Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
30. kvě 2008

Hlavne me stve to, ze Martas je hnusne olezlej, vypada jak zanedbany dite ☹ ... asi to prehanim, ale fakt to nema hezky, navic na tom obliceji to kazdej hned vidi 😖 a dr rikala, ze to ma celkem dobry ... nevim, kdy by se ji to zdalo spatny, asi az by mel pusinku samej bolak 😠. Ma to kolem oci, jeden pupinek vedle druhyho, na vickach, pod nosem, na brade, obcas kolem ousek ... proste vsude, kde je v okoli sliznice, ktera reaguje na ten bordel, co lita ve vzduchu 😠

janica..
autor
30. kvě 2008

Zderac to byl pažák uf 😎

Ivi na Marťáskovi to vidíš hlavně ty, já jsem to viděla na obličeji až když jsi mi to řekla 😉 a určitě jako zanedbaný dítě nevypadá 😠 😀
S plavenkou se musím zeptat jestli to jde, převíst 😉 no ale nevím jestli bych to stihla vybrat do konce měsíce, zítra brnknu na plavčo kdy maj volno a poptám se 😉

NO vy plánujete srázek na čtvrtek a to mívám plavčo, jako vůbec na mně nemyslíte 😠 😅 😀

bazalka
30. kvě 2008

Jani, plavenka plati do konce cervna, ale pry jde prodlouzit po domluve a nahrady budou i v cervenci 😉. Poptej se a pokud bude potreba, zajdu tam osobne ... zjisti co vse je potreba pro to, aby mohl vyplavat nahrady nekdo jiny.
Jani, ja vim, ze by to mohl mit mnohem horsi, ale dobry to nema a urco se s tim neco da delat. no, snad se to zlepsi az prestanou litat pyly

janica..
autor
30. kvě 2008

OK vše zjistím a dám vědět 😉

Mizím jdu čučet na ČT 2 je tam něco o prckách ahojky a pěkný víkend 😎

bazalka
30. kvě 2008

Uz to konci 😒

linn
30. kvě 2008

Zdarec,
no to je blby s tim plavcem, jeste porad chodite Jani pravidelne? Tak co teda jinej den nebo odpo?
Ivco, vis , uz me ti doktori fakt nekdy s...., ja uz to snad ani jinak nemuzu napsat 😀 😀 😀 to by me zajimalo, jak na to pani doktorka prisla, ze ambiderman neobsahuje konzervacni latky, jak by asi jinak vydrzel ???????? Ono sice kdyz toi ho v lekarne navazi, tak se tam musi napsat trvanlivost mesic, ale jinak tasurovina vydrzi treba rok. Me jen proste nekdy prijde, ze doktori maji pocit, ze po dvou semestrech farmakologie vi naprosto vsechno. 🙂 Ale netvrdim, ze jinak pani doktorka musi byt spatna.
Je to proste normalni kremovy zaklad, nerikam, ze spatnej, ale zadnej zazrak to teda neni. Jestli vyhovuje, nerikam ne.
A zkouselas uz tu A-Dermu? Vyrabi ji taky Pierrre Fabre, jak Avene a je to rada fakt pro alergiky, atopiky.
http://www.lekarnaparizska.cz/kosmetika-aderma-...
S tema ocickama si moc netroufam radit, bud si nech napsat primo nejaky ocni antihistam.kapky nebo z volne prodejnych snad jeste zkusit Evercil.Divala jsem se, ze od roku uz i bez vedomi lekare
😉
Drzim palce, at tu pylovou sezonu prezijete a at se to pak fakt zlepsi, je mi jasne, ze te to musi fakt trapit.
Papa a dobrou noc

cecil
31. kvě 2008

ahoj cholky 😉

tak jsem teda vylezla z lůžka, ale ještě spim 😅 , včera jsme dávali seno do kopek a já si hodila Emču do Erga s tím, že tak za 20,30 minut jí to přestane bavit a já toho nechám. Vydržela hodinu a půl 😲 😅 😀 😝 !!!!!!!! Dnes mě bolí lýtka!!! Aúú. A mám teda dost.

Pytle jsem už vyzkoušela, teda jeden, vrhnu se na to časem.

a dřevo už včera Petr pořezal a schoval 🙂 .

Lindo,s těma doktorama je to děs, každej mluví jinak, někteří ještě tak, že je člověk za pitiomce...ty jim můžeš aspoń erudovaně odvětit 😅 . Ivi,asi to bude trochu hledání, než přijdete na něco universálního. Nebo kombinaci lékůa mastí, která vám bude vyhovovat. Přiklonila bych se k těm kapičkám do oka.

a Emilka se pěkně rozkecala! Začíná žvatlat a říká dokonce gatě!!!, teda spíš jsou to date.... 😀 , ale i tak. 🙂

Hezký den!!!!!!!!!!!!!!!!

