Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
11. čer 2009

Zlatus, u nas to byl sesup o pulku 😝 ... no jak by to bylo s 3500,- si neumim predstavit 😔

Zlatu, nas Martas je uz slusnak ... popiči jsou uz popelari a maaji pelnicky a jebáš uz je jebáb a na hlave uz nema pipiči ale čepiči nebo kyltovku 🙂

bekulkamama
11. čer 2009

jaj Bazi 3 dny ti neplatí nic pak 50 pak 70 % stejně je to ale prdlajs platné o prachy i tak přijdeš i když marodíš déle...
Zlatu: tak už to máš vyrobený? Zrovna jsem obědvala s Blekem a Mílou dává dohromady tu KPZ a vzpomínala tvůj ovladač, mimochodem, jak jako že jedeš dom? Já jdu taky na Pevnůstku! Tož neštvi babo!

zlatka
11. čer 2009

matka kecá.........teda blek.Já jsem neřekla, že nejdu na Pevnost, jen že bych se ráda odvezla domů, takže asi nebudu chlemtat a pak pojedu autem.V sobotu mám totiž s B. plavání, tak ať jim tam moc neplivu do vody.-)

bazi, škoda, že už nejsou popiči a pipiči 😀

zlatka
11. čer 2009

No jóó, bazi a furt byste chtěli (sestři i bratři) přidávat? 😀 😀 😀 já asi taky začnu chodit na noční🙂

bekulkamama
11. čer 2009

ahaaa tak to jsem nepochopila buď já či ona 😀 to je fuk... už sem se lekla že utečeš brzo 🙂 tak super 🙂

bazalka
11. čer 2009

Zlatus, ty penize delaji jen nocni a vikendy, jinak by to byla mizerie ... jenze kdyz mas deti, moc vikendy a svatky nechces, ale co nadelam ... jednou jsem se na to dala, tak vyderzaj pijaner 😉
A s tim pridanim to neni zadna slava ... seberou nam osobni, krouhnou priplatky za sal a jsme na tom porad stejne ... a kdyz jsme u toho, ucitele taky nedrou bidu z nouzi 😀

zlatka
11. čer 2009

jj, nápodobně, Bazi, ale jako já si nestěžuju, bo vždycky může být i hůř, takže asi tak.......A tu Vaši zodpovědnost vám nezávidím, zasloužíte si prachy a pak teda hlavně doktoři.
dobrou noc.

konoupek
12. čer 2009

Dobré ránko,

Tak Denuš včera začala soplit,jako ,kdybych to neříkala 😒 .Doufám,že to nebude nic horšího.Budíček byl už o půl šesté 🙄 .

Ivi vy si penízky zasloužíte za tu velikánskou zodpovědnost,samo mluvím i o doktorech,ale přidat by mohli jako všem,že 😉 🙂

bekulkamama
12. čer 2009

dobré ráno kon: mé ranní ptáče 🙂

konoupek
12. čer 2009

Dobré ránko Bekul 🙂 .My dnes ani nepůjdem ven,pže má denuš zvýšenou teplotu...to zase bude den 🙄 😒

prool
12. čer 2009

ahojky baby,
nejak nestiham
Zlatu mame 12 kolo
Bazi vytery negativni, ale Vasik je spatnej - pry je to viroza, ale porad polehava, knoura a rika, ze je unavenej ☹ nevim moc se mi to nezda, takovej jeste nikdy nebyl 😕

bekulkamama
12. čer 2009

kon: to mě mrzí ☹ to je pořád dokola to nachlazení viď? ☹ ty děti... stejně má být dneska tak nějak všelijak 😖

konoupek
12. čer 2009

No jak vidím,tak těch prtat tady je nachlazených víc...Vašík taky a myslím,že i Damiánek,nebo už je to Jani lepší?
To je tím pitomým počasím,chvíli tak a chvíli jinak,no vidím,že se to od města začíná nějak černat,snad nebude pršet,aby sme když tak mohly aspon před barák.

bekulkamama
12. čer 2009

kon: to my budeme dneska venku na zahradě na té rozlučce se svobodou tak doufám, že nebude moc pršet a nebude zima, bo to bude samé kýchání pak 😖

konoupek
12. čer 2009

No teda to vám moc nezávidím noc moc teplo venku 😖

bekulkamama
12. čer 2009

kon: já vím 😖 ale co naděláme že....

konoupek
12. čer 2009

Tak se pořáááááááááádně obleč,at neprochladneš 😉

bekulkamama
12. čer 2009

kon: no to budu muset, ale i tak v té zimě venku a večer? Pffff to vypadá že budu pít jen horkej čaj 😖

konoupek
12. čer 2009

beku no to asi jo a pro jistou si vem i do termosky 😀 😝 😉

bananek
12. čer 2009

Ahoj holky tak počasí dnes nějak nepřeje a mi tu máme dětskej den tak jsem se těšila tak doufám že to vydrží.Jinak s těmi penězi tonení vůbec slavné holky mi taky říkaly že jak přidaly naposlet hned to krouhly jinde tak že zase jako by nic že!Neboj Zlatuš ona si Luca to na druhé nedovolí ona naopak jak je moc dětí tak se bojí mluvit to jen z bráchou většinou musí dělat kraviny a někdy mám strach že to skončí úrazem a pár fackama 😀

entik
12. čer 2009

ahoj holky,
my jedem na vikend na Smilov, na rodinnou akci. Tak snad nam nebude prset! Mejte se tu hezky.
Jdete zitra na pohadkovy les?
Marodi, brzo se uzdravte!

