Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
7. pro 2008

Jani, ja netusim, co se Martasovi u nasich nelibi ... zadnej spatnej zazitek tam nemel, snad jen jednou, kdy jsme ho tam zavezli a jeli nakoupit. Hral si, v poho usnula, ale spatne se vzbudil ...bud se mi neco zdalo nebo se leknul a od te doby to hapruje ☹

janica..
autor
8. pro 2008

Ahojky,

téde Ivi tak jste si užily jízdu vláčkem, já v poslední době furt na něco zapomínám, si budu muset pořídit diář 😅

V so a ne jsme kupovali dárky, takže už skoro vše máme, jen pár drobností a finišujem, což jsem ráda, pač jako supermarkety, praskaly, jako lidí a lidí, no hnus 😠

No Petráš šel dnes naposled do rachoty a pak jde až po po novým roce, no asik půjdu na brigádu, co doma že? a každá kačka dobrá 😎

linn
8. pro 2008

Zdarec,
my jsme meli na vikend starsi chlapy pryc - Marta mel sraz z vysky, taky byli celej vikend v orlove, tata byl na lyzich, tak jsem byla s mamkou, segrou a Sebikem, docela pohodicka, prijemne, ale jak pise Janca kon. tkay se ki to nachlazeni porad tahne a nejak extra lip mi neni. 😒

Jinak jsem byla v patek odpo v Globusu, uz kolem druhe a taky lidi jak mraku 😖 ale taky uz mame skoro vsechno, tak ani nemusim uz nejak moc shanet.

No na nejaky punc bysme se mohly domluvit na pristi tyden, ze bysme zkusili dorazit, co?

Tak tzatim paaaa

prool
8. pro 2008

teda decka to byla noc.
Vasik se vzbudil o pul jedny a usnul az tak kolem druhy - mozna dil. Hrozne se skrabal a vubec ho to nemohlo pustit. Domluva nepomahala, hartuseni taky ne, az potom takove navleky Coverflex, jinak by se totalne serval ☹
Jsem uplne mrtva. Ted zase chrni.
Chystate se nekdo do MC? Zebychom konecne dorazili 😀 😀

linn
8. pro 2008

Oli, to me mrzi, chudak Vasa i ty 😕
My nejdem , asi pojedem ve ctvrtek na navstevu.

prool
8. pro 2008

Lindi,
diky za vysvetleni tech masticek. Uz se probudil a litat tady jak tornado a krici mys mys a snura snura a bu (coz znamena pocitac) - umi i pisi 😀 ale jen to pouziva u obrazku.
ted pro zmenu vykrikuje papat a zasedl si ke stolecku a zkouma drobecky 😀 😀
tak musim koncit 😀

bazalka
8. pro 2008

Ahoj holky!!!

Olco, teda to je trapendo ☹ ... marticky od dr z Brna nepomahaji?

Lindi, na puncik dorazte, jen dejte vedet trochu dopredu 😉

Darky mame taky vyreseny, tento tyden dojdou posledni objednane z netu a pak uz jen koupit tatkovi flasu Jagermeistera a hotovo 🙂. Uz mame vse, co je doma, i zabaleno ... o to se stara Vilas, bavi ho to 😅

Dopo jsem se vrhla na koupelku a poradne ji vygruntovala a kdyz jsem byla v tom uklidu, odmrazila jsem i mrazak, vycistila lednicku ... no fuj, to delam nerada, ale mam zas na cas pokoj. Martas celkem zvladal, ze se mu moc nevenuju ... ale bylo nekolik havarek, tak vzdycky jen prisel, at mu pofoukam bebiiiii.

Holky, s tema prckama je domluva ... celkem se uz v poho domluvime, co malej chce a co ne, jen obcas, kdyz nevi, jak co rict a ani poradne neukaze, co by chtel, tak na otazku "Martasku, co chces, co ti mam podat" odpovi zoufale "jooooooo" 😅 ... tak ja opet tapu, po cem nas brouci touzi 😅

Holky, musim zabusit, nase problemy se zvracenim a potazmo i horsim usinanim a buzenim v noci jsou snad za nama ... no, radej to nerikam moc nahlas, at to nezkriknu. Ale o pul osme dobrou noc a kolem sedme dobre rano, jako driv 🙂

