Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
3. bře 2009

Zlatuš pěkný fotečky a ta mamina v tom červeným triku, jak přeskakuje ten synáčeka cosik, tak chodí na cvíčo i k nám.

Vidím, že i bedna má u vás úspěch, jako minula tam byl malej půl hodiny, mýváme tam pinpongáče a v tom plaval, no hrozně se mu to líbilo, no a tunel ještě drží, no super 😎

janica..
autor
3. bře 2009

Holky nechcete některá totok? sestřenice objednala pro mladýho a vzala ještě sousedce, že bude mít taky narozky a byla včera u nich a on už má takový popeláře........ http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20461557&tab=2

janica..
autor
3. bře 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20472895&tab=3 jo i tyto sklápěče 😀 😀 😀 jsem se musela chlámat, no ona je taky taková aktivka, poobjedná a teď to má navíc 😀 😀 no jo jsem do rodiny 😅

linn
3. bře 2009

Jani, my si klidne vezmem ty popelare 😉 to druhy mame a je oblibeny 🙂 tak nam to muzes vzit treba priste do mc, zitra nejdem ☹ Samik mel ted vecer zas teplotu, Sebik zatim bez. A Marta se taky neciti, uz jsem tady jedina zdrava 😅

bazalka
3. bře 2009

Pro Petr 😀 ... dikec moc, taky jsem je nasla na netu, vim o nich uz dyl, sidli kousek od nas a dali mi termin v patek. Ale nakonec jsem vypatrala chlapa, ktery dorazi zitra odpo 🙂 ... teda snad, slibil to. Pana Komarka mam ale v zaloze a az bude zitra oprava hotova, hned tam volam a rusim termin na patek.

bazalka
3. bře 2009

Jani, auta nepotrebujem 😔

Kdo jde zitra do MC???? My asi jo 😉

janica..
autor
3. bře 2009

Oki Lindi, popeláře vezmu, se na těším 😅 no kurnik příští víkend už bude slavit, to zas bude mít mladej nový hračky, ty co má už ho moc neberou, ale teda dnes celý den maloval na ten stojan z Ikei a pak jezdil na autě na tu baterku, no lituju sousedku pod náma, ale vždy když se omlouvám, tak říká že v poho 😅

janica..
autor
3. bře 2009

Ivi my nejdem, pač mladýmu se spustil i sopel no a k tomu mu roste stolička, no bolí ho to pěkně, odpoledne jsem s ním musela ležet, pač se furt budil a furt mě volal 😔

cecil
3. bře 2009

Zdarec, tak u nás se řady nemocných rozšířily...Emča od rána kašle a teď má teplotu. Ale Štěpánka je už lepší, už měla jen 37. A E.se už pokadila jen jednou. Tak snad to už bude všechno.

Linda už má taky doma lazaret, co? A díky za tipa na kosmetiku. Ale ještě musím sehnat sponzora 😀...zítra mi dojde ta knížka o šťastných dětech, už se těším 🙂...na tu jsem sponzora sehnala 😀.

Holky, mějte se, bacily vyležte!

Jo ještě Zdeni....tábor ani nevím jestli letos bude...Dan jaksi nedává vědět, jindy už měl dávno zamluvený termín...a jestli se nám sejde termín s termínem dovolené, tak jedem na dovolenou.

dali
4. bře 2009

Evčo písnu ti do IP 😉

linetka
4. bře 2009

trfgghjujhffccxdc c evfrftb j m mmmmmmmmmm

Ahoj mamči to je od Vendulky
tak my byli včera v kině na super filmu, LÍBÁŠ JAKO BŮH moooc se mi líbíl a pěkně mě naladil 🙂doporučuju
my jsme teda dlouho v kině nebyli tak jsem měla zážitek no🙂 dali jsme si popkorn , krabice jak pro prase 😅 a že jich tam bylo prasátek když jsme odcházeli popkornu tam bylo na zemi až hrůza 😝

jinak mě děti stačí dvě , do práce se mi chce ale jen tak na měsíc a pak bych si vážila mateřské.

