Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
4. čer 2009

ženský,kde lítáte 😕

Beku,už se to sobotí 😉

teda v té bedně dnes nic není ,já se nudím pomooooooooc,asi jdu spát teda 😀

bekulkamama
5. čer 2009

dobré ráno 🙂
kon: já včera ve 21:53 teda chrupkala 😀
taky jsme nekoukali, povídali jsme si s Petrem..., dost mi to chybí, pořád na sebe nějak nemáme čas ☹
dneska mi zaměřují kuchyň tak hurá, nějak jsme se s těmi pracemi zdrželi a vše se dost posunulo ☹ už se těším na víkend, dneska mizím v poledne z práce 🙂

konoupek
5. čer 2009

Dobré ránko,
Beku,tak to ti dnes rychle uteče 😉 .teda je fakt,že my si taky zrovna nepovídáme,všechno se točí kolem Denuš a o jiných věcech se nějak nemluví 😨

konoupek
5. čer 2009

Ale vy ted máte spoustu nových věcí před sebou,stavíte domeček,a čakáte mimi,takže plánů a představ máte myslím víc,než dost 🙂 😉

bekulkamama
5. čer 2009

kon: to teda máme no horší je že chodí domů ze stavby dost pozdě a já teď dost spím 😖 a když má čas tak je unavenej a taky si nechce povídat vždy a já melu furt 😀 chudák ze mě někdy nechápe 😀 tak já zneužívám kamarádky a rodinu a děti probírám s nima zatím asapoň převážně, ale už se toho chytá, poslala jsem mu odkazy a četl si o jednotlivých týdnech, pořád mi mucká bříško, no je to moc milé... je strašně hrdej, nikdy takovej rozněžnělej nebyl, to je fakt krásný! Strašně se těšíme do svého domečku...

víš sestra moje, vlastně řekla bych obě dvě mají problémy v manželství právě proto že spolu prostě nemluví, přijde mi že se lidi tě,mi starostmi a dětmi atd. prostě hrozně odcizí a je to škoda pak si každej dělá co chce.. ☹ a přijde mi že spíš žijí vedle sebe než spolu ☹

konoupek
5. čer 2009

No je fakt,že se většinou vše točí kolem dětí,když člověk ty děti má,zvlášt teda malý děti.

Ale vy máte příjemný témata na rozhovory 😀

konoupek
5. čer 2009

Beku a kam zmizlo téma těhulky z Olomouce? Si nepíšete,nebo to smázli? 😕

bekulkamama
5. čer 2009

kon: njn já to chápu jen mě mrzí že třeba ségra u které bydlím si nezkusí sednout a řešit to že ten vztah jim jde do háje, prosatě ho zachránit..

bekulkamama
5. čer 2009

no já holky táhla sem ale ony chodili i tak málo si povídat takže to asi zaniklo, já si tam nebudu psát sama že :-/

bananek
5. čer 2009

Ahoj holky kokám na to co tu probíráte tak se musím přidat já tvrdím to samé pokud si dva lidi nepovídají jde většinou vztah do háje já měla kryzovku je tomu asi pět šest let připadala jsem si zbytečná z práce do práce tatěk nasranej že mám služby a mladej lítal mezi námi (stávání,školka ,zeškolky,večeře,spát) a my na sebe neměly vůbec čas nakonec se do toho ještě spustila manželova abnormální žárlivost a volal mi i do práce koleginím jestli mám opravdu třináct třináct no co budu říkat už jsem měla žádost i na ubytovnu a nakonec jsme se jak jsme se už málem nebavily dohádaly tak do krve že zněj vylezlo že ho žere že jsem byla pořát pryč ale jak pryč já chodila do práce že?No dopadlo to tak že jsme se dohodly už kvůly mladýho a dnes nám to klape celkem dost když je problém tak o něm mluvíme a nakonec jsem i já chtěla si od těch stresů oddychnout a proto máme i tu malou a ta nás spojila po létech streu ještě víc a jak to bude až půjdu do práce o tom zatím nepřemýšlím nějak se to bude muset zvládnout že 😀 😀

bekulkamama
5. čer 2009

ban: to jsem moc ráda, dobře jste se k tomu postavili 🙂

konoupek
5. čer 2009

Marti,tak to jste měli docela krušný ,koukám.Hl.že se to spravilo a je dobře.Jako co si budem povídat,mě by taky vadilo,kdyby byl Tom pořád v práci,třeba i na směny a my se míjeli.Já bych třeba chlapa co jezdí na týden pryč a podobně nechtěla.

bekulkamama
5. čer 2009

já bych to taky tak nechtěla, kámoška je teď těhu a ten její je kamionista 😖 tak to obdivuju, v podstatě na to bude sama ☹

konoupek
5. čer 2009

kamoška má chlapa a ten jezdí s kamionem a pořád někde v trapu i víkendy kolikrát.To už by pro mě bylo lepší být sama. 😨

bekulkamama
5. čer 2009

to je divný že, ale někomu to taka si vyhovuje, já bych to taky nechtěla, přece je krásné to prožívat vše společně..