A ve čtvrtek se omlouvám, budu mít návštěvu, těhu kamarádku po třech letech.

konoupek
31. kvě 2008

Ahoj maminy,zase má být pařák 😝 no nic méně je u nás dnes kácení májky tuším,tak se chceme zajít podívat,jen mi vadí,že tam nikde není žádný stín,tak nevím,jak dlouho to vydržíme 😕 .
Zlatu díky za pytle,ještě nením,kdy se do toho pustím,no 😝 .
Denuš jsme včera koupili úplně obyčejnej bazének,tak ho některej den musíme prubnout u babi a dědy,jsem zvědavá co na to bude říkat.
Přeju všem hezký víkend

linn
31. kvě 2008

Dobre rano,
Ivco, jeste jsem si vzpommnela, ze jedna kamaradka, ktera je tehu, tudiz kortikoidy nee, je moc spokojena s radou biodermy
http://www.bioderma-cz.com/default.asp?strankaI....
A abych teda nepomlouvala jen doktory, tak i u nas jedna starsi kolegyne ma nazor, ze Indulona je nejlepsi na vsechno. 🙂 🙂 🙂
Taky prejeme pekny vikend. 😵

bananek
31. kvě 2008

SAhoj holky já vidím že lin pěkně radí hlavně ať vám to pomůže pročetla jsem si to taky a myslím si že jsou to dobré věci a přectavte si že kamoška měla leta egzém na rukou pukalo jí to až do krve a co už třetí rok používá krém z mořských řas tak má klid ale jestly je to dobré i pro děti nemohu říct to by se chtělo poptat na patřičném místě ale né zase nějaké mudr která propaguje jen kortikoidy které spíš mohou ublížit že 😉 😉 😉 Jínak přeji pěkný víkemd a oslavte z dětmi zítra den dětí maminky pa pa jdu chlapům uvařit kafe bourají zítku tak ať neřeknou že zanimi nejdu 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
1. čer 2008

CHlapečci a holčičky všechno nelepší k vašemu dětskému dni ať jsou na vás rodiče hodní a splní vám všechny vaše přání😵 😵 😵

konoupek
1. čer 2008

taky přeju dětičkám všechno nej nej ,pohodový rodiče a spoustu hodnejch lidí kolem sebe 😉

cecil
1. čer 2008

Lindo, no jasně Indulona!.... 😀 však tu si kupovali nejvíc vojáci 😀 😀 , hm, no nic. 😅

cecil
1. čer 2008

Ke dni dětí všechno nej, ale děvčata, ještě i my jsme něčí děti, takže i nám pohodové rodiče 😀 .

Uf, u nás je teda pařák 😕 .

Páček

bazalka
1. čer 2008

Ahoj detatka, prejeme Vam vsem vse nej k Vasemi dni D 😀

Lindi, diky za rady ... musim zaklepat ... mame tu pusinu mnohem lepsi, hlavne ta sucha mista 😉. Myslim, ze asi prestalo litat vzduchem to, co Martovi nejvic vadilo. Od Biodermy mame krem s faktorem 50 a je paradni. Pockam, jak se to ted vyvine a pokud to nebude lepsi, koupim ten kremik od Biodermy. Uz mi u nas v lekarne chteli dat vzorek, ale nemeli ... mam se zeptat tento ty. Byla jsem tam pro toho Sindermana a magistra si hned vsimla, co ma malej na obliceji a nabidla mi prave tu Biodermu ... ale nic mi nenutila, rekla, at rozhodne vyzkousim vzorek a pak at kupuju 😉

Teda to nase dite ta horka zvlada uplne v poho ... po obidka si da trihodinovku a jede dal 😀

A s tou Indulonou ... az se nastvu, tak tim Martase taky zacnu patlat ... nic tim nepokazim 🙂

Jo a jeste jedna novinka u nas ... vcera jsme vzali Martaka strojkem ... at mu neni vedro. Ze zacatku byl v poho, ale pak uz protestoval ... no marne, uz to musel vydrzet 😅 😔 ... hodim fotecku

janica..
autor
1. čer 2008

Helou, to byl pažák co? Docházka nějak vázne, ale ani se nedivím, taky furt někde lítáme 😝

janica..
autor
1. čer 2008

Jé už se těším na foto

janica..
autor
1. čer 2008

No kde to vázne s fotečkama Ivi, já už jsem vložila 😎

bazalka
1. čer 2008

Ja uz taky 🙂
Jani, Damous ja fraja a ma bozi triko 😉

bazalka
1. čer 2008

Ja jsem je musela zmensit 😝

janica..
autor
1. čer 2008

Marťásek je kocour, sluší mu to 😉 taky budu zas Damiánka stříhat už to má zas docela dlouhý 😝

janica..
autor
1. čer 2008

CO jste dnes dělalay, nebyly jste dnes v parku?

bazalka
1. čer 2008

Jen jsme ho lizli .... byli jsme ve Vypadui a kolem Moravy. Az jsme dorazili do parku, tak jsme zjistili, ze hraji Horkyze slize, ale nez jsme tam dosli, tak uz skoncili 😠

bazalka
1. čer 2008

Vy jste tam podle fotek byli, ze? Kdo tam jeste hral?

janica..
autor
1. čer 2008

NO právě byli boží, jsme na nich byly 😎 ještě o 5 a radeček, super

bazalka
1. čer 2008

To me stve 😒 ... neva no. Aůe myslim, ze Horkyze slize nejsou zrovna moc pro deti 😅

janica..
autor
1. čer 2008

No to ne, byli tam Peťový rodiče, tak s Damiánkem objeli park.....

bazalka
1. čer 2008

No, myslim, ze damouse by to jeste oc nepoznamenalo 😀 ... Martas poskakoval v kocare jen co uslysel z dalky hudbu 😀

bazalka
1. čer 2008

Ja potrebuju nutne novy plavky a nemuzu sehnat nic, co by se mi libilo 😠 ... a sedelo mi. Vilas prohlasil, ze si mam jit vrsek koupit do detskyho a misto spodniho dilu si koupit elastaky na kolo po kolena ☹ 😖 😀

janica..
autor
1. čer 2008

NO ja on tam byl zase středem pozornosti 😀 😀 tam pařil, no lidi měli co sledovat 😅 😎