Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
26. říj 2008

Ahojky, tak tady to jako fat žije 😨

Lindi tak co jak bylo? těším se na fotečky 😉

No přeměna hodin, katastrofa, no doufám, že dnešní noc bude lepšejší 😝

Ivi tak vy jste měli včera vínečko jo? my půjdem zítra s Petrášem na pívečko, mlaďocha si zamluvili tchánovci, tak vyrazíme na chvilku, jsme dlouho nikde nebyli 😎

Jo a Damános se naučil dělat kotoul, tak furt kotouluje 😅 No za chvilku půjdu číst knížku, no doufám, že vytuhne, pač tu teď řádí jak černá ruka 😝

janica..
autor
26. říj 2008

Jo a Zlatuš jsem ti chtěla napsat, že jezdíme teď do Prostějova tvojí trasou a je fakt o hodně kratší, tož díky za radu 😉 😅

bazalka
26. říj 2008

Zdar holky!!!

Tak u nas prechod na novy cas byl v poho ... Martas vstal v 6.15, dle stareho 7.15, coz je ideal. Po obede si dal klasicky 3 hodky a ted uz zase chrnime 😉

Zitra jdem cela rodinka k zubari, ak nam drze palce 😉

entik
26. říj 2008

ahojky,
tak my jedem zitra na dva dny do Brna, tak uz se tesime 🙂 a vcera jsme koupili boty Matulovi, staly teda 990Kc, ale levnejsi jsme snad ani nevideli. Drahy, ale krasny 😉

konoupek
27. říj 2008

Ahoj holky,
tak Denuš má zase rýmu se z toho už picnu,noc všelijaká,jsem si říkala,že jí koupím nějaký sirupek s vitamínama na prevenci .Lindi poradíš něco dobrýho?Jestli teda něco je pro takový prcky 😨

prool
27. říj 2008

ahoj baby,
dneska jdeme taky na prohllidku v 18 mesicich. Jsem docela zvedava, jak to Vasik bude zvladat. Hlavne to ockovani. Po minulem byl oslabeny a chytli jsme nejakyho vira a pak z toho byla angina.
Asi ve stredu jdeme kupovat zimni boty. No priznam se, ze se mi nechce moc davat za ne 1000 Kc. Kde jste je kupovali? Asi vyrazime do Senima, mame to nejbliz. A jak je to s velikosti?
Konoupku, drz se. Ryma je des. Porad se opakuje 😖
Ivi, zubar nas taky ceka...tak napis, jak to probihalo 🙂
papa Vasa me vubec nenecha...

bazalka
27. říj 2008

Ahoj maminy!!!

U zubare poho, za 20min jsme byli vyrizeni vsichni 😀 ... kazy zadny 🙂. Martas byl v poho, z okna videl na tramvajky, tak vubec neprotestoval, jen pusu moc otevirat nechtel

Olco, do Senima mrkni, meli tam dobrej vyber a ceny kolem 800,-

Tata ma dnes dovo, tak sel ted na badminton. Martas spi, tak jsem stihla vyzehlit, vytrit, dovarit a odpo vyraziem do mesta, chceme kuknout na anatom. polstare

linn
27. říj 2008

Cau zensky,
tak navsteva dnes rano odjela, Samik taky - k babicce do Un., tak mame s mimiskem klidek. Krtiny probehly celkem v pohode, Sebik to temer cele prospal, nasledujici obed taky, tak z te sve oslavy toho moc nemel 🙂
Akorat v sobotu zacal kaslat, sice ne moc, ale prece, tak jsem je oba rano vzala k Mudre - Samik jeste trochu pokaslava - tak u Samouse je to virove a uz odeznivajici, ale u Sebika zrejme laryngitida, coz muze byt u mimousu docela svinstvo, tak jsme vybaveni Rectodeltem a kdyz by bylo hur, tak mame jet hned do nemocnice, no snad hur nebude ☹
Ivco, to jste dobri a blahopreju k zadnym kazum. U nas si teda pristi navstevu zubare moc nedovedu predstavit, Samik ted naprosto odmita u doktoru otevrit pusu 😅
Jani, tady mas par veci, co muzou uz nasi prcci, zalezi na tom, jestli by Deniska uz rozkousala tabletu.
http://www.lekarna.cz/pikovit-1x150ml-sirup/
http://www.lekarna.cz/multi-tabs-immuno-kid-tbl...
http://www.lekarna.cz/imunoglukan-sirup-na-posi...

linn
27. říj 2008

Jo a fotecky budou, ale ne hned, nefotili jsme my 🙂

bazalka
27. říj 2008

Lindi, Imonoglukan diky tobe taky doporucujem 😉 ... uz ho bastime nejakou dobu. A navic nam pomohl i v tom, ze Martas prestal zvracet sirupy ... ma prijemnou malo sladkou chut a nevadi mu. Vzdy sirupy hned zvracel, ale tenhle ne 🙂.

bazalka
27. říj 2008

Jo a drzime palecky, at Sebik svou prvni chorobu v poho zvladne!!!

cecil
28. říj 2008

Zdar ženský, tak vás nestíhám, musím to napravit 😉

JO, teplota u Emilky byla jen z očkování, dva dny, ale byla tři dny fest protivná. Ale už je to dobrý.

