Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
27. lis 2008

Mici, ho nemusíš příště kupovat když už ho máš, ne? 😅

Tak jste to tady proflákli s Basikovou a hned byla večer v telce, dokonce na primě i na nově....exkluzivní zpovědi 😀 ...teda já na to nečučím ale Petr furt přepínal fotbal...

No Peto to jsi dobrá s tím úvazem! A počkej když ho nosíš venku, to si ho uvážeš na bundu, jo? No ty jsi drobná, ale se bojim že mně by ten šátek přes bundu ani nevyšel 😅 . No ale já stejně šátek půjčila bývalé spolužačce, malej se chtěl furt chovat a má čtyři měsíce a přes 7 kilo, tak říkala že je to velká úleva pro záda.
Já mám doma už ejn ergo.

Mici a mě malá když usne v ergu(na zádech), tak ji šikovně sesunu do postele a spí dál tu svoji hodinu a půl 😎 .

Peti, tak si mám koupit mladou frontu, jo????? půjdu do obchodu, tak se podívám 😉

Děvčata dnes jedeme na návštěvu odpo.za Amíkama, to bude 😅 a asi v pondělí je pozvu na oběd, Petr má dovolenou, tak mi pomůže. No teda chci to vidět, ty moje věty 12 let po maturitě 😀 . Ale co, aspoň se mi zakouří ze závitů. Doufám že si neudělám nějakej velkej trapas, s malým počítám 😀 😀 😀 .

Pěknej den!

konoupek
27. lis 2008

Zdar ženský,
kurna s váma je domluva 🙄 .Zlatuš prosim tě napiš každýmu ,kdy na koho budeš mít čas,pže na tobě to stojí,dík 😉 .Já můžu kdykoli příští týden 😉

fajn
27. lis 2008

tak noc docela ušla sice jsem byla 100krát vzhůru, ale už spala ve své postýlce a nemusela jsem chovat 😅

alianka
27. lis 2008

ahoj holky, omlouvam se ze Vam tady spamuju, ale dovolte mi kratounke info - po novem roce oteviram v olomouci v ddm pocitacove skoleni pro maminky i s hlidanim deti, tak kdybyste mela nektera zajem, budu moc rada pisnete-li mi do ip, nebo mrknete prosim sem: http://kurzy-olomouc.blogspot.com/ 🙂

micinka22
27. lis 2008

Cau matky,
Cecil už ho nemam .-) no ja ji taky davala spavat když usla z erga...ale ted kdyby mi usla tak neusne večer..ona spi po obede jen hodinku a kdyz by usnula potom tak tu strasi do 22 :///

nic musim jet psovi pro žradlo...mam kupon na 3 kila..jo holky kdybyste mi chteli trosku pomoct..asi nemate stene ze?? tak kdybyste si nechali z eukanuba.cz poslat kuponek na krmeni por stenatko tak by mi to pomohlo ...dekuji...kdyztak tam udejte ze mate zlazteho retrivra

😀 😀 😀 😀 😀

zlatka
27. lis 2008

Takže kdo by dorazil zítra dopo? Tak klidně už nějak kolem deváté.V jednu mám pak doučování, tak to už zase musíte být vypakovaní venku! 😀 Já teda hážu první termín na zítřek dopoledne(nebo chcete až odpoledne?) A příští týden, pro KOnoupka středa dopo.Klidně se přidat můžete, Lindi, to se přece nemusíš ptát.

zlatka
27. lis 2008

Peti,z Tebe bude mediální hvězda! Dneska jsme ten rozhovor ještě poslala do místních Grygovských novin, prý bude vycházet taky nějaký vánoční číslo.

bazalka
27. lis 2008

Zlatus, nam by zitrek vyhovoval, ale pokud bychom byli sami, tak dorazime s ostatnima pristi tyden. Jen tim vůakem to bude fofr ... ten, co je 8.36 u vas, ten asi nestihnem, tak az 9.36. A zpet nam jede 11.19. Zvladnem to?

Dopo jsme byli v MC ... fajn jako vzdy a byla tam i Mili s Matym

linn
27. lis 2008

Cauky, Zlatus, diky 🙂
My jedem zitra se zubama 😒 a pristi tyden neslo by radeji utery? 😉 Nebo ctvrtek?

linn
27. lis 2008

Tak zmena, streda dopo muzem 🙂

mili3
27. lis 2008

Ahoj holky, tak se opet po dlouhe pomlce hlasim 🙂 Dnes jsme byli v mc s Ivcou a Martinkem a bylo to super.Ale nejak jsme se zabrali do her, ze nam ujel autobus 😀 Byli jsme nadseni z plasteliny z mouky co si muzete doma udelata a je to eko 😉 takze je to i pro vecne ozuzlavaci deti.
1díl vody, 1 díl soli, 4 díly hl.mouky, lžičku sprchového gelu a přibarvit potravin.barvičkama.
Vzali jsme si vzorky domu, Maty byl z toho nadseny a da se to pry snad i pect.Vyzkousim a uvidim 🙂

zlatka
27. lis 2008

Ivi, já myslím, že jo, za hoďku v poho, jinak bys pak jela v těch 12.19, ale já myslím, že jednu kachlu určitě zvládnete.Budeš brát kočárek?

janica..
autor
27. lis 2008

My taky zítra dorazíme, jen Zlatu písni v kolik ti to vyhovuje. 😉

cecil
27. lis 2008

Mili, tak to já mám víc eko vizovické těsto 😀 ...na 1 plech tvarů je půl kila hladké mouky a 2 dcl vody, 1 lžíce octa. Vypracuje se těsto(trochu dýl to trvá) a modelují se tvary, pak se může péct(spíš sušit v troubě). Jestli chcete aby to mělo pěknou barvu, tak potřít vajíčkem 😉 .

