Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
15. říj 2008

Jo, Peti, asi všichni fofrují, já jdu vařit.

No nezamešká, my se to učíme doma, akorát že ona nemá kolektiv, takže je nevybouřená, včera měla ale zvýšenou teplotu, takže musí polehávat, to ji nebaví, tak čučí na pohádky atd.....což zase vytáčí mě 😀 . No a dřív jsem měla aspoń odpoledne co Emča spala chvilku na nějaké resty atd, tak teď sedím se Štěpánkou u učení....takže je to časově náročné 😝 . Když je ve škole, stihnu toho mnohem víc 😒 .

Ve čtvrtek máme rodič. schůzky, jsem zvědavá co se dozvím....

dali
15. říj 2008

Zdarec,
no jak jsme moc nechodím tak se tu vůbec nevykecává 😀 😀
Tak písemky zatím nejsou opraveny,ale jinak jsme průměrný žák,mám asi pět jedniček a dvě trojky a tu jednu basu z diktátu 😝 ,no říkám že hlavně abych prošla......v pondělí jsme psaly z literatury,jsme si trošku popletla spisovatele a jejich díla tak jsme zvědavá 😒 ...jinak si myslím že němčinu jsme zvládla aspoň na 3 a chemii na 2 a teorii z počítačů asi na 3.

Tak k Fildovi,byly jsme na očkování,zatím je vše ok,reakce nebyla,no já ji teda zatím nezaznamenala a na to že má už rok a půl tak se už 2x vyčůral na nočník a asi potom 10nee 😀

Mějte se tu krásně,Filípek si krásně hraje tak jdu něco vařit 😝

linn
15. říj 2008

Ahoj zensky, no tady je fakt nejak mrtvo,
Zdeni, vydrz, jsi borec, prolezes urcite, aby z tebe nakonec nebyla premiantka 🙂

Evco, vyrid Stepance, ze drzime pesti at se tech bacilu konecne zbavi.A nepremyslelas u ni zkusit Wobenzym?

Tak Sebik teda uz tak vzorne mimi neni, nebo teda spis na stridacku, v sobotu odpoledne cele vzhuru a otravnej a vcera zase, vytuhl snad dohromady na pul hodiny, jsem nechapala, ze to vydrzi, ale vecez uz byl pak tak vycerpanej, ze usnul v devet a probudil se o pul pate
🙂 . Dneska jdem na kontrolu s kyclema, poprve, protoze v porodnici ortoped zrovna dovolenkoval, tak snad to bude ok, taky tam byvaji mraky lidi, tak jsem zvedava, kamoska minule tam stravila dve hodiny 😝

Vcera jsem byla zas cvicit a je to super trochu se hybat.

Vsechny zdravime, pekne odpoledne 🙂

janica..
autor
15. říj 2008

Helou,

mladej spí, tak jsem spokojená, ho pěkně MC unavilo, přijela i Zlatuš s Berčou, tak to bylo fajn 😎 Jako včera celej den nespal a ani mu to nechybělo 😠

Kde je Ivuš?

prool
15. říj 2008

ahoj baby,
včera jsem po dlouhé době byla v kině a na Bathory - moc jsem si to užila 😀 jen mě scény s dětma nějak dojímaj - jak se tam ty maminky objímaj - to si hned člověk vzpomene na toho svýho drobečka.
Jani my taky jezdíme do Brna do IKEI .
Jinak Evi, drž se a ať Štěpánka je brzo OK.
Zítra jdem na kontrolu, tak už snad budem OK.
U nás nočník teda vůbec nehrozí 😠 Váša ví, co se tam dělá a že se tam sedí, ale totální odpor, když se má posadit. Prostě ho tam neudržím - hraní moc nepomáhá.
Tak kdyžtak poraďte nějakou fintu 😀
zdar zdar

dali
15. říj 2008

prool žádnou fintuneznám,Filda dělal scény až do pondělka,jen tak řekl aa a podal si nočník a tak jsme ho tam dala aon se vyčůral,ale dnes opět nic,jen tam už konečně sedí to je pro nás pokrok 😉

bazalka
15. říj 2008

Zdar holky!!!

Jani, jsem tu ... jen jsem vcera byla na Elanech, tak jsem se vratila pozde a uz nepsala.

Martas je uz celkem v poho ... porad nachlazenej, ale v dobre nalade. Jen na jsem to od nej lapla 😠

Evko, teda Stepula si te skoly moc neuzije, co? Zas na druhou stranu na to bude jednou vzpominat, az ji skola poleze krkem 😉. Tak ji prejem, at uz ty choroby zmizi!!!!

Zdeni, u nas je to s nocnikem podobny .... obcas se zadari, ale fakt jen obcas. Sedet na nem Martas sedi, klidne 10 min, ale nic do nej nevykona a pak to za rohem hodi do plinky nebo do gati 😖. Furt cekam, kdy prijde ten zlom ... no asi se jeste nacekam.

