Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
27. kvě 2009

zlatka 😀 to jen tak na oko, řešíme nemoci 🙂 a zdravou výživu 🙂

duch
27. kvě 2009

Kdo si z těch doktorů má vybrat.... 😒
Já jsem sice nechodila k doktorce tady v Olomouci,ale ta moje zase psala na všechno Ibalgin.to tam člověk pak nemusí ani chodit.

janica..
autor
27. kvě 2009

Zlatuš já k ní chodila jako děcko, takže vím a hodně lidí na ní nadává v Holici, jako není problém za ní dojít ve čtrnácti pro omluvenku, že se ti nechce jít do školy a máš ji 😠

janica..
autor
27. kvě 2009

Jako vždycky byla fajn, mě jako děcku vyhovovala, ale jako matce teda NE!!!

bekulkamama
27. kvě 2009

ducha tak na takovou se vykašli... ibalgin, bože!
janica: ty dr. se taky mění!!! jsou starší a míň příjemné☹ ale třeba to ty maminy potřebují...

duch
27. kvě 2009

no asi se budem muset někam přihlásit a když pak nebude vyhovovat,tak změníme.Právo na to má každý,myslím po 3měsících...

janica..
autor
27. kvě 2009

A kde Ali bydlíš?

duch
27. kvě 2009

na Nových Sadech

janica..
autor
27. kvě 2009

Tak to máš kousek všude, to máš dost možností 😀 no třeba ta moje je taková dost "přírodní" a to se mi líbí, že do mladýho nestrkám žádný sajrajty 😎

duch
27. kvě 2009

Možností je dost,jen si vybrat 😀 ,ještě mám chvíli čas,myslím že stačí se nahlásit tak měsíc předem,že?

bekulkamama
27. kvě 2009

nejhorší je když ty možnosti nejsou, např. na dědinách ☹ tam zrovna výběr není nebo není lékař vůbec to je pak mazec, to jsem zvědavá kam budu chodit já, protože v Samotiškách žádnej není a všichni z rodiny mě budou nutit k dr. na Kopeček ☹ ale co když se mi tam nebude líbit, můžu se tam předem třeba podívat? Popovídat si s dr. jak je sympatická atd.? Šli jste takhle někam???

konoupek
27. kvě 2009

Ahoj ženský,

tak pupínky teda klidně řeště tady já jich mám taky plnou pr*el,takže uvítám rady 😀 😀 😀

ve městě žádnou dětskou dr. neznám,tudíž neporadím 😝

Evi ,seno asik zmoklo co 😝

teda se pěkně ochladilo brrrrrrrr 😒 oproti tomu včerejšímu pařáku.

musím na gyndu pro prášky a vůůůbec se mi tam nechce 🙄.....chjoooo

jo jo Ali ,měsíc předem by měl stačit.Si to kurnik už vůbec nepamatuju takový věci 😅

bekulkamama
27. kvě 2009

kon 😀

konoupek
27. kvě 2009

beku já chodila k dětské do Týnce,jako malá a ted tam chodím i s Denuš.Je příjemná,milá já jí vždycky měla ráda,ale je fakt,že mi taky nikdy nic krom normální nemoci nebylo a moc často jsem nemocná nebyla.Za to ted na mě sedne všecko 🙄 🙄

zlatka
27. kvě 2009

Duchu, můžeš nahlásit až po porodu, jen třebas před porodem je dobrý si tam zavolat, jestli přijímají. Já sjem dala na doporučení pár maminek, sice ta moje mi moc nevyhovovala, co se kojení týče, ale teď už teda super, nemůžu si vynachválit, moc ochotná. No, Jani(kon.), právě na tu týneckou jsem slyšela, že je v pohodě, pokud o nic vážnýho nejde.Já sjem tam byla s úrazem s jedním deváťákem a je fakt milá, ale už mi nezávisle na sobě asi čtyři maminky říkaly, jak musely přejít pryč, protože jim dítě neléčila a šlo opravdu vždy o něco vážnějšího. Ale každej doktor má asi něco.Ale změnit si ho člověk může kdykoliv. Jo, ještě je výborná Losertová ve Spee, ta tak všechno hezky vysvětluje, ale ordinace zase nic moc🙂🙂

O pupínkách nemluvě, bojuji s tím už několik let🙂tak hoďte tipa🙂

Já potřebuju k životu město, takže si ráda pár kiláků zajedu.

konoupek
27. kvě 2009

No on asi každý dr.něco má,někomu vadí to někomu ono,ještě,že jich je tu tolik 🙂 .