zlatka
8. pro 2008

nazdárek mamušky,
Ivi, jojo, máš recht s tím dorozumíváním se,to teď bude jen a jen lepší,Vašík se už taky rozkecává, je to sranda, beruš už začíná mluvit v jednoduchejch větách, už mi říká, co chce jíst jako třebas máčenku, kašičku bamboovou, masíčko a tak 😀 a dneska mě dostala, když volala z postýlky"Atuši, kde sííí?" jsem přemýšlela, co to je Atuši a to je Artuš ze shreka🙂, jinak furt:mamiko , divéééj, mamiko pocéém, mamiko se mnou, škoda, že se jednou naučí mluvit, tohle období mi přijde takový roztomilý a suprový. Taky už se mnou zpívá pásla ovečky.Nekojení, paráda, jsem myslela, že na to zapomněla, ale nee, vždycky večer říká, že chce mlíčko z prsíčka, ale nechá si to pěkně vysvětlit a neřve, takže si říkám, že kdybych třebas přestala v roce, tak že by to bylo horší, bo bych jí to tak nevysvětlila a asi by to nechápala, nevím.Těžko říct takhle z hlavy...no a taky začala konečně líp jíst, takže to asi fakt bylo tím mlíkem a v noci taky líp spí.

Jinak s dárečkama jste dobrý, holky, my nemáme ani jeden, ale letos budeme kupovat jen maličkost každýmu, nejsou peníze, tak kdybysme se vešli do dvou tisíc, tak by to byla paráda. Ale to asi neklapne, ale strop máme max.ty tři.

Ivi, fajn, že jsi přišla na to, co dělá Marťovi zle.A jen tak mimochodem, hoďte tipa na nějakou nemléčnou svačinku?Mi přijde, že všechno se motá kolem mlíka.

Konoupku, dojdeš na cvičení, jak ti je???

konoupek
8. pro 2008

Ahoj holky,to je fakt trápení s těma nemocema.Mě to opět sedlo na spodek ,ted jsem přijela od dr.Zase mám nějaký čípky 😒 .Do MC by sme rádi,ale u nás to nehrozí tento týden ☹ .Tátu jsme dnes měli doma,ale moc sme se teda neužli.On byl ve městě ráno a já ted odpo.Zítra už maže do práce 😝 .
Jani za to vy si ho pořádně užijete,jak to,že má tolik volna 😅 😕 ?

cecil
8. pro 2008

Čáu babinec...!

já mám pořád fofr, furt ještě uklízím po malování, protože bez hlídání to jde ztuha 😅 ....taky v sobotu jsme měli MIkulášskou besídku a v neděli návštěvu u tchánů, tak jsem nepodělala nic. Jo a taky nám nešel dva dny net...

tak jen zdravím a hlásím ZDENĚ, že na Silvestra dorazíme, pokud nebudeme vyloženě nemocní...nebo něco tak podobného...

Zlatko, to je fajn, že to Beruš zvládá v pohodě a že tak kecá 😅 ...

Jinak marodům ať je co nejdřív líp.....!!!!! (my jsme teď s hokama oběma jedly prolisovaný česnek s kečupem...a to je na bacily to pravé 😀 ...teda a mezi nama, Štěpánka jen tak lízne, ale Emča to do sebe valí, pálí,nepálí 😀 😀 😀

ahojda

bazalka
8. pro 2008

Zlatus, tak to nam Martas tak nevali s tim mluvenim ... Beru je proste machr, ale to uz davno vsichni vime 😀 😀 😀. Je to fakt nadherny to prvni mluvenicko 😔

Evko, cesnek s kecupem???? Neni to hnus? Proc s kecupem a ne treba s medem? Ma ten kecup nejaky vyznam???

Holky, jak to bylo s tim zazvorem ... chystame se za chvilku z nej uvarit ten zazracny lek 😉 ... vim, ze oloupat, nastrouhat, ale kolik? Asi malo, ze? Celkem pali 🙄 ... a pak citron a med?

Byli jsme dnes vyzvednout otiskle packy ... hodila jsem fotecky
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

prool
8. pro 2008

jeje ahoj baby,
my jsme neco prosvihli, zejo 😀 😀 ty packy jsou moc krasne Ivi, jak jste k nim prisli - my chcem taky, tak poradte 🙂 prosim prosim pekne koukam 😵

bazalka
8. pro 2008

Olco, otiskavalo se u Zlatky min tyden. Tyhle packy jsou ale od jedne vytvarnice ... byli jsme tam solo a kontakt jsme meli z MC, ale do Vanoc je uz neudela. Trva ji to mesic ☹ a pry to nejde urychlit.

entik
8. pro 2008

ahojky,
zazvorovy caj zrovna piju🙂 do normalniho case si narezes kousky zazvoru, ale pozor, je celkem aromaticky, tak to moc neprezen, vsak to poznas. Evi, jj, tehdy zabral, do rana mne v krku nebolelo, dnes jsem zas cosik pocitila, tak sup, uz jsem si cajik uvarila 😵

Ja jsem zkusila udelat otisky pacicek do takove te samotuhnouci hmoty, napadlo to Miladku, tak jsem to hned zkusila, a celkem to ujde, ale tak hezky jak od Ivci to teda nevypada 😉

k povidani: Matej se dnes pokousel rict ČERT, to je sranda, jak mu ta pusinka nefunguje, jak by chtel🙂

Ve stredu jedu do Hermanku, ale mam tam seminar Znakovky, takse jestli tam budete, tak moc nepokecame 😒

Marodum at je lip.

