Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
13. srp 2008

bordel neudělá, ale aby se tam vůbec k té pračce dostal.... 😀 Jinak to bych řekla, že jste šikovní vy a že to je váš úspěch to nočníkování, vždycky to je na rodičích, jak rychle ho dokážou podšoupnout(z toho začátku)

janica..
autor
13. srp 2008

Ha taky mizím přišel mužík, čauky a zas se Miši ukaž ahojky 😉

zlatka
13. srp 2008

ahojky jani a pozdravuj mužíčka, až se s ním dolíbáš na přivítanou! 😀 😝

micinka22
13. srp 2008

tak pokračování..neslo mi nahravat://

..cestou domu jsme se stavily pro ovčí sýr a meli tam takovy supoer hračky 🙂)
[IMG]http://rodina.cz/micinka24/album/p1000508_1.jpg[/IMG]
[IMG]http://rodina.cz/micinka24/album/p1000509_1.jpg[/IMG]
[IMG]http://rodina.cz/micinka24/album/p1000510_1.jpg[/IMG]
..ten pán byl táák velkej .))
[IMG]http://rodina.cz/micinka24/album/p1000513_1.jpg[/IMG]
..měli tam i kozenky..
[IMG]http://rodina.cz/micinka24/album/p1000519_1.jpg[/IMG]
"co koukáte ..dělám eeeee🙂))
[IMG]http://rodina.cz/micinka24/album/p1000525_1.jpg[/IMG]
zkouške zimní garderoby .)
[IMG]http://rodina.cz/micinka24/album/p1000536_1.jpg[/IMG]
a tady se pokouším chodit
[IMG]http://rodina.cz/micinka24/album/p1000552_1.jpg[/IMG]

cecil
14. srp 2008

Holčiny, tak dens jsme od pěti vzhůru(no spala od osmi, co bch chtěla, že???), ale ležela jsem a válela se ještě v obýváku....za chvilku se vzbudí Štěpánka a Emča zas bude chtít spát...ach jo a já vařit a nevím co..... 😖 ...a hlavně to musí být brzo...chlap jde na 12 do práce. 😝

Holky, furt mě prudí s koblihama, tak jsem mu říkala ať zapomene,já se mu s nima budu dělat, smažit a nakonec ani neochutnám, tak si je včera dělal u babičky...se jí ho zželelo a udělala je s ním, aby je teda uměl 😀 . Pak si je pěkně sblajznul a jsme oba spokojeni.(nééé já chtěla jen aby věděl co to obnáší, udělat 20 koblížků a jaký byly, že????...protože doma by k tomu nestoupl a dělala bych je já, tak si je aspoń vyzkoušel).

NO s tím neposloucháním...taky se mě osvědčilo nevšímat než zakazovat...ale Emča si lednici neotevře, koš někdy vyšňupe(ten normální ji nenechám, ale s plastama vyházela zrovna včera třikrát)...tak to neřešim, na DVD nedostane, máme vysoko...spíš jsme ten byt upravili pro děti, už za ty roky. Nemám nerva někde nechávat porcelán a vázy, abych pak byla furt ve střehu, by mě mohlo 😅 . Stačí že třískají ovaldačema, ty pak nefungujou 😀...atd.

Holky, musím dnes volat zaregiostrovat kozu, to jsou starosti, co???? 😀 😀 😀

Mici ahoj...fotečky moc pěkný!!!!

Zítra budu v Ol. , kdyby NĚCO 😉 .

Nazdárek!!!!!!!!!!!

cecil
14. srp 2008

Jo a Peti...zuby jednu noc? Ty jsi optimistka, tedy. Emilce se každá stolička řezala týden a špičák dokonce deset dní 😝 . Teď už snad každým dnem valeze druhý! Doufám.

cecil
14. srp 2008

Zlatuš, já jsem věděla, ež jsem chtěla ještě na něco reagovat....na babičku!!!.....no mám z toho pocit, že babča zkouší co sneseš....(ono je jednodušší to říkat jakoby děckovi, než přímo tobě do očí a pak pokukovat co ty jako na to.....).

