hoďte tipa!

janica..
autor
12. srp 2008

Zdeni dobrou

Oli a Mili zdár

prool
12. srp 2008

ahoj Linn 😀 😀

bazalka
12. srp 2008

Lindi, zdaaaar ...

bazalka
12. srp 2008

Lindi, co Samik? A ty uz taky lepsi?

bazalka
12. srp 2008

Zlatus, my mame kapustu ze dneska ... udelala jsem ji hrnec 😉

zlatka
12. srp 2008

No, lindi, co jéééééééééééééééé, jako musíš se každej den ozvat. Týýýjo(jak by řekla Beruš), stejně to tak rychle uteklo, si pamatuju, jak jsi nám napsala, že jsi v tom. jakoby to bylo fffčéra.

janica..
autor
12. srp 2008

Lindi co tu děláš 😅 my už mysleli, to nám nedělej 😅

mili3
12. srp 2008

Chodim do vitality cenrtrum na Dobrovskeho. Je to smerem ke kasarnam, ale od zari tam budou jini cvicitele a ty holky se stehuji nekam v Lazcich. Ale nemusis byt pokrocila, vzdycky vsechny kroky opakuji.A jde tam spis o to protahnuti a zrelaxovani 🙂
Tata spal ve vedlejsim pokoji, tak si Maty zvykl, ze ma cele letiste pro sebe. A najednou ma jen ten prostredek 😉

zlatka
12. srp 2008

´ha, já tam mám zelí, jsem udělala kýbl boršče kříženýho se zeleninovou polívkou a už mi to leze aj ušima, Přema to jí jen z kolegiality, ještě tam jsou tak tři porce 😖 Asi zítra udělám koprovku, to je hendka.

bazalka
12. srp 2008

Tak, jdu do sprchy a za tatulkou do pelechu ... papa a dobrou

linn
12. srp 2008

Jsem sedneska fakt nedostala k pocitaci, byla jsem rada, ze lezim 😉
ale teda od zitrka sebudu hlasit nekolikrat denne, teda mozna, protoze je to prje vsechno pekne nachystany, zitra jedu na kontrolu uz do Stbk.

mili3
12. srp 2008

Lindi, ja uz taky tomovi rikala, ze se asi neco deje... 🙂

janica..
autor
12. srp 2008

Ivi a co Marťas začal pít mlíčko?

mili3
12. srp 2008

holky, nechcete se taky pridat ve ctvrtek do parku?

zlatka
12. srp 2008

Mili, tu díru uprostřed, jo? tak to bych zuřila taky!§§ 😀 😀 A děláte nějaký sestavy? Se chceš pobavit, co? tak mě vyzýváš!A kolik stojí lekce?

bazalka
12. srp 2008

Jani, zacal 😉 ... s jidlem opet neni problem ... jen porad vyzaduje vse z lednicky 🙂

mili3
12. srp 2008

50 kc a mohla bych se pro tebe stavit. Jezdim autem

janica..
autor
12. srp 2008

http://www.myheritage.cz/FP/Company/look-alike-... holky teď jsem to zkoušela, no ale je to jakýsi divný, že prý 50 na 50, no nevím 😅

Mili ve čtvtek nemožu, škoda 😒

Zlatuš máme ze dneška stehna s rýží

zlatka
12. srp 2008

HJsem byla dneska, stavili jsme s eu včelek, no to jejich pískoviště děs běs- normálka štěrk, kterej práší, hnus, matky s cigárama..., ale opodál bylo hezký hřiště.

linn
12. srp 2008

Jo a Sanik uz je snad ok, dneska je jen na mrkvove stave, cernym caji, piskotech a rohlicich, zkusime najizdet na normalni stravu od zitra 🙂
Mili, ty prosim te nemej starost, ze bych zrovna vam nedala vedet 😀

linn
12. srp 2008

Samik

zlatka
12. srp 2008

Jenom 50 kaček? To my jsme platily 130 v aysunu.A v kolik hodin to bývá? Musela bych pošéfovat hlídání.A víš, jak na tom jsem- viz. diskuze výše. 😀 😀

janica..
autor
12. srp 2008

Lindi to je dobře, že už je SAMíkovi líp 😉

Ivi tak to je dobrý 😀 😀 😀

zlatka
12. srp 2008

myslím s tím hlídáním 😀 😀 jdu taky do pelechu, teda pokusím se tady trošku pouklízet.