Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
21. bře 2009

Jani, ja si myslim, ze maji dvojcata chronickou rymu a nejakyho agresivniho bacila ☹. Petra ale rikala, ze uz nevedi co s tim, ani dr to nemuze vyresit. Taky me to stve, ale co nadelam. Zas na druhou stranu ... pocasi divny, marodu okolo plno, muzem to mit i od nekoho jinyho

Ale je to blby, kdyz malosci marodi ☹

konoupek
21. bře 2009

No jo ted už s tím nic nenaděláme,přeju vám lepší noc,než byla ta dnešní 😉 i když u nás to asi bude horší a mě taky zase začíná bolet v krku.Už at je venku pěkný počasí a můžem dát srázek třeba někde v parku ,nebo na hřišti 😉 .

bazalka
21. bře 2009

Jani, i Vam poho noc 😉

janica..
autor
21. bře 2009

Jéžiš děvčata pardón za chyby 😅 se stydím

Ivi tak to je fajn, že obchůdek s kočárkem konečně vyšel 😉

Jani my chodíme furt do MC a ještě jsme odtamtud nebyli nemocní, no ale je fakt, že mladej se s dvojčatama vůbec nedrůží, ho nějak nezajmaj 😅 no hlavně ať je Denisce brzo líp 😵

zlatka
21. bře 2009

Tak na rockovej ples bych dostala i našeho tátu, takže příští rok by to mohl být docela nášup, ale já bych neměla co na sebe, bo zase "rockerka" jako taková nejsem. JInak jako kulturní referent mám rpo vás smutnou zprávu, koncert Efky a Váši byl dneska-ten jsme prošvihly, ale příště to už vyjít musí!!!

Jako tatínek se rozhodl, že zítra bude vařit,tak si to v kuchyni všechno "předchystává", se nechám překvapit.

Jani (kon.), tak na denisku mylsíme, a´t už je brzo o.k, z toho začátku první tři dny jsou nejhorší, taky to nesnáším. beruš už se z toho dostává, ale byl to opruz 14 dní bez aktivit a že jich teda máme,jí ten pohyb docela chybí, šije sebou jak šídlo. Procházka po venku nestačí. Dneska jsme měly jet zase na maškarák, ale jsme si to ještě nelajzla, aby to tam neroznášela.

zlatka
21. bře 2009

Jo a skupina roku je kryštof- mojí milášci 😀

zlatka
21. bře 2009

a taky dneska měla B. citovej výlev u oběda: pohladila mě po ruce, dala na to místo pusu a řekla: "maminko, mám tě uád!" 😵 😵 😵 😵 uááááááááááááááá

linetka
21. bře 2009

Ahojky
to je krásný ty naše sluníčka vždycky potěší viť Zlatuš. 🙂

linetka
21. bře 2009

To je naprd s těma nemocema ať je Deniska brzo fit. 😉

Nám už je líp byli jsme dnes na prochajdě aspoň na hodinku ale mrzí mě to protože bylo krásně celej den bych byla i dýl.
Luki s tatinem byli v cirkuse, aspoň nějaká aktivita pro Lukiho měl zážitek a donesl si takovou vrtulku hrající a fosforující no tak jsme ve tmě pěkně zapařili 😀 😀 😀 😀 šel spát dnes v 10h ale na to že má 5 to je ok v sobotu

Beru šla včera taky pěkně pozdě spát viť Zlatuš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zlatka
21. bře 2009

No, Kači, ona chodí tak o půl desáté, klasika---na to, že bude mít dva roky 😀 😀 😀 😀. Jaxi nastal zlom a kdybych před ní stála na řasách, tak dřív nezalomí. ale zase spí ráno do osmi a to vyhovuje nám všem.

Jsem si dneska konečně i rozečetla knížku-Sophiinu volbu, přelouskala jsem za den 130 stran. Ještě asi na pár mrknu. Tak dobrou!

prool
22. bře 2009

ahojky kecalky 😀
Zlatko, tak to Beruš je zlatíčko 😉
Váša u babičky předvedl mamánka - vůbec se ode mě nechtěl hejbnout uf uf. No co chceme, že, když babi nedorazí co je rok dlouhej. Jinak u babi jsem asi za prudilku - všechno zakazuju a pro našich jsem zase měkká, že vše povoluju - člověk si nevybere že. Zlatej střed doma 😎
Návštěvu jsme u tchýně přežili, jen to je teď trošku drsný - jdeme ve čtvrtek na testy a museli jsme vysadit Aerius a Váša se může strhat ☹ nejlepší je jak se lituje "chudák Vašík" a takové podobné hlášky 😅
zdarec musím něco dělat hmmm.