A je teda odvážná! Vzít si děcko na deset dní, co kdyby jí tam řvala po tobě??? Možná by jí odzbrojila dobře trefená otázka typu : "to myslíte vážne???? to snad ne!!! " bys viděla jak by to rychle otočila jako na srandu 😀 😀 😀 .

Dokonce si myslím, že by to mohlo narušit vztah matky s děckem, tak dlouhé odloučení....vím že ségra jela do porodnice (tehdy tam byla ještě týden) a nechala doma 3,5 letého syna, hlídala ho moje mama, bydleli tu tehdy. A když se ségra vrátila, tak k ní vůbec nešel, držel se babičky za gatě a styděl se vlastní mámy! A to byl starší.

konoupek
14. srp 2008

Ahoj holky,
tak s tím odloučením matky od dítěte to měla prý to samý i moje mamka,když byla v porodnici.jak po týdnu přijela,brácha k ní vůbec nechtěl a brečel,takže určitě to dopad na děcko má.Zlatu babi už fakt neví co za ptákovinu by vymyslela 🙄

cecil
14. srp 2008

holky, tady je nezvratný důkaz, že mám v té své hlavě nas*áno.... 😀 už tři dny se vás chci zeptat kde jste kupovaly ty bezva pítka se schovávacím brčkem? Myslím že jste psaly že v DM drogerii, ne?

To víte, zítra jedeme do Olmika a tak toho chci stihnout co nejvíc....už jedeme kupovat Štěpánce věci do školy, papuče, jarmilky, barvičky, pytlík na tělocvik.....no mazec!!! Uteklo to příšerně, co nevidět bude září.

NO říkala jsem si, že by na pití do školy byla ta flaška dobrá....co říkáte? A Emče ho chci koupit taky.

Jo a ráno mi mohutně luplo v uchu a konečně jakš takš slyším, jupííííííí 😀

cecil
14. srp 2008

JOa holky, vrací se mi po té brutální rýmě i čich....no řeknu vám, to byla taková pohoda!...já nesmrděla potem(ani předtím jak říká můj chlap 😀 ), nesmrděl nám záchod, no niiiiiiiic 😀 , ale zas jsem necítila co jím, což mě -velkému labužníkovi - teda strašně lezlo na nervy! Ztloustnout a ani si na tom nepochutnat, to teda ne! 😅 😀

zlatka
14. srp 2008

Hpolky, tak kupujeme novou pračku, dnešní oprava by vyšla na 2500tis, před dvouma měsícema to byla tisícovka, mě asi klepne, zrovna v tu nejlepší dobu se začnou všechny spotřebiče srát... 😠 😠
Jinak s tím odloučením souhlasím, kamarádka dala na týden holčičku k prarodičím a pak prý furt jen baba až jí to mrzelo, říkala.

dali
14. srp 2008

Zdarec

Jani tak jak jsi popsala Damiánka tak to se přesně děje u nás 😠 a dvd to taky,minule to jaksi přeprogarmoval že nám tam nešel zvuk a když ho plesknu po ruce nebo zadečku tak se řehtá,v tu ránu bych vraždila 😠 😀 ...........no holky jsou uplně jiný,aspoň ta moje....Zlatuš Berča je borka připomínala mi uplně Viktorku,taky ukecaná a hodná,taky vždycky stačilo říct viki to nesmíš a byl klid,ale Filda ten nějak nereaguje a kdybych mu to ještě vysvětlovala tak si mě ani nevšimne........teď tu měl 10min. scénu steku,napřed mlátil hlavou o zem pak o stůl a skončilo to že chytl palstovou židličku a hodil ní......má síly v tom steku víc než já 😒

