Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
24. srp 2008

Áha Peti tak jsem zaso o něco chytřejší 😅

Jé zítra má Matýsek přesně rok? tak pak můžou slavit se Sebíkem spolu narozky 😎

janica..
autor
24. srp 2008

Jako, když je tu s váma taková nuda, tak jsem přidala aspoň pár foteček s dovči 😎

micinka22
25. srp 2008

TAk oficiálně MAtěji Vše nej .)) At te rodiče poslouchají 🙂))At jsi zdravej jako ta rybka na dortu 🙂)

Linn drzim palce a hekam .)

dali
25. srp 2008

Ahoj

Tak jani to máš štěstí že jsi tam ty fotky konečně dala,já včera dala taky 😝

Maqtýskovi vše nejlepší 😉

dali
25. srp 2008

MOooooooc se Matýskovi omlouvám za to jméno 🙂 už jsem spěchala ☹

konoupek
25. srp 2008

matýskovi vše nej nej,at rodiče poslouchaj a hodně zdravíčka 😉

cecil
25. srp 2008

Matýskovi všechno nejlepší! Kyby měl narozky až zítra, tak je pesně o třicet let mladší jak náš tata 😀 .

LINDO.....DRŽÍM PALCE!!!

bananek
25. srp 2008

Matýskovi přejeme všechno nej nej nej lepší hodně zdraví ,štěstí a Lucinka posílá moooooc pusenek a už se těší až vás zase všechny uvidí 😀 😀 Jinak ahojky holky mame se dobře jen toho času moc není 😀 😀 😀 Lindince jsme už nestačily napsat že na ní myslíme ale jsme pořád sní tak jí to třeba trošku pomůže 😀 😀

mili3
25. srp 2008

Ahooooj holky, tak nesu tu velikou zpravu. Linda ma Sebastianka. Narodil se v 10 hodin dopo. a vazi pres 4,40. Takze pekny cvalik.Slo to pry rychle, ale normalni cestou, coz uz ja bych byla skoro mrtva. 😖 Ale Linda je kadr 🙂 Zitra za ni jedeme, tak zjistim dalsi podrobnosti.

janica..
autor
25. srp 2008

Tak kdo ještě neví, tak Sebík už je na světě je to pěknej macoň 4,45 a 50 cm, ale to se dalo očekávat, když je to brácha Samíka že? 😀 😀 😀

Matýsku všechno nejlepší hlavně hodně zdarvíčka a štěstíčka a příští rok to můžeš slavit se Sebíkem 😉

janica..
autor
25. srp 2008

Jako Mili jsi mně předběhla 😀 😝 o minutku

janica..
autor
25. srp 2008

A kde se flákáš jsi tu dlouho nebyla 😒

dali
25. srp 2008

Tak to je fajn že to bylo rychlý,Sebík je kus chlapa,ale jak jinak že,moc a moc gratulujem a přejem hodně zdravíčka 🙂

entik
25. srp 2008

Jeeeeeeeee, gratulujem k Sebikovi🙂 to je supr.

Matula dekuje za pranicka 😵 dnes udelal dva samostatne krucky 😅

linetka
25. srp 2008

Ahojky jen jsem nakoukla co Linda a kus chlapíka je na světě🙂 tak velká gratulace k Sebíkovi 🙂přeju hodně zdraví a uživej si krásný chvilky s miminečkem.

a to je pěkná náhoda že se narodil ve stejný den jako Matěj 🙂

Peťi Matýskovi všechno nejlepší k prvním narozeninám,přeju mu hodně štěstí, zdraví, lásky a hodný rodiče.Mrknu na fotečky ať vidím jak povyrostl.

