Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
28. črc 2009

Ahoj holky,

beku plavky ještě nemám,nebylo auto a vlakem se mi nechtělo 😝 .

zlatu,předběžně říkám jo,jen mi třeba do IP písni co s sebou,kolik pěněz,jestli si mám vzít i balon,nebo,jestli mají 😀 .Díky 😉

ivi to jste teda měli o vzrůšo postaráno ☹ .Ještě,že to dobře dopadlo....ufff....a Martínek je šikulka,že to s těma očenkama,tak parádně zvládá 😉

beku a kolíbku ber,jak říkají holky,naše Denuš taky byla v proutěným koši a pohoda 😵

zdeni,Želary taky nemám,ale film dobrej

bekulkamama
28. črc 2009

kon: to je škoda, ať to není vyprodáno....

konoupek
28. črc 2009

Beku takový malý velikosti? To nemám strach 😅 😀

bekulkamama
28. črc 2009

😀 no jooo ale aby k tomu byl ten spodek 😀

konoupek
28. črc 2009

o spodek se nebojím,spíš opravdu o ten vrch 😀 😀 😀

bekulkamama
28. črc 2009

no však uvidíš, třeba se ti nakonec ani nic líbit nebude a bude to vyřešené hned 🙂

zlatka
28. črc 2009

bazi, tak to je síla s kokinem, ještě že jsi tam měla mamku, co? ta hnedka věděla, jak na něho.

Beku:však já ti taky můžu půjčit nějaký těhu věci-na větší bříško, budeš-li chtít a potřebovat.se domluvíme o víkendu.

Kon.myslím, že to sotjí 40kaček a s sebou jen pití, boty a snad ručník, balóny mají.

bekulkamama
28. črc 2009

No Zlatuš určo dojeď jestli ti to vyjde, já sem tak natěšená, jako malé děcko... 😀
a vem Beruš plavečky jestli chceš, rodiče mají docela teplou vodu v bazéně! 😅

bekulkamama
28. črc 2009

a sobě taky že 😀 jestli teda bude počásko 🙂

janica..
autor
28. črc 2009

Ahojky 🙂

téda Ivi to musely být dobrý šoky, jak píše Zlatuš, ještě že tam byla tvoje máti profesionálka, super, že Marťa ty brýle tak vzal 😎

Mladej začíná být dobrej sígr, něco mu zakážem a on nás za to hryzne nebo štípne, už i Peťana kousl do kulí, expert malej 🙄

konoupek
28. črc 2009

Zlatu toš já s tebou pojedu,jen písni v kolik,nebo jak a co ju 😉

bazalka
28. črc 2009

Jani 😅 .... Damca teda vi, kam zamirit 😅

No, jsem desne rada, ze tam mamka byla, za jsem sice byla v tu chvilku relativne pri smyslech, ale pak bych asi zkolabovala. Ona hned vedela, co delat.

bekulkamama
29. črc 2009

ahojky, dobré ránko....
jani: 😀 jejda on tak kouše jo? 😖 au au
bazi: ty bys jistě taky věděla, jen byla rychlejší! 🙂

dali
29. črc 2009

Zdarec holky, všechny vás zdravím......tak Žělary jsem taky viděla a mám to jako povinnou četbu, tak jsem si to chtěla teď přečíst, škoda budu muset do knihovny 😒

Ivčo tak to byl teda zážitek s kokinem, paní optička už asi dlouho nikomu žádnej nedá 😀 ...mě se něco podobného stalo s Viki a oříškem, našla ho na oslavách na zemi a vdechla ho, Pavel ji taky hned převrátil a on vypadl, ale těch pár sekund je šílených ☹
Jinak vítejte doma a na srazíku se na vás těšíme!!!!

A co teda vy Zlatuš dorazíte???

Tomkovic nemají Pc nebo co???

