Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
29. říj 2008

Jo a nevěřily byste, bolí mě pravej nárt až kotník....mažu si to dolgitem. Už jsem to jednou měla, zánět šlach... 😕 ...ale ráno to bylo horší, tak snad se to bude zlepšovat. Ráno jsem nemohla doskákat do obchodu.

Jo a Zdeni, to je teda síla...jó, lidi jsou svině... a na každou se už vaří voda...

Tak dobrou ... ...

cecil
29. říj 2008

Zlatko, teď jsem otevřela mail, Ty seš prostě démon!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Hele, jak je to s tou obsluhou??? 😕

A měním oběd na zítřek na hrachovou kaši 😀

janica..
autor
29. říj 2008

Jako Zlatuš se z tebe jako fakt picnu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
29. říj 2008

Jo a Zlatuš mám draka? koupila bábi v Prágu? nebo mám schánět?

zlatka
29. říj 2008

jani, jasně, máš!!!!ale nebudeš moct trénovat!!!! 😝 😝 😝 😝

zlatka
29. říj 2008

Jóóóó´a ještě jsme si vzpomněla!!!Konoupek má draka, co ráda půjčí, že jo?Toho papucha. 😀 😀 😀

bazalka
29. říj 2008

Zlatus, mail mam ... prokonzultuju a dam vedet 🙂. Jsem se nachlamala 😀. A my taky mame draka???

Jani, my taky 3 hodky a odpo cesta peso do cvica, cvico a cesta domu ... zaver dne byla silena unava a dalsi boule na hlave 😖

Ale spatna zprava ... naseho tatina klati nemoc ☹ ... koupila jsem mu paralen horky napoj, tak snad zabere, jinak nedeli vidim blede ☹ ☹ ☹ . Ale zapracuju na lecbe 😉 ... slibuju

bazalka
29. říj 2008

Tak dobra zprava ... i nas tatin si precetl mail do Zlatusaka a hned je mu lip 😉 ... tak postupne k vyssim cilum a uzdraveni 😅 ... pokud budem v neinfekcnim stadiu, dorazime ... pokud ale nebudem OK, bohuzel a s litosti v srdci budem lapet doma a tise Vam zavidet, protoze bychom neradi zpusobili konskou epidemii ☹

entik
29. říj 2008

HOlky, tuto nedeli nemuzem 😲 😲 mame potaborove setkani, se vsema z tabora, tak ted chystame a mame spoustu litani kolem, Jedem na tri dny, takze se vracime az v nedeli k veceru☹(( tak zas takova skvela akcicka a my budem chybet:(chjo, to je teda!!

entik
29. říj 2008

Zlatu, ten tvuj padak vypada vyborne, i cena je dobra. Ja mam tenhle:
http://www.weve-reha.cz/detail.php?id_produkt=159

ten druhy, 3,5m. stal 634Kc plus 111kc postovne, takze 746Kc dohromady

jste borky s tema botama, my levnejsi nenasli, je fakt, ze jsme toho moc neobesli, nebylo moc casu...

bazalka
29. říj 2008

Peti, skoda ☹
A diky tomuhle padaku ma Martas tu bouli 😠 😅 ... cucel po padaku jak se zveda a asi se s nekym srazil a uz letel ... v oboci ma dost hnusnou hrcu ☹

cecil
29. říj 2008

Zlatko, nenapsala jsi jak je to s tou obsluhou 😀
Já draka budu mít, rozdělala jsem si pivo, ale mám doma jen jedno 😀

Ivi, to se musí tatin vypotit na cizím tělě 😅 a uvař mu zázvorovej čaj 🙂

cecil
29. říj 2008

peti, no jo škoda....ale já vlastně taky nevim jaký má Petr služby, na listopad je ještě nemá v kalendáři... 😕

Ivi, do rána bude boule nejmíň poloviční, uvidíš 🙂 , holky mi dnes furt ksákaly ve vaně, už jsem je taky viděla s boulí nebo něčim horšim 😝

entik
29. říj 2008

jj, me to mooooc mrzi, druha akce s tatinama a my zas budem chybet ☹

cecil
30. říj 2008

Kuk 🙂

Dobré ráno....hele Zlatuš, co říkáš na ten dnešní větr....ten by ušel na draky, nééééé???? 😀 😀

A já hlásím, že Peťan má v neděli volno, takže dorazíme! Už se těšim.

janica..
autor
30. říj 2008

Dobré ránko,

Evi no dnešní vítr by byl optimál, to by lítalo samo....... 😅

Peťuš škoda ☹

JInak mně mladej začíná pěkně štvát, jsem KO, jako se vzbudí ve 3 ráno a né a né zabrat, pak vytuhl o půl patý, no naprd 😠 😠 a to je už tak 3 noc 😠 😠 😠 😠

janica..
autor
30. říj 2008

Evi a co noha, je to lepší, to ti fakt nezávidím, to je pěknej opruz, pamatuju, že to měl jednou tatin, něco podobnýho ☹

micinka22
30. říj 2008

Ahoj matky 😀 😀 😀 😀
me sem dokopal mail od Zlatuš .-)))))Budeme se snažit dojít ,drak musi byt rucne delanej nebo staci foilovak?? 😅 😅 😅 😅 a kde Zlatus bydlite..NAKA ADRESA BY BODLA. 😎 😎 javascript:addEmoticon('😎','vBody') 😎 😎 😎

dali
30. říj 2008

Zdarec

My též nevíme jestli dorazíme,záleží jen jestli bude Filda zdravej,měl včera a dnes teplotu,ale jinak zatím nic není na obzoru....moc by nás mrzelo prošvihnout takovou super akcičku 😉když už moc nepíšu tak bych vás aspoň ráda viděla 😉

linn
30. říj 2008

Cauky,
Zlatus, mas fakt super smysl pro humor 😵 😵 😵 Mili jsem uz mailik preposlala, nejak to tady flaka.My se budem snazit dorazit, jestli teda nekdo z nas zase nelehne, Samous uz je lepsi, ale porad mluvi jak po flamu