Já zase teda město k životu nepotřebuju vůbec a jedu tam,jen když opravdu něco pořebuju.Ty "davy" lidí nemusím 😉

bekulkamama
27. kvě 2009

Zlatu: no zrovna ty máš teďka pusinu ok ne? Chodíš ještě do té Holice?

jakoubka
27. kvě 2009

Zdravííííííííím 🙂

beku-já zrovna k té dětské dr na Kopeček chodím a jsem spokojená 🙂
pak mi radili nwjakou dr u Bristolu,myslím,že Procházková se jmenuje 😉

Dřív jsem chodila do Dolan,ale ne-e-e 😒

janica..
autor
27. kvě 2009

Radi kámoška jezdí na kopeček k té doktorce a je spokojená 😉 chodila do Dolan a tam katastrofa 😠

zlatka
27. kvě 2009

Zdravím voajéééra, to je ta moje-ta u Bristolu.

Beku, na laser chodím každý měsíc a lepší se to, ale ještě pořád to není takový, jaký by mělo, ale to už asi nikdy nebude.No až budu chodit do práce, tak si našetřím a půjdu tam na těch pár procedůr a budu mít huběnku jak prdelku🙂 Ona dělá tu estetickou dermatologii, je dobrá.

Nj, Jani (kon.), my jsme v tomhle úplně odlišný, všímáš? 😅

zlatka
27. kvě 2009

procedúr tuším s čárkou, co?procedúra, receptúra🙂už jsem to zapomněla.

zlatka
27. kvě 2009

Raduš, pak budu potřebovat školení, co se Facebooku týče.

janica..
autor
27. kvě 2009

Jé Martinka mě předběhla 😀 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
27. kvě 2009

I já ti můžu pomoc se školením s Facebookem 😅

bazalka
27. kvě 2009

Venku hnus, tak tady to frci 😀 ... jdu Vas docist

Vcera to bylo super .... priste zas!!!! A to pocko nam neskutecne vyslo 😉

Jani, jeste vecer jsem se rehtala, kdyz jsem si vzpomnela na Vas uspavaci ritual ... 8.20 cteni, 8.50 masaz zas, 9.15 masaz nohou 😀 😀 😀

bazalka
27. kvě 2009

Bekul, my chodime k dr. Kolkove na panoramu s spokojenost, znam ji dlouho, ana me od decka ... sama jsem k ni nechodila, ale s Martou ted celkem v poho. Nez da antibio, radej se pokusi lecit jinak, ale pokud jdou opravdu potreba, nasadi je a neexperimentuje. Navic ma fajn sestricku 😉

Ali , tak to byslime kousek od sebe 🙂. A hlasit se muzes par dni predem, nekdo to dela az po porodu, ale to bych neriskovala

Bekul, ja sla k dr, kterou leta znam ... tak to byla jasna volba

Byli jsme ted chvilku venku a bylo az na vitr fajn .... Macis se unavil na motore a ted usnul 🙂

entik
27. kvě 2009

ahojky🙂
to pocasi nam fakt vyslo!! vcera takovy parak.. jsem si myslela, jak matej utahanej usne jeste pred osmou a on usnul az o pul desate!!! 😠 To ja jsem teda byla hotova. A opravdu bylo moc fajn se tak videt.

uspavaci ritual 😀 😀

bazalka
27. kvě 2009

Peti, Macis zalezl jako vzdy v osm a o pul devate chrnel ... az do sedmi 😀

bazalka
27. kvě 2009

Peti, pry se uvidis v pa s Lindou ... mohla bych ti pro ni neco dal? Je to maly 😉

janica..
autor
27. kvě 2009

Ivi, Peti😀 😀 😀 😀 😀

Do kolika jste na golfu byly?