Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jakoubka
13. srp 2009

Jani-ten druhá mohl být ještě schovaný 😕
A neboj,vše bude v pořádku 😉 Budeme s Kubíkem na Vás myslet 🙂

janica..
autor
13. srp 2009

jako nestraš, Petráše by jeblo, to bylo první co ho napadlo, hlavně ať nejsou dvojčata 😅

janica..
autor
13. srp 2009

jsem zvědavá jestli uvidí šuldu nebo pipku, doufám, že bude mimi dobře otočený, včera jsem přišla na pěkný klučičí jméno, tak by to mohl být kluk a o starost míň😀😀😀

jakoubka
13. srp 2009

Vždyť by mohl být pyšný,jak má dobrý plavce 😀

Kuba je zas příjemný,jak .................. 😠

janica..
autor
13. srp 2009

Dnes je Damiánek OPĚT V AQUAPARKU a včera mě poctil náštěvou, tak mám absťáka menšího, zítra už dojede pusena moje 😅

janica..
autor
13. srp 2009

no pyšný nepyšný, to by byla pěkná soda 😝

jakoubka
13. srp 2009

a líbí se mu v Aquaparku?

janica..
autor
13. srp 2009

jéjej nadšenej, hned mi vykládal, že byl na bazéně a že to bylo super 😀 😀

jakoubka
13. srp 2009

Taky tam někdy budu muset jít s Kubulou 😵

Kubík už chce chodit jen WC,tož to jsem nečekala takovou rychlost 😵

bekulkamama
13. srp 2009

hi hi no ještě že vím že tam mám jen jedno! 😀
jani: jistě to bude ok! někde si tě tam najdu!

efinna
13. srp 2009

Ahoooojky 🙂
Hihi Marti vysmátá ja? 😀
Jani nebuj bude vše ok, musíme věřit, mám taky ale jakejsi blbej pocit či co! Ale to kvuli tomu, že ho moc necítím, žádný kopance nic, jen sem tam se převalí. To malá byla akčnějsí 🙂
Já si myslím, že se poznáme 😉

Marti a Kubík ti chodí normál na wc, nebo na nočník? Já bych chtěla aby malá byla bez plen než se narodí druhý, no ale jako nevím, nevím sama tam nechce sednout a strká mi tam jen panenky a říká aaa, takže jako by měla vědět na co to je ale ona sama nechce a nutit ji ještě moc nechci aby se neblokla uplně! 🙂 Tak nevím máte nějakou radu??? Diky 🙂

Nic jdu se chystat k dr., měj te se 😎

reni7
13. srp 2009

ahoj-rychle sem vás proletěla-držím všem palce u doktora 😉

malá už doškytala,tak du přebalit pokaděnej zadek a vyrážíme za tatínkem až do neděle 🙂

mrknu sem večer jak dopadly kontroly 🙂

jakoubka
13. srp 2009

evi-já ho nenutila,začal sám asi týden před 2 rokem 😅
Ted začal víc na WC chodit,na nočník .jen po probuzení nebo když se mi nechce 😀 😕

Já to zkoušela už dřív ho dávat,ale vyčůral se na 1 pokus z 20ti 😒 Musela jsem mu o toho číst,sedět na něm i já 😅

Tak dobré pořízení u doktora,budeme taky na Vás myslet 😉 Doufám,že ti neřeknou,že máš místo Lombardona v bříšku Žofinku 😅

janica..
autor
13. srp 2009

Helou jsem zpět, vše je oki, jen mám málo železa a na recept jsem blbec zapomněla, tak ještě že jde po mě Evik a doufám, že jí to sestřička dá 😅

Bekulka mě vůbec nepoznala, Radi ty seš malušká 😅

Marti a mám pro tebe špatnou zprávu mám jenom jednoho prďolu, já vím, že jsi mi přála minimálně dvojčata 😀 😀 😀

Evi začni až tak kolem 20měsíců dřív se nedoporučuje, pak se to zlomí, to je fakt rychlovka 😉

janica..
autor
13. srp 2009

Reňuš, že aspoň na nás kukneš 😉

jakoubka
13. srp 2009

Jani-jsem ráda, že je vše oki. 😉 Přeju ti jen jedno miminko,nechci abys mi skončila v blázinci. 😀
A pohlaví?

reni7
13. srp 2009

jani-no já mrkám-jestli chceš železo mi zbylo,můžu tě podarovat jestli chceš

jo a už to mužu řict Martinovi? 😅

janica..
autor
13. srp 2009

Kurnik pohlaví nešlo vidět, prcek byl špatně otočenej, tak doufám, že Polák příští týden uvidí.....

