Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

fajn
12. led 2009

holky dívali jste se včera na Střepiny? Jak tady o tom kojení že odstavujete ,tak včera tam byla ženská a ta kojila kluka 12 a holku 10 let 😀 😢 . No to ty kozy musela mít jak gumáky . Nebo by mohla krmit vodníky z mostu 🙂
Takže žádny odstavování a z chutí do toho čím dýl tím líp 😎

janica..
autor
12. led 2009

Marci dívala, to byl teda mazec, nevím, ale jak říkal Weis, že to není úchylný, mě to teda úchylný přišlo 😅

janica..
autor
12. led 2009

Marti to už jako fakt není pravda 😀 😀 😀 😀 pěkná fotečka v albíku, to je stejně mazec, jak stárnem co?

zlatka
12. led 2009

Já chci taky vidět pěknou fotečku v albíčku, hoď odkaz!

No, já chodím sem do Grygova za dvacku na aerobic-no jako ve městě je to větší divočina,a le apsoň se člověk trošku protáhne.Však dojeďte, je to do šesti dos edmi, máte to za rohem. Jet někam ve městě-to vás vyjde na stejno.Aquq mám ve středu na devět,jako místo MC 😖 , ale budu chodit jen jednou za 14 dní, pokud se mi to teda bude líbit.
Na kojení jsem se dívala a úplně mě přepadla nostalgie, ale jsem ráda, že to u nás prošlo tak hladce bez bolesti. Marci, ty tvoje hlášky-prej gumáky🙂 a vodníci ještě lepčí 😀

konoupek
12. led 2009

Marci už je mi jasný po kom ty hemzy malá má 😀 😀 😀 ."krmit vodníky z mostu"...jsem se zase nařehtala 😀 😀 😀 .Jinak mě to teda taky už přijde úchylný.Viděla jsem jen ukázky,ale pustím si to na netu.

konoupek
12. led 2009

Jinak my se ve st do MC chystáme.Musíme vrátit ty knížky 😅 a vyzvednout ten humus čaj 😅 .Snad nám to vyjde 😉

zlatka
12. led 2009

už jsem si to našla, malej Kubula je krásnej, očenka veliký-to bude jednou, panečku, lamač! A nehty máš taky pěkný a vůbec všechno pěkný a ta poslední fotočka, to jsi ty za model?

KOjení tak snad max.do tří let, pak mi to už taky přijde divný.

konoupek
12. led 2009

Jen doufám,že tam nebude nikdo soplit 😠

zlatka
12. led 2009

Jani, vezmeš knížku aj od nás? 😀 😀

konoupek
12. led 2009

Jo jo.Teda to budu vypadat,že jsem jim to tam brala ve velkým 😀 😀

fajn
12. led 2009

no já vím že to má po mě ,ale já to řeknu a pak si teprve uvědomím že si to ta malá opakuje desetkrát a zapisuje si to do mozku. 😖 No ale už je pozdě.
Nevím jestli jsem Vám psala jak jsme byli na neurologii a přišla tam paní (proti mě mladá holka ☹ ) z holčičkou a ta moje se zeptala co to je ? No a já neříká se co to je ,ale kdo toje. A ona kdo to je ? a moje odpověď zněla paní. No a ani ne za dvacet vteřin ze ozve Dianka a povídá :paní máte blechu na ní!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲
No tak jsem myslela že mě klepne 😅

janica..
autor
12. led 2009

Jj Zlatušto Martinka

konoupek
12. led 2009

Marci to je mazec 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .Bych byla červená ,až na riti 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
12. led 2009

MArci 😀 😀 😀 😀

linn
12. led 2009

Marci, vy teda perlite obe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fajn
12. led 2009

ach jo 😢

zlatka
12. led 2009

Marti, ty jsi bývala blond? To ti šušelo, moc. 😉

zlatka
12. led 2009

Konoupku, no však to já schválně! 😀 😀

konoupek
12. led 2009

No dyt mě je to jasný.Ty si půjdeš pěkně cvičit a já to obs... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

linn
12. led 2009

Zlatus, kam na ten aquaaerobic budes chodit?
Ja chodim na normalni do Unicova a mame ho taky za velmi slusnych 30 😉
Marti, moc pekna fotka.