Kdy se vam hodi ten punc? pristi tyden v pondeli? dopo? treba? a mohli bysme dat vedet i Banankovi, jeste jsou marodi?

Zlatu, kdy vyjdou ty noviny? hledala jsem na netu, ale nenasla jsem to.

cecil
9. pro 2008

Ahoj
Zázvorový čaj buď nakrájet nebo nastrouhat(je to silnější) a slít vařící vodou...já dávám kousek velký asi jak kostka cukru.Ale ne do jednoho hrnku, já sliju do konvice víc, asi tak půl litru, kdyžtak ho ještě naředím. A já si k tomu hodím nějakej pytlík, třeba citronový čaj, nebo pomerančový atd...a medem a citronem nic nepokazíš 😉 .

HOlky, ten sloh poránu 😝 dostává zabrat 😀 , ale vy to přelouskáte.

Jo, Peti, mě taky vždycky zázvor a česnek zabere. Vždycky tak 2, 3 dny si vařím čaj a zobám česnek s kečupem.

Ivi, česnek s kečupem je dobrej, můžeš si to třeba mazat na topinky, ale protože z mýho žitnýho chleba nejsou topinky nic moc, tak to jím s křupavýma chlebíkama, kukuřičnýma. Vymáčknu dvě, tři stroužky česneku, dám k tomu kečup(ten je tam čistě proto, aby ten česnek trochu obalil a nebyl tak ostrý a taky proto že ho mám ráda 🙂 ) a kápnu tam trochu olivového oleje a trošku soli. Zamícháma máme to hrozně rádi 🙂 . Emča když to vidí, tak se na to sápe jak na největší pochoutku. A naučila jsemto jíst dokonce i Petra, který normálně ostrý enmá rád 😀 . No a není problém že takhle sním čtyři stroužky česneku naráz. Což bych jinak nesnědla. JO a chutná mi to nejvíc s Heinz kečupem, to je ale už jen moje úchylka 😀 .

cecil
9. pro 2008

Jo a jak jsem vám psala, že ta moje kamrádka čeká vánoční mimčo, tak už je na světě!....v pátek na Jitku mají Jarečka 2,85 kg a 48 cm. Tak se mnou na Vánioce není, ale neva, hlavně že je zdravý, už se těším jak se na něj půjdeme podívat domů 😵 .

mějte se, páček, jdu do obchodu...

Jo, holky a včera dostal chlap nůž na krk....že mi musí hlídat Emču, abych mohla douklízet aspoń tu koupelnu...a to jste měly slyšet, sakriše lítaly..... 🙄 ...já bych chtěla vidět jak ON by byl doma na mateřské, jak vždycky prohlašoval! Fakt.

cecil
9. pro 2008

Zatím nazdárek

ver.kuc
9. pro 2008

Holky, omlouvám se, že vám sem tak vpadám, ale nevíte, jestli musím mít do Olomoucké porodnice i župan??? Vím že košili mi tam půjčí (doporučovali nám to na kurzu, ať si neničíme od krve svoje vlastní... 😉 ale nevím jak s županem.. díky moc za odpověď!!

bananek
9. pro 2008

Ahoj Holky tak se zasejdem sem mrknout mám toho stále moc jednou jsme nahoře a po druhý dole mudr v úterý malé píchla konečně očkování a dnes začíná být zase protivná no přesně jak řekla 7-10 den ještě že už jsem něco napekla včera jsem u toho stála celej boží den no děs a to budu chlapům píct ještě dort mají oba narozky táta zítra a mladej 15 a mezi nima je ještě Lucie no děs 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ivi vyděla jsem tě ve městě v úterý u lékárny ale spěchaly jsme na autobus tak jsem jednou zavolala a když ses neotočila tak jsem už letěla jinak by nám ufrnk a mi ho nakonec stihly ale on na lazcích u kapličky píchl a volala jsem tátu at pro nás dojede no děs to byl zase den jak vyšitej 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 VER.KUC tak noční košilku ti dají a župánek taky jen není tak teplej tak uvidíš já si ale taky svůj neničila ještě když ho mám bílej tak to bych ho mohla už vyhodit a hlavně si kup ve zdravotních potřebách jednorázové kalhotky jsou dobré a nezničíš si ani prádlo 😀 😀

ver.kuc
9. pro 2008

Banánku děkuju za odpověď!! Tak to já pumpnu nemocnici jak o košili tak o župan...taky si nechci ničit svůj ňuňavej 😀 jednorázový kalhotky už mám... no snad na nic důležitýho nezapomenu... prý je to tam šílená mašinérie na miminka a osobního přístupu se prý člověk nedovolá.. ale mě se nechce jet až do Šterneberka... ty 3 dny to vydržím 😉

bazalka
9. pro 2008

Ahoj holky!!!

