Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
29. zář 2008

Fotečky vloženy 😉

janica..
autor
29. zář 2008

Děvčata chystám se na aerobic, tož jsem zvědavá co na to řekne mé tělo 😅

bazalka
29. zář 2008

Jo, to bych taky potrebovala a vim, ze telo by protestovalo ☹
Uz jdu kuknout na fotecky

bazalka
29. zář 2008

Jani, ta posledni fotka je nejlepsi!!!

dali
29. zář 2008

Ahoj babizny

čtu vás pravidelně a tajně ve škole,ale nemůžu přispívat ☹ jen z domu,ale to nějak nestíhám 😉

Ze žloutenky mám strach,je to hnus 😝

Ze cvičení taky 😀 😀 ,ale příští pondělí už mi taky konečně tady u nás začíná,tak začnu 😀

Jani fotečky super.....kdy je to centrum otevřený jen v pondělí????

Jinak Filda ten to zvládá docela dobře je vidět že jsme si vzácnější a když jsme spolu po škole tak mě pořád objímá a mazlí se a to se mi líbí,ale je fakt že už mě nenechá ani chvilku samotnou....teda na záchodě ještě jo 😀 😀

Dnes jsme dostala 5 z diktátu na i a y no 6 let na MD je poznat 😀

Musím pa a měj te se tu,jdu se věnovat tátovi taky ho už nějak zanedbávám 😀

Zlatuš co sobota hodí se Vám???Pavel v neděli hraje 😉

zlatka
29. zář 2008

V sobotu nějak v podvečer, dali, může být? Z diktátu si nic nedělej, určitě vám tam dali samý špeky a chytáky, to se dělává....
Fotky moc pěkný, někdy se , holky, za váma rozjedeme. V kolik hod. to bývá?

prool
29. zář 2008

ahojky,
Jani fotky moc pekny. Damian je kus chlapa 😀 vubec bych ho nepoznala.
Dneska jsme byli na kontrole opet v nemocnici a snad uz dobry, na plicich nic neni. Jen ma zase rymu a tak na dnesek jsem spala asi tak 4 hodiny prerusovane ☹
Byli jsme u nejakeho MUDr. Vydry - docela sympatak - nic nam nenutil a hlavne, ze kdyz je Vasa atopik, tak ze ho nebudeme zbytecne zatezovat lecbou 😵
Peti, kocarek na spani zabira 🙂 Ale ted je hezky, tak to se ho nebojim vzit ven, predtim se nedalo.
Mejte se krasne 😎

janica..
autor
29. zář 2008

HOlky jsem KO, no jsem zvědavá zítra 😅, ale jo, budu chodit každý pondělí, protože to jako fakt potřebuju 😒

Zdeni MC je až do čtvrtka, jen úterý je blbý, pač tam jsou z miminkama a musíš hlídat prcky ať tam nelítaj a je to dost těžký, protože Damán tam jezdí na morce 😅 A z diktátu si nic nedělej, bych dopadla stejně...

Zlatuš doraz 😉

Oli přeju ať už jste OK 😉

bananek
30. zář 2008

Ahoj holky tak jsem vás ani nedočetla tak kdyby bylo něco důležitého tak mi to pisnite už si vás budu hlídat byla jsem přes víkend u našich byly tam hody tak se děcka vyřádily a moje peněženka odlehčila ale připadá mi žeje tam toho všude čím dál méně a jinak chystáme zahradu na česnek a pomalu a jistě i na zimu ani se to nezdá že nám to tak uteklo a bude tu zase zima 😀 😀 😀 Zdeni a z té kouly si nic nedělej mě by po září řekli ať odejdu sama že to nezvládám oceňuju tě už za to že si se na to dala že si dostala pětku no u nás máš za jedna za odvahu 🙂 🙂 🙂

bazalka
30. zář 2008

Ahoj holky,

jen nakukuju ... pojim a jdu zehlit 😝

Olco, to je fajn, ze jste uz lepsi ... tak at Vam to vydrzi!!!

