Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
31. bře 2009

Ahojky,

jj hodila jsem šlofíka s malým, jsem byla jakásik ko 😅, teď mi je parádně 😎

Ivi u koho? kdo vám bude malovat? taky musíme......

dali
31. bře 2009

Ivčo tak to budete mít ještě hezčí doma jo??? 😀

Já s dětma nikdy nechodím spávat, ale ráno jsem měla nehty a tak jsem poo musela vařit a trošku tu pouklízet 😖 a asi vyrazíme ven 😉

janica..
autor
31. bře 2009

JJ do MC razíme, jsem zvědavá kolik jsem prodala oblečení, no doufám, že dost ať to nemusím táhnout dom 😒

janica..
autor
31. bře 2009

Zdeni čus

linn
31. bře 2009

Zdeni, zdravime 🙂
U nas maluje tatka, na etapy, takze doufam, ze letos bude kuchyn 😀
A do mc nedorazime, Samous ma rymu, ale zacla mu az dnes, tak z termalu to asi nebude 😖

No a Samika musim dnes pochvalit, i kdyz teda ted se nezadarilo - vsechno do nocniku, posazujem, dokonce si i jednou rekl, ale ..... byl v kalhotach 😝

bazalka
31. bře 2009

Lindi, no vidiiiis ... Samik je sikulka 🙂

Jani, maluje nam "rodinny malir" ... maluje cele nasi rodine uz dlouho a je levnej 😉. Macikum pokojik vymaloval za 300,- ... to e ani nevyplati kupovat barvu a malovaci nastroje 😝. Budem malovat predsin, koup, WC, pokojik a kuchyn

prool
31. bře 2009

ahojky, jen na skok
diky za podporu, Brno OK, ale mame zazitek z IKEI. Vetsinou tam jedeme na obed, aby se Vasik trosku vyradil a normalka dneska tam prijdem a fronta az k plysakum!!! pres celou restauraci. Meli nejaky masovy kulicky v akci a lidi se zblaznili a brali to tam po 3-4 porcich do jidlonosicu atd. No nas mohlo porazit 😝 Byli jsme skoro jediny co ty koule nemeli - uf.
pa

bazalka
31. bře 2009

😀 😀 😀 ... no to je mazec. Taky se tam chystame, ale ne na koule 😅
Oli, a jak vcera na alergo?

cecil
1. dub 2009

Zdarec,
malovat nebudem, malovali jsme před Vánocema 😀 .

Jdu něco dělat, dnes toho máme moc, holičku, lékárnu, nákup jarních bot.... doufám že pořídím a nebudu muset kvůli tomu letět až někam od města 😝. A to ani nevim co vařit ☹ , v lednici je máslo a marmeláda 😅 , taky teda vajíčka....fakt mi dnes mozek ještě nevstal.

čau

linn
1. dub 2009

Cauky,
jak jste se dnes meli v MC?

Oli, no pekny 😀 😀 😀 a co u tech doktoru? A pojedete jeste do toho Stbk.?

Evi, ja mam obcas pocit, ze mi mozek nevstava vubec 😝 😀 a to jsem doma teprve dva roky 😲 😀

A provedla jsem radikalni zmenu barvy (teda priznavam, ze na prani Marti), je ze me tmavovlaska a neni to tak hrozne, jak jsem se obavala 😉

linn
1. dub 2009

No a od pondeli mam doma manducu a asi si ji necham 🙂 Sebikovi se celkem libi, me z ni neboli zada a muzu jit ven s obema bez kocaru 🙂

bazalka
1. dub 2009

Zdar holky!!!

Tak my jsme v MC nakonec nebyli, malej jeste neni uplne OK. Ale byli jsme cele dopo venku ... Martas sel peso z Nam. Hrdinu az na nadrazi a pak jeste kus od busu ... musi byt desne utapanej, ale neni to na nem videt 😅

Lindi, hod fotku 😉 ... to je super, ze muzete vyrazet bez kocaru, ted uz bude pekne 🙂

A muj mozek ... ten jede na setrvacnik 😖 😝 😔

janica..
autor
1. dub 2009

Ahojky,

dnes bylo v MC fajn, dorazila vzácná návštěva 😀 Beruš se Zlatuš 😎

Lindi foto 😉

Tak to je super Lindi, ty nosítka jsou parádní 😎

linn
1. dub 2009

Se musim teda vyfotit 🙂 vydrzte 🙂

bazalka
1. dub 2009

Cekam 🙂

Jani, nerikala Petra nic? Uz jsem ji psala pred chvilkou mail. Teda, takova navsteva ... no snad uz priste dorazime 😉

janica..
autor
1. dub 2009

Ivi nee, neříkala, jsem jí to zapomněla vyřídit 😅

bazalka
1. dub 2009

V poho 😉

linn
1. dub 2009

Nemam kabel k mobilu, tak musite vydrzet do vecera

linn
1. dub 2009

😅

janica..
autor
1. dub 2009

Hmm Lindi to je pech... no budem muset vydržet 😅

janica..
autor
1. dub 2009

Ivi já se divím, že ti tak Marťas chodí, to jde jako vedle tebe jo? no to by u nás jako nehrozilo, no ještě že máme tu motorku, jako na ní ujede taky mega kus, ale jako on i ujde toho hodně, ale prostě, furt všechno koume 🙄

janica..
autor
1. dub 2009

Jo a Zlatuš jak jsem pomlouvala mladýho, že nechodí vůbec na záchod, že on jen na nočnajs, tak hned doma šel a čůral i kadil, no jako já to říkám furt, ho musím vždycky pomluvit a najednou to jde 😀 😀 😀 😀

bazalka
1. dub 2009

Tak Maci chodi pekne za ruku ... jasny, ze nas obcas neco zaujme, ale zadna hruza ... okouknem a jdeme dal. jen musime mit zajimavej cil 😀

janica..
autor
1. dub 2009

Hmm tak to je dobrej, to Damík jde taky za ruku, ale jen občas a to si mega užívám 😀 😀 😀

janica..
autor
1. dub 2009

No pěknou máš čepičku Marťásku 😵

bazalka
1. dub 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

My jeste motorku ven nevytahli ... az to udelame, budeme musrt koupit novou na doma 😖 ... bez ni to neprezijem 😉

bazalka
1. dub 2009

Teda ty jsi rychla 😀

bazalka
1. dub 2009

Chtel jit v te cepce i spat ... oblikl ji hned pred postackou, pak chtel fotit, pak se libal v zrcadle 😀, obedval v ni a nakonec jsem ji musela dat na vesak k bunde, ve ktere pujdem odpo na prochajdu 😀

janica..
autor
1. dub 2009

😀 😀 😀 😀 jj to je dobrý, jak si ti prcci něco oblíbí co?

Já ji dávám na balkón, jako minulej rok jsem ji vždycky umývala ve vaně, to na ní jezdil furt, teď doma ho to už neba..

bazalka
1. dub 2009

Nas jeste jo ...