Jani auto máme doma to popelářský tak nepotřebujem 😉

Dnes mám úklízecí den tak mi držte palce ať všechno stihnu 😝

zlatka
4. bře 2009

Ahojky holky, Kači to je fajn, že jste si to užili a kdo hlídal? Prej "krabice jak pro prase" 😀 😀 😀 No, já si to radši ani nekupuju, jenom když tak něco na pití.

No, ten můj malej špunt mi tu už chybí, už mi je dobře, taky uklízím, ale je tu nějak moc velkej klid, co uklidím zůstane uklizený-nezvyk, no. No a babi 😠 😠 , ta s malou jezdí ven jenom v kočáru, je jí už tak, tak, je tam chuděra napreslá, ale ona asi nemá nervy na to, aby ťapala a ona s ní popocházela, no, to zase bude odnaučování, my už jsme kočár používali jen ve městě, jinak vůbec.No, ještě to do zítřka vydržím, ale pak už pošupe k nám.Co myslíte, zdravotňačky, když už se cítím dobře, tak už nákaza nehrozí, ne???

linn
4. bře 2009

Cauky,
Zlatus, ja myslim, ze uz by to melo byt v poho 😉

No mam neprijemny pocit, ze mi taky zacina ryma 😠 a mimousek je chudak taky spatnej, vcera vecer se z toho kasle hrozne poblinkal a celou noc porad pokaslaval, ted na stridacku utiram jeden nebo druhy nosik 😖

zlatka
4. bře 2009

Lindi, to teď bude furt, jak jsou dvě děti....

linn
4. bře 2009

No a co teprve az budou ve skolce, to se z toho nevyhrabem nikdy 😠 i kdyz jak jsem byla v leksrne, tak jsem uz mela celkem dobrou imunitu a hned tak neco nechytla 😉

cecil
4. bře 2009

Peti, díky, leporelo dnes došlo, holky už ho mají prohlídlý.
A došla mi dnes i ta knížka o výchově, už se těšim až si počtu, ale nevim kdy, pro včerejší velký úspěch peču chlebánky a holky se tu mastí....Emilka počmárala Štěpánce adněla, tak ji křísla, ...no včera zase Emilka třískla Štěpánku skleničkou po hlavě 😅 ....to je tak když jsme nemocný, no 🙄 .

Zlatko, myslím že nákaza už nehrozí...dva dny to už byly.

Ha, ha prej babi jezdí s kočárem, si to nějak ulehčuje, ne??? A co má jako s hlavou, že si ji nestihneš udělat...??? 😕 ...já jsem ráda, že si ji stihnu dvakrát do týdne umýt, ha ha ha 😀
a ofinku má náhodou Berča pěknou, taky jsem te´d stříhala a Emi vypadá úplně jinak 😵 , tak víc rozotmile, ale tolik jsem nešmikala, to je fakt.

pa

dali
4. bře 2009

Holky neplánujete někdo IKEU??????? 🙂

zlatka
4. bře 2009

Co, jedeš??? pokud jo, tak ti pošlu objednávku 😀 😀 😀
Tak mě se to teda nelíbí ta ofina, už se těším, až jí to zase odroste. No a babi je kadeřnice, tak je to asi profesionální deformace a těžko nese, že to mám takový, jaký to mám.

Jako před chvílí tu byly a z beruš už mluví bábi ☹ a jako banánek v čokoládě....., kolik mističek toho spapala a že je venku bez plínečky (asi jako že to celou dobu dělám špatně, mi to přišlo), už ať je zítra a mám ji u sebe doma...ale holky pššššt, nikomu ani muk!!!! 🙂 To jsou tajný informace!!!! 😀 ale jinak jsem ráda, že mi ji pohlídala, moc by mě mrzelo, kdyby to ode mě chytla.

zlatka
4. bře 2009

Bazi, pošli mi do IP číslo na toho tvýho experta kadeřníka, chtěla bych nějakou změnu, no a kdyby k lepšímu, tak by to bylo super.

zlatka
4. bře 2009

Holky, mám kvítko (asi fíkus) a na listech má cosi lepkavýho, nevíte, co to je a jak se toho zbavit? Jsem to hledala v moudré knize a nic jsem nenašla.