Zdeni, petku neres ... kdyby nebylo nic horsiho 😉

Jani, teda kdybych to nemela daleko, chodim ty pondelky s tebou ... potrebovala bych to jak sul!!!

Zlatusaku a kdy se stavis u nas??? Dosla ti vcera sms?

dali
30. zář 2008

Zdarec,tak obědvám a pak jdu šrotit na čtvrtek mám tři písemky 😝

Holky díky na kouky kašlu,jen mi pokazí průměr v žákajdě 😀 😀 😀 pořád jsme se chlubila za jedničky a teď 😝
Ale jsou horší věci 😉

Ivčo a ty dorazíš kdy???tím vláčkem?mohly by jste se s Jančou domluvit a dorazit,samozřejmě kdo se bude chtít přidat je zván 😉 Srazík u nás totiž odkládám na teplejší počasí tak na ten květen červen,ale nebojte bude 😉

bazalka
30. zář 2008

Zdeni, jak zavelis, jsme tam 😉

dali
30. zář 2008

Tak to doufám 😀 😀 ,ale asi až tak v půlce října teď mám nějak plno 😀 pak se domluvíme 😉

bazalka
30. zář 2008

Jasny, i my ted mame plno planu ... tak se tesime a pak dej echo 😉

prool
30. zář 2008

ahoj holky,
no tak mame streptokoka - dneska dokonce volala nase detska, ze ji volali z nemocnice, ze tam je. Moc tomu nerozumim, nam ve ct rikali, ze je to OK. Rikala, ze se delala nejaka dalsi kultivace, takze klusem na dalsi vyter. Ale Vasa je snad lepsi.
Jinak Zdeni radi dorazime 🙂 Teda bez vsech tech bacilu samozrejme. Staci pak zavelet kdy a kam a uz ted se moc tesime.
Mejte se zatim cus, jdu si to zehlit u Marose - dost jsem na nej vyjela 😠 😨 😔

entik
30. zář 2008

ahojky maminky,studentky a cvicenky🙂
Oli, vy si to ted vybirate! tak at je lip a brzo bez bacilu...
Jani, fotecky jsem skoukla, ty deti nam rostou, teda! ty fotky vypadaji jako ze skolky... A na jake cviceni chodis ty?

cecil
30. zář 2008

Čáu, nemůžu usnout....tak čučím tady....

nějak nestíhám, takže jen oznamuju, že od pondělí má teprve Štěpánka antibioitka, je ještě do pátku doma. Doufám že už konečně zaberou , chodí furt co čtvrt hodiny čůrat, když se víc napije, tak i co deset, pět minut. No hrůza.

Zdravím veverku Zlatku! 😀 😀 Tak co deváťáci, okouzlilas, je??? No na srazu jsem si i pokecala! 😀 , ale byli tam i větš borci....zvlášť po pár pivech. Holky, byste nevěřili, jak dlouho chlapům, vydrželo téma porody!!! Fakt 😅 ...jeden byl u jednoho porodu,druhej zas má tři děcka a na porodním sále nebyl ani jednou, do toho jsme my ženský přidávaly, jak nás ten náš vezl pomalu do porodnice 😀 😀 😀 ...no psina hrozná!!!

Oli, my jednou měli se Štěpánkou dva měsice v kuse rýmu a taky to byl streptokok. Přeléčila nám to antibiotikama.

