Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jakoubka
29. črc 2009

my jsme taky ufňukaní 😒 hlavně,když se mu něco nepovede,to mrčí a v tu ránu chce nana (dudlík),s tím to budeme mít těžký to odnaučit 😒 On se ním uklidňuje,chytne za uši a je v tranzu 😕

Já jsem matka co nemá trpělivost na Kubíkovi scény ☹ Raději mu vše koupím,ale takový blbosti 😠 Včera odcházel z hračkářství s 30cm prasetem s cecíkama 😀 ,naštěstí stálo 60kč,ale i tak 😠

Mluvení,tak taky jsme se rozkecali 😵 Teda Kubča hlavně diriguje.Mama hačí sem a baába hači tam.

dali
29. črc 2009

tak já jsem zase matka tvrďačka, někdy možná až moc..........pokud řeknu že ne tak ne a když dělají scény v obchodě(což asi ani moc nedělají 😀 ,a le kdyby dělaly),ak mají smůlu....nejsme zas tak bohatí, aby mohly mít všechno co chcou, navíc by pak neměly po čem toužit 😉

jakoubka
29. črc 2009

dali-když ,já bych chtěla být tvrdá.Jako tady v Holici v obchodě řeknu,ne a je to .Scény dělá ,to jo,ale nebudu mu kupovat žabičku s bonbonama bůhvi odkud 😒

bazalka
29. črc 2009

Ja se taky snazim byt tvrda .... nastesti nemam moc duvod, zatim, ale na dovce zacal Marta trochu pochtivat .... to koupime, to koupime, ale kdyz reknu, ze ne, ze ma doma dost, tak se otoci a jde dal a je v poho. Ale tim si musi asi projit kazde dite ... ono nechame, proc neco muze dostat a neco ne.

prool
29. črc 2009

ahoj baby,
no Ivi, tak to jste si teda uzili 😔
Zdeni - prosim jeste pisni, co mame vzit s sebou - jidlo - piti atd 😉 urco vezmem aspon nejakou zeleninku 😉
zdar zdar - jinak u nas je taky koupime koupime, ale do obchodu ho skoro nebereme, tak zatim dobry 😝
jinak jsme mu koupili asi na svatek mozna jestli to vydrzime i na vanoce - na 4kids. borka a spol Lego Duplo - ceny teda bezkonkurencni - jak Borka, Ludu, Bedu, Julcu, Maxe 🙂 tak na to mrknete, treba tam najdete neco pro svoje drobecky

zlatka
29. črc 2009

Tak já jsem v určitých věcech taky nekompromisní, ale když jdeme nakupovat, tak jí koupím vždycky nějakou blbinku za deset kaček, dražší jí vysvětlím, zatím se daří.Ona si vezme, když jedeme třebas do olympie, peníze ze svojí pokladničky a to je asi nejlepší-dám jí tam dvacku a až není, tak holt nemůže...(naštěstí miluje maličký věci,tak to vždycky něco pro radost objevíme)-jezdit na kolotoči, něco si koupit, že zase příště, až si donese peníze a takhle je to vždycky bez scén.Dokonce aj zvažuje, na co teda půjde a jestli půjde na kolotoč nebo si koupí radši lízátko 😀
nejhorší je, když řekneš děckovi "nee, to nekoupím", to hned začne ričet, ale pokud zvolíš jinou taktiku(půjdeš na něho od lesa), tak to skoro vždycky dá.Jo,jo, zdeni, máš recht, když se jednou řekne ne, tak platí ne, s tím s tebou souhlasím.
A jinak Marti, dirigentka je i Berunka:normálně komanduje děcka, jak si mají hrát a jak tu panenku mají držet a co mají pomalu říkat, pak scény, když hrací kolega mrkne okem o vteřinu dřív-taky pořád vysvětlování......nejvíc mě naštvala teď víkendu moje mamka, která mi řekla, že je B. protivná j. sv... a že je to mojí výchovou 😠 😠 😠Jako nic proti kritice, to já přiznám chybu, ale to mě naštvalo, když kolem děcka furt běháš a snažíš se tyto situace neustále řešit, vysvětlovat a člověk, kt. tě vidí jednou za čas, řekne, že to je špatnou výchovou. Doufám, že tohle období je taky pomíjivý.No, nějak se ty charaktery a "osobnosti" vyrýsovat musí.Přijde mi, že te´d znovu zkouší, jaký mají mantinely.Jsem se rozepsala, sorry.