Holky, jdu chjystat taninovi papu ... tak zatim ahoj

entik
15. říj 2008

ahojky, Ivi, co Elani?

a jak se vam libilo v Hermanku?

Ja jsem silene unavena, matej dnes spal jen hodku, uz spi jen jednou denne, a me to teda dava poradne zabrat 😖

bazalka
15. říj 2008

Peto, bylo to fajn, ale mam pocit, ze nejlepsi casy maji davno za sebou ... jo, cas nezastavis 😉

No, je to narocne, kdyz malosi zacnou spat jen jednou denne, ale nakonec se mi zda, ze je to tak lepsi, vic toho pres den stihnem.

Jdu si lehnou, v krku mam struhadlo 😠

zlatka
15. říj 2008

ahojky, no v MC to bylo super, jsme říkaly s jančou, že tam uděláme srázek MK, ideální podmínky a krásně se tam vejdeme. moc se mi tam líbilo a příští středu pojedeme zase. Jani, jdu vyrábět ten tunel🙂🙂

entik
15. říj 2008

Zlatko, jak budes vyrábět ten tunel? z obruce a látky?jak udelas aby ti to stalo a videlas prdolu na druhe strane??? 🙂 diky

entik
15. říj 2008

nebo jiny tunel?

Ivi, cas nezastavis, prave proto jsem na ten koncert nechtela jit, uz kdyz jsou sem tam v TV, neni to ono, tak si nechavam predstavu mladych rockeru 😉 😉

Ve stredu? to mame s Lindou znakovani! nechcete jindy?

entik
15. říj 2008

tri nove fotky z piskoviste🙂:

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

zviratka, nase oblibena stranka s matyskem:

http://www.vejnar.com/zvirata/

zlatka
15. říj 2008

Jééé, Peti,díky za odkaz, to je pěkný-ty zvířátka. Ukážu beruš.S tím MC bohužel já jindy nemůžu, po-ut jsem v práci a ve čt máme to cvičení.
Tunel jsem udělala z takovejch těch zásobníků na hračky, měla jsem doma nevyužitý, jeden už docela zničenej po děckách ze ZŠ,tak jsem prostřihla dno a sešila dva k sobě, no má tak jen metr a půl, není tak dlouhej jako ten origoš, ale svůj účel to splní a tolik peněz, co za něho chcou, bych teda nedala.

Bazi, brzo se uzdrav a doufám, že příští středu pojede s náma do MC i deniska, ta si to tam bude užívat!!!!🙂 Jdu umýt nádobí. fuj, fuj.

linn
15. říj 2008

Cauky,
jj, srazek v MC kterekoliv jine dny 🙂
Odpo jsem Samikovi namerila 38, jak sel spinkat, tak dokonce 39, jinak celkem bez priznaku, chut k jidlu porad je, tak nevim, uvidime rano ☹ je mi ho lito chudacka. A kycle teda dnes nedopadly, jsme tam prisli a na ceduli, ze se ordinace preklada na zitra 😠 😠 😠
Peti, zviratka pekny
Dobrou 🙂

konoupek
16. říj 2008

Ahoj holky,
tak já toho bacila taky chytla od Denuš ta je na tom,už tade o dost líp...tuk tuk tuk.Teplotu nemá,ale na cvičko raději ještě nepůjdeme,pže by byla uhoněná a nakazily by sme ostatní ☹ .No mrzí nás to,tak doufám,Zlatu,že si to tam pořádně užijete a příští týden snad budem ok,tož ve st by to MC mohlo klapnlout 😉
Štěpula at se brzo uzdraví ta si to taky vyžere pomalu za všechny chuderka 😖 .

dali
16. říj 2008

Zdarec

za chvíli valím do školy.....do Mc by jsme taky rádi dorazily...v tu středu je tam i to cvičení nebo ne??? mě se středa hodí,jinak max. ještě uterý 😉 ...nevím jestli nám to vyjde už příští týden,ještě bych dala vědět a jestli jo musely by jste mi to podrobněji vysvětlit,nevím proč,ale Holice je pro mě Španělská vesnice 😀 😀

Marodi udravte se brzy 😉

Ten náš maloš to je dílo,teď tu stojí a vyhrnuje si přede mnou triko ať ho hladím na zádech,no po kom to asi má že??? 😀 😀

prool
16. říj 2008

ahoj baby,
pristi tyden budem vedet vysledek vyteru, tak bychom uz taky nekam vyrazili. Jen napiste kam 🙂 uz se strasne moc tesim. Cvico nebo MC nam je to jedno, hlavne deti a lidi 😀
Ivi - Elani - hmm dobry. Nevis jestli uz Barca dorazila z NZ?
Vasa dobry, jen je jak jinak opet vosypanej 😠 takze dneska budem uhanet kozare, kterej bydli u nas v ulici (omlouvam se za vychodocestinu 😀 😀 ale zjistila jsem, ze ji nejak ztracim, tak ji potrebuju trosku vic pouzivat 😀 😀 )

