Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
16. čer 2009

No, no, no, no..............................

zlatka
16. čer 2009

jsem viděla, Jani(kon.), jak jste s Tomem jenom blikali po všech očima.....a byli na pozoru🙂 😀

Tak takovej mazec tam nebývá každej den, ne?

aktekram
16. čer 2009

zlatka: jo snažíme se to vydržet, už mě posledně doktor zkoušel zda to opravdu nechci vědět, že on už představu má. Jména máme pro holčičku: Petra a pro kluka: Matěj.

konoupek: ano má přezdívka je mé křestní jméno pozpádku

Vidím že tu každá už máte díťátko doma, poraďte mi mám si vybrat dětskou lékařku a já pořád nevím pro kterou se rozhodnout. Důležitá kritéria jsou: dobré reference, dosah MHD popř: v naléhavých případech snadné zaparkování. Co myslíte, ke které se jít zaregistrovat???

janica..
autor
16. čer 2009

A kde bydlíš Marky?

janica..
autor
16. čer 2009

Zlatuš 😀 😀 😀

aktekram
16. čer 2009

Janica: přímo v Olomouci, přesněji v Nemilanech

janica..
autor
16. čer 2009

Pač jsme všechno spokojeni s dětskýma doktorkama, tak kam by jsi to měla neblíž 😅 já chodím k nemocnici, Zlatka k bristolu, Iva chodí někde u parku........

bazalka
16. čer 2009

Marki, ja chodim na Panoramu ... porkovani v poho, dr fajn a MHD tam jezdi ... jen ne 17 z Nemilan, ale kdyz presednes na Povlu, tak se tam v poho dostanes 😉

konoupek
16. čer 2009

Zlatu já to zase až tak nesleduju,ale Tom jo,tak já spíš zase sleduju jeho grimasy 😀 .Ale párkát už tam tolik dětí bylo 🙂 .Je fakt,že ty maminy by si ty děti měly opravdu hlídat,pže kolikrát kecají a ani neví,kde dítka jsou.Nedávno měli otevřené dveře do sklepa v tom paneláku naproti a děcka tam lítali dokonce po schodech!Mluvím o těch větších,jako je Vojta od Olgy a té paní co má ty tři děti,nevím,jak se jmenuje.To si myslím,že by se stávat teda nemělo,nebo nás tam odtud jednoho dne vykopnou 😒 😉

aktekram
16. čer 2009

Je mi to úplně jedno jsem mobilní, hodně mi teda doporučovali dr. Žemličkovou (nebo tak nějak) na tržnici, ale myslím že tam bude velký nával ikdyž jsou tam 3 dětské lékařky. Nejblíž to mám do Slavonína, ale doktorka je starší, není tam lékárna a i z komplikovanějšími vyšetřením nebo odběry by nás poslala do města na polikliniku. Takže tam fakt nepůjdu.
Přemýšlela jsem nad červenou poliklinikou na náměstí hrdinů, jsou tam dvě nové mladé doktorky a přibírají nové pacienty, ale zatím neznám nikoho kdo by tam chodil a na netu nemají žádné doporučení

konoupek
16. čer 2009

Jo Zlatu ,díky za ty fixy,Denuš poflusala co se dalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale jsou fakt dobrý Tom si taky vyhrál 😀 😀 😀

konoupek
16. čer 2009

Marky já ti neporadím,neb do města k dr. nechodíme 😉

aktekram
16. čer 2009

k panorámě jsem chodila já když jsem byla malá, k hambálkové a pak do timpa k poučové 😀

entik
16. čer 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

zde jsou fotky🙂 z naseho vikendu, jen par🙂

Jani, jeste, ze jsi se me zastala!! teda!! 😅 😀 😀 😀 😀

Marki, proc musis na cisare?

zlatka
16. čer 2009

Fixy jsou parádní, beruš to miluje, fučela by furt, musíš dávat přestávky, aby se nemotala hlava a jako je to fakt zážitek vzít tu "flustačku" po nich do pusy🙂 Beruš teď miluje domino, peskesko(pexosko) a tyhle ty fixy.

No a teda přiznám se, že i já jsme se dneska zakecala, ale tak v jednom oku jsme tu b. pořád měla.

Marky, však když budeš někde nespokojená, můžeš pak přejít nebo dej na doporučení některých známých a jiných maminek.

bekulkamama
17. čer 2009

ahojky 🙂
akte: já se jen ujišťuju 😀 já bych to ty jo nevydržela, to jsi fakt dobrá...
Zlatu: dám, dneska odpol. tam jdu, už jsem celá zvědavá, ale očividně je to ok, snídaně šla právě ven ☹ a v práci UPS 😖 😅 no co nadělám že

zlatka
17. čer 2009

brééé ránko Vietname!
No, když chodíš, Beku, tak často na UTZ, tak je to složitější, já měla při zjištění, pak ve 12tt, pak až ve 20tt a pak, ymslím, ještě jeden před koncem, tak to se v pohodě dá vydržet, já bych zase nevydržela neříct, když bych to věděla.dneska jdeme vybírat berunce šaty na svatbu, tak se těším.

entik
17. čer 2009

dobreee rano
z Berunky bude princezna🙂 uz se tesim na fotky

Bekul, ty si to teda poradne uzivas, fakt se vsim vsudy...

