Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
15. bře 2009

Cauky,
Oli, to je fajn, ze uz jste zpet,
asi docela narocny dny, co?

No to pocasi je hnus vsech hnusu a predpoved taky nic moc 😠

Segra si byla dnes pro to stene - kavalirek, tak se na nej odpo pojedem mrknout. A co ve stredu mC? Chystate se nekdo? My asi jo 😉

entik
16. bře 2009

ahojky,
mate pekne ukecany deti🙂 to se tesme co teprve pochytaji ve skolce 😉

My mame za sebou vikend bez kojeni, matysek to zvladl na jednicku, ale zalepila jsem si bradavky naplasti, a zkusili fintu "boli" a fungovalo to, proste se s tim smiri. A do ted kdyz si vzpomene na mlicko, jde mi pofoukat prsa🙂 jen to prvni odmitnuti, fakt proplakal, nebo spise provzlykal, jak se s tim smiroval, drzel se me kolem krku a nechtel me pustit a porad vzlykal a vzlykal 😢 to nebylo prijemny, ale pak uz dobry. Smiril se s tim a je to. Ted to jeste zkousi, nebo se spis ujistuje, jestli fakt boli, a to jen kdyz je unaveny, tak snad to uz bude ok.

TAdy je nejaka pejskomanie 😉

janica..
autor
16. bře 2009

HMMMMMMMMMM tak teď vyplňuju v porodnici papíry 😅

janica..
autor
16. bře 2009

Ivi jj letos to byla fakt super, se můžeš těšit na narozky Marťáska 😉

Lindi mi ve středu razíme do MC, už se těším.......

Peti tak to je super, že to Matýsek tak v pohodě vzal, šikula 😉

Jsme teď byli venku s kámoškou co má holčičku stejně starou jak Damiánek a má teď týdenní holčičku, tak jsem se pokochala 😵

linn
16. bře 2009

Peti, to jste zvladli fakt skvele 🙂

Jani, co rybicky? A na kolik Vas to vyslo? Samik je z rybicek uplne paf, tak taky uvazujem o akvarku 😉

konoupek
16. bře 2009

Ahoj holky,
tak rybičky asi berou evidentně všechny prcky 😀 ,Denuš je má taky hrozně ráda,ale akvárko kvůli tomu pořizovat teda nebudu 😅 .

Peti to je Matýsek šikulka,že to tak rychle vzal 😉 .

Na karnevale bylo super 😵 ,vůbec se to nedalo srovnat s tím na kterým jsme byli v lednu bo kdy to bylo.
Napřed se tam Denuš nechtělo,dokonce i plakala,že tam nechce,asi si pamatovala tu hrůzu z minula 😒 ,ale pak uviděla klokana!!!Nějakej chlap tam dělal maskota a byl převlečenej za klokana a vítal tam děti a z toho byla úplně nadšená.Pořád za ním chodla a on s ní tancoval a hladil jí a 2/3 karnevalu strávila s ním 😀 .Pak tam byly víly a s jedou taky tancovala,parádní hry pro malý prdolky a hl.jen český dětský písničky!No my byli nadšený všichni prostě 😵 .

Jani jaký jako papíry v porodnici 😕 😅????

Ve st by sme taky chtěly do MC,snad to klapne 😉

Evule a jako když posíláš maily,tak vám net snad jde né 😀 😀,tak honem kuk sem a psát 😀

linn
16. bře 2009

Jani, a za co Denus byla? 🙂

No pred dvema rokama v porodnici, ne? 😉

Mne uz hodku a pul OBA spi, neuveritelne 😅

No u Cecilovic ten net fakt nebude az tak nefunkcni a nam tady chybi 😉

bazalka
16. bře 2009

Zdar holky!!!