Jinak decka nebude nejaky karneval - ja bych hned nekam sla 😀
Brzo se vsichni uzdravte!
cus

konoupek
16. říj 2008

Zdeni,držíme palce ve škole 😉
Oli na karneval si budeš muset počkat až tak do února počítám 😝 .
Jooo Eláni....dřív jsem je taky mohla,ale ted už mi to taky nic neříká,jak píšete holky,čas nezastavíš 🙄

bazalka
16. říj 2008

Zdar holky

Zlatus, ve st dorazime 🙂

Lindi, ze by zuby nebo ta sesta nemoc??? Snad je uz Samulkovi lip! A s tema kyclema je to dost hnusny ... maminy se tam chystaji s prckama urco i dost z daleka a na dverich najdou cedulku, ze maji dorazit zitra .... by me flaklo 😠

Zdeni, Fifa je pozitkar 😀 😀 😀. No to nase decko je taky desnej mazlan ... porad me hladi ve vlasech, taky me taha do postele a rika tuli tuli a vrchol je, kdyz dorazi tatin domu, to u nas probiha ctvrthodinove spolecne tuleni ... je to boziiii a doufam, ze mu to dlouho vydrzi 😀. Ted jeste zacal rano dalsi ritualek ... hodim ho na prebalovak, rozepnu spaci overalek a na nahace se pritulim, on mi zas nuhla vlasy ... a dnes jsem rano fakt narehtala. Po tomhle tulandu mu rozdelam plinu, ze ho prebalim a ejhle, fakt se mu to tuleni libilo 😀 😀 😀

Olco, nevim, ale myslim, ze uz bude Bara doma, jezdiva tam tak na tyden nebo 10 dni. Segra ma maly mimi, ale normalne pracuje, u nich neni materska jak u nas ☹. O malyho se stara chuva.

linn
16. říj 2008

Cauky,
tak teplota stale je, i kdyz uz trochu nizsi, taky do nej rvu na stridacku Panadol a Nurofen (no ma to velky uspech a Samousek chce pridat 😅 ). Rano jsem aktivne naklusala k doktorce, ale samozrejme nic nezjistila, pry jak se to vyvine, nalez temer zadny, odhad na virozu, tak uvidime. Ale az na to, ze je unavenejsi, tak zatim celkem ok. Ale takovej mazlik, jak mate v,y teda neni. Pritulit se tak na 10 vterin a dobry. Ale brachu sam od sebe pusinkuje 😉

Jj, mam jednu pribuznou vdanou s mimcem ve Statech a musela se vratit do prace snad po trech mesicich, taky hlida chuva nebo tam lita jeji mati.

Odpo repete kycle, tak jsem zvedava, ajk tam dlouho budem cekat (jestli teda prijede doktor) 😀

zlatka
16. říj 2008

zdarec babinec,
Kon., tak dnes bylo cvičení naprosto super, děcka už krásně reagovaly, co tam byly minule, denisku jsme ani nevyhlížela, jsem měla tucha, že se bude kurýrovat, tak i tak se nás sešlo deset mamin. Tunel měl velkej úspěch.No, jinak, Jani, jsme na tebe dnes mylsela, beruš odpoledne taky nespala, no moje nervy, vůbec jsem nic neudělala a teď mi vytuhla o čtvrt na sedum, tzn. ráno bude kokrhat už před šestou a to bude moje smrt.

bazi, neke, už takovej prcek, jo?????? 😀 😀 No, mamina taková kóča, se pak nediv!!!

všem marodům brzké uzdravení.

oli, karnevaly jsou únor, březen, ale kl´ˇdo můžeme něco spáchat i dřív u nás doma! 😀

janica..
autor
16. říj 2008

Čaute,

no Zlatuš to je mazec co, když nespí, jsem říkala, že snad budu chodit do MC každý den, pač včera po něm spal 3 hoďky a dnes spal zase jen půl hoďky 🙄 tý jo jsem zvědavá na ten tunel, kterej jsi vytvořila, příští čtvrtek určitě dojedu..