Ja jsem ted taky moc zvedava, co se nam narodi, ale preci jen, za to teseni to stoji. Mne by vadilo, kdyby mi to rekli spatne, a ja zila v domneni, ze cekame holku a narodil se kluk, nebo naopak...A ted jsem zvedavejsi, nez u Mateje🙂

Jdu na kontrolu ted ve ctvrtek 🙂

bekulkamama
17. čer 2009

Zlati, často??? jsem byla jednou, a teď po 4 týdnech jdu po druhé, tato pravidelnost je v prním trimestru normální pak se to zkracuje na 3,2 a 1 týden dokonce, kam si to chodila???
Můj dr. má UTZ u sebe v ordinaci. Dělá vnitřní UTz vždy při každé návštěvě aji při obyč. prohlídce. To ej přece normální ne?
já si to taky nechám říct, obdivuju že to Markétka vydrží.
Berunka neobleče ty šatičky co měla na mé???

Peti: no co nadělám ☹

aktekram
17. čer 2009

Ahojky, dobré ráno,
taky mám doktora, který má utz přímo v ordinaci, utz mi dělal v 8tt, pak ve 13tt na genetice, 20tt velký utz na vnitřnosti, 23tt utz srdíčka v kardiologické ordinaci, teď jdu v 30tt na utz ve třetím trimetru. Minule v poradně utz vytáhnul, ale jen na kontrolu srdíčka, prý to bude teď dělat na každé prohlídce, ale víc jak srdíčko jsem neviděla. Vím že holky chodí do nemocnice ještě okolo 25tt na placený 3D utz, ale to já nechtěla.
Takže utz v těhotenství je teď docela dost. Pohlaví jsme si nenechali říct, protože má tchýně do nás tak dlouho vrtala, že ji MUSÍME říct co to bude, že jsem se zařekla že ani já to vědět nebudu. Myslím že to má v sobě určité kouzlo a na druhou stranu dřív se to taky neříkalo a nikdo to nepotřeboval vědět dřív.

Máte krásné fotečky........ 🙂

zlatka
17. čer 2009

Asi možná joo, si to už tak nepamatuju, můj mudr taky měl UTZ v ordinaci, aleurčitě ne té kvality co na genetice, to pohlaví mi byl schopnej říct mnohem později. No, ten na genetice je stejně nejlepčejší. Do těch šatiček se už nevejde, je to taky už skoro rok, to byla prcek malej.

bekulkamama
17. čer 2009

zlatu: no jo letí to, Beruš roste jako z vody, ty jo já se ti ale zeptám ségry, ty dvě malé měly půjčené a ty druhé co měly ty čananější šaty ty byly koupené ve výprodeji... nebo chceš normální šatičky?
Já nevím jakej UTZ má můj dr. ale asi dobrej když bylo srdíčko vidět v 5tt+6 🙂

bekulkamama
17. čer 2009

marky hlavní je, je máš vše v pořádku 🙂 pohlaví není tak důležité 🙂

janica..
autor
17. čer 2009

Dobré ránko,

Raduš právě, to je výborný chodit tam kam chodíš 😀 tam ti doktoři dělaj ultrazvuk vždy a to je super, sice maj, placený snad jen 4 za celý těhu, ale taky mi vždy Turčan udělal ultrazvuk a to jsem milovala, že jsem se podívala na malocha 😵 no jako mě se doktor ptal ve 13tt jestli chci vědět co to je, tož takovou dobu, bych fakt nevydržela 😅

bekulkamama
17. čer 2009

ahojky Jani 🙂
mě se tam taky líbí a o nějakém placení nevím ale bude.li třeba tak zaplatím... jdu tam teprve po druhé...
už se těším ale jako malá 🙂 taky chci vidět že je to ok 🙂 ať netloustnu jen tak bezdůvodně 😀

zlatka
17. čer 2009

No, zeptej se ségry, jeslti si vzpomeneš, my se jdeme dneska podívat do caxy.Tak když tak vyberu a pak si je třebas brát nemusím, uvidím.

janica..
autor
17. čer 2009

Radi nee jako, že by jsi platila ty, ale že jim jen 4 ultrazvuky proplácí pojišťovna 😉 a někteří doktoři dělaj, jen ty 4 ultrazvuky za celý těhu.........

aktekram
17. čer 2009

moje aktuální téma je balení tašky do porodnice, a zatím to vypadá že potáhnu loďák 😀 😀
přijde mi v seznamu z porodnice toho strašně moc 😀 😀

zlatka
17. čer 2009

Tak si B. vybrala na poště pohádku o Sněhurce, děcka, to je americká slátanina- jsem to musela aj přetáčet, sněhuru tam unesl drak, místo trpaslíků je tam sedm sestřenic od trpajzlíků-no jako síla.... 😠 😠 jsem myslela, že to je klasická pohádka

bekulkamama
17. čer 2009

Zlatu, já k ní odpoledne skočím, myslím že to nebude problém, jen aby by jí to bylo a líbily se ti.. kdyžtak kukni na fotky ze svatby. Ta malá hnědovláska má 4 roky ale je drobrá, no spíš jako vižlátko 😀
marky: to ti dali v nemocnici seznam?