PS: taky bych nějak vyrazila - a pizza to zní dobře 😉

konoupek
22. bře 2009

Ráno jsem tv viděla nějakou reprtáž o malé holčičce,jak parádně bruslí a tak se Oli ptám....myslíš,že se těch kačenek co jsme si hromadně objednávaly,ještě někdy dočkáme? 😀 😀 😀 😀 😀
tak jako jsem si na to náááhodou vzpoměla 😅

janica..
autor
22. bře 2009

Zdarec,

no Beruš je sladká 😵

Zlatuš tak co jste měly dobrýho k obídku?

bazalka
22. bře 2009

Zdar holky!!!
Zlatus, to je na slzy ... krasnyyyy 🙂

Konoupku, taky jsem si na brusle vzpomnela 😀 ... Olco, asi nejsou, co? Pochybuju, ze bys nechavala Vasovi patery nebo kolik jsi jich objednavala 😀

U nas hnus ... maci ma tu rymu otresnou a do toho petky. V noci jsme nespali, davil se brouci kaslem a porad palakal a rikal, ze ma bebi v pusine ☹ ... ted mel teplotu, tak jsem mu dala Nurofen ... i kvuli tem zubum, tak snad bude spinkat klidneji

prool
22. bře 2009

Zdarec,
ctete mi myslenky, zrovna dneska jsem dali psala, ze jako brusle nic 😠 a to psali, ze je objednavka odeslana 😝 no nevim, co bych delala se sesterema kacenkama 😀 😀

linetka
22. bře 2009

Ahojky hoky,

tak Beru chodí spát tak pozdě 😕 😕 to je teda hustý 😀 Vendy chodí v 8h 😅

tak já poklidila kuchyň a čeká mě ještě žehlení aspoň těch pár věcí co už nutně potřebujem. 😝

nedalo mi to mrknout sem co probíráte 😉

Martínkovi klidnou noc

Tak dobrou noc ať Vás blechy štípou celou noc 🙂

zlatka
22. bře 2009

Chodí, Kači a může třebas spát odpoledne jen dvacet minut, tak zkrátka dřív nezalomí, když ji dám spát dřív, tak tam stejně dělá hodinu všechno možný a jenom nechrní. Jak říkám, chodila hezky v 8 a ze dne na den se to celý jaxi protáhlo.
Taťulda uvařil oběd i s polívkou a mňamka-pečený kuře s kachníma prsama.a taky umyl nádobí-jako fakt čumím, co se děje.....poslední dobou. 🙂
Oli, tak to mě teda štve tatínek, že je na beruš měkota, nezvedne na ni hlas, něco jí vytýká, ale přitom jí to říká tak mile...to já hlas zvednu a dostává i přes zadek, snažím se být důsledná v tom, co řeknu, ale štve mě, že jsem špatná jenom já.Ale jako zase musím zaklepat, že díky tomu zvládáme skvěle"vzdory".Teď jsem na ni zvýšila hlas a ona proti mě natáhla méďu a řekla: "Méďo, divej, podivej se, maminka zlobí jak..." mrška. Jo a dneska jsme výletovali, byli jsme na palačince v nekuřáckým, tatínek odběhl na cíčko 😠 😠 a beruš pronesla: všichni páni kouží, maminky nekouží, to se nedělá, tytyty!tak mě překvapila, jak už uvažuje 😀 😀 to do ní leju. Zítra budeme s deváťákama taky kouřit v rodince,(myslím symbolicky) kéž by to odradilo aspoň jednoho.

cecil
23. bře 2009

Zdarec babinec.

Tak nám opět nešel až do neděle net, ale já stejně neměla čas, takže to je jedno 😉 . Máme dnes dětskou kardioložku v Prostějově, máme to s těma doktorkama nějaké rolzlítané, poslední dobou. 😝 To já tak nerada.

JInáč nevim co bych vám zalhala, jen snad že už se konečně chytila ta potvora myš! 😠 Už mi pila krev, mám díky ní jarní úklid! 😀

Zlatuš, u nás je zase přísnější tatínek, neo nevím co je lepší...mylsím že je to na jedno brdo na hovno 😅.A s tím na zadek šetři 😉.

A Přema může přijet příští neděli k nám, taky bych si nechala uvařit oběd 😀, tatin na to poslední dobou jaksi dlabe.

cecil
23. bře 2009

Jo a rýmy ať jsou fuč, Emi po včerejšku jaksi chraptí, doufám, že to nic nebude...a venku je kosa jak blázen, fučí tam, ani se mi nikam nechce 😝 .

janica..
autor
23. bře 2009

Ahojky,

no mladej chodí taky teď pozdě spát, ale doufám, že se to přes léto zase upraví, vždy mi chodil spát kolem sedmé max o půl osmé a teď? tý jo vydrží do deseti úpně v klidu a taky je od osmi v posteli, ale prostě nezabere 😠 , ale zas výhodu to má, vstáváme v osum 😅

Jé Ivuš tak ať jsou zoubky brzo venku ☹

Tady taky fučí, to asik ani nepůjdem ven, jsestli se to nezlepší 😒

zlatka
23. bře 2009

Evi, na zadek- víš jaký to je na zadek.....jako ona to bere jako potrestání, ale je to jen takový plácnutí, ještě přes plínu, holt když to řeknu a ona na to neslyší, tak pak musím plácnout, jinak by ta vyřčená věta neměla žádnej smysl, tak jsem to myslela. jako ne, že ji řežu jak žito!!! 😀 😀 asi to tak vyznělo, co?
jo a přema k vám nepůjde, kjdyž tam máte myš, on se jich totiž bojí 😀
no jako my jsme včera byli v té kose v zoo 😅 😅 , blázni, ale stejně bysme s ní šli ven, tak to vyšlo nastejno.