janica..
autor
12. led 2009

Tož to je škoda Zlatuš, že budeš chodit ve středu, kdyby jsi chodila jiný den, bych se k tobě přifařila 😒

entik
12. led 2009

hojky cvicenky 😵 ja jsem dnes tak utahana, jak kdybych to za vas vsechno odcvicila, a to jsem v podstate nedelala nic, chjo
ja bych spis chtela zacit plavat, jen se dokopat 😉

entik
12. led 2009

holky, tam je dnes v 16:40 sedm let v tibetu??? ja ten film mam hrozne rada 😵 ale je to divny, ze ho davaj v takovy cas

Marci, bav nas dal, je to supr. vodnici 😀 😀 😀

dali
12. led 2009

Zdarec

tak my jsem nemocní teda zatím Viki 😒

Zlatuš už začínám být na to špatně s NJ....,ale spíš slovní zásaba,poraď nějakej fígl jak to dostat do hlavy 😖

Marti,no ty jsi fakt jako byla kus..........nehtíky taky krásný, kam chodíš???a jak dlouho to té dotyčné trvá???já je dělám 3h....začíná,ale už jsem to stáhla ze 4 😀

jakoubka
12. led 2009

Ahojte.

Děkuji za pochvalu 🙂 Ale bejvávalo,bejvávalo 😠

Zlatuš-jj já byla blond,ale na té černobílé fotce to vypadá líp.

Dali-na ty nehty jsem šla poprvé a je to v Pavelčákové ,dělají je Vietnamci.
Trvalo to 1,5 hodiny a stály 700kč i s tím namalováním na ně 😉
Vikince brzké uzdravení 🙂

Marci- 😀 😀

A s tím kojením ve 13 letech,to je mazec,nedovedu si představit,kdyby za mnou přišel můj pubertální syn z mutujícím hlasem a vytáhl mi kozu 😝

zlatka
12. led 2009

marti 😀 😀 místo pěny od piva by mu po bradě kapalo mlíko.SE divím těm dětem, že jim to došlo až tak pozdě, že s tím nesekly třebas už dřív-v prepubertě.

jj, na vietnamce a nehty jsem slyšela jenom samou chválu.Ale jinak jsem chodila do Sokolskédo studia Lucie a ta je měla se vším všudy za Hoďku, to bylo o.k, když jsem potřebovala honit furt čas. Dali, až to taky stáhneš na hoďku, tak jsem tvoje.
No jinak slovíčka, vypsat ty, co nejdou do hlavy, napsat si je na kartičky-z jedné strany česky, z druhé německy a když budeš mít chviličku, tak vezmeš kartičky a obracíš-dle času-přečteš česky-otočíš, zkontroluješ, tak to můžeš během dne promrskat víkrát, třeba i po dvou minutách, když se děcka zabaví a zůstane to víc v hlavě.Potom si musíš vymyslet nějaký pomůcky-třebas př. vejce Ei (aj), slepice snáší vajíčko a bolí ji to, tak křičí ajajajajajaj,ale v tvým případě nejlepší kartičky, budeš jen přidávat a ty co umíš, dávat pryč a můžeš opakovat i při vaření (bez knížky).Já to píšu dycky na účtenky.no jinak jako čekám, čekám, kdy to nepůjde, abys dojela....co už probíráte?

zlatka
12. led 2009

jo a marti, kde ses nechala fotit, jen tak nebo to byl dárek pro milého?Ty máš v obličeji moc krásný rysy a to jako pořád.

dali
12. led 2009

Zlatuš dík....taky jsem nad kartičkama přemýšlela..........no jsme u 5. lekce......vždycky máme nějaké téma teď zrovna Im Hotel...braly jsme taky předložky se 3.pádem a způsobová slovesa...........no vidím to pokud se dostanu až k matuře tak asi budu maturovat z matiky...ta mi jde zatím lépe ☹
Hrozně ráda bych to stáhla na hodinu,ale co znám holky profi tak pod 2h nejdou,nejhorší je pilování 😖 ,ale začalo mě to bavit 😉

Marti tak za 700 to je teda cena.........no já bohužel na vietnamce chválu neslyšela...jedna paní na stránkách o nehtech dávala fotku jak měla rozedřenou kůžičku a chytla do toho nějakej čurbes no hnus a známá tam taky byla a nebyla spokojená....ale ty Martinčeny jsou pěkný 🙂

dali
12. led 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
já vám troje moje výtvory hodila do alba 🙂