Zlatuš tak spotřebiče.....mě v pondělí spadl telefon a mám po něm 😠 a nejde zpravit tak budem muset investovat do telefonu,paj jsme dnes u vysávání zjistila že mám díru v hadici,navíc mi tam nefunguje vypínač a ještě žehlička stojí za h.....,ale snad vše táta opraví jinak by mě asi jeblo ☹
A k babi jen tě provokuje,stejně je jí jasný že bys jí malou nedala tak to jen zkouší,na dovolenou bych nereagovala a jesli jí začne jednou štvát proti tobě,hned zakroč,je to opravdu dost blbý..........to naše babi jednou Viktorce něco šuškala a Viki zase jí a pořád se dívaly na mě do koupelny...jsem přiletěla a řeklůa jsem,,Viki můžeš vysvětlit babičce,že šeptání není slušný""(ona má totiž taky v oblibě na mě mluvit přes děcka) a ona se začala na hlas řechtat jak pomatená,no já pěnila,ale zůstala jsem v klidu a to jí asi tay nejvíc vytočilo 😠

K případům odloučení,já si myslím že ty děti spíš žárlily an nové sourozence,ale já ych teda děcka taky nikomu nedala na delší dobu....zvovna včera jsme byly u známých mají tři děti:5let,3roky a maličká má asi 2měs. a ten nejstarší taky letí s dědouškama na dovolenou na 10dní a oni jsou v klidu,asi to dělají ty tři děti 😀

konoupek
14. srp 2008

Taky v případě mojí mamky a bráchy to určitě žárlení nebylo,pže mamka přijela bez mimča...."segra"mi tehdy v porodnici umřela 😔 .Nedovedu si to představit a rači na to nemyslet ☹

dali
14. srp 2008

Jani tak to mě mrzí,jsem netušila ☹

linn
14. srp 2008

Cauky,
tak u nas to odlouceni bylo nejdelsi cca 5 dni, jak jsem byla v Praze na skoleni, ale to byl Samik fakt mensi, deset dni je celkem dost a jeste kdyz Zlatus porad kojis. Nasi taky ted trochu spekulovali, ze by vzali Samika na tyden k mori, ted to nejak utichlo, taky jsem o tom porad premyslela, jestli jo nebo ne. 😒
Jani, to me mrzi, to muselo byt pro tvou mamku hrozne 😢
A sesly jste se teda v tom parku? 🙂

cecil
14. srp 2008

Jé, toš pětiletý děcko bych poslala ať si letí, ale do tří let ani boha....

Jani, to je strašný, chudák mamča...

Zdeni, toš to je slušný...myslím Filda jak se rozčiluje, chudák, má natvrdlý nechápavý rodiče, toš co? 😀 😀 😀 - to ber s rezervou 😅 . A jsem se tu smála jak popisuješ to mluvení na sebe přes děcka! 😀 ...když to ale domyslíš, tak je to hrůza, že? už si představuju rozhovor : ...řekni mamince že je kráva nebeská....řekni babičce, že je slípka vykvokaná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bazalka
14. srp 2008

Ahoj holky ...
Dopo jsme byli v parku ... Mili s Matyaskem, Olca bez Vasika a ja s prdolou. Olca za chvilku frcela za chlapama domu a my s Mili jsme sli do mesta ... do sekace a na boticky 😉

Jani Kon, to je mi moc lito ... sileny, radej na to nemyslet ☹

S tim zlobenim je to u nas podobny ... nejvic plati nevsimacka, ale ne vzdy to tak jde. Cim vic to resim, tim vic me Martas ignoruje. Ale uz vi, co se muze a co ne a zkousi. A kdyz neco provede, doleti za mnou, chytne me za ruku a chce mi to ukazat ... pak stoji, hlavu sklopenou nebo se mi tuli k noze 😔

Zlatus, teda ta vase babca je ero 😖 ... provokaterka jedna. Stvani deti proti rodicum ... fakt dobra vychova 😠. Jsem dobra, ze to ustojis ... zas na druhou stranu ti nic jinyho nezbyva, ze?

zlatka
14. srp 2008

Jani(kon.), no o tom mi jendou tvoje mamka povídala, když jsme kdysi v zimě vozily, no hrůza-nejhorší je, že to zavinili doktoři, že? Muselo to být por ni strašně těžký.