A právě ty potravinový barvičky jsou pěknej humus, můj otec malíř natěrač nám nejmíň třicet let furt dokola říká, že žlutá se dělá z černouhelného dehtu 😝 .

Tady je odkaz 😉
http://www.prodamy.cz/vanocni-dekorace-vizovick...

bazalka
27. lis 2008

Zlatus, kocar brat moc nechci, radej bych jela bez nej. Hodim Martase za krk a povalim 🙂 ... on toho i dost uslape sam. Videla bych to, ze dorazieme v 9.36, v deset jsme u Vas a pred 11 zase zdrhnem ... muze byt? To zvladne, ze jo? Kdybych jela az po dvanacte, dorazime dobu az kolem pul druhe, coz by nedal ... snul by mi po ceste 😖. Dorazi zitra i Janca?

bazalka
27. lis 2008

Aha, dorazi 🙂 ... Jani, co noha?

bazalka
27. lis 2008

Evko, trochu zlute decka zvladnou 😀 ... vsude je tolik skodlivin, ze tohle jim snad neublizi 😉

linn
27. lis 2008

Tak jsem vsechno torchu poprehazovala a dorazime taky zitra po devate ju?

janica..
autor
27. lis 2008

Ivi no prst, bolí jak prase,no uvidím zítra to bude možná lepšejší 😅

Jé to je super,že dorazí i Lindovic rodinka 😉

No MIli, kde se flákáš?

bazalka
27. lis 2008

Holky, uz jsem psala Zlatce, ze nedorazime ... v so dorazi tchani, poprat mi k svatku ... jsem to vubec nechtela slavit 😖 ... tak musim upict a slibila jsem Vilasovi, ze to bude slehackova rolada a hned 2x, tak mam o zabavu postarano. Taky musim mamce k dr pro listek na penize, tak mam dopo v haji ☹.

Jani a na st jsem se na toho Mikulase taky napsala 🙂

janica..
autor
27. lis 2008

No to je dobrý Ivi, zrovna jdu taky nahlásit, že u nás to taky padá, pač nám chcípe auto a nerada bych aby mi to někde chcíplo, tož v sobotu jde Peťa pročistit škrtící klapku, tak doufám že to je jenom toto, jinak mně jebne, pač před vánocema spravovat auto, to by bylo prachů 😠 😠 😠

Zlatuš prosím prosím hoď jiný den 😉

Jinak jsem se dozvěděla, že od mojí kolegyně manžel včera měl nehodu, tak je mrtvej, tož marast 😔

cecil
27. lis 2008

Jani ☹

...zrovna jsem si koupila tu MF s Peťou a je tam že letos jen na olomoucku zemřelo 54 lidí...to je hrůza 😔

linn
27. lis 2008

Holky, teda vy me stvete 😉 😖

linn
27. lis 2008

Zaltus, my to teda taky nechame na jindy 😅

janica..
autor
27. lis 2008

Zlatuš jen nemůžu dopo a odpo ve středu a pak pátek dopo

zlatka
27. lis 2008

Lindi, však klidně dojeďte na sólovku, když už sis všechno přehodila, nebo jak chceš, můžeme s edomluvit na nějaký odpoeldne příští týden. Já nemůžu dopo v po, út, čt a ve středu tu už mám docela dost maminek, takže pro vás nějakej sólovej temrín.

konoupek
28. lis 2008

Ahoj holky,
tak Zlatu já si potom střihnu srázek s holkama,až se domluví,kdy jim to pasuje ju?My příští týden nic nemáme,tak at vás všechny vidíme a píšeš,že ve st tam máš stejnak narváno,co? 😉

janica..
autor
28. lis 2008

Holky tak co rovnou v pondělí? co?

Mici tak jsem to vyplnila, tak až to dorazí dám echo 😉

bananek
28. lis 2008

Ahoj holky tak koukám že se domlouváte na kachle taky bych si dala říct ale je to pro mě daleko dokonce mám i hlínu neboť mladej chodil do keramiky aby se mu zlepšilo písmo tak kamoš co dělala v keramičce nám dones velkou kostku hlíny . 😀 😀 😀 😀 Jinak hlásím stav na 60% lepší tak si myslím když jí nechám ještě do neděle v klídu a teplu tak by jsme mohly být v pondělí OK 😉 😉 😉 😉 A jinak pokud budete domlouvat srázek tak pisnite taky by jsme už někam šli 😔

micinka22
28. lis 2008

Dobre predpoledne 🙂
Tak vidim že to padlo což jsem ráda 😀 😀 😀 tak dasli tyden muzeme porad..v pondeli dopoledne mame plavani akorat takze tak 😀 😀 😀 😀 hodne mi pak info do IP,kdybych se tu neukazovala diky .-)

Janic díííky 🙂)))))