Tak zazvorovej caj jsem vylila, byl nepozivatelnej, silene silnej ... tak aspon priste vim, ze lepsi min nez vic zarvoru ... palil jak das.

Evko, tak ten cesnek zkusime ... a jinej kecup nez Heinz nekupujem 😉 ... ja ale stejne moc kecupova nejsem

Bananlu, promin, ja jsem te neslysela ani nevidela ☹ ... priste volej poradne nebo do nas zdouchni 😀

Ver.kuc ... s tim zupanem ti radim stejne jak Bananek 😉 a s tim pristupem to neni tak desny ... zalezi, na koho narazis a uplne vsude se najdou prijemny i neprijemny lidi ... tak drzime palce, te vse v poho!!!

Kde mame Janicu opicu? Ma chlapa doma tak na nas kasle 😝

A kde je Linda???

bazalka
9. pro 2008

Uplne jsem zapomnela napsat zpravu dne ... martas mi rozbil bryle 😢. Za chvilku letim na ocni, at mi napisou recept na nova skla. Mam na ne narok jednou rocne, jinak stoji 7tis 😝 😝 😝. Nastesti to uz rok je 🙂 ... tak odpo jdem vybrat nove ... mela jsem to v planu v lednu, tak to bude rychleji 🙂. Jen nevim, jake chci. Ty, co mam ted jsem chtela mit na stridani, ale asi to neklapne, Martas mi skolo vylomil jednu stranicku a vzhledem k tomu, ze jsou plastove, tak oprava nehrozi. Ale na nose je zatim mam a rovne 😉, jen to asi dlouho nevydrzi. Nastesti bez bryli vidim uplne normalne, tak slepa nebudu 😉

linn
9. pro 2008

Ahojky, tadyyyyyyyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂 🙂

Bananku, uz jsi nam chybela,

Ten punc je mi zatim celkem jedno, keter dny se hodi Vam? Co treba pondeli?

Ivco, Samous uz mi taky jedny zlomil, nastesti jich mam vic a doufam, ze pujdou opravit 😉 Tak pekne vyber 😵 a ty vase otisky jsou paradni.

No cerstvej zazvor je fakt hooodne silnej, jednou jsem si nim varila a tak jsem to trosku 😅 prehnala 😀

bananek
9. pro 2008

Ver.Kuc-stím perzonálem to není tak hrozné já byla spokojená horší je koho máš na pokoji to bylo alespoň pro mě za trest však uvidíš a pak nám pisni ju 😀 😀 😀 😀 Kdy že jdete na punč já miluji punč tak že bych jela se ohřát na náměstí Ha Ha 😀

entik
9. pro 2008

Predbezne se domluvime na puncove pondeli? v deset na namesti? 😎

Svacinky- taky budu rada za nejakeho tipa. Matejovi delam casto strouhane jablicko s vlockama nebo jablicko s mrkvickou. Vyborne jsou i rozmixovane jahly s bananem, chutna to jako pudink, mnam, mnam. Nebo klasicky presnidavky, ja je mela strasne rada jako mala s piskotama, ale matyskovi to moc nechutna, tak je ji jen tak. Nebo nejakou zeleninku...

janica..
autor
9. pro 2008

Helou,

tož kdo dorazí do MC? my jdeme a už se těšíme 😎

Ivi téda ty otisky jsou boží 😉 Zlatuš já jsem zvědavá na ty naše výtvory 😅

Jani no americká krize se dost podepsala na Petrášové rachotě, nemaj zakázky, takže ani práci, tak je na 70 procentech doma, ale zítra jde na brigošku, ke kámošovi, tak pohoda 😉

janica..
autor
9. pro 2008

Jinak jsme byli s holkama místo cvíčku včera na pívku, tož jsem měla dnes takovou menší kocovinku, no fuj 😝, ale zas jsem se tak dlouho nenasmála 😅

bazalka
9. pro 2008

Jani, mi zitra nejspis nejdem ... odpo mame navstevu, tak musim nachystat pomazanky, maznout jednohubky, nakoupit, jit na postu 😝 ... tak priste 😉. Zitra se zdobi ten stromek, ze? Ja jsem slibila susene pomerance ☹ ... mam je nachystane, ale fakt to nestihnu

Nam by se pondeli hodilo 😉

Jo a mam bryleeeee 😀

janica..
autor
9. pro 2008

Ivi to je škoda, to ani nevím, že se bude zdobit stromeček....

bazalka
9. pro 2008

Tuisim, ze ma ... venku. Ale nevim to jiste.