Holky, Lindi, co berunce na chraptění? jaxi se toho sexyhlásku nemůže zbavit.

jakoubka
29. črc 2009

zlati-já dávalana chrapot homeopatikum Homeovox

jakoubka
29. črc 2009

píšu jak hotentot 😝

Musím do Olympošky,vyměnit malýmu do HM converzky.Blbec ,bez zkoušení jsem vzala 24 ,ale už snese 25.Za 2 měsíce by mu byly malý 😒

Zlati-moje mamka je taky někdy zadarmo drahá 😅

bekulkamama
29. črc 2009

jééé vy jste se nám ale rozkecaly 😀 ahojky všem 🙂

zlatka
29. črc 2009

Díky. Marti 😀 😀 😀 😀 ty s ní ještě bydlíš, tak to musí být záhul mnohem větší. Moje mamina je suprová, ale ve věcech koolem B 😠 😠 😠 se pořád přeme, ona to dělala jinak a já se jí věnuju až moc atd.atd. holt ona nás měla tři rychle po sobě a já mám zatím jedináčka, že jo. Jak vypadají converzky, sim tě???
Jdu na nádobí,fuj, fuj-já chci myčkuuuuu!!!!

bazalka
29. črc 2009

Zlatu, tenisky kotnikovy 😉

zlatka
29. črc 2009

Hmmm, toš to bude teda frááája 😀

bekulkamama
29. črc 2009

Zlatu, ahoooooooooj 😀 jen tak mimochodem že.. 😀
hele z mamky si nic nedělej, třeba jen neměla náladu, každý dítě přece mrčí a dospělej to ne vždy unese tak si postěžuje.. nikdo není jako robot, a tu variantu s pokladničkou teda žeru! Kam ty na ty nápady chodíš??? ještě jsem nerozdejchala tu: i ty jeden škaredej tráme, tys mě praštil, ty ty ty! " 😀 myslím že ty tvoje nápady jsou vážně úžasné, já bych klasicky řekla asi ne, nemám takovou fantazii... doufám, že mi pak dáš radu až budu na nervy z mýho děcka, hlavně mi zakaž si vzít cigáro! 😀 se bojím že budu matka nervák 😀

jakoubka
29. črc 2009

zlati-Ivuš,to napsala přesně 😉

jo a ještě musím koupit náplasti,pořád není dostatek 😀 Dostal je i k svátku 😀

zlatka
29. črc 2009

Bekul, však jsem si maminu hnedka srovnala, to já se zase před ní nehamuju, tak si zas jen posteskla, jaká jsem bývala dřív, jak jsem na ni vždycky myslívala a jak jsem se teď změnila a že taky nemůže nic říct....je to pochopitelný, taky si tak asi za pár let budu postýskávat a povzdychávat....
jinak v tomhle nic nápaditýho nevidím, to je normálka a až se ti to maličký/á narodí, tak to v sobě objevíš taky,objevíš toho v sobě tolik a kýbl trpělivosti- budeš čumět!!! 😀 Budeš blít jeden nápad za druhým, jak řešit různý situace, uvidíš. Myšlenku na cigáro ti vymlátím z hlavy- v nejhorším případě z ruky, budu-li u toho, slibuju🙂 Když to tak vezmu, tak hraješ s tím prckem od rána až do večera divadlo a děláš ze sebe cvoka, ale mě to baví, já to ráda i ve škole.Horší, když to pak někomu zůstane..... 😀
jdu na to nádobí, už pššššt, nepište. Za chvilku se probudí Berunka a začne druhý jednání dnešního teatrálního vystoupení.