Tak dobrou děvenky...ale spát se mi nehcce,že bych žehlila??? 😨 , no to jdu radši zkusit to spaní

cecil
1. říj 2008

Lindo, co se srazu u vás týče, přijedu ráda, i když nevim teď s tou žloutenkou. Jako ne že bychom ji chytli u vás, spíš jestli se ty nebojíš že ti ji dotáhnem....přece jen je to tady u nás čerstvé. Leda že bysme hned ze síně všichni valili umýt ruce 😅 , to by bylo rozumné...přece jen i hoky chodí do MC, nikdo neví jestli už ji v sobě nosí nebo ne...
hauk

entik
1. říj 2008

Holky, vzala byste nas nektera autem, toho 8.10.?? k Linde?

tak co Evi, kdy jsi usla?

entik
1. říj 2008

Evi, jak se ti osvedcila konopna nebo bambusova(?) plenka na noc??? matej je ted tak 3x za noc uuuuuuuuuuuplne procurany. Kdyz jsme byli na slovensku, tak procural i pampersku ☹ tak bych ji asi koupila, myslim, ze se kvuli tomu v noci budi.

jj, ruce ted taky myjeme mydlem, vzdy kdyz se vratime domu...

bananek
1. říj 2008

Holky máme z Lucinkou stejný problém vzal by nás někdo za Lindou?Na benzínek samozdřejmě přispějeme . 😀 😀 😀

linn
1. říj 2008

Ahojky,
holky, Mili by mela mit misto v aute 🙂
Evi, myslim, ze umyti rukou je dostatecna prevence, urcite dorazte 🙂
Jsme si vcera delali vylet do Olomouce, navstivili jsme Miladku s Matyskem - no bylo to narocne, zustali jsme pres obed a ze by vsichni prcci usnuli, to se nam postestilo asi na pet minut 😀 pak jsme jeste navstivili babicku a nakonec jeste segru - kdyz uz jsme se vypravili, tak aby to stalo za to 🙂 ale u segry sok - ma takovou panenku s dudlikem, ale fakt pidi a Samous se ho zmocnil, byl ke mne zady a segra, ze ho ddal do pusy, tak jsem k nemu skocila, snazila se ho vydolovat nez ho spolkne, najednou jsem si vsimla, ze lezi vedle Samouse, no spadl mi kamen ze srdce 😅 Oli, uplne chapu, co jste museli mit s Vasikem za nervy. Uhlidat ty nase zlaticka je fakt nekdy skoro nemozne 😢

linn
1. říj 2008

A jeste dotaz? Kolik vazi vasi mimousci? Tak cca ted momentalne? Jsem dnes postavila Samous e na nasi vahu a 13,5 kg 😅 😖 😀 no proste nas ta zravost jeste nepresla 😕

bazalka
1. říj 2008

Lindi, priste jak budes v Ol, tak dorazte i k nam 🙂 ... at si kluci pohraji a ja si uklidnim hormony a pochovam mimi 😅

Martas ma tak asi 12kg

My si ruce taky myjem furt, ale vic asi udelat nemuzem ☹

bazalka
1. říj 2008

Lindi, tak Samulkovi ty oteplovajdy asi moc velke nejsou, ze? 😅 Nam jo ☹ ... ale koupim ksandy a bude to dobry 😉

linn
1. říj 2008

No moc velky nam teda nejsou, ale u samika je zas problem, ze mu dost kalhot pada pod brisko (no teda spis bricho 😀 )
Ok, dorazime, a vezme te ta Janca ve stredu?

bazalka
1. říj 2008

Snad jo ... jen Vilas se moc netvari na vytahovani sedacky z auta, ale snad ho ukecam 😉

bananek
1. říj 2008

Tak děvčata my jsme na váze olízly konočně tu 10 víc ani ň no ale jsou to přece chlapi Lůca si hlídá linii aby jednou neměla problémi jako její mamka ha ha

dali
1. říj 2008

Zdarec,
tak Filda váží 11kg a Viki 17 😀 😀

A k Lindě bohužel nikoho nesvezeme protožr nepojedeme 😀

cecil
1. říj 2008

tak jestli to neva, tak bezva, dorazíme.....do auta asi nevezmu nikoho.... 😕 ...ledaže byste některá stopovala po cestě, to asi ne, že??? 😅

Emilka se vzbudila zadkem navrch, leze jí konečně poslední špičák....snad už bude brzo pokoj.

Holky nevím kolik váží, ale te´d po těch dvou střev. chřipkách je budu muset zvážit, zchudly obě.