Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
17. kvě 2008

Zdar babule!!!
Zdravim vas od tchanu ... Martas to prave zalomil v cest postylce, tak jsem zvedava, jak se mu bude hajkat a jestli bude lamat rekordy jak doma 🙂
Zlatus, koupila jsem je na MMB ... za par kacek, neco kolem 40,-. Vypadaj dobre ... zkusila jsem jeden a asi kuknu po dalsich. Hodim odkaz, jak je najdu.

cecil
17. kvě 2008

Je, vakuovy pytle bych taky brala, ale osvědčené. K těm z tv šopu nemám nějak důvěru 😕

Holky, tak jsem měla na dnešek dvě akce, nevěděla jsem co dřív a nakonec budu sedět doma....to se tak někdy plánuje až se to přeplánuje ☹ .škoda.

Přemkovi vyřiď všechno nejlepší k svátku, Zlatuš 😵

cecil
17. kvě 2008

Holky 😀 , te´d říkám Emilce : není tě tam teplo, za tím oknem? beruško? a ona na to: nee, toš nevim jeslti mi rozumí, nebo ne 😅 .Taky se jí vždycky u jídla ptám...dobrý?(jako by tomu rozumněla, že? heh...) a on už dva dny po sobě...hmmm a kývne. Toš tomu asi rozumí, protože jí dál...to teda hledim.

zlatka
17. kvě 2008

Jasné, že rozumí, cecilko!!!!A dávalas jí tu rajskou už? jela jí?
Tak holky, jestli budete objednávat ty pytle tak to vezmem zase skupinově, ne? Ať vyjde lebnějc to poštovný. Já si teda vezmu pá kousků, na MMB jsem viděla za 47Kč, to by šlo. Co vy na to?

No, my máme za sebou náročnej, ale super den. Odpo plavčo, sqělý, bazi, tu MOniku si nemůžu vynachválit, asi bych chtěla do budoucna plavat s ní. PO plavání jsem myslela, že "cérečka" usne, ale ani náhodou, usnula až teď, byly jsme na těch kolotočích- tak byla ze všeho dění kolem sebe nadšená, svezla se na slonovi(jako ne na živým, ale tom lokotočovým), skákala v hradu, pařila na písničky...pak jsme ještě byly za sokolkou na hřišti, tak tam si to s děckama taky pěkně užila. Super!

Jinak už se mě pouští a machruje, že už jako umí chodit, ale ono prd, setrvačností ujde pár kroků a padá, nemá vůbec půd sebezáchovy.

Tatínek o sobě nedal za celej den vědět, tak doufám, že se mi neutopil (nemyslm v Moravě, ale spíš v tom rumu)
Jo! A kámoška už konečně porodila- Jani, drž se, vyvolávanej od 8 hodin včera večer, porodila až dneska odpoledne o půl páté a Ondrášek váží 4, 7kg-chuděrka, ji tam tak dlouho mučili. proč jsi vlastně šla na císaře Ty, když ona měla taky takovýho obříka a nechali jí ho porodit normálně??!!

zlatka
17. kvě 2008

A napište něco, baby, budu doma sama, tak ať mi není smutno. 😖

janica..
autor
17. kvě 2008

Zlatuš tak posílám písničku 😉

http://cosmos.bcst.yahoo.com/up/player/popup/?c...

jinak jsem taky sama 😒

janica..
autor
17. kvě 2008

Tý jo taK to je síla Zlatuš, já jsem šla protekčně na kaiser hned, kámoška tam dělá na jipce 😎

bazalka
17. kvě 2008

Zlatus, tak to kamosku lituju!!!! Je aspon kus baby, kdyz porodila takovyho obra?
Zlatus, ja bych Moniku taky brala, ale ta sobota ve 13 je pro nas fakt pase ☹
Tak Berca uz tape??? Nas lenoch zatim nic ☹ ... machr stoji v poho, ale krok neudela. Vcera nahanej malou od kamosky po kolenach, ne po ctyrech ... proste chodil pokolenach, no sranda (Jani, Misu od Jiri)
Rajska ... hmmm, taky bych si dala
Evko, kdybych vedela o nekom v nejake slusne vzdalenosti od Ol, kdo ma kozi mliko, klido bych si tam jezdila. Ale o nikom nevim ☹

linn
17. kvě 2008

Ivus, mas IP ohledne te lozne plochy
A ja jsem taky sama samotinka, no jeste ze jsem byla u nasich na obede, jinak bych asi zcvokla 😀
Samous si taky s capanim dava na cas, asi je po me 😅

zlatka
17. kvě 2008

týýýdam, tadadýýýdam, tam tada týýýdam, týýý dam, tadadýýý dam, tam tada týdytýdam...tam tady tam!!!!