Zdeni, to jsem ráda, že se to nekazí jen u nás!!!!No, já si taky říkám, že beruš je ophodářka, ale druhý bude asi pěknej divoch, ono to tak bývá, jedno za odměnu a jedno za trest!!!se to musí spravedlivě rozdělit mezi rodičema, aby to někdo jenom nevyžíral!!! 😀 😀 😀 No, třebas já jsem taky byla hodná a můj brácha,ten je v pubertě ještě teď , to už má přes 30 a mamina si s ním teda užila! Takže uvidíme, jestli pak po tom druhým budu mít sílu ještě na to třetí. Já si myslím, že to vztekací období k nám ještě nedošlo, ale už je za rohem, takže jen čekám, kdy zaklepe na dveře.

dali
14. srp 2008

Ivčo a co botičky ,měly někde něco solidního???já potřebuju pro Fildu nějaké podzimní 😖

Evčo asi tak nějak,ale já to nepoužívám kdybych jí chtěla nadat tak to udělám rovnou,děti do toho nepletu,ale ona přijde a ptá se Viki co jste dnes vařily?a jaký to bylo?,nebo Filípku kdo vám donesl ty buchty???snad maminka nepekla,tak se nezdá,no tak to u nás vypadá při její návštěvě a nebo mě nasere když se ptá Pavla kolik ho už ta zámkovka stála a chudáčku máš tady práce......a ty se ještě nadřeš,jako kdybych já ležela na peci a nebo mi dává na jevo že já jsem jen na MD a skoro bez příjmů tak není nic moje 😠

Já teda ani Viki na 10dní a to nejsem až taková závislačka 😀 😀 😀 ,měla bych o ni strach,taky o naše,mě mrazí jen když si ji někam berou autem a nedorazí přesně na minutu tak šílím a už jim volám 😒

bazalka
14. srp 2008

Zdeni, ani nemluv ... nic moc nemaji, vsude jen letni. Ale proti Priouru snad dostanou podzimni pristi tyden. V Ostruznicke meli jedny slusny, ale za 950,- a divna barva, takova smutna ☹.
Koupila jsem ale gumacky ... at mame pro jistotu na dovcu a stejne je na podzim vyuzijem. Pekny, takovy pevny a za 270,-
Zdeni, taky mas fajntchyni 😖 ... ja musim zabusit, zatim dobry, spis tchan ma obas prupovidky typu ... to varili vasi, ne ty, ze? Nebo vezem Martovi jidylko, at nemusi jist porad ze sklenicek 😝 😠 ... pritom ja mu varim a sklinku ma tak max 1x za mesic, kdyz nekam jedem. Ale uz to ignoruju a neresim, driv jdem to orvala 😢

bazalka
14. srp 2008
dali
14. srp 2008

Ty jsou fajn ty gumáčky,Filda má po Vikče u gumáků to neřeším 😉 ale ještě je ani neměl na sobě i když teď na tom našem dvoře jestli začne pršet 😠 ....zase měly konečně v sobotu dovést makadam aopět posunuto na pondělí nebo uterý 😠 😠 😠 😠

No tak od tchána bych to nečekala,ale kašly na to 😠 já měla tchána suprovýho i když měl taky svoje chmury,ale domeček Pavel zdědil od něj a než zemřel počítal vždycky i semnou a to jsme spolu s Pavlem byly chvilku a vidíš tchýně nemá nárok ani na jediné smítko a pořád dělá jako by nám ten barák dala ona 😠

bazalka
14. srp 2008

Tchana mam taky v poho, ale obcas neco prohodi a me to pak mrzi. Vim, ze to tak nemysli, ale ... . Vi, ze muj tatin hodne vari, tak si mysli, ze mame vse od nasich, ale to neni vubec pravda. Obcas tam zajdu v tydnu, ale jinak doma varim ja ... ale vysvetluj to. Jednou videl, ze davam Martovi lahvicku a uz to komentoval a asi si mysli, ze mu je davam fur ... ale co, ja mam svedomi cisty, hadat se nechci, ...