Jo Ivuš tak ty jsi byla na Elánech, tož to jo, jsem si říkala, že ses tu v úterý neobjevila 😉

Lindi tak co kyčle? jak dlouho jste čekaly, to je stejně mazec, jak to v Uničově chodí 😕

Zdeni cvičení v MC není, ale jestli chceš tak klidně si můžeš zacvičit s Fildou, tam ti nikdo nic nezakazuje...na cvíčo chodím ve středu do tělocvičny 😉

Marodi ať jsou brzo fit 😉

zlatka
16. říj 2008

jani, to je mazec, si ze mě dělala řiť, furt pinkat, pinkat-ale to jenom proto, aby si mohla cucnout, pak mě vyhazovala z ložnice-prej běž pyč, šama, že tam chtěla být sama, no, nechápala jsem. a teď ji bolí dásně, jak se klubou zuby, takže taky paráda, budí se a mrčí.Tatovi taky dneska vytrhl zubař osmičku, takže mám mrčochy dva. Babička dneska zase perlila, opět přišla a spustila, kde si mám co dát a tak-menší organizace, no, jsem zvědavá, jak dlouho to ještě budu brát s úsměvem, no beruš koupila badmington(nevím, jak s eto píše), si ještě pár let počká...a opět takový ty řečičky: berunko a budeš u mě zítra spinkat???,A´t si maminka odpočine... a navoskovala jí ofinu, a přilepila jí ji na Adolfa ☹ ,tak jsme jí včera umyla vlasy a má to teď vepředu jak mastný a můžu jí to umývat znovu ☹ ☹ -moc to nemá ráda, tak jsme ráda, když to spácháme jednou za týden.chjo.

bazalka
16. říj 2008

Zdar holky,

hlasim, ze odpo si Martak podal nocnik a vycural se. Tak jsem ho nechala bez pliny a za 5 min si znova sedl a vycural. Pak sel jist, stale bez pliny a hodil to do textilu ☹. Podotykam, ze ta curani byla 5 min po sobe, vzdy trochu. Tak jsem zvedava, co bude zitra.

Zlatus, ta tva tchyn je expertka ... to by bylo na me nervy.

zlatka
16. říj 2008

no, tak my máme úspěch s kakáním, teda tak na půl, vždycky řekne kaka, ale než ji vysleču a doběhneme QC, tak má půl bobana v plínce a zbytek dodělá na záchodě-rada pro Oli, zkus dát na záchod, beruš přestal nočník bavit a teď jedině tam. Čůrání se vůbec neřeší, to jsou kluci borci.

linn
16. říj 2008

Tak kycle ok, cekali jsme hodinu a pul, takze takovej prumer 😀 , ale Sebik byl hodnouckej a pokecala jsem s jednou maminkou, tak to docela uteklo 😉 Ale ted tady na me kouka a chce komunikovat a ja bych uz skoro spala, jsem dnes od peti nespala ☹
A Samik vypada, ze by to snad mohlo byt ok, od odpoledne zatim bez teploty, tak treba to taky bylo od zubu, nebo teda fakt nevim 😅
No budte radi aspon za nejake uspechy, Samousek mi tenhle tyden zacal plakat, kdyz jsem ho posadila na nocnik, zkusim ten zachod 😅
Tak dobrou 😵

entik
16. říj 2008

Zlatusko, nechces mi ten tunel vyfotit? 😵 😵 pekne prosim, smutne koukam.

u nas nocnik funguje, nekdy si ukaze, nekdy to pozname a jindy je to v gatich. Dnes se 2x vykakal do nocniku a jednou do plinky a jednou na lino. Ale to mi prisel rict, tak jsem rada, ze si to uvedomuje a vi. Kdyz je bez plin, tak to vnima, kdyz je v plince, tak vubec. Takze ted doma lita porad jen v teplaccich a ty prevlikam a je fakt, ze jsou videt pokroky. A nenadavam, kdyz se pocura 😉 U nas hodne zabira nas medvidek s prasatkem, ktere mame u nocniku, ti se vzdy raduji, kdyz se Matej vycura 😀 a taky tleskame, takze kdyz se matula vycura, tak si sam zatleska a je cely stastny, hihi.

entik
16. říj 2008

a vcera jsme byli poustet draka, akorat moc nefoukalo...ale jinak dobry, matej z nej byl uplne nadsen 😀

cecil
16. říj 2008

Zdar!

tak mám dnes náročný den za sebou 😝 , ráno měla Š. kontrolu, dostala ještě triprim, je to prý už slabý nález, jen na doléčení....no a zítra volám na urologii, objednám ji ať na ni kouknou a udělají ji laboratoř ještě tam, tim nic nepokazíme.

Lindi, jo, když jsem se před dvěma roky v nemocnici ptala doktora čím bych mohla Štěpánce podpořit imunitu, jestli mají s něčím dobré zkušenosti, tak mi nadal co bych chtěla. 😠 Ptala jsem se ho přímo na ten Wobenzym. Já jsem jí dnes ještě koupila laktobacily a jí ty brusinky, Imuregen a pije Actimel...no snad to všechno zabere 😒 .

Opravdu by ten Wobenzym pomohl?

Jo a odpoledne jsem byla na rodičovských schůzkách