Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
17. črc 2009

Zdarec,

tak jeste prezit dnesek a zitra ma byt uz ochlazeni 😀

Radi, u Samika uz presne nevim, ale u Sebika jsem to taky vedela hodne brzo 😉

Jani, DEniska je silkulka, u nas je stridave oblacno, jsou dny, kdy jsme uplne bez nehody a naopak nekdy menime slipy dvakrat za dopo 😒

Peti, uzijte si tabor a Ivca dovcu 😵

Me pichla ve sttedu do chodidla vcela (no snad po dvaceti letech 😅 ) a teda pekne mi to nateklo, vcera vecer jsem skoro nemohla chodit, jsem se belhala, ted uz snad dobry 😕

bekulkamama
17. črc 2009

ahoj Linn: no já jsem nedočkavá jako děcko 😀
ježiš chuděrko to se mi stalo v dětství, přímo do chodidla na bazéně, to je hrozný, moc to bolelo, doufám, že ti to už splasklo 🙂 a je líp...

konoupek
17. črc 2009

Ahoj holky,

ted jsem četla,že ve středu tady u nás na piskáči pokousal rotvailer dvouletou holčičku do krku do je děsný.Viděli jsme letět vrtulník a za chviličku letěl zpátky,ještě jsme si říkali,že to muselo být někde blízko.Byla ve vodě a on k ní doplaval a vrhl se na ní.To si neumím představit co prožívali ti rodiče 😔 .Holčička je už naštěstí v pořádku.

Jinak teda mám asi po třech letech antibiotika,tak trčím doma.Nic mi není,jen v tom krku mě bolí,že nemůžu mluvit pořádně.

Teda musím říct,že mě ještě nikdy ani včela ani vosa nepíchla,tak nevím ,jaké to je a ani po tom netoužím 😉 .

Beku a ty nebud zvědavá,budeš brzo stará 😀 😀 😀 .Ale já jsem byla taky 😉

linn
17. črc 2009

Jani,
no to muselo byt hrozne 😔 hlavne, ze to teda dobre dopadlo.
A brzo se uzdrav, atb by mely pres vikend urcite zabrat.

No a to pichnuti teda byla bolest priserna 😠

bazalka
17. črc 2009

Ahoj holky!!!!

Jani, na piskaci mezi Grygovem a Majetinem? Kdysi jsme tam jezdili. To je teda sila!!!! A co si vezmes na psovi, kdyz nas zmrzaceny dite, ze?

Bekul, to ma s tim vyvojem dr pravdu, ale i my jsme se ucili, ze listovka by se mela zobat aspon do 20. tydne. My jsme taky vedeli ve 12 tydnu, ze budeme mit chlapecka. To nejsou jeste videt genitalie, ale pozna se to podle sklonu stydke kosti (musi byt kvalitni ultrazvuk a kvalitni doktor 😉 ). Pohl org jsou videt az tak od 16. tydne.

Byli jsme dopo ve meste .... no vedro, fuuuuj. Byli jsme koupit okluzorky na ocicka ... zacnem lepit po dovo. A taky si Martinek zkousel brylecky .... uz mame jedny favoritni 🙂 ... normalka ho to desne bavilo a chtel zkouset a zkouset. Snad to tak bude i dal.

linn
17. črc 2009

Ivco a jakou maji brejlicky barvu? Jsou to ty cerny? 😉

konoupek
17. črc 2009

Lidi díky 😉

Ivi jo mezi Grygovem a Majetínem.Já se tam taky chodila jako malá koupat,ted už bych tam nešla a s malým děckem vůbec.Lidi tam koupou psy a koně,no nic pro malochy myslím.

Ivi kolik stojí brýličky pro prcky je to stejný,jak pro dospěláky? Asi jo že.A pojištovna třebas nepřispívá? jen mě to tak zajímá. 🙂

bazalka
17. črc 2009

Lindi, cerny byly velky ☹.

