Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
18. dub 2009

Vidim, ze jsme vsechny zadany 😀 ... ale az tak mi to dnes neva, mam jakejsi plavaci zaludek 😕

fajn
18. dub 2009

Holky myslím že Olča je na dovče

entik
18. dub 2009

Na Olcu ted taky hodne myslim, tak snad se opravdu dovolenkuji, urco to potrebuji vsichni tri.

Matula pred chvili usnul tatovi na rameni, cekal an nej az prijde z prace a pak to zalomil🙂

linn
18. dub 2009

Holky, mrknete sem, staci druha cast, docela je mi z tehle diskuse neprijemno
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

linn
18. dub 2009

Peti, mozna budes mit nove zajemce o kurz znakovani 🙂
A co vlastne dela tvuj M?

dali
18. dub 2009
linn
18. dub 2009

Zdeni, super, moc pekne, Filipkovi i Viktorce to moc slusi 🙂

bazalka
18. dub 2009

Zdeni, zase veledort, co??? Krasny fotecky 🙂

Lindi, jdu si to precist

linn
18. dub 2009

Uz se tesim na pristi tyden, jsem zvedava na Samouskovy reakce, dort vlak, darek mimo jine vlacky 😀 😀 😀
Ivco, no skoro staci si precist ty reakce adminek 😝

linn
18. dub 2009

A jeste jsem se chtela zeptat, jestli jste nektera cetla knizku Respektovat a byt respektovan, pripadne ji nemate na pujceni ? 🙂 je tady o ni i tema, tak uvazuju, jestli koupit nebo ne, v nasi knihovne ji nemaji 😒

cecil
18. dub 2009

Ahoj Zdeni... jen tak mimochodem, na dovču s Danem nejedem.

NO ten pas je fakt kravina, neviděla jsem to nikde jinde, že by muselo být reálné foto... 😒 ...a fotky v albumech, taky cenzura...i když mi nikdy fotku nesmázli, vlastně jen pas 😅.

konoupek
18. dub 2009

Tak jsem to taky Lindi přečetla a musím souhlasit se Siss....fotky v pase a v albech taky nechápu no 🙄 .

Zdeni dort krásnej 🙂

konoupek
18. dub 2009

Mě taky smázli fotku v pase 😝 .Do alba nic nepřidávám už dlouho,zbytečný 😉

cecil
18. dub 2009

Jo a prej je v nových pravidlech že se nesmějí dávat linky...jako ale hledat se mi to nechce jestliej to skutečně pravda... 😀 ...to po mně nechtějte, jdu spát...

bazalka
18. dub 2009

Taky se mi stalo, ze mi smazali fotku z pasu a v albu fotku penzionu, kde jsme byli na dovo 😖 ... nebyl tam nazev, jen foto zahrady 😕

bazalka
18. dub 2009

Chapu, ze se snazi to tu ukocirovat, ale trochu to prehaneji

cecil
19. dub 2009

Přesně, Ivi, když nenapíšeš název penzionu, proč fotku mažou? To aby se člověk bál si dát do alba fotku psa, co když to bude nějaký šampion a děláš mu reklamu a majitelé vydělají na skoku, že? 😲 😀
A co si taky budem do těch alb fotit když ne výlety a dovolený..."byli jsme jihovýchodně od Olomouce v parku, udávám azimut..."..."ta kavárna kde jsme seděli se jmenovala jako princezna z jedné Grimmové pohádky".... 😅 🙄.

Nebo si budem udávat severní šířku a východní délku a budem to hledat GPS-kou...akorát ji nemáme, ha ha

Hele ženský já se včera dívala jedním okem na Týtý-teda vůbec nevím kdo to vyhrával, jen jsem zaslechla jak říkají VKV - Vékávéčka, tak mě napadlo, proč ještě nazkratkovali Ordinaci v růžové zahradě....a víte co mi vyšlo..???... 😀 ....OVRZ! 😀 😀 😀 😀

Pěknou neděli!!!!!!!!

cecil
19. dub 2009

VRZY VRZ...nevim co vařit a nechce se mi nad tím ani přemýšlet, asi se nechám překvapit 🙂))))))))))

fajn
19. dub 2009

😀 😀 😀

konoupek
19. dub 2009

Evi já to taky sledovala po očku a nevím z toho nic 😀 .Sem se tu bavila těma jejich pravidlama,nepravidlama 😝 .

