Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
4. led 2009

ahojky,
chvili mi to trvalo, nez jsem vas precetla...

tak my se vratili v patek, bylo supr, bobovali jsme a uzivali snehu, po vecerech hrali hry a povidali pri vinku a na silvestra se Matej probudil o pulnoci, takze jsem pak sla uspavat a uz jsem usla. Bylo moc fajn, hlavne jsem byla rada za zmenu prostredi, fakt jsem si to uzila.

TAtu mame o vikendu v praci, takze jsem vcera byla u nasich, odpo jsme sli taky bruslit, mame tady kousek rybnik, tak jsem se taky prijemne unavila. Matyskovi se to ze zacatku moc nelibilo, ale pak ozil a chytal me a radil. Na bobech se mu moc nelibi, chvilku a uz chce koncit. Prijde mi, ze mu vadi ta zima jako takova, navic se v tom obleceni spatne chodi a hybe.

S pocuravani je to normalni, ze hned nejde na nocnik, kdyz mu vezmes plinky, vydrz a za chvili mu to bude samotnemu vadit, ze ma pocurane teplaky. Na nocniku ho nenech sedet dlouho, to asi nema smysl, chce se ti - tak se vycurej, nechce-tak běž.
Matej si rika uz i venku, coz je blbe, ted v zime, to ho nevyslikam, tak to musi udelat do plinky. Ale jinak i tak se jeste sem tam pocura.

Ivi, brzy se uzdravte!

Matej si privezl rymu.

prool
4. led 2009

ahojky,
tak když ještě trošku napadne sníh, tak Zlatuš dorazíme 😀 nebo jestli můžem i když tolik sněhu nebude? Váša se bobů taky nejdřív bál, ale když viděl, jak na nich sedím, tak to bylo OK. Jen mě přijde, že mu je na nich zima 😔 Baby, kam jezdíte to těch Hluboček??? Na internetu píšou, že se tam bobovat a sáňkovat nesmí? Tak mi hoďte tipa a vyrazíme tam.

Jinak Jani s nočníkem nezoufej. Váša má teď období, že nám celý víkend po každém spaní počůral totálně postýlku, že jsem včera neměla pomalu co mu povlíknout 😠 . Dneska ještě od rána vymýšlel s jídlem a prostě mají svoji hlavu. V noci zase řádí jak tornádo 😀 😠 😖 😢 😔 😕

Evi, brusle jsem si chtěla včera koupit v Tescu, ale nějak mě to přešlo, když jsem viděla těch lidí, takže jsem vzala to nejnutnější a pádila pryč. Taky mám ještě brusle od dětství a jsou mi dost malý - vždycky v nich mrznu a 2-3 hodky na ledě je docela sci-fi 😀 😀

Mezi svátkama jsme byli na tom Ladovi (na výstavě) a super. Dneska razíme do vlastivědného na zahrady a parky Olomouce 🙂 už se těším, potřebuju vypadnout. Peti závidím, potřebovala bych vyvětrat 😀 😀

Jo, to jsem vám ještě nepsala, rodina ze Slovenska nedorazila na svátky ani po svátkách!!! Maroš to už na nový rok nevydržel a zavolal co se jako děje, že jsme s nima počítali a maminka měla spoustu výmluv a že jako dorazí další víkend nebo až za 14 dní!!!! Musím říct, že to Maroše teda děcka dostalo. Přišlo mu strašně líto, že na něho vlastní rodina kašle a hlavně, že mají jediného vnuka a první vánoce, které trošku vnímá a oni mají spoustu jinech věcí na práci a ani se neobtěžovali zavolat, že nepřijedou...no comment

zatím pa už se těším, až vás uvidím - třeba na nějakých bobích závodech 😀 😀

cecil
4. led 2009

Tak prej ty brusle nemají ani v Olomouckým Tescu, říkal Petr ☹ , to zas byla reklama jako prase a přiošlo na prodejnu beztak pět kusů 😠 .
tak jsem bez bruslí, jiný za litr nechci...

konoupek
4. led 2009

Holky taky jsme se včera dívali na brusle,ale v Olympii a tam taky nic,aspon né v mým čísle,takže taky nemám 🙄 .
A my s Denuš jezdíme na saních,tam jí pěkně zababuším a zima jí není.Sice to dře,jak psala Zlatuš,ale zase nám trochu připadlo,tak to půjdem za chvilku zase prubnout.Na bobech se mi zdá taky hodně zima no.
Oli to by mě taky naštvalo a mrzelo,kdyby aspon napsali sms,že nedorazí,ale tohle... 😠 .
Jinak u nás se stříká kluziště,a ještě tak den, dva a už se bude bruslit,jestli už se ovšem nebruslí,musíme to jít okouknout. 😉

dali
4. led 2009

Holky tady máte odkaz na super ceny.....já nemít tak si je hned objednám a nikde nejezdím 😉
http://www.worker.cz/vyhledat/Brusle?gclid=CLbJ...

zlatka
4. led 2009

Diance od Marci všechno nejlepší k svátku.Jak jste to oslavili, Marci?