Na laryngytidu máme taky vzpomínky, v peřině u okna v zimě 😅 ...ale naštěstí jen jednou. Někdo radí i otevřít mrazák.

Jo 😀 😀 😀 😀 a botečky...ještě te´d se směju....pan prodavač klamal tělem......měl vyskládaný komínek krabic, všechny cena 260 Kč a na nich vystavené ty botečky co jsem vám popoisovala...no ale botečky nepatřily ke komínku krabic 😀 😀 😀 ....no ale i tak máme krásný s kožíškem, oranžová kůže, za 625 Kč 😵 . Takže spokojenost.

Ahoj a mějte se fanfárově!!!!!!!

Dnes je v telce plno pohádek, ale já jdu převlíkat postele ☹ 😀

konoupek
28. říj 2008

Ahoj holky,
Lindi díky za typy,babi mi včera koupila nějaký sirupek Multi-sanostol se to jmenuje,Denuš chutná,tak ho doberem a když tak zkusíme ten Imunodlukan,pže jsem na něj taky slyšela docela chválu 😉 .Rýmu naštěstí nemá velkou,tak se toho snad brzo zbavíme.Botky asi budeme řešit ve čt.
Evi ,pán tak láká na levný boty a pak houby s octem 😝 ,to bych byla tak trošku zklamaná 🙄 .Ale za 625 kč je to myslím fakt dobrá cena 😉

bazalka
28. říj 2008

Ahoj holky,

tak jak zitra, dorazite nekdo do MC? Zlatus, Jani, Zdeni a i jini samo 😉. My bychom mohli ... nemame jine plany ani choroby 🙂

Hezky svatecni den!!!

janica..
autor
28. říj 2008

Ahojky,

Ivi my tam budem určitě 😉

Jsme to včera s tatinem trocha přehnali, tak trpíme 😔

Evi 😀 😀 😀

bazalka
28. říj 2008

Ok, tak my po devate dorazime ... kdyby byla zmena, dam echo ...¨

Jdu se valet ... jsem prejedena, prejasana, prepita 😀 😀 😀

linn
28. říj 2008

Ahojky, tak my zitra opet nejdem ani na znakovani, Samousovi to sedlo na hlasivky a pekne chrapti, uz em to stve ☹ aspon mimous vypada uz ok 🙂
Pa a pekny vecer

konoupek
28. říj 2008

Ahoj holky,tak Denuš už je taky líp,zítra si ještě dáme pohov,ale ve čt na cvíčo by sme už chtěly,tak snad to klapne.Musím zatukat,že to je jen lehká rýma ač to tak ještě včera nevypadlo.
Banánku,Cecil a Zlatuš máte teda pěkný A-čka jako 😀 😝 😉

zlatka
29. říj 2008

nazdááárek maminy, no áčko mám, jsem byla pár dní u maminy, sice má net, ale nějak jsem to nestíhala. Evi, tak pro boty jsme nakonec nejely, dívaly jsme s v Moravské Třebové a nic moc, tak dnes mám v plánu vyrazit znovu.Se omlouvám, že jsem nedošla do mC, ale měla jsem ráno kosmetiku. Příští týden určitě dojedeme.Ale myslela jsem na vás. Mám držku jak po boji, chjo.

prool
29. říj 2008

ahoj baby,
my jsme MC nevzládli též. Váša byl vzhůru už v šest, takže jsme zalomili hned po desáté. Jinak máme 12,28 kg v 18 měsících přesně. 😀 Beru to jako úspěch, nato, že držíme bezlaktózovou a bezvaječnou dietu. ☹ Na cvičo nejdeme - po tom pondělním očkování ho chci nechat trošku v klidu. Řádil by tam totiž jak tornádo 😀 😀
Jdu něco dělat než se drak probudí, což nebude dlouho trvat.
papa

dali
29. říj 2008

Ahoj holky a dětičky,
já vás zdravím....já taky nebyla v MC a jsem zvědavá jestli se tam někdy dostanu 😝 ,mám hodně práce a učení,ale já jsem spokojená aspoň jsem se zbavila závislosti na PC a MK 😀 i když vás tím zanedbávám 😒 moc mě to mrzí,ale kdyby jste mě nutně chtěly tak mi piště do IP 😉 občas jí otevřu 😀 😀 i když nedávno mi tam pořád psala nějaká divná paní a urážela mě a tak jsme se naštvala a všechno smazala a nereagovala na ni a konečně je klid,pokud to tomhle nezačně 😠
Všichni se mějte moc a moc krásně 😉

bazalka
29. říj 2008

Ahoj holky,

tak my v MC byli a bylo to paradni, jen 4 deti 🙂 ... tak snad bude priste ucast lepsi!!!

