Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jakoubka
14. čer 2009

jani-díky 😉
V kolik vyrazíte?My okolo druhé. 😉

janica..
autor
14. čer 2009

Marťuš vůbec nevím, pač ještě musíme jet pro D. pač je u tchánovců, bych ti pak brnka před 2hod ja?

jakoubka
14. čer 2009

ja 😉

janica..
autor
14. čer 2009

No nic jdu makat, musím toho využít, když je D. pryč a je mi líp 😎, ale táááááááááák se mi nechce 😅

zlatka
14. čer 2009

reni, vítej do diskuze a ještě s takovým zajímavých tématem jako je anální útok 😀

Marti, tak je to na konci Týnce-v Komárově za autob.zastávkou je most-přejedeš ho a hned se dáš doleva-zkrátka se musíš dostat pod mohylu, to se pak šlape k ní, víš?

jakoubka
14. čer 2009

nepřežeň to,ať zas nechytneš morybundus znova 🙂

reni7
14. čer 2009

zlatka-tak to sem se teda uvedla co? 😅 😀 ,jinak dík za přivítání

jani-tosi přišla o hodně,naše malá bude asi metalistka,mi dávala co proto když sme tam seděly a poslouchaly ty hruzy 😀
jinak se cítím fajn,akorát mám nohy jak konve,v úterý du poprvé na monitor,tak sem zvědavá jestli nám už dají nějakej termín,pujde tam semnou Táňa,tak uvidím

linn
15. čer 2009

Ahojky,
my jsme byli zas na vikend u tchanovcu, ale ted uz vas zas zanedbavat nebudu, uz mi bylo smutno 😅

Jaky byl pohadkovy les?
A jak ve Smilove , Peti? Nasi tam ted taky byli o vikendu.

bekulkamama
15. čer 2009

ahojky holky jak se máte po víkendu? Já dneska už docela dobře, zato včera jsem vyzvracela vše co jsem snědla, snídani, oběd, věčeři, no cokoli o co jsem se pokusila : -( asi jsem juchala moc dopředu že už to mám snad za sebou fňuk, ale dneska je celkem fajn, snídaně ve mě a nic... 🙂
Jsem si toho slunka moc neužila, sice jsem se ráno aktivně natřela opalovákem ale pak jsem byla v posteli, nebo na zahradě ve stínu, tak smůla, vidím že jste se měly lépe...

Zlatu - tak aspoň sis to tam pořádně užila ne? Já jsem samo po tom pátku, ještě víc nachcípaná, na tý zahradě to bylo šílený ☹ no a nejvíc mě mrzí ta Pevnůstka bo tam bych šla z fleku ☹ takže sem smutinky táhla domů ☹

reni: vítej...

entik
15. čer 2009

ahojky🙂
teda bekul, to ti nezavidim ☹

My se meli moc fajn, v patek a v sobotu byla teda pekna zima, ale pak uz nam svitilo slunicko a my svlikali vrstvy az do nedelnich kratas. Uzili jsme si to, zasoutezili, bylo nas 14, vsechny tety, strejdy, babicky, dedecci, takze matej mel o zabavu postarano, ani jsem o nem nevedela 😉 a navic priroda a lesy!!

Dnes je sileny parak, dopoledne jsme byli na hristi a fakt je uz leto!

taky vitam rencu.

janica..
autor
15. čer 2009

Ahojky,

Reni ještě že tu Táňu máme co? ta se o tebe postará a myslím, že už ti daj i termín, se tak máš, že nebudeš přenášet.......to je fakt největší vopruz 😅 pak písni jak jsi dopadla v porodnici 😉

Pohádkový les byl parádní, večer jestli bude čásek tak přidám fotečky 😉

Radi chudino, no přeju ať nevolnosti brzo přejdou, ale to prostě k těhu patří no 😅 😀 😀

janica..
autor
15. čer 2009

Týýýýýýýýýýýýý joooooooooo, mě mrskne, jdu zkontrolavat mladýho. že je nějak podezřele hodnej a on pokresli půlku pokoje 😝

reni7
15. čer 2009

čau Jani,no su zvědavá jestli už mi daj pevnej termín,jestli jo tak začnu byt pěkně nervozní,protože budu vědět kdy tam přesně du 😖 akorát furt nevim jakou tu narkozu,jestli ten spinál zvládnu psychicky 😖
prej je porodka úplně plná,ale já bych určo přenášela kdybych to neměla naplánovaný,malá se furt drží hrozně nahoře a pořád se mi vlni břuch,takže to není pravda že ke konci už tam nemají místo,ta naše si to misto prostě udělá,páč to je furt agvaerobik jak prase 😀

a co ti tam Damiánek pěknýho nakreslil? 😅

jinak holky díky za přijetí mezi vás 🙂

linn
15. čer 2009

Ahojky,
Reni, taky vitam 🙂 proc jdes na cisare, jestli se muzu zeptat?