Pěkný den

micinka22
25. srp 2008

Velika gratulace k Sebikovii to je teda fofr...sla tam na 5h ?? z a5 hodin to je parada.)))

bananek
25. srp 2008

Tak i my se přidáváme ke gratulaci Sebík je fakt macíček to bych tam asi zdechla teda i když kámoška říkala že velký děti jsou rychleji venku tak se Linda dočkala a táta může konečně slavit 😀 😀 😀

mili3
25. srp 2008

Jani, ja tak poletuju od nasich k tchanuma vecer jsem mrtva, ze stacim jen precist maily a jdu chrupat 🙂

mili3
25. srp 2008

ale jak nebudou horka, tak tu budu casteji 🙂

micinka22
25. srp 2008

Cekam na foto a nikdeeeeeeeeeeeeeee 😠 😠 😎 😎 😎 😎

janica..
autor
25. srp 2008

Tak mladej chrupká 😎

Mici já taky 😅 furt nahlížím do albíčka a nic 😠 no jestli Marťas nešel slavit hned 😅

Mili áha tak to jo 😎

Holky budete čučet večír na primu na tu novou soutěž, já jsem na ni zvědavá jak swiňa 😝

janica..
autor
25. srp 2008

Zlatuš a Zdeni prázky se vám krátí co? jak se těšíte do školy? 😅

konoupek
25. srp 2008

Jé já se těšila na hádalíky a tam je ta nová soutěž.Jo jani já jí určo zkouknu.Viděla jsem nějaký díl a youtube a byl to dost mazec,tak jem zvědavá,jak to pojmou u nás 😉 Myslím,že Martin slaví,no budeme muset ještě chvilku vydžet a být napnutý 😀

dali
25. srp 2008

Jj budem muset vydržet,zvědavice zvědavý 😀 😀 😀

Já ani nevím že je tam nějaká nová soutěž,táta se chce dívat na účastníky zájezdu 😉 tak to zkouknu s ním a půjdeme chrupkat.

Jani a do školy se nějak přestávám těšit...jak to bylo daleko tak pohoda,ale teď se bojím že to nebudu zvládat a budu zanedbávat rodinu,ale u mě je rodina na 1.místě tak se uvidí,no zkusím to a čas ukáže.....taky se i bojím že mi ho naši budou převychovávat..........byl tam jeden den a už místo traktor říká tra,tra,protože oni mu špatně rozuměly a pak se tomu pořád smály a opakovaly a on už traktor neřekne ani náhodou a mě vždycky když řekne tra tra,tak ........... 😠 a taky se včera Pavel docela chytl s mým taťkou,no mají se hrozně rádi,Pavel ho bere jako vlastního(když mu taťka umřel) i tatinm ho tak bere,ale s výchovou si teda nesedí 😠 ☹

janica..
autor
25. srp 2008

Jani mně už se.ou na té primě jak furt předělávaj ty pořady, jednou je t o v pondělí pak zas čtvrtek, je to jak u blbých, zase mi změnili Zoufalí manželky na čtvtek, no fakt na nas.aní 😅 😠

Zdeni se ti nedivím, ze začátku to bude síla, ale ty to určitě zvládneš, horší bude jak píšeš s hlídaním, jako takový převychování je fakt na prd 😒

konoupek
25. srp 2008

Jani přesně to jsem ted říkala Tomovi,tak houby hádalíci,ale Ošklivka Katka zase,pořád posunujou všechno 😠 ,takže ted se podívaám na účastníky zájezdu a pak to asi přepnu ,pže ta soutěž je až o čtvrt na deset 🙄

cecil
25. srp 2008

Gratulace Sebíkovi i Lindě!!!!!!

My byli dnes na Rejvízu a dojeli jsme před půl hodinou....uf. Ale pěkný výlet, i když daleko.

entik
25. srp 2008

Zoufalky me taky nastvaly, cekala jsem na ne!!! 😠

konoupek
26. srp 2008

No tak účastníky zájezdu jsem zkoukla,ale soutěž už bohužel né 😖 .Tomáš říkal,že když už se na to jako díváme,tak se snad dodíváme a měla jsem po ptákách 😝 .Viděla jsem jen kousek mezi reklamama,ale bude to každej týden,tak příležitostí bude ještě dost.Ale z toho co jsem viděla mě to nějak moc nenadchlo,tak uvidíme příště.

dali
26. srp 2008

Zdarec..........tak já koukala i na to i na to,ale ten pořad,nevím,nevím,není špatnej,ale normální lidi se tam nedostanou 😒

Kde jsou ty fotky 😠