Tak mladoch prave zabral ... no to je dost, kdyz vstaval v sest 😖

Jani Kon, tak to jste si museli fakt uzit!!! Pristi rok dejte echo trochu predem a treba taky dorazime 😉

Lindi, to je u Vas vzacnost, co? 🙂

My jsme vyuzili peknyho pocasi a cele dopo byli venku ... konecneeeee

A vcera jsem nachystala kocarek definitivne na prodej ... meli by si pro nej prijet v sobotu, teda aspon takova je zatim domluva. Je to nekdo, kdo bydli az za Ostravou a ja jim ho v patek slibila. Vcera ale volal chlap z Vyskova, ze je do hodiny u nas ... ale musela jsem to odmitnout, kdyz jsem to v slibila nekomu jinymu 😖. Tak tise doufam, ze ti, kteri ho maji rezervovanej, fakt dorazi

prool
16. bře 2009

teda Jani,
já si taky říkala, že jsme něco prošvihli 😀 😀 Lindi díky za osvětlení - moje mamka rodí každý rok tři děti 😀 😀 😀
Ve středu nevím zda dorazíme, má přijet návštěva, jedině, že bych ji vzala s sebou - to by taky šlo 😉
Matýsek šikula - to je teda Vašíkovo oblíbené slovo - šikula 😉
mrknu na ty vaše fotky čus čus

bazalka
16. bře 2009

Jo a my ve st taky snad dorazime 😉

linn
16. bře 2009

Super, tesime se, snad do toho zas neco nevleze a budem zdravi, musime ve ctvrtek na kycle a v patek na ockovani, tak snad to vse vyjde, pristi stredu jedem do toho Madarska, tak nechci ockovat tesne pred.
Ivco, snad to vyjde.
Oli, uz vite, kdy jedete do toh Stbk. na ko.?
A navstevu vem a dorazte taky 😉

Oni jeste porad spi 😲

konoupek
16. bře 2009

Lindi byla za kuřátko,bohužel jsme nechali doma foták i s mobilem,tak sme nic nevyfotili ☹

Já jsem nic předem neavízovala,pže jsem myslela,že to bude podobná hrůza,jak ten minulý,ale příští rok ,fakt na tenhle 😉

My taky byly venku,ale zahlásí pršet a ochlazení ☹ .mě už to taky leze na budku.

Jo Tom bude dlěat pro Denuš nový pískoviště,nad tím domeček se střechou a z toho bude asi dvoumetrová skluzavka,tak už se moooc těším 😵 .Jen doufám,že nam to lidi z paneláku dovolí si to sem dát,bude to u našeho balkonu na trávě.

bazalka
16. bře 2009

Lindi, uz dve hodky???? Cos jim uvarila .... odvar z makovic??? 😅

konoupek
16. bře 2009

Lindi co jedete dělat do Madarska,mi něco uteklo 😅 .

To by se nás v MC teda mohlo slízt mooooooooooooc 😀

linn
16. bře 2009

Ja to taky nechapu 🙂 uz se zacinam nudit a uz by teda fakt mohli pomalu vstat at to stihnem na tu navstevu 😉

konoupek
16. bře 2009

Mě Denuš včera taky spala 2 hodky.když je venku dopo i odpo,tak jí to svědčí 😉

linn
16. bře 2009

Jani, do termalu do Gyoru, byli jsme tam pred dvema rokama, ubytko uz mame vyzkouseny, bohuzel puvodni plan byl bez mimouse, ale prestat kojit se mi asi jen tak brzy nepodari, takze v plnem poctu 😉 no a jedem s Miladkou and company 😉 na tri dny.

linn
16. bře 2009

No Samou poslednich par dni taky spi o neco dyl 🙂 ale uz se tam neco ozyva, tak valim, vecer kuknu, pekne odpo paaaaaaaa

konoupek
16. bře 2009

Já jdu taky něco dělat.Mám ještě na oknech zimní výzdobu 😅 ,tak to jdu shodit a dát kytičky ,at aspon trošku to jaro přivoláme 🙂

konoupek
16. bře 2009

Teda to se máte to vám zavidím Lindi,taky bych si to dala líbit 😉

bazalka
16. bře 2009

Jani, ja odlepovala vlocky vcera 😔 😅 ... jak bude pekne, musim se vrhnout na okna, v tom hnusu, co byl, se mi nechtelo 😖