žes nepoznala co to je???? 🙂 🙂 No přece znělka z pořadu Sama doma!!! To jsem zazpívala nám, Jani! 🙂 Zpívají vám kluci? my si zpíváme furt, teda zatím valí jen lalalá, ale je to sranda.
Bazi a že ji měli vzít na kaisra, když rodila první mimčo? Prej chuderka už křičela, že chce na císaře, říkal tatin. No, aspoň si jí bude víc vážit!!!!Ji teď musí nosit na rukách!!!
Beruš mete jak torpédo, s nikým nepokecám, když někoho potkám, vždycky dvě slova a už valím pryč....No, dneska jela fakt na duracellky- neunavitelná, žádná známka únavy, až po příchodu domů.....
jani, počasí zítra má být na prd, tak nevím, jestli dorazíte. Ale kdybyste dojely, tak zajeďte i na "náměstí" na ty lokotoče 😀 Na golfu to vždycky profukuje šíleně!

linn
17. kvě 2008

Zlatu, to je sila, ten porod, me stacilo mych deset hodin 🙂
Ivco, kdyz jsem Samouse normalne porodila, tak ted me asi nechaj rodit taky sebevetsiho prcka, co?

zlatka
17. kvě 2008

Tak ta znělka byla aj pro tebe, lindi!

Jak jde učení, co jsi vůbec vyštudovala a jakou atestaci teď budeš dělat?

Kluci mají recht, však se ještě v životě nachodí, jsem jí to taky říkala, ať si dá na čas, ale bude to asi těma tréninkama od babi 😀 😀

linn
17. kvě 2008

Ja si ted nejsem s tim Samousem jista, on uz v nem dlouho nespal 🙂 ale da se to i o neco prodlouzit, ta plocha na nozicky.

zlatka
17. kvě 2008

Lindi, to teda na tuty! Ale Sebík už má tu dráhu jednou vyjetou, tak to bude jak po skluzavce- rychlovka!!!

linn
17. kvě 2008

Zlatus, uz me to pekne s.... Mam farmacii a tu atestaci vlastne normalne ani nepotrebujes, ale je nutna na vedeni lekarny, a kdyz je to v rodine, tak snad me to jednou predaji 😀

zlatka
17. kvě 2008

Taky bych mohla jít něco dělat, ale se mi chce..... asi jak bacilovi do lékárny.

bazalka
17. kvě 2008

Zlatus, zalezi, jak je vysoka ... pokud mala, meli udelat ultrazvuk a vahovej odhad. Pokud je vysoka, tak se to bezne nedela. Ale bricho asi mela veliky, ne? Tak je to mohlo trknout ☹. Ale pokud ten porod pekne bezel po tom vyvolani a nebyl to nepostupujici porod, tak k cisari neni duvod ☹
Lindi, u druhorodicek se vetsinou necha bezet porod spont, zvlast pokud porodili prvni mimi spont a bylo velike. Tak musis doufat, ze Sebik bude mensi 😉

linn
17. kvě 2008

No snad jo, ale uz jsem o tom tak zacala premyslet, ze i kdyz vim, do ceho jdu, tak se budu bat taky 😖

zlatka
17. kvě 2008

lindi, toho se drž, lékárníci byly vždycky ve vatě!!!!!To je dobrej kšeft! Ale chemie pfuj, smékám před tvým mozkem, to mi satčila maturitka z chemie 😝 😝 😝 😝 😝 A to máš VŠ?s titulem?

linn
17. kvě 2008

JJ jsem Mgr. jako ty 😉
a ono to s tou vatou taky neni tak slavny, ono je to spis cim dal horsi, zlata devadesata leta, ale na uziveni to zatim je.
No to jsem zvedava na Sebika, ale moc v mensi vahu nedoufam 😀 ale snad to fakt pujde lip, kdyz si vzpomenu, jak jsem Sama hodiku talcila a pak uz na nej skoro brali kleste 😝 ☹ 😒 😖

zlatka
17. kvě 2008

jj, bazi, byla obrovitánská, chuděrka, měla nabraný už nad sto kilo. No, hlavně, že to už má za sebou a je vše o.k. Já jsem takový dítě štěsteny, děcka,mně tak všechno v životě vychází(až na pár bolístek v dětství) si fakt nemůžu stěžovat!!!!Aj ten kaisr mi vyšel!!!

linn
17. kvě 2008

No to musela mit ta kamoska obri bricho, ja kdyz si vzpomenu na to svoje 😉

zlatka
17. kvě 2008

kolikaletej obor to je? A to se pleteš s tím titulem,ty jsi ta pravá magistra, zatímco já megera. 🙂 Když se řekne magistra, tak si představím hned lékárnici.

linn
17. kvě 2008

No ja si taky nemuzu nejak stezovat, nejhorsi bolesti byly snad ty porodni a pak vrtani zubu, to nesnasim 😀

zlatka
17. kvě 2008

no, no, lIndi...nechme tvoje obří břicha!!!! 😀 😀 Ale je fakt, že z tvýho pohledu musí být obří, když jsi jinak takovej střízlík!

linn
17. kvě 2008

5 let, takze jsem jak megera tak magistra 😀

zlatka
17. kvě 2008

no, zuby----------------- 😨 Tak to mi teda nevyšlo, tady štěstěna zaspala!Mrcha!

zlatka
17. kvě 2008

takže ty jsi mgr 2 (megera na druhou) 😀

zlatka
17. kvě 2008

Ale fakt před tebou smekám, mně by se učit nechtělo, asi bych to nezvládla.jsi šikovná.

linn
17. kvě 2008

Zlatu, tak v albu Samuel mas fotku dva dny pred Samousovym porodem a moje mega bricho 😀 😀 😀
abyste mi zensky konecne verily 😀 😀 😀
A me se teda taky strasne nechce, ale furt lepsi nez pak se dvema. A potrebujes k tomu absolvovat asi milion kurzu, vetsinu v Praze a ty ti plati jen 5 let.