kouření v rodince bylo fajn, jsme si s děckama perfektně pokecali a třeba to aspoň nějakou dušičku zasáhlo, kéž by.

linetka
23. bře 2009

Dobré dopoledne 🙂
my dnes ven jen na chviličku ale klube se tam cyril tak třeba bude pěkně 🙂
já jsem bez hlasu musím šeptat,Luki mi říká maminko mluv normálně a já mu že to nejde 😀

čau

konoupek
23. bře 2009

Ahoj ženský,

Ivi at je Martínkovi brzo dobře.Denuš už teplotu nemá,tak chodíme aspon 2x denně po půlhodinkách ven.V tom větřisku se to fakt nedá 🙄 .

Beru je teda číslo a Vašík taky s tím kecáním.Bych je chtěla vidět spolu,jak si povídají to už by byla konverzace na úrovni 😀 😀 😀 .

Oli ty kačenky třebas dojdou na vánoce pod stromeček a budeme mít všichni radost 😀 😀 😀

Všem marodům brzké uzdravení 😉 .

linn
23. bře 2009

Zdarec zensky,
marodum prejem brzke uzdraveni, u nas musim zaklepat, nastesti vse ok, rano jsme byli mimouse ockovat a odpo jeste valim na kycle, nastesti uz naposledy 😒

Zlatus, my jsme taky o zoo uvazovali, ale v sobotu, pak jsme to zavrhli a byli jsme na prochazce v lese tady pobliz, je to u hlavni trati, tak jsme videli snad 10 vlaku a jedno Pendolino, no pro Samouse skoro jak zoo 😀 😀 😀

bazalka
23. bře 2009

Ahoj holky!!!

Taky jsme v sobotu zvazovali ZOO, ale nakonec to nevyslo. Pokud bude slusne a bude nam dobre, chtela bych tam zajet v patek 😉

Lindi, i pro nas jsou vlaky skoro jako ZOO ... i my jsme byli v so na prochajde taky kousek od nas u trati, al videli jsme jen tri, ale asi 10 letadel 😀

Jani Kon, Martas je uz taky malinko lepsi ... aspon v noci byl, ted zas nic moc, ale snad se to uz zlomi. Jak to Vcera nazval Vilas, z nosu mu vali bramborova kase, takovej hnus tam broucek nas ma ☹. Vecer mel 38, ted rano 37,3 ... no, zadna hruza, ale dobry taky ne 😝

Zlatus, skoda zes nerekla driv, donesla bych ti od mamky ty zahuleny plice

bazalka
23. bře 2009

Ted jsem sla Macinkovi zavrit dvere ... aby se mu lip dychalo, usnul s pejsek a kacenkou pod hlavou 😔 😅 ... polstar tam nechtel, tak si pomohl sam 🙂

bananek
23. bře 2009

Ahoj holky tak my se taky hlásíme po víkendu měly jsme ho spíše pracovní ale já toho moc neudělám a tak po chvilkách ale vyžehlyla jsem teď peru a jak se oteplím musím zmáknout ty okna jinak to celkem jde Lůca zvládá čůrání na 1 tak až se vrátím budu mít o starost míň jinak všem marodům přejem ať se uzdraví my jsme OK ven chodíme za ruku bez kočáru a tak se chystám ho prodat kdyby jste o někom věděly dejte vědět jinak jsem rozhodila už inzeráty a budu čekat. 😀 😀 😀

linetka
23. bře 2009

Tak my teda nočník vůbec nechceme ,už to teď vzdávám Vendy hlásí teda aa ale když ona tam nic neudělá 😅 😠 no říká mi kdy dělá do plíny no tak si od nočníku dáváme pauzu.

Banánku my teď chodíme jen na kratinký procházky a taky bez kočáru,ale ještě ho na delší potřebujem 😉 jo a na nákupy. 😉

Nám tady jezdí vlaky často i z okna je vidět.Když jdem ven tak i 4x projede vlak a Vendy ho i znakuje to je její oblíbený🙂 V plavání když jsem zpívali jede jede vláček tak seděla jako první a ukazovala do rytmu vlak no prča se ostatní smáli 🙂 a já taky.

zlatka
23. bře 2009

Áha, bazi, já sjem na tebe úplně zapomněla, že jsem to po tobě chtěla, ale jako můžu donýst příští týden, bych se zstavila u Tebe,. já jsem jim něco ukázala z netu, ale jako můžu i od tebe. No, tak to měla beruš taky, Bazi, takovýhle nachlazení, soplisko a kašel. Když se kojilo, bylo to všechno lepší.

zlatka
23. bře 2009

No, Kači 😀 😀 , já jsem teď po dlouhé době uakzovala beruš znaky a ptala jsem jí, co to je a ona poznala jen pejska , kočičku a čepici(to řekla klobouk), ale třeba na "ptáka" řekla, že je to prstíček, bo jsem s ním hýbala nahortu, dolů.asi to už zapomněla. Natoč, ajk zankuje a pošli Petě 😉