bekulkamama
29. črc 2009

🙂 Zlatu tak mě mlať něžně kdyžtak, děkuju, já v to doufám, jen mám někdy obavy, že je to těžší než se to teď zdá... pa
bazi: malej je dobrej, docela to hodí za hlavu, že to nedostane, holky já viděla ty děcka co si v obchodě lehnou na zem a ječí a kopou kolem sebe že to nedostanou a to je taková scéna co mám v hlavě už x let a bojím se toho! 😖

linn
29. črc 2009

Zdarec,
nejak moc kecate, jen jsem Vas prolitla, nestiham,
ZLATU, ten Homeovox je dobrej napad, jen pozor jestli Berunka umi cumlat 😕 jinak co treba ji dat Priesnitz na krk, nechala by si to tam?
OLI, cauky, co pekarna? Jak se osvedcila? jdete do toho?
ZDENI, tak to vypada, ze prijedem, knizku nemam.
RADI, no Samousek uz obcas nejakou scenku predvede, teda ne kvuli tomu, ze nechcem neco koupit, to zatim v obchodech zadoni jen jidlo, jak jinak 😀 😀 😀 😀, ale tba chce jit presne opacnym smerem, to uz si mi tady u nas lehl na chodnik, ndalo se dela nic jineho, nz nechta lezet ait, ono ho to omrzelo 😅 😅 😅

M. odjel s tchanem a Samouskem na ryby, budou tam pres noc, Samous bude spat poprve ve stanu v cestovni postylce, tak jsem zvedava, jak to zvladne, ja s tchyni tady mame se Sebouskem klidek 😎

linn
29. črc 2009

Mne nejak blbne klavesnice, chybejici pismenka si jiste doplnite 😉

janica..
autor
29. črc 2009

Lindi to si nějak neumím představit postýlku ve stanu😀😀😀

linn
29. črc 2009

Jani, on je to takovej mega stan 😀 😀 😀 a ze Samik uz ulovil sam rybicku 😉

No a jeste jsem zapomnela jednu novinku, Sebik uz chodi 🙂

janica..
autor
29. črc 2009

Tý jo tak dvojtá gratulace, Sebíčkovi k chození a Samíkovi k první rybce, to musel mít radost co?

Jj to mě napadlo, že musíte mít velký stan, ale prostě se mi vybavil ten malej trojhelníkovej a v tom tu postýlku 😀 😀 😀 😀

jakoubka
29. črc 2009

Lindi-taky se připojuji ke gratulaci 😵 I k rybičce i k chození 🙂 🙂

Kubík bude taky rybář,Radek to jen tak nenechá 😀

janica..
autor
29. črc 2009

Marti a už byl chytat Kubík?

jakoubka
29. črc 2009

Jani,myslím,že jen na rybníku v Toveři,ale to se jen koukal 😉

zlatka
29. črc 2009

Však v klasickým áčku uprostřed postýlka a pod ní tatin, ne? 😀 😀 Měli jste ho šupnout do spacáku, ať si zvyká🙂🙂takovej luxus.
Jinak malej je borec s tím chozením a co už povídá, když je taková šikulka.

bazalka
29. črc 2009

Sebulinku, gratulujem k prvnim kruckum!!!! A rybareni zdar 😉

prool
29. črc 2009

ahojky,
Sebi teda gratulace a Lindi, tak to si teda uzijes 😎 to je honicka.
Jinak pekarna - nevim - zrovna dneska dalsi pokus - je to cim dal lepsi, ale zatim uplne nejsme rozhodnuty, hlavne to zabere strasne moc mista. Dovezu to k dali - staci?
papa

bekulkamama
30. črc 2009

dobré ránko 🙂

janica..
autor
30. črc 2009

Dobré ránko,

Raduš užij si dnes srázek, to koukám kolik je nových těhulek v OL 😵 😵 😵

bekulkamama
30. črc 2009

jani ahojky, jj díky, taky koukám, jenže sem žádná nechce vlézt, necítí se mezi maminama asi tak si to založili tam 🙂 tak mě je to jedno chodím i tam, já osobně mám už 3 kámošky skoro stejně těhotné a teď poznám nové holčiny tak super, nová vlna mamin bude! 🙂