Jo a Jani tak něco podobného mám doma, asi jsou ti kluci všichni stejný potvůrky.....u nás Filip spíš bije Viki a kope, je to kolikrát sranda, ona ho pořád provokuje a když chytne nervy tak jí taky někdy i kousne 😀 naštěstí to ještě není nic hrozného......na Pavla by si nedovolil ten by zakročil 😕

jinak nám se pořád nedaří ten nočník už mě to s.r., vždycky když ho tam chci posadit tak bych ho musela zlomit v zádech, ječí že ne 😠 😠 😠

janica..
autor
29. črc 2009

AHojky,

Zdeni no čus, no že taky napíšeš, teď se na školu vymlouvat nemůžeš 😅

Jinak Peťan zakročil, ale stejně, zas ho včera chtěl hryznout, tak zařval a mladej si uvědomil, že nemůže, si myslím že on to dělá a ani neví, že to je jako jeho obrana 😅 😠 no myslím jak rychle to přišlo, tak zas odejde, teda v to doufám 😀 😀

JInak už mladej začíná víc kecat, tak je to prdel 😵

Jsem dnes vařila koprovku, jsem jí neměla snad půl roku, a už mám na ní šílenou chuť, půjdem asik už obědvat 😝 😅

Zkus podplatit Filípka, myslíš že by to nepomohlo? u nás to zabralo 😉

bekulkamama
29. črc 2009

dali: to chce vymyslet nějakou hru, 😀 o tom jak vyhrál zadeček co si sedl na nočník 😀

slunecinecko
29. črc 2009

Dobre poledne holky, pokud by vam to nevadilo, tak bych se k vam pridala 🙂 Jestli vse pujde tak jak ma, tak se nam mimi narodi nekdy koncem brezna....s pritelem jsme se snazili od prosince 08, takze radost obrovska, ze se konecne zadarilo. Na dalsi utz jdeme v pondeli, tak snad uzh uvidime i srdicko 😎 a dnes se to chystame oznamit nasim....uzh ted jsem z toho nervni 😅

bekulkamama
29. črc 2009

ahojky Sluníčko, vítej mezi námi, jsi přímo z Ol?

zlatka
29. črc 2009

dali a co ještě máte za povinnou četbu? já myslím, že film stačí, ne?ale ta knížka by za přečtení určitě stála.

Jani, to přejde, jen musí damča vědět, že se to nesmí, ale Petra teda lituju, abyste s takovou ještě mohli mít to druhý miminko 😀 😀 😀 😀ale už mylsím bývá ve střehu,co?

Zdeni, tak to nelam přes koleno, necháváš ho přes den bez plínky? U nás zabralo, jak jsem už psala, že vždycky něco počůrala- hodila jsem do nočníku korálku nebo tak něco, co nepotřebuju, to se pak mnohem víc snažila, teď víc nočník, ale ze začátku záchod.Kup nějaký pěkný měkký prkýnko s obrázkama, myslíš, že ani to by nezabralo? jinak, si myslím, to nemá cenu -nějak ho znásilňovat.

Sluni, zdarec, vítej a moc gratulujeme k miminku, jen se teď pořádně opatruj , pak nám napiš, jak jste do podali rodičům a co oni na to. To bývají ty nejkrásnější okamžiky.

Beku, zdar(abys neřekla)

janica..
autor
29. črc 2009

Sluni vítej blahopřeju k těhu 😉 a hlavně přeju pohodový těhulkování 😵

JJ Zlatuš ve střehu je Peťa až až od jisté doby 😀 😀 😀

konoupek
29. črc 2009

Jani,jsem se pěkně zasmála,ale Petovi asi do smíchu zrovna nebylo co 😀

Zdeni,však to nehrot on se jednou naučí 😉

Beku ahooooj

Sluníčko vítej a piš,jak ti je a tak.Beku zž se prozvracela do pohody,že Beku 😉 😝

dali
29. črc 2009

Bekul to je dobrý 😀 😀 😀 ( o tom jak vyhrál zadeček 😀 )

slunecinecko vítej a gratulujem 🙂

Zlatuš tak korálku jsem taky vyzkoušela, ale to bylo ještě horší, zkoušíme kokina, slibujeme hory doly,no mazec....venku to ještě jde, když je nahatej tak ho to i baví, ale jak mu dám třeba slipy tak mu vůbec nevadí že je počůrá a je schopný v tom být třeba i hodinu 😠 no budem bojovat dál 🙂

Jani, tak malej když nás třeba provokuje tak mě taky nebo Pavla plácne a řehtá se, ale to chce dělat blbiny 😀
a ukážu se, já vás čtu, ale nějak není čas psát a kolikrát nevím co......taky jsempořád na zahradě....a nebo dělám nehtíky, nebo uklízím, vařím však to znáte........a dnes jsme vařily palčinky a čočkovou s kys. zelím, taky už jsem jedla 2x 😀

