Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jakoubka
5. srp 2009

Jani-mjáš to na mailu 😉 ale je to blbě vidět ☹

janica..
autor
5. srp 2009

Díky 😀 😀 😀 fakt výborný, už mi píšou lidi, tý wole celebrity hadra😀😀

jakoubka
5. srp 2009

a budeš mě zdravit? 😀 ☹

janica..
autor
5. srp 2009

Martinko tebe vždycky 😉

jakoubka
5. srp 2009

jupííííííííííííííííííííííííííí 😉

Dnes jsem koupila snad poslední balík plínek 😕 Nějaká novinka od Pampers s bavlnou a obrázek je Elmo 🙂

janica..
autor
5. srp 2009

Hmm hlavně ať ty plínky mladej nevidí, pač by je snad začal nosit, pač jako Elma miluje 😅 Kubík je šikula 😵

zlatka
5. srp 2009

Marti, ty už nebudeš dávat ani na noc? toš(ž) to je borec, Kubula.Já ještě pro sichr na spaní pořád dávám, někdy sucho , někdy ne, tak to nechci moc riskovat.
Já to chci taky vidět- ty star starovic v novinách, pochlub se!

jakoubka
5. srp 2009

Zlatuš-já mám ještě půl balíku starých 😉 + ty nové 😉 ,ale asik to bude pořád málo,že? 😕
Začal sabotovat mléčnou dráhu do nočníku 😒 ,musím na to dávat plenky.Před týdnem i kakal do nočníku

bazalka
5. srp 2009

Zdar holky!!!

Tak pekny vecer s tatou nasledky nemel a den v praci jsem prezila, mam za sebou prvni praxi 🙂 ... jsem teda ale utahana, nemam trenink stat cely den na sale ... ale dnes jsem to vydela s druhe strany, byla jsem s uspavacema a mam zazitek na veky. Jsem normalka intubovala 🙂 ... zavadela do krku tu dychaci hadici pri narkoze 😀

A Martas byl noc a den u nasich ... taky uplne v poho. Byl s dedou dnes na chate u strajdy ve |Velke Bystrici ... zazitek velikej ... jezdi kolem vlaky, byl se divat v potoce na ryby a mel elikej kopec mrzlinyyyy 😀 😀 😀

bazalka
5. srp 2009

Jdu Vas kecaleny docist 😉

bazalka
5. srp 2009

ja chci taky videt ty megastar v novinach 🙂

Zlatus, zidlicka dobryyyyy

My zatim na spani plinky mame ☹ a asi mit jeste nejakou dobu budem

zlatka
5. srp 2009

Holky, tak mě napadá, co si myslíte o učení cizího jazyka od kojeneckýho, batolecího věku? Napadlo vás někdy, že budete už tak z kraje chodit s prckem např."do angličtiny"?

Marti, to se už poddá a uvidíš, třebas se vám podaří i noční nečůrání, znám takový případy (a převážně kluky)je fakt, že teď jeden balík vydrží na měsíc, tak je to v poho. I když je plína suchá, tak ji dám max. dvakrát, a pak už mi to nedá-nevytáhnout novou.

zlatka
5. srp 2009

zkraje se píše dohromady, víme....že?

bazalka
5. srp 2009

Zlatu, kamaradka s malym chodi od dvou let a chvali si to ... ale je fakt, ze Vojtis v ten anglictine vubec nemluvi, pak spis sem tam nejake sluvko doma. Na druhou stranu jsem mluvila s lektorkou, kt uci dle metody Nepustila, podle me super vec a ta ma nazor a mel ho i ten Nepuistil, ze dite se ma ucit jazyk tehdy, az dobre zvlada vetnou skladbu, coz je v deseti letech ... z extremu do extremu, co? Tak si vyber 😉

zlatka
5. srp 2009

No jo no, já si taky myslím, že je to svým způsobem vytahování peněz z kapsy, dítě spíše pokynům rozumí, ale to se pak všechno doučí i ve škole, navíc to má smysl jen tehdy, budeš-li s dítětem neustále pokračovat, jakmile přestaneš, tak to ztrácí na významu, tak to už u jazyka bývá.Ale věřím, že hodiny jsou poutavý a pro děcka záživný.

bazalka
5. srp 2009

Zlatu, jsem rada, ze ty jako profik mas podobny nazor jako ja 🙂

zlatka
5. srp 2009

ale prrrd, jakej profík, jen jsem nad tím přemýšlela, bo švagrová bude dívat el. od září do angličtiny, já si myslím, že je to v osmi měsících brzo.ale taky mám kamarádku, co chodí s tříletou holčičkou a taky si to moc chválí.Prý byli v Tunisku a malá krásně reagovala a i odpovídala a to chodila do Aj jen asi půl roku.Děti budou pozitivně reagovat na příjemnou atmosféru, možná se s tím jazykem seznámí,ale když se ještě mají pořádně učit mateřský jazyk....nevím, no, tak mě zajímal váš názor.Jako mít hodně peněz, tak jako příjemnou aktivitu vyplňující den, proč ne.není to teď spíš takovej módní trend?