No, na hřišti za sokolkou se už bruslí.byli u nás Cecilkovic a bylo to moc fajn odpoledne. Musím za Beruš, třeba ji holky vyřídily a padne dřív za vlast.

Jo a máme holčičku-Elenku, váží 3,60!!!!!Huráááááááááááááááááááááááá!!!

bazalka
4. led 2009

Ahoj holky!!!

Teda, vy ale mate pasci apetit 🙂.

Zlatus, kdo ma mimi ... nekdo z rodiny???

I my prejeme Diance vse nej nej!!!

Teda, uplne Va,m to bobovani a sankovani zavidim ... to u nas zatim nehorzi ☹.

Zdeni, jsi me nahlodala s tema bruslema 😉 ... mozna si vyberu maji i ma sloni cisla 😅

U nas je to trochu lepsi, ale zadna slava. Martas mel ted opet 37,6, ale jinak uz pres den dobry. Jen ten kasel 😖 ... sileny!!! Porad se chudak davi ... budi ho to ze spani. Vcera od pul osme do deseti byl 5x vzhuru, pak uz to bylo do rana lepsi. Dbnes po obede opet hruza ☹. Ja jsem nastesti celkem dobra, ale porad to neni uplne ono. Navic zitra jdu na internu s vysokym tlakem, tak mi drzte palce 😉

zatim zdarec 🙂

prool
4. led 2009

ahoj Zdeni,
super stranka 😉 jaky mas vyhlidnuty? Asi ale nejdriv nekam pujdu do obchodu nejaky zkusit a pak neco objednam 🙂 Velikost nedokazu odhadnout
zdarec

Jeste dotaz baby, odkud si objednavate ty pizzy? Meli jsme z Pily a dobry, ale vim, ze si Janico objednavate odjinud tak prosim hod odkud diky

janica..
autor
4. led 2009

Jé Zlatuš moc gratuluju, tak to má Berenička sestřeničku, to je super, si víc pohrajou 😎 😵

Dianko vše nej k svátku 😉

http://pizza.kvalitne.cz/ Oli my tady 😉

Tož už mladýho podplácím, po vyčurání dostává koko, jako ale mě pěkně naštval, už měl vyčištěný zuby a pak se vyčůral, ale už jsem mu musela dát, když se tam vyčůral, že? 😅 😠 JInak celý den dnes nakadil, radšik 😠

Jj taky jste mě navnadily na ty brusle, příští rok asik do nich půjdu 😉

dali
4. led 2009

Dianko vše nej.....k svátku 🙂

Oli já mám brusle.....a dokonce i jedny nový a scháním k ním nože a tak jsem natrefila na tu stránku 😉 ...já bych si koupila aspoŇ o číslo větší než mám boty 🙂

My teď bruslíme všichni...dnes jsme nechaly Fildu s dědou a jezdily jsme 3hodiny...super 🙂

konoupek
4. led 2009

Ahoj holky,
tak dnes už nám to na sněhu jezdilo líp a za sokolovnou na kluzišti jsme se taky byli mrknout.Zdeni mě ten tvůj odkaz nefunguje 😕 .Zítra už nám jde tata do práce,tak nastanou všední dny 😒 .Sice jsme se občas trošku chytli,jak měl ted volno,ale bude to tu bez něj takový prázdný 🙄 .

janica..
autor
4. led 2009

Marti hádej s čím šel mladej dnes spát?

janica..
autor
4. led 2009

Jani to máš pravdu, bude doma "prázdno" ale víc času na koňa 😀 😀 😀 😀

jakoubka
4. led 2009

Jani-nemám tucha?Že by měl ženskou 😲 😀

janica..
autor
4. led 2009

S pérem😀 s tím chytrým, ho to hrozně baví 😀 😀

zlatka
4. led 2009

..jsem myslela, že s nočníkem, jani!!!! 😀 😀 😀 A damouš má chytrý péro, jo???

jakoubka
5. led 2009

dobré ránko
Zlatuš-gratulka k neteřince(doufám,že jsem to pochopila správně)

Jani-tož to jsem ráda,že to Damánka baví 😉

cecil
5. led 2009

Ahojda,
jj, my byli včera u Zlatušáků, akorát tata musel pracovat, ale my jsme si vystačili, že? 🙂
Berča mě překvapila jak moc kecá 😀 ...měla na šále prasátko a já se jí ptala co to je....čekala jsem že zachrochtá nebo tak něco a ona na mě : šála! 😀

NO dnes ale holky kruté vstávání před šestou 😝 😝 😝 , normálně jsem přišla od autobusu a ještě lehla k Emilce a Petrovi do pelechu a chrupkali jsme do půl deváté 😵.