😀 ani brecet poradne nemuze 😅

A snazim se ho naucit jist lzickou, teda trvalo mi to nez jsem se k tomu dokopala, bala jsem se toho bordylku oklo, ale Samik se fakt snazi a ani moc nenadela, akorat ted nechce byt krmenej, kdyz jsem ho vcera chtela dokrmit a trochu ho popohnat, tak dostal hysterak a dopadlo to tak, ze sel spat skoro bez obeda 😖 😀

Zdeni, to je hnus 😠

Mici, uz si nam tady chybela, urcit doraz, jo a pekny fotecky 😉

cecil
30. říj 2008

Holky, toš já jsem fakt hlava děravá, já zapomněla že jsou ty dušičky!!! ☹
Zrovna v neděli budme jezdit po hřbitovech a je to taková naše tradice, celá rodina pohromadě..... ☹ to mě mrzííííííí, taková akce!
Budeme se snažit dorazit, třeba až tak po páté, jestli nám to vyjde. Achjo.

Jo, Jani noha už je lepší, zjistila jsem to dnes ráno, když jsem si vzpomněla že jsem si ji už včera večer zapomněla natřít Dolgitem 😅 .

micinka22
30. říj 2008

a v sobotu by to neslo???.-)) no dneska je fucak..to by nam ty draky odneslo..

linn
30. říj 2008

Evco, my se chystame do Ol.na hrbitov zitra, doufam, ze tam nebude takovyho lidstva 😅
To je fajn, ze uz je noha lepsi, mazalas krem nebo gel? 😉

linn
30. říj 2008

Nebo by nas to dnes odneslo i s drakama 😀

A vcera jsem byla na gynde zavest tu Mirenu (takze ted uz mam na pet let utrum 😀 ), bylo to teda dost neprijemny a udelalo se mi pekne blbe, takovej ten pocit na omdleni, nastesti po peti minutach ok, ale i tak jsem rada, ze to snad budu absolvovat zas az za tech pet let. I kdyz pri me smule s antoikoncepci 😅

micinka22
30. říj 2008

Lin uff sem mi uelalo z toho popisu blbe://
Tady není žádná snažilka?? 😎 😎 😎 😎 😎
Na Listopadovejch už máme těhuli ...a dalši asi brzo přibudou 😀 😀 😀 😀 mě se to zda ještě brzo ,dokonce sem premyslela jestli jeste jedno nebo mi jeden poklad staci..a to sem chtela vzdycky nejmin dve..toz nevim no 😝 😝

linn
30. říj 2008

Mici, no nikdo se zatim nepridal a to jim tady porad popisuju, jak je Sebik zlate hodne miminko 😀 😀 😀
dve deti jsou tak akorat 😉

micinka22
30. říj 2008

Ted jsem mrkla na Sebika a zda se mi vic podobnej na tebe nez Samik .-))))No ja mam taky zlate "miminko" a nad druhym premyslim..ach jooo ..stavy jako chci hned mam..ale pak zase ze radsi neee 😅 😅 😅

entik
30. říj 2008

Teda Mici uz je slecna velika! a slusi ji to, ta posledni fotecka je povedena.

Ja byla vcera taky na gynde🙂 po roce. Tak jsme se bavily s doktorkou o tom ockovani ohledne rakoviny delozniho cipku, a myslim, ze jestli budu mit holcicku, tak tomu neunikne 😒 doba je blba. Rikala: "Lidi moc soulozi. Je zajimave, ze se tak boji otehotneni, ale AIDS a rakoviny se neboji, nepouzivaji jinou ochranu, nez aktiko." to mi rekla, kdyz jsem se ptala, jestli to nikdy nebylo, nebo se o tom tolik nevedelo... Ted je pry toho o hodne vic! Takova zasvecena debata s odbornikem naboura vsechny domnenky v hlave. Navic mi rikala, ze mam do sebe cpat vapnik a mg a zelezo horem dolem, ze telo si to docerpa az 2-3 roky po porodu, a zvlast kdyz kojim, tak musim byt uplne vydojena. Navic me privitala vetou: "Jezis, vy jste hubena!" tak mi udelala prednasku jak mam jist a nesidit se a cpat do sebe vitaminy, zvlast jestli chcem druhe a nechci mit osteoporezu... Probraly jsme toho jeste vic, a bylo to zajimave. A jinak u me vse OK.

micinka22
30. říj 2008

Jee cau Peti 🙂) joo Lilca uz se pojouší o první krůčky...ale na 4 se cíti bezpečněji zatím 🙂)a znakujeme pořád .-))dneska udelala pejska a pokusila se o prší .-))když jsme se koukali na krtečka jak zachranuje kytky ,-))
No hubena jsi to je fakt .-)) a to ockovani Lilca dostane....doufam ze teda partnery menit jak fusky nebude 😝

micinka22
30. říj 2008

ty brdo Mtysek se taky nejak natahl a vypada jak velkej chlap v te vaně 😀 😀 😀 to neni mozny jak ty decka rychle rostou 😲 😢 😢 😢 😢