Olco, pokud nebude moc prset, tak my so Sokola jdem.

Zlatus, ja mam drnu jak po boji i bez kosmeticky ... mam bradu jak oraniste 😠

Zdeni, ty mas na to zanedbavani pravo 😉 ... s s tim urazenim ... nepsalas to administratorum?

Lindi, moc se omlouvam, ale trochu me to, ze Samik chrapti, rozesmalo ... oni toho prcci moc nenamluvi, tak si nejak to chrapteni nedovedu predstavit 🙂 ... ale myslim to dobre a preju Samcovi, at ma co nejdriv zase svuj hlasek 🙂

dali
29. říj 2008

Nenapsala...já vím kdo to byl,tu paní jsme znala osobně...nechtěla jsme to nijak ropitvávat,ani nebudu,pokud teda bude klid a kdybych to řekla doma,tak mám po koníkovi úplně...ono totiž Pavel není zastáncem fotek na MK a MS 😒

bazalka
29. říj 2008

No, omo je to opravdu dost nebezpecne ☹ ... snazim se davat fotky, kde je jen Martas a nic moc podstatneho okolo, ale ne vzdy se mi to uplne podari ☹ ... lidi jsou bohuzel ruzni 😒

janica..
autor
29. říj 2008

Ahojky,

no Zdeni zdááááár, že se taky ukážeš 😉 hmmm s urážkama no coment 😠

Ivi MC mladýho pěkně unavilo, že spal skoro 3 hodinky, což super 😎 odpo jsme byli si zacvičit, tak se tam fest vyřádil 😝

Zlatuš jsem si myslela, že jsi u mamky 😉 a co jsi krásná?

zlatka
29. říj 2008

No jasně-jak jinak-hubu samou mordu, horší jak puberťák, ale to mám i když se nevracím z kosmetiky, měla jsem HA, tak jsem tu čuňu měla lepší, ale teď, když nic neberu, tak je to děs a hrůza. Jinak tříhodinový spaní, Jani, závidím, to bych si myslela, že se něco stalo, to nehrozí.
Jo a berča, když chce říct lama(jako to zvíře) tak říká tlama🙂 🙂se mi to teď vyasociovalo s tou mojou tlamou. A jinak pták je u nás Káp.

Zdeni zdarec, já teď taky moc nepíšu, bo máme PC v jiné místnosti.
Bazi, tak chraptění u nás taky proběhlo minulej týden a ta skřehotala aj přes to a vůbec jí to nevadilo.

jsem opět řešila kojení, jsem si říkala, že přestanu a mamka mě zase nabourala, že mám ještě přes zimu vydržet, tak nevím. Ale díky konoupkovic mamině kojím dofčil🙂

JInak to moje dítě mě dnes opět pobavilo, fakt, jsem se s ní nachlámala jak nikdy.Jako fááákt jí je úplně šumák, že má na řiti všechno mokrý🙂 Prý: "tudí to na p-cce"(jako prcce, abyste si tam nedoplnily jiný písmenka, vás znám🙂), ale převlíct to nee! A pak na mě šila boudu na záchodě, ale to až někdy ústně!!!! No a boty máme za 580 nakonec, nevypadají nějak moc extra, ale jsou teploučký a dobře se obouvají, takže jsem spokojená.Kožený, žirafkový.

zlatka
29. říj 2008

Prosím, pošlete mi vaše emaily do IP!!!!!Díky, nutně to potřebuju! Zl.

zlatka
29. říj 2008

....................a nečučte všechny na ty pasti.... 😀

zlatka
29. říj 2008

Teda ten email jenom od těch, komu dneska nedojde email jako ode mně!!!některý vás mám.

cecil
29. říj 2008

Ha ha, toš jste mi děvčata zlepšily náladu... 😀

Jo, huba jak po boji je u nás taky....Zlatko, vy jste teda páreček, lama a Káp 😀 (jako ty a tata)..to víš, já mám hned asociace 😀 😀 . a Berča teda jede....kecá v takových větách! To Emča se naučila duc, hlavně z toho c mám radost 🙂 a kapk=kapr.

No a jináč mě děvčata teď večer obě tak naštvaly(a 😅 ), že mi ujely nervy a dostala každá na zadek...no bylo u nás večerní koupání s umýváním hlav, děsně se mi rozdivočily ve vaně, navíc Emuša má teď období, že se nechce oblíkat, nechce dát plínu, radši by se překroutila v pase, co dělá za mosty, no moje nervy na pochodu!!! 😝 pak ještě Štěpule vymýšlela druhou večeři a potřetí vylezla že nemůže usnout 😠 , to už vidím jak bude v šest ráno křepčit! Uffff

S kojením chci taky vydržet ještě přes zimu kvůli bacilům, ale je to někdy fakt citový vydírání 😖 😀 😀 😀 .