Jo a Filip se taky rozkecal, jsem z něj uplně odvaření....pusu opravdu nezavře, tak už to mám 2x 😀 teď jsme mu koupily knížku s Bořkem a pořád pojmenovává ty bagry nebo co to je.....tak máme Oríka(roliík), maf(max).....ulča(Julča).............

jakoubka
29. črc 2009

dobré odpoledne dívky 😵

Dnes jsme potkali Renatku s Karolínkou,no spapala bych ji 🙂 Měla takovou tu čelenku s mašličkou 🙂

Nám se konečně daří nočníkovat,ale dnes to nestihl 😒 A já myslela ,že teprve chce ,tak jsem ho rychle vyslíkla z tepláčků a ejhle,kokišo už tam bylo,zkutálelo se na koberec,pak jsem do toho šlápla ,no děs 😀

Mě Kubík mlátí pořád 😠

sluni-ahoj 🙂

janica..
autor
29. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀 MARTI ZKUTÁLELO SE NA KOBEREC, SE PICNU 😀 😀 😀 to ještě bude nehod, než to vychytá.....

Jsme taky potkali Renátku, heč 😅 😀 😀

jakoubka
29. črc 2009

já si nejdřív myslela,že šlapu po pěnovým balonku 😀

V kolik jste byli venku?My vyšli až v 10,měla jsem kopra 😎

zlatka
29. črc 2009

Dobré popoledne, ženo Martino! 😵 jsi šlápla do šišky, jo? To je štěstíííííííííí! A nenech se bít doma od chlapa, to je příklad domácího násilí.Volej linku bezpečí.
Já jsem se dívala do albíčka u renči a jako malá je kouzelná, kočka a aj renča-s těma culíčkama a dortem-obě k sežrání......

Zdeni, tak to přijde, beruš to pročůraný taky do jisté doby nevadilo, ale teď to nesnese, takže to nehroť a hlavně se tím netrap, do puberty ty plínky mít nebude.Jinak naše slečna má zase jakýsi ufňukaný období-hlavně teda mezi dětma,dřív byla taková společenská a teď stojí jako tele(co hubou mele-ta se jí nezastaví), já z toho rostu, nesnáším takový ufňukaný lidi a moje dítě se teď tak chová denodenně(aspoň pár chvilek)!!! 😠 😠 Jenom maminku a kňourání a fňukání, na facku ráz dvá.Do toho sem tam záchvatík-----------je to veselý obdobíčko, ale už jsem proti tomu imunní a nevykolejuje (nakolejuje Julie koleje...🙂 ) mě to tak, jak když to začalo.

KOnoupku, zítra vyrazíme o půl desítky, jo?????

janica..
autor
29. črc 2009

JO kolem desítky už jsme valili pomalu domů, pač mě čekalo vaření 😝 , psala mi ráno Veru, tak jsme si dali srázek na hřišti 😎

dali
29. črc 2009

Zlatuš 😀 tak já taky nesnáším nějaký tipy lidí a dětí a kolikrát to vidím hl. u Viktorky, no vlastně i u Fildu 😀 😀 😀 bych jim taky hned dala do....Vikča tak je ušklíbená a taky někdy fňuká...no ženská 😀 a Filda ten zase tvrdohlavej chlap 😀 ........ale zase vím že jsou horší děti 😉 ..............a Berenička je zlatíčko, je slaďoučká a musí tě občas vytočit 😀 😀 počkej v pubertě....jestli si tu budem ještě psát 😀 😀 😀 to budou témata 😀
ségra te´d omylem, nebo nevím jak se to stalo otevřela SMS 13 letému synovi a měl tam napsané "ahoj medvídku", byla z toho na mrtvici 😀 😀

bazalka
29. črc 2009

Ahoj holky!!!

Slun vitej .... i my gratulujem k tehu a prejem, at je pohodove 🙂

Zdeni, to chce cas ... cim to asi budes vic lamat pres koleno, tim to bude horsi. marta curani v poho, ale boban jen do plinky a taky s tim nejde hnout ☹

Marti, prej slapu po penovym balonku 😀

Zlatus, i Martas zacina byt ufnukamnej, teda obcas, ale je to o nervy.

A s kecanim .... super obdobi, fakt se narehtame. Mezi lidma az tak mluvnej neni, ale doma .... no sranda nejvetsi 🙂

bazalka
29. črc 2009

Zdeni, jojo, bude hur, az budou nasi milacci nactileti 😀 ... medvidek dobry, ale to muze byt segra rada, ze to byl jen medvidek 😀