Jo, Zlatuš a to jsem se jen tak podívala do rozvrhu večer...pro kontrolu, že už máme všechno hotový a ejhle, tělocvik! A už jsem ho žehlila a hledala jarmilky 😀.

Tak pěkné všední dny 🙂

cecil
5. led 2009

Diance taky všechno nejlepší 🙂

fajn
5. led 2009

Ahojte všem moc děkujem.
Žádné oslavy nebyly stačil Ježíšek dostala toho tolik že ani nevěděla co dřív. Jinak jsme všichni marod ,s Andreou jsem byla dnes na ušním a tak dostala zase antibiotika během 14 dní druhy tak doufám že už příští týden poletí do školy. 🙂

entik
5. led 2009

jsem se nasmala, ze ma Damianek chytry pero a chodi s nim spat 😀 😀

janica..
autor
5. led 2009

Ahojte,

Marci to je u vás fakt včoudu, furt jste marodi, tak ať jste brzy fit 😉

Mladej čučí na krtka a sedí na nočníku, tož mám chvilku klid 😅 Dopo jsme byli venku s bobama a jako mladýmu se to hrozně líbí, jen já jsem přišla hotovsoň, pač mladej furt brzdí 😅

Zlatuš s nočníkem to určitě 😅 jj má chytré péro 😅 😝

bazalka
5. led 2009

Zdar holky

Tak jsme se ted taky byli chvilinku provetrat ... malej prisel jak snehova koule 🙂 ... konecne si trochu uzil snizku. Ale jak chrble je sileny 😖 ... venku se mu to zase rozbourilo, tak jsem zvedava, jak bude spinkat. Ja za chvilku mizim na tu internu ... v jednu dorazi Vilas domu a bude hlidat.

Rano Martas hledal asi hodinu tatinka ... tak si na nej zvyknul. Az moc ... urcite veci mohl delat jen tati, mami neeee 😠. Napriklad vynaseni popelnic ... mysleno popelnic nasich novych popelaru od Jeziska 😀.

Holky, nevite, kde maji v Ol brusle te znacky, co hazela vcera Zdenca odkaz? Taky bych je potrebovala vyzkouset. A jeste jeden dotaz ... zaujaly me tam detske brusle kacenky .... ja bych je i objednala, maji je za 120,- ... prida se nekdo??? Jsou nastavitelne vel 26-30, na pristi rok ideal 😉

Jani, tak Damca ma chytre pero, jo??? Teda 😉 ... co to vlastne je???

prool
5. led 2009

ahojky,
Zlatuš gratulujem k neteřince 😀 nechápala jsem kdo je Elenka 😉 tak teď už to vím 🙂
Zdeni - super odkaz, přemýšlím, že vybavím celou rodinu, jen asi si musíme pospíšit, dokud bude trvat akce a bude trošku ledu 😀 😀
Děcka jdete ve středu do MC?? A bude vůbec?? Jani díky za ten odkaz na pizzu - mrkneme vyzkoušíme - ještě se tě v MC poptám.
Marodi ať jste brzo zdraví!!!! A zdravím ať to dlouho vydrží!
Tata jde zítra na nastřelování čepu nebo dvou a budou mu pak dělat zub. No tak jsem zvědavá jak to zvládnu - zuby jsou prevít. Chce být doma den, ale já to vidím na díl. Uvidíme...

bazalka
5. led 2009

Olco, myslim, ze MC je. My asi kvuli kasli nepujdem .... a jsem teda paradne vytocena!!! Jak jsme tam pred vanocema chytli chorobu od tech dvojcat, to teda fakt slalo za to!!! 😠 😠 😠 ... zkazeny Vanoce ☹

Teda, to bude asi bolet ... auuuuuuuuuuuu

bazalka
5. led 2009

Jani, super mailiky 😀 ... asi zacnu chodit na fotbal 😀 😀 😀

prool
5. led 2009

Je tak to je skoda...porad jste nemocni uf uf...
My jsme to odnesli rymou, ale snad je to OK. At jste brzo fit a co Tobe uz je lip?

janica..
autor
5. led 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17197952&tab=5 Ivi toto, ale je dost těžký, tak já mu to mačkám a mu se to líbí jak to pero vydává zvuky a podává mi ty kartičky a tak 😅

Ivi tak to je pech, fakt jako, je to fakt blbý, že jste to chytly od těch dvojčat 😠 😠 😠

My půjdem určo do MC 😉

janica..
autor
5. led 2009

Ivi já bych se přidala, ale myslím že by mu byly příští rok ty brusle malý 😒