Bekul, at je lip 😵

Jani 😅 😅 😅 my mame jen mirne pocmaranou zed v obyvaku 😉

janica..
autor
15. čer 2009

Reni no nervy určitě budeš mít, ale zas budeš mít malou už konečně u sebe, pamatuju, že jsem se pak už ničeho nebála a bylo mi všechno jedno ať se mnou dělaj co chcou, ale hlavně ať je malej zdravej a u mě 😵

Ivka(bazalka) a myslím Zlatuš byly na spinálu, tak ti určitě napíšou 😉

No mladej se teda činil, si normálně oddělával i tu nástěnku a je to počmrkaný i pod ní 😕

entik
15. čer 2009

Reni, jsem se divala do albicka, mate pekny kocarek🙂 Holcicka mela byt napred ema a ted barunka? nebo jeste nevite?
Ja ted ctu knizku Znovuzrozeny porod do Michela Odenta 😵 😵 ten porod je takovy zazrak 😵

Vytvarnikum zdar!!

zlatka
15. čer 2009

Zdareček, nějak jsme se k vám nemohla dostat. beruš dnes byla na óčku na klíšťata a ani nebekla, šikulka moja, překvapila, jinak dnes odpo nespala, tak je tuhá jak veka už od půl osmé🙂🙂

Reni, Já js. byla na spinálu a pohoda jazz, doporučuju, všechno vnímáš a je to lepčejší a to napichování není zas taková hrůza, jak jsem si předtím mylsela, ty jehly nevidíš, tak je to o.k., oni s tebou mluví, tak se na to ani tak nesoustředíš.

janico, jako kde jsou fotky??? my budeme mít zase jen vídejko. A doufám, že ti počmrkal aspoň tu nově vymalovoanou🙂🙂 Vždycky, dkyž je podezřelý ticho, tak se děsím, když jdu na kontrolu.
bekul, však do porodu pevnost ještě spácháme, neboj.

peti, taky hoď ňákou fotečku a kdy dorazíte za náma??? 😀

janica..
autor
15. čer 2009
janica..
autor
15. čer 2009

No to měl panáček štěstí, že pokojíček vymalovanej neměl, jinak nevím nevím, ale jak jsem šla za D. řikám kde jsi a on vyšel s pokojíčku, takovej hodnej, hodil na mě to jeho oko, jak on to umí a já mu řikám, ty seš tak hodnej, dej mi pusenku, no kurnik a pak udělám dva kroky a málem mě jeblo 😀 😀 😀 😀 jsem se chtěla hrozně smát, což jsem teda udržela, pač jako všechny stěny jako pomalovaný nemusíme mít, tak jsem mu jako vysvětlovala, že se maluje na papír a néééééééééé na zeď 😅

jakoubka
15. čer 2009

Hoj,

Jako jestli bude mít malej neštovice ,tak fakt v létě excelentní 😠

janica..
autor
15. čer 2009

Co? kde je vzal?

janica..
autor
15. čer 2009

Jako kde seš, ty sem hodíš takovou zprávu a zmizneš, jako jestli má Kubalajs neštovice, tak je bude mít i mladej 😕

jakoubka
15. čer 2009

Tady.Já jsem o tom začala přemýšlet až teď 😠

Dopo jsme byli venku a potkali jsme tu paní co mají ty ministavebniny,víš?
Kecaly jsme a ona mi říká,že malá má neštovice 😒 Ale mírný,páč je před týdnem očkovaná,ale už to muselamít v sobě ☹

Jako nehráli spolu s tou malou ani nesahali na sebe,ale oni jsou přenosné i vzduchem 😒

No já budu mít nerva 😠

janica..
autor
15. čer 2009

Ááááha já už myslela, že jsi našla pupínky na Kubíkovi. No, ale jestli stáli od sebe dál, tak si myslím, že to nechytl.......jj vím kterou myslíš...

janica..
autor
15. čer 2009

No nic jdu spát, furt jsem čekala na Petráše a teď volal, že v práci ještě ztvrdne tak 2 hodiny, tak to jako nedávám, tož dobrou noc

jakoubka
15. čer 2009

jj,stáli dál.no,nevím snad to nechytl ☹ hlávně v létě a když chci jet na last-minute k moři ☹

janica..
autor
15. čer 2009

No to jo, to by bylo naprd 😠

janica..
autor
15. čer 2009

Nic fakt mizím čao

jakoubka
15. čer 2009

já též.Zduř 🙂

zlatka
15. čer 2009

Jani, tak ta zeď je teda excelentní, malej je umělec! 😀 😀 Vypadá to na tužku, ne? to je v poho!Taky to už mám za sebou, jsem z toho na týden udělaal galerii, jsme tam nalepila cedulku a každej kdo přišel se musel povinně dívat a platit vstupný🙂