Je to celkem problem, potrebujem fakt maly brylecky a tech je malo. Ty ,co mame vybrany, jsou kovovy tmave modry a maji plastovy stranicky zlutozeleny .... moc hezky a Macimu desne slusi, je maly profesor, prisel mi desne komickej 😅. A jeste jsme nasli jedny super, plastovy, cernozluty a stranicky maji takovy pruhovany .... ale ty kovovky byly lepsi.
A ceny ... pojistovna prispiva 300,- na obruby a plati sklenena skla. My skleneny nechceme, chceme plast, tak budem doplacet tak 500,- za tvrzeni plastu, at se neposkrabe a obruby stoji ty kovove 1000,- a ty barevne plastove 1850,-. Celkem perda. Asi ale vezmem ty kovove ... optik mi radil, at to neprehanime, ze se stava, ze detem vydrzi bryle treba jen tyden, protoze je muzou rozsednout, slapnout na ne a tak. Tak ty kovovky vyjdou do 2tis a pry vydrzi hodne. No, budem muset broucka hlidat, at s nima moc neradi 😉

konoupek
17. črc 2009

No i tak je to pálka teda,ale to se nedá nic dělat.Martínek bude frajer aspon 🙂

bekulkamama
17. črc 2009

kon: jani teda to je hrozný s tím psem z toho mám šílenej strach od těch dob co tou vidím už léta ve zprávách a kecy typu takovej hodnej pes to byla ana děti byl zvbyklej ježiš, ve mě by se krve nedořezalo v tu ránu ☹

bazi: když on mě nohy u sebe a mezi nima pup. šňůru tak co na to říct?! ☹ ok tak já si tu listovku ještě koupím teda! 🙂 to mi jistě neublíží...

micinka22
17. črc 2009

Cau holky to koukate cooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 sem musela nakouknout v kolikatym tydnu je Peta ,...sem myslela ze uz skoro rodí 😀 😀 🙂)

Janic snažilka sem ale IVF bude asi v Září...no těšim se :/// 😢 😢 😢 😢 😢 hlavne sem se tomu chtela vyhnout a asi mam smolika no...

A co srázek ?? neplanujete...rádi bysme vás viděli 😵 😵 😵 😵 tak kdyžtak napiště SZ...moc sem nekoukám .. 😅 😅 😅

micinka22
17. črc 2009

jo a s tim ditetem..nechapu ze dvoulety dite plavalo samo??? ze k nemu sem doplaval a kousnul...to je nejaky divny ..zase si myslim pokud by byl rodic blizko tak je celkem jednoduche dite ve vode ubranit ...na sousi je to horsi že :/((( ale je to desny ..ja hlidam i pred nasema..furt je to jen pes i kdyz hodnej a "nikdy" by nekousl...

linn
18. črc 2009

Tak aby to tady nebylo dnes bez prispevku 😀

Odpo jsme byli s M. v kine a nasi hlidali oba kluky, asi ctyri hodky a dobryyyyyyy 😵 Sebik ani nekviknul, takze si to urcite zas nekdy zopaknem. 🙂

Peknou nedeli vsem 😵

konoupek
18. črc 2009

Lindi a na čem jste byli?

My byli jen na obědě u "tchýně"odpo jsme chtěli vyrazit někam ven,ale počasí opět nezklamalo 😝 .

reni7
18. črc 2009

ahoj

včera sme slavili u tchánů na terase moje narozky a malá tam snáma spinkala v postýlce,odcházeli sme opůl dvanácté v noci 😀 takže má zasebou první velkej flám,ona je tak spokojená na vzduchu,pořád vydržíme spinkat 3-5hodin v kuse 🙂 je to zlatý mimnko

Jani-díky za přáníčko,v týdnu se vám určo ozvu a dojdete už konečně na návštěvu,doteď to prostě byl pořád takovej chaos 😝 jak budu kočárkovat,tak ti pisnu 😉 jinak tě pak budu doma potřebovat aby si mě naučila jak dávat na koníka fotky-se to už musím naučit 😅 sem ostuda

takl zatím pá

linn
19. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
nove fotky 🙂
Jani, na Harrym Potterovi

reni, to spinka paradne

stylly
19. črc 2009

Ahojky jsem tu nová,..jsem v 16tt.Ráda bych našla kamarádku těhulku na pokec a trávení volných chvil🙂 🙂 Veronika

janica..
autor
19. črc 2009

AHojky,

MIci no čus, že se taky ukážeš, až v září..., to uteče 😉 no srazík musíme nějakej spáchat až se vrátí Ivuš a Peťka z dovolenky, tak něco domluvíme 😎

Reni kurnik tož ty seš borka, to si neumím představit, dva týdny po porodu "pařit" skoro do půlnoci, jde vidět, že mátinka ti fest pomáhá, to máš fakt super, já chodila spávat v osum, první dva měsíce 😅 😅 😅

Lindi super, že to kluci zvládli, no hlavně Sebík maminkáč 😅 a co jak se ti líbil harry?