Tak já nevařím,oběd bude od tchýně 😉 .

zlatka
19. dub 2009

OVRZ je dobrej 😀 😀 😀 možná spíš: óóóóó...vrz, ne? Týtý taky jedním okem a letos to bylo trocha konečně trošku jiný, myslím, že Lucka Bílá byla maličko vyšoklá, že je až na 3.místě.

Já žádný jejich pravidla neznám, teda. jani, co bylo u tchýňky za dobrotu a Evi, jakej oběd tě překvapil?

konoupek
19. dub 2009

my sme nebyli u tchýně,ale tata nám to od nich dovezl až dom 😉 ,pže Denuš nám vytuhla doma už 11:45 h.A byla chřestová omáčka a byla mooooc mnam 😵 .Ted jsme dojeli z města.U ušatýho domu je krásný dětský hřiště ,aspon mě se teda moc líbilo,potrajdali sme po parku,podívali se do skleníků a bylo prostě krásně 😵 .

konoupek
19. dub 2009

Zlatu a co Berunka,už je jí líp?

bazalka
19. dub 2009

Zdar holky,

tak vsem, co jdou zitra k zapisun, prejem dobre porizeni!!! A tem, co nejdou a nepotrebuji nutne skolku, tak tem zavidim 😔

Jani, Kon, taky se na to hriste chystam, je kousinek od nasich, coz je parada .... dopo se tam Maci vyradi, pak pujdek k nasim na obidek a hodime tam i spando 😉

My jsme byli dopo taky na prochajde ... Macik mel dnes lazne, vezl se na kocarku 🙂 ... uplne jsem hledela, vubec nechtel tapat, je asi ucaprtanej z toho vcerejsiho vyslapu s dedou 😉

cecil
20. dub 2009

Zlatu...ó vrz...na oběd byly bramboráky, páč mě nic jinýho nenapadlo 😀 . Ovšem já jsem je ještě večeřela, no zase jsem se přejedla. Bramboráky já prostě můžu...... a po nich pivko, áááááááááá.
Zato tata chudák doufal, že mu uvařím sladkou rýži a neměla jsem kulatou rýži, jen parboiled, ta se blbě rozvařuje....tak utřel.

Dnes jedem do města zeptat se na podlahu, teda kolik bude stát a taky doufám že koupím nějaký sandále Emilce a sobě....to zas bude, bóže jak já to nakupování nemám ráda 😝.

Ahoj

konoupek
20. dub 2009

Evi držím palce i s podlahou i s botama....jsme na tom stejně.Nesnáším nakupování to je pro mě za trest 🙄 .

Dnes jedu na masáž,sice je to jen chvilka,ale hned je mi líp 🙂 .

konoupek
20. dub 2009

Jo doufám,teda,že Olča je na té dovče a mají se dobře 🙂

prool
20. dub 2009

Olá Olá,
už jsme doma 😎
Nestačila jsem psát před odjezdem ani teď po příjezdu. Zkusím stáhnout fotky a poslat. Podrobnosti později nevím co dělat dřív 😉
Jen stručně - byli jsme na Gran Canaria - Vašík první týden se zhoršil druhý zlepšil a teď doma je to zase horší všechno kvete 😔
Jo a výsledky opakovaných alergických testů opět potvrdili alergii na vejce, mléko, soju, pyly, roztoče...
papa

entik
20. dub 2009

no vitej!! na fotky jsme zvedavi! i na zazitky! snad jste si odpocinuli.

s temi alergiemi je to teda pech. Co vlastne Vasovi varite? mas nejakou kucharku? a v ktere zdrave vyzive nakupujes?

u nas vikend fajn, v nedeli jsme meli oslavu brachovych narozek a prijela i segra, tak si uzila mateje. Ja jsem vytridila veci malinkaty a zimni a uklidili si i svou skrin, tak mam radost. A venku sviti slunicko, tak je fajn🙂

Evi, delala jsem tu cizrnovou pomazanku a je moc dobra. Jen jsem zjistila, ze jsem tam nedala zadny tuk, jak pises, ale vubec to nevadi i tak je vyborna a tim padem i zdravejsi 😉

prool
20. dub 2009