dali
4. bře 2009

No Zlatuš to mi ani neříkej že půjdeš jinam ke kadeřníkovi, co babi na to????
Jinak já teda právě nechci jet...líbí se mi tam ty odkládací stolky za 149,- a taky jsme chtěla vyzkoušet ten nočník...já tam jet tak tam nechám peněz..... 😀

Já taky teď šílím už i z našich,ale musím být po tichu když Fildu hlídají.......vždycky přijedu a vypráví co on dělal a co už umí...jako bych to nevěděla a taky mě nas.....v pondělí daly Vikče kapky na kašel....a nai se nezeptaly jestli nějaký nebere, že pořád odkašlává a nejde jí to....kuva jsme se nasr....jsem jí dávala už 3 dny ambrobene a oni ji strčí mucosolvan...no to je jedno,ale jako bych byla neschopná matka a taky máti pořád že ona naučí Fildu na nočník ..po první pokusu zjistila že to opravdu nejde a když jsem jí to říkala já tak jsme byla za kariéristku,že na to nemám čas.....tož tak konečně je to venku, ale je to taky hoooodně tajný. 😀

bazalka
4. bře 2009

Zdar holky!!!

Hlasime navrat z MC ... byloto fajn, ale cest Kona tam zachranoval jen Konoupek s Dencou a my. Tak priste to snad bude lepsi 🙂

Zdeni, my se zatim do Brna nechystame ... taky se tomu vyhybam, protoze tam necham vzdy i penize ktery nemam 😅 😔

Zlatus, cislo poslu 😉 ... my jdem s Vilasem 20. dopo

bazalka
4. bře 2009

Co marodi, je Vam lip???

Lindi, chudulka Sebik ... to ma prvni chorobu, ze? Tak at se ji co nejrychleji zbavi!!!

A co u Damianku???

U Cecilaku je veselo, jak ctu 😅

linn
4. bře 2009

No s Ikeou uplne souhlasim, minule jsem tam chtela jen krabici na hracky a nechali jsme tam 2500 😅 😀

linn
4. bře 2009

Ivco, no jednou uz trochu nachlazenej byl, ale ted je to horsi, ale taky to nese celkem statecne 😅

konoupek
4. bře 2009

Ahoj holky,
Oli,jak to,že ste nedorazili do MC,že by taky nějaký nemoce 😕 ?

Ivi s dudlanem jsem nevydržela a dala jí ho ☹ .Za pět minut byla tuhá 😅 Toš musím si připravit nervy no 🙄

Do Ikei bych taky jela,ale ted není peněz a bez peněz do Ikei nelez 😀.Sice to tam až tak moc nemusím,ale na čumendu dobrý.A když už na čumendu ,tak s prachama,že jo 😀

Zlatu babča ještě pořád žije stylem"podle hrnce" koukám 😀 😀 😀

dali
4. bře 2009

Konoupku...podle hrnce...tj. dobrý.....je to te´d opět moderní....já kam kouknu tam to holky mají...mě se to teda moc nelíbí.

Jo na ikei jsme docela závislá,ale spíš na čumendu...většinou nemám moc peněz když jedem kolem 😀 😀 😒

janica..
autor
4. bře 2009

Ahojky,

no mladej kašle, soplí a lezemu sedmička, ale teda pěkně ho bolí, nemůže chudák ani spát, tak teď čučí na ženatý se závazky😀😀

NO na Ikeu mám taky fest slabost, tak to mám udělaný tak, že když tam jedu, tak známým řeknu a nakoupím jim a pak když jedou oni tak nakoupí oni mě 😀 tak já to mám zařízený, třeba teď mi tam kámoška nakupovala ten nočník atd.

No Oli kde se flákáš, už jsem na tebe včera myslela, že jsi tu dlouho nebyla.....

bazalka
4. bře 2009

Jani, petka, ne??? 😀

janica..
autor
4. bře 2009

😀 😀 😀 tak asik teda pětka no druhá stolička na levé straně, já to psala podle dospělýho 😀 😀 😀