Stylly ahoj, určitě piš, odkud přesně jsi?

Jani co antibiotika zabraly?

A co ta Zlatuš? nevíte o ní něco?

janica..
autor
19. črc 2009

Jo a Linduš fotky krásný, kluci jsou si hrozně podobní 😵 😵

micinka22
19. črc 2009

tak kukam zase .-)
Lindi zrovna sem chtela napsat ze kluci si nejsou vubec podobni a Janica ze prej jo --tak nevim 😀 😀 😀 😀 oci maj teda ale jiný...

Stylly ahoj gratuluju k tehu ...pekne si ho uzivej...-)

Janic no aby bylo v zari ..dr ma zrovna v me dny dovcu v Srpnu..tak doufam ze testy neposune na zari.. 😝 😝

linn
19. črc 2009

Stylly, vitej a pis 🙂

Tak ja teda nejakou vyraznou podobu nevidim, maji stejny bradicky, ale nosy a oci nee 😀 😀 😀

No a Harry takovej standart, ale uzila jsem si to i tak 😉

Uz jste Zlatus nekdo psal sms?

janica..
autor
19. črc 2009

Souhlasím oči maj jiný, ale jinak tam fakt vidím velkou podobu 😅

Lindi Raduš psala, že jí napíše...

bekulkamama
20. črc 2009

ahoj holky, Zlatušce jsem psala ale zatím nic, na skypu byla přihlášená naposledy 14.7. od té déby nezapla doma na compu skypu takže asi je někde pá pá, až napíše řeknu vám.
stylly: no já jsem celkem blízko tebe 🙂
reni: vše nej k narozkám dodatečně

konoupek
20. črc 2009

Dobré ránko ,

zdravím nově příchozí Verunku 😉 a Veru piš,piš,odkud jsi a takový ty obyč věci 🙂 .

Jani atb zabraly,ale až do čt je musím brát.

Včera jsme si vyjeli na Kopeček do zoo a bylo to moooc príma 😵 .

Lindi teda mě se taky nezdá,že by si byli kluci extra podobní,ale Sebík je kouzelnej o něco víc,než Samík 😅 😀

O Zlatuš nic nevím,ale odpo jestli půjdem kolem hospody,tak bych se poptala pana domácího 🙂.

bekulkamama
20. črc 2009

kon: tak to se příště stavte u nás 😀

bananek
20. črc 2009

Ahoj holky musela jsem nakouknout je málo času ale alespoň nám stavba roste.V sobotu jsme dělaly bečku že jsme jako pod střechou a tak brácha mě uklidňoval že je střcha v poho a že když neprší tak neteče tak jsem říkala ať neprovokuje
LIN mě píchla jakási dlouhá mucha pruhovaná a hrču tam mám už 4 den a pálíto jak čert.Tak nevím tedy jak bych dopadla po včeličce nebo vosince.

bekulkamama
20. črc 2009

ahojky babanku, to je dobře že už máte střechu a jistě dobrou 🙂 brácha je vtipálek 😀

konoupek
20. črc 2009

Beku máš štěstí,že nevím,kde tam přesně bydlíte to by taky mohla být přepadovka 😀

konoupek
20. črc 2009

Banánku hl.že baráček roste ,však uvidíš,až zaprší 😀 😀 😀

bekulkamama
20. črc 2009

kon: ráda ti to popíšu a příště tě tam čekám! 😀 v podstatě jednoduše, půjdeš od baziliky (kostel) dolů kaštanovou alejí a v polovině je cesta v pravo taková esovitá zatáčka jen, jdi po ní a na rohu druhý dům je novostavba 😀 cca 5 - 10 min. od baziliky, pěkná prochajda 🙂