konoupek
5. čer 2009

jj jsou lidi,kterým to vyhovuje,já ten typ nejsem

janica..
autor
5. čer 2009

Ahojky nešel nám net 😠 dopo jsme byly se Zlatuš a Beruš v kině, mladej totálně z toho paf 😎

Jdu vás dočíst 😉

konoupek
5. čer 2009

Jééé to kino,já na to úplně zapoměla,ale stejně jsem musela vařit 😝

konoupek
5. čer 2009

a co dávali pěknýho pro děti?

janica..
autor
5. čer 2009

Evi ty odkazy nejdou, ale díky moc za mailíka, seš zlato 😉

Vašíku brzo se uzdrav 😉

Dávali pohádky s pejskem asi tři, to se moc líbilo, pak 2 se cvrčkem, pak jednoho Mikeše a poslední byl Krtek, no mladej ani nemukal, ten čučel jak zařezanej, moc se mu to líbilo 😅

bananek
5. čer 2009

Holky ono je ale na tom nejhorší že když jsem dělala školu při práci tak on žárlil i na tu školu že sí prý buduji něco a on jako má všechno obesr... ale tak to není on není ten chlap co uvaří uklidí,vypere atd vše čekálo vždy na mě já přišla po třináctce musela jsem umýt nádobý a podobně a ještě jsem měla mít náladu uplně super.A to bohužel taky nejde a jinak my se jeden týden vyděly míň a jeden víc ale u nás byl větší problém víkend jeden měsíc jsem měla jeden den a druhý měsíc jsem měla dva a to většinou se složí 13 13 a to můj nenávyděl 😀

bekulkamama
5. čer 2009

hezký víkend holky pa pa

konoupek
5. čer 2009

beku toto uteklo 😉

konoupek
5. čer 2009

jani a kolik tam bylo dětí?

marti kolikrát je to složitý,zvlášt,když se chlap doma práce nechytne 😠

konoupek
5. čer 2009

nic ,jedu na masáž,mizím páček 🙂

janica..
autor
5. čer 2009

Radi ahojky, taky přeji pěkný víkendek

Jani bylo to skoro plný, nejlepší bylo, když začala pohádka tak všeci děti tlesklali a skončila tak taky, no atmoška super 😀 😀 😀

zlatka
5. čer 2009

zdarec, taky uspáno a jdu makati, dělat palačinky a pokračovat v debordelizaci, já to tu jaxi nezvládám 😖 Připomíná mi to jednu paní, co más trašně dlouhou skalku, vždycky začne plet na jednom konci a až vítězoslavně dojde na druhej, tak musí začít zase od začátku, bo tam už to nejde poznat.

Kino super- děti u toho povídaly, tleskaly a byla tam školka a první a druhá třída ze školy.ještě jsi zapomněla na jednu pohádku od Žofky a pak na to podstatný, že s eneplatí-jen ti školáci, takže jak zase bude kino, tak vám dám vědět. teď se chystejte na ten pohádkovej les-příští týden.

No a mluvení ve vztahu je děsně důležitý, hlavně když to začne skřípat, já hnedka všechno řeším otevřeně na rovinu, ale př. moc ukecanej není, ale už ho takovýho beru. na půldenní život s ním už jsem zvyklá, je to skoro podobný jako to máte vy, jen to máme obráceně-váš taťka se vrací odpo a náš je zase dopo "doma".Přijde mi, že děti strašně ty lidi zcelují, krizovky pak přijdou, když všechny děcka"vyletí z hnízda", proto bych ráda měla ještě jedno později, ale začala jsem pozdě, takže to asi nebude zas až tak pravda.No a při krozivce je nejhorší, když se čeká, že s to nějka překlene a vyřeší samo,blbost největší.

janica..
autor
5. čer 2009

JJ jsem si na žofku vzpomněla u oběda, že jsem na ňu zapomněla 😀 😀

konoupek
5. čer 2009

takže dětí,jako smetí 😀

na pohádkový les se chystáme,jen ,aby se to počasí už trošku umoudřilo taky.Zítra je tam taky nějaká akce,hasiči a hanácká svatba,prý se bude někdo brát doopravdy v krojích,hry,nebo soutěže,večer zábava a ohnostroj,ale to už se nás netýká 😅 😀

zlatka
5. čer 2009

LINDI!!!!!!PROSÍM!!!! potřebuju rozumný argumenty pro naši babi, která by hned při prvním pšíknutí rvala do Berunky acylpiryn(nevím, kde má být jaký i-y). Příští týden ji má hlídat a představa, že to do ní cpe i kdykoliv jindy, mě děsí, tak jí to musím vysvětlit, proč ne. Nebo se to jako fakt může? Ona mi tvrdí, že tím léčila kluky pořád a jak jim to vždycky zabralo, ale já nechci, aby to zaváděla i u Beruš! Tak ji musím umlátit odbornýma argumentama, díky.