bananek
16. bře 2009

Ahoh holky tak jsem byla u dr se domluvit na předoperačním vyšetření .Včera jsme byly u švagrové slavit její malé 2 narozeniny tak se holky vyřádily a jinak když se sere tak se sere v sobotu večer umřela teta přes zahradu tak mě v pátek ještě čeká pohřeb no děs ani se mi tam nechce ale musím ☹ ☹ ☹ Jinak jsme úplně zapoměly popřád Damíkovi tak vše nej nej nej přeje Lucinka a maminka

micinka22
16. bře 2009

Hoooodně štěěěstííí a hlavně zdráví tomu dvouletýmu chlapákovi 😵 😵 😵 😵 😵 Posíláme Damikovi pusinku 🙂

Ve středu dorazíme do MC...tak kuponky sebou jo?? 😀 😀 díky .-)

micinka22
16. bře 2009

Bazi ja asi pred 14 dni zdělala vločky a umyla ten umělej sníh..už nikdy to na okna nedám 🙄 🙄 🙄 okna sem umyla tak mam zase pul roku pokoj 😀 😀 😀

bazalka
16. bře 2009

Mici, my nastesti snih nemeli, jen vlocky a jine nalepky, ktere moc bordel na oknech nedelaji 😉 ... ale i tak je umyvam nerada 😝

konoupek
16. bře 2009

Ivi,tak aspon nejsem sama s tou výzdobou 😀 .No z Grygova jsem snad byla poslední mi přišlo 😅 .Sníh jsem dala kdysi jednou a už taky nikdy víc 😝 .Okna umývat nemusím,pořád se tu maká na baráku 🙂

bekulkamama
16. bře 2009

ahojky, jsem z Ol a jsem nová snažilka 🙂

janica..
autor
16. bře 2009

Hmm tak mladej už je na světě a já furt chápu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (jj před dvouma rokama, Lindi díky za objasnění) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Miši, Marti díky za přáníčka 😉

Jé to bude fajn, že nás bude tolik v MC 😎 jsem byla ve středu na cvíču a vede to tam ta paní co má dvojčátka, tak se mě ptala co se stalo, že jsme nebyli ve středu v MC 😀 😀 😀 prej jestli nejsme uražení 😀 😀 no sranda

janica..
autor
16. bře 2009

Jo a Lindi akvárko stálo 430,-, plus písek, rostlinky atd, tak se do 800,- určitě vlezeš 😉

zlatka
16. bře 2009

ahojky matky,
nazdar BEKULEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!Tož vítej mezi námi 😀 😀 aspoň pokecáme, ne?Jsme se dlouho neviděly🙂 Tady to frčí!

No, Jani, my jsme byli loni taky na tady tom jazykovým a mos se mi to líbilo, nebylo tam tolik dětí a měli to pěkně všechno vymyšlený. Jsem se s B. chystala, ale když se vyspala, tak jsem jí změřila teplotu a měla, takže jsme nikam nešly.Zklamání velký. Ale jako předtím jsme propařili skoro celou noc na dospěláckým maškaráku, pro mě teda luxusní akce, jsem si to užila a hrotně moc krásných amsek tam bylo-se dospěláci vyšvihli letos teda!

Damouškovi všechno nejlepší, fotky moc pěkný a na té jedné vypadá o moc starší.

Okna bych taky měla umýt, ale asi to nechám až na předvelikonoční období.
my máme z akvárka schnekárium, bo tam máme milión třistadvacet osm malejch šnečků, kteří se neustále množí a množí, máme totiž kamínky z přírody a asi tam byl nějakej schovanej páreček a byli to teda pěkní sexuální mašiny, tak se každej den rodí a rodí 😀 a splachuje a splachuje do hajzlíku🙂

Peti, nekojení bomba, hezky to zvládáte. a co prsiska, dobrý, musíš odstříkávat? Mně se taky náplast osvědčila.