zlatka
5. srp 2009

u dvojjazyčný rodiny je to samo něco jinýho.

bazalka
5. srp 2009

Myslim, ze je to trend, ale trochu drahej trend ... presne jak pises, mit dost penez, tak proc ne, ale vubec nejsem presvedcena, ze by to ted k necemu bylo. jasny, ze jak bude maci vetsi, chtela bych, aby se dva jazyky ucil, ale ted asi nema cenu to hrotit. Radej at se nauci poradne cesky ... dnes mi deda hlasil, ze mluvi krasne, ale nic mu nerozumi 😀

zlatka
5. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bazalka
5. srp 2009

Holky, dobrou 🙂 ... tatin je na vece, tak hodim koupel, lipnu pusu Macinkovi a padal do pelechu ... mam toho dnes plny kecky 😝

jakoubka
5. srp 2009

Ivi-jste šikulky ty i Mar´tásek 😵

Tak my něco mluvíme i v čínštině,kam se hrabe anglina 😀
Já nevím ,ale myslím si ,že nějaký smysl to má až v předškolním věku.
I když u nás na srpnu nějaké holčiny mají tu anglinu Helen Doron 😕

Holky,kolik Vám mláďata pijí?Kubík je někdy brutus pijan a někdy ne.Ale v průměru cca 750ml 😕

zlatka
5. srp 2009

Ivi a stou prací jsi borka, já bych na to neměla, bych to určitě strčila tam, kam nemám, by mi to umíralo pod rukama, asik.

bananek
6. srp 2009

Dobré ráno tak koukám že máte problém z nočním čůráníčkem tak z toho si nic nedělej já chtěla po 14 dnech nepočůrání sundat plínu že jako už a mladá se tři dny zase v noci počurávala tak jsme na tom stejně přez den už dlouho né ale v noci to prostě nejde 😀 😀 😀
Dali máš tam hlsík 😀

bananek
6. srp 2009

Teda jako Hlasík 😀

konoupek
6. srp 2009

Dobré ránko,
kukna Marti my jsme ranní práčata co,kam se na nás hrabe Beku 😀 😝 .

jako dnes Denuš budíček o půl šesté,jsem myslela,že mě klepne 😝 .

s tou angličtinou....můj názor je taky ten,že dřív,jak od tří let to nemá smysl a i to je možná brzo.Napřed,at se děcka naučí pořádně mluvit po našem né 😉 .Podle mě je to opravdu,vytahování peněz z kapes,ale jak říkáte holky,přehazovat doma kačky vidlema,tak proč ne 🙂 .

u nás je plína po noci snad kilová a ještě dlouho bude.Denuš je zvyklá pít ještě před spaním mlíko v posteli a do toho i čaj,tak jí to ještě nějakou dobu dopřeju.Přes den je bez plín.Teda na odpo spaní jí má taky no.

janica..
autor
6. srp 2009

Dobré ránko,

souhlas holky s váma s tou anglinou.......

Marti tak nějak i Damík pije, možná i míň 😒

Ivi teda mít radost z intubace 😀 😀 😀 se picnu a jak často budeš chodit na praxi?

janica..
autor
6. srp 2009

JInak s tou plínou přes noc, jak nebývá suchá, tak to nemá cenu to uspěchávat, já mladýmu zrušila plínku až po měsíci, co jí měl suchou, samo že se stane nehoda, třeba jednou za měsíc, ale to si jen ucvrkne....

jakoubka
6. srp 2009

dobré ráno 🙂

jani-budete odpo doma?kdyby bylo hnusně,tak bychom přišli 🙂 i s plavacím kruhem,křídama,deštníkem 😉 😀

bananek
6. srp 2009

No právě proto to nechci nějak řešit až příjde ten správnej čas tak budeme bez plíny i na noc po obědě to zvládá na jedničku taky se občas stala havárie ale to už je dávno to ze začátku teď už né. 😀 😀 😀
HOLKY ZA MLADÝHO ANGLIČTINA VE ŠKOLKÁCH NEBYLA ALE V PRVNÍ TŘÍDĚ MĚLY ANGLICKÝ KROUŽEK A MŮŽU ŘÍCT ŽE SE UČILY FORMOU HRY A NAUČIL SE DOST ALE PRO PRCKY SI MYSLÍM ŽE JE TO NÁROČNÉ A Z RODIČŮ VYTAHUJÍ JEN PRACHY KDO MÁ AŤ DÁ ŽE 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Konoupku já jsem tedy raní ptáče ale né svou zásluhou táta šel z mladým na ryby a já šla žehlit než zase bude vedro k padnutí ale dnes to zrovna ani nevipadá no ale mám hotovo a peru 2 dávku prádla tak zase bude večer žehleníčko 😝