Reni jo můžeš 😀 😀

bekulkamama
13. srp 2009

holky já hlásím dnešní kontrolu ☹ bohužel se mi zkracuje čípek a v děloze se to dr. nelíbí dělal mi vnitřní utz a říkal, že je to okamžitě na neschopenku a spát a šetřit se! ☹ Mám brutálně nízkej hořčík a 6 tbl nestačí ☹ tam schytám sem tam i injekci ☹ v děloze mám nějaké křečové stahy nebo co a když se budu přetěžovat mohla bych rodit fakt brzo 😖 takže se budu teď flákat doma dřív než jsem plánovala, jo vycházky mám 10-18 h. net mám doma ale pomalejší tak sem zajdu sem tam... ne teda celej den asi no uvidíme, tak jen pro info...

jinakjsem ráda že jsem poznala Janicu a Efinnu 😀 no poznala heh Janču bych ani asi nepoznala že! ještě že se hlásila ona ke mě 😀 Evik je skoro spolužačka 🙂 no svět je malej, bylo to fajn tě poznat 🙂

jakoubka
13. srp 2009

Raduš-já to měla jako ty+vysoký tlak,a fakt jsem se šetřila 😉 Od 34tt,jsem už tak moc neležela,ale do té doby raději jo 🙂 A vidíš,Kubík se narodil vyvolávaně den pořed termínem 🙂
A navíc jsem měla gyndaře pííííííííííííííí....a 😠

Tak se drž a odpočívej,ale pozor ,já tím ležením přibrala 28kg 😝 😀

bekulkamama
13. srp 2009

Jani no já si taky myslela že budeš menší 😅 jsem vedle tebe jako špunt ze základky 😀

bekulkamama
13. srp 2009

jakoubka: to já mám 90/60 to stačí bez kávy nefunguju ☹ ležet zatím naštěstí nemusím!

janica..
autor
13. srp 2009

Radi šetři se, jak se zkracuje čípek, tak to chce vážně odpočinek, takže už jsi na neschopence?

bekulkamama
13. srp 2009

jj Jani jsem, dal mi ji hned, ale u sestry jsem pěkně žadonila páč mě chtěla šoupnout k Turčanovi ale já ji ukecala že mám pořád křeče a že chci ke svýmu! Ten aspoň zná těhulky s ereskou a má s tím zkus¨šennosti tak jsem bojovala za kontrolu u něj a dobře sem udělala..

janica..
autor
13. srp 2009

NO i Turčan by tě určitě nechal, on je právě ještě opatrnější, i Evka chodívala nejdřív ke Skřívankovi a pakl přešla k Turčanovi a nemůže si ho vynachválit 😉

bekulkamama
13. srp 2009

na mě je moc jemnej takovej ťunťa 😀 ne je jistě skvělej a zastupuje stejně ale teď už je to jedno, já měla jen strach proč ty křeče pořád jsou a co se to děje tak už vím že mám mít klid!
jdu koukat na tv pa pa

bananek
13. srp 2009

Tak pěkně polehávat ať je mimiško zdravé a pěkně roste ale chce to fakt polehávat a šetřit se já měla takové problémi z malou z mlaďochem jsem ani nevěděla že jsem těhule ale z mladou jsem si to vyžrala i z nohama nahoře no perfektní spaní.
Jani a u tebe jsem taky ráda že je jen jedno z dvou by jsi skončila na psychyně ledaže by byly tak hodné jako má kámoška má dvojčátka páreček a ani o nich neví ale to se stává jen jedné mamině ze sta ha ha 😀

janica..
autor
13. srp 2009

Radi 😀 😀 😀 no on je takovej maluškej, ale fakt je fajn 😉

Banánku tak to jsem ráda,že jsi mi přála jedno 😀 😀 😀 no jako nevím jak bych to dávala........

efinna
13. srp 2009

Ahooojky 🙂
Tak já se též hlásím a vše oki 🙂 ! Tak je to ten kluk, vyděli jsme to na vlastní oči! Je to pěknej raubíř, ani foto mi dr. nemoh udělat jak sebou pořád šil 😀 , a ze začátku si furt chytal mezi nohy a nechtěl se ukázat, ale pak si je dal za hlavu tak nám toho pinďu ukázal 😀 !

Jinak Radi jak jsme vyšli, tak jsem tě hledala ale asik jsi byla zrovna u dr. a nebo už fuč ☹ ! Chjooo to je mi líto, že to máš takle ☹ a zrovna jsme se bavili jak dlouho budeš dělat co? Tak hlavně odpočívat jasný!!!!!! A co pohlaví víš??

Jani tchánovci furt nejsou doma, toš sem ten recept tam ještě nedala 😉 ! Kdyžtak ho hodím do schránky ja?! Uvidím zítra! V kolik vám vezou malýho?

Jo tak to já mám taky tlak 90/60 nebo 100/60

janica..
autor
13. srp 2009

Evi už jsou doma, tak můžeš crnknout, děkuji

já mám 12/70

Evi si říkáš o foto dřív ja? já vždycky blbec zapomenu a vzpomenu si až slízám, tak mi vytiskne to poslední foto 😅

Jé tak chlapák potvrzen, já se nemůžu dočkat na příští týden, jsem zvědavá jak sviňa 😅 😀 😀 😀