A s temi platy to tak fakt funguje, mamka je zdravotni sestricka, tak ji taky tehdy, kdyz jim pridali, vzali osobni, takze na tom byli stejne. A ucitele taky tak. Tak to je to slavne pridavani ☹

bazalka
12. čer 2009

Prejem vsem hezky vikend a marodum at je lip!!! Ma byt konecne lip!!!

Nas tatka mel dnes dovo, tak jsme meli fajn den ... na odpo spani byl Martas u nasich a my sli na obidek a kuknout po obchodech ... koupila jsem si plavky 😉

Zitra raziome na vylet do Zlina ... v dopravnim podniku maji den otevrenych dveri ... pracuje tam nas deda, tak je uplne natesenej, az martovi vse ukaze 🙂 ... no a ten se tesi, jak bude ridit autobus 🙂

janica..
autor
13. čer 2009

Ahojky 🙄 holky asi za chvilku umřu, celej den v posteli, jsme chytly nějakou výbornou virózu, by mě fakt jeblo, nejdřív Damiánek, pak Petráš a teď já 😠 no každopádně Damiánek je už relativně oki, Petráš taky a já doufám, že i já budu zítra použitená a zúčastníme se pohádkovýho lesa 😵 v kolik se tam chystáte děvčata? jen teda jsem koukala, že to je nějak brzo, tak asik oželíme odpolední spánek 😒

Zlatuš a Raduš jak včera bylo?

Ivi hoď fotečku Martínka jak řídí autobus, musel být fest vykulenej co?

bazalka
13. čer 2009

Krucis, se mi to smazlo 😠

Jani, zo mate ale nejakyho zakernyho vira ☹ ... at je ti brzo lip, at si to muzete zitra uzit!!!

My nedorazime, mame odpo uz jine plany ... skoda, ze to neni dopo

Dnesek jsme si ve Zline fakt uzili!!! Martas byl nadsen a i my taky ... musim zjistit, jestli neco podobneho neporadaji i v Ol 😉

Hodila jsem fotecky
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

zlatka
13. čer 2009

Moc pěkný fotečky, Bazi.

Jani, pěkně se vylež, at jsi zítra ready. Pojede i marťa s Kubikulou?

jako já trpím jak kůň, ještě dopo to bylo asi z nevyspání, jsme dorazili kolem 4hod a v osum jsme museli vstávat, plavání ještě v poho a pak jsme si zdřímla s beruš a od té doby mě bolí škopek jako prase....a když pominu ten škopek, tak mě bolí celej člověk,za krkem od mlácení hlavou, záda, ruce- všecko, protože jsme tam, blbec, pařila jak divoká svině,holt už to není jak zamlada. no, zítra tam vyrážíme a já dám B. spát, vzbudím ji kolem druhé a pak pojedeme, startuje se od jedné do tří.

jakoubka
13. čer 2009

zdarec 🙂

no,Zlatuško,určitě bych na pohádkový les chtěla jít,jenže nerváček chrupká zhruba do půl třetí a než se vyprdolíme ,tak se můžem leda tak klouzat 😒 No,zkusím ho dát spát dřív .

Já jsem se pohádkového lesa jako děcko bála 😀 ,takže bych chtěla i zkusit ,jestli jsem dospěla a už se nebojím 😕

Ivi-Marťásek je super autobusák 😉

Janico-a ty se uzdrav 🙂

Včera jsem byla na metalo-rockovým festáku,a konečně jsem někde nebyla nejstarší 😀
žádnou skupinu jsem samozřejmě neznala 😀
No a texty 😒 vcelku mazec ,vím,že něco s anální dírkou 😝 😀 😕 a dal jsem neposlouchala.

reni7
13. čer 2009

ahoj-sory že vám sem lezu-Jaky-to nebyla anální dírka ale anální útok 😀 😀

jakoubka
14. čer 2009

dobré ráno 🙂
reni-no dokonce 😀 😝

Holky-Takže Kubík vstával brzy,tak tím pádem usne i dřív odpo. 🙂 Takže pohádkový les je reálný 🙂 Jenže,jaksik nevím,kde v tom Velkém Týnci je 😒
SOS,jestli na začátku nebo na konci 😕
Jediné co v Týnci vím,kde je:kino,Mohyla a hospoda na Ranči 😀

janica..
autor
14. čer 2009

Dobré ránko,

jako Reňuš co se omlouváš, sem taky patříš ne? co jak je?

Marťas asi taky pojedem, se cítím o sto procent líp, jen teda nemůžu moc mluvit 😅 jo kde je ten les taky nevím 😒

Kurnik tak o takový texty jsem přišla jo? 😀 😀 😀

janica..
autor
14. čer 2009

http://www.luckaamirka.vesele.info/ Martinko tady máš mapku, kudy kam 😉