dali
14. srp 2008

To máš recht 😉

Evka,Linda a Zlatka................prosím holky nemám vaše tel. čísla prosím do IP po.....se mi telefon a měla jsem vás uložené v telefoně ne na sim kartě,díky........pokud teda ovšem chcete abych měla vaše čísla 😀 😀

prool
14. srp 2008

ahojky holky,
Mili jak Matysek? je v poho? po tom dnešním pádu
Ivi - gumacky super.
Jani, tak to je smutny. Moji babce zemrel syn v porodnici - nemela ho ani doma - mel srdecni vadu a tenkrat se to jeste neoperovalo. Pak mela tri dcery 😀 a jeste chteli ctvrty (vlastne paty), ale uz jim to neslo a dokonce pry uvazovali o adopci.
S tchana a tchynema je to tezky - tchan mi taky rekl veci, co si za ramecek nedam...skoda mluvit.
Jinak na hlidani bych dala Vasu jen nasim - na Slovensko neexistuje - neverim jim.
no konec filozofovani prace ceka.

konoupek
14. srp 2008

jooo holky je to smutný,ale to je život...je to dávno...no pak jsem se ale narodila já,že 😵 .
tak s tchýní ani tchánem naštěstí takový problém nemám,myslím,že by si to nedovolili,ale člověk nikdy neví co z nich vypadně, že jo a nikdy neříkej nikdy 😝 .Kurna mám pomalu balit na tu dovču a nevím ,kde začít 😅 .Se mi vůbec do toho nechce,absolutně takový věci nesnáším 😠 😝 😉

janica..
autor
14. srp 2008

Jani a kdy odjíždíte? já taky nějak nejsem schopná se zabalit, ale ještě čas 😅

konoupek
14. srp 2008

Jani v so ráno,nebo spíš dopo,aby Denuš usla a neknučela 🙂 .Jsem se tu jako snažila včera uklidit,aby tu bylo trochu v richtiku,než odjedem a aby sme se potom nevraceli do bordelu,ale jaká byla moje snaha marná 😝 😠 😅
Jani a kdy jedete vy?

zlatka
14. srp 2008

jani, taky mám ráda, když se vracíme do pořádku, ale co je beru, tak to nějak nedáváme. tak zítra kolem desáté na písku, jo?
jinak na n-joy nás už předjel ten motorkář, hajzelík 😀 😀 😀 má už docela velkej bodovej náskok, no nějak to dopadne, uvidíme.

gumáčky mám taky z inzerátu za páďo a dobrý, na to občasný chození po dešti jsou luxusní. náhoou, bazi, jsem četla, že pro děcka do 1 roku jsou lepší ty skleničky, kde je všechno hlídaný, jinak nevíš, když koupíš zeleninu, co v ní je. Taky kupuju, když někam jedeme, mám jednu vždycky pro strýčka Příhodu, ale obvykle už zbaští, co nám kdo dá, tak ji vozíme od desátýho měsíce sem a tam. To víš, za nich to nebylo, tak si mylsí, že to moc dobrý není.

bazalka
14. srp 2008

Zlati, ja bych taky brala jety gumacky, ale zadny slusny jsem nesehnala a uz to i spechalo, tak jsem holt koupila ... jsou nam vetsi, tak za ty prachy aspo vydrzi. Stejne je malymu budu davat jen v nutnych pripadech.

Ted jsem se divala, ze v Kauflandu maji akce na detsky papu, tak tam asi pojedu nakoupit lahvicky na dovcu ... kdyby to tchan videl 😀

Baleni